Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Служіння чи блюзнірство? Пятедесятницькі релігійні практики

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 07.10.2014, 15:14 #2454588   #61
wisper
Banned
Типово Відповідь: Служіння чи блюзнірство? Пятедесятницькі релігійні практики

Цитата До чого тут Ісус? Хіба зціляв тільки він?
Він завжди говорив,шо спасла тебе віра твоя!
Тому не мели дурниць.
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.10.2014, 19:16 #2454714   #62
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Служіння чи блюзнірство? Пятедесятницькі релігійні практики

Цитата Він завжди говорив,шо спасла тебе віра твоя!
А чому не зцілила?
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.10.2014, 20:21 #2454778   #63
wisper
Banned
Типово Відповідь: Служіння чи блюзнірство? Пятедесятницькі релігійні практики

Цитата А чому не зцілила?
А ти подумай чому.
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.10.2014, 20:53 #2454804   #64
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Служіння чи блюзнірство? Пятедесятницькі релігійні практики

Тут питання принципове: Бог змінився? Христос змінився? Ми ж пам"ятаємо, що Він учора і сьогодні і повік той самий!
Якщо в часи Старого Завіту Бог зціляв, Ісус, будучи в тілі, ходив і зцілював людей, то чому, з якої причини Бог мав би змінитися і відмовляти людям у питаннях звільнення від хвороб?

Інша річ, що питання віри є ключовим, як вже тут і зауважили. Хтось, та має мати віру.
Чи старійшина, якого кличуть, щоб помолитися над хворим (Якова 5:14-15), чи той, хто кличе до Бога. Ще краще, як обидва мають віру і не мають сумніву ( Матв.21:21)

Але, звідки візьметься віра, якщо ні старійшини її не мають і своїх учнів так навчають? (я не тільки про свідків).
Коли замість віри навчають невірству.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.10.2014, 22:59 #2454852   #65
Vityab
Типово Відповідь: Служіння чи блюзнірство? Пятедесятницькі релігійні практики

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Чи ви, чи Бадач, чи Учень, чи хтось інший зі свідків, у відповіді на оце запитання:
Цитата Допис від Новак
Бадач, ви дасте перелити своїй дитині кров у такому невідкладному стані, коли не буде інакшого виходу, чи віддасте її на смерть, як велить ваша організація?
--Я б ні, бо ж я знаю, що швидше людина може померти від переливання крові ніж від переливання кровозамінників. Що не зрозумілого, Новаку? Хіба із моїх попередніх відповідей не такий можна було зробити висновок?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Навпаки, Вітябе, я не є невігласом в медицині і знаю що таке переливання крові (сам неодноразово здавав кров), і що таке аутогемотрансфузія.
Я знаю також, що найкращою для переливання людині є її власна кров. Цієї ж думки притримуються медики у країнах із найвищим розвитком медицини, як-от США. Саме тому поруч із президентом США возять запас його власної крові, а не пляшечку із фізрозчином.
--Новаку, навіть я знаю, що найкращою для переливання є свіжа кров, а після свіжої крові, звичайно, що ваша власна кров буде кращою від чужої крові, яка зберігалась. А тепер зробіть висновки, ким ви є у цьому питанні? А у тому, що президент США такий самий, як ви спеціаліст у цьому питанні, я не маю сумнівів.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Вітябе, я вас питаю не про той час, куди ви не знаєте чи втрапите, а про теперішнє життя.
Коли ваш брат(сестра) хворіє на невиліковну (з точки зору медицини) недугу, то ви молитеся за нього до Бога, щоб Бог дав йому уздоровлення, чи щоб полегшив страждання? Чи не молитеся?
Ваші страждання, болі, недуги в теперішньому житті ви покладаєте лише на медицину, чи на Боже вирішення також?
--Кожен молеться за те, що вважає потрібним. Головне, щоб те узгоджувалось із волею Бога. Можемо молитись, але розуміємо, що Бог може дати силу, щоб перенести страждання достойно, бо знаємо, що Бог не обіцяє нам сцілення зараз, бо всеодно помремо рано чи пізно.

2-е Коринфянам 4:
7 Но сокровище сие мы носим в глиняных сосудах, чтобы преизбыточная сила была приписываема Богу, а не нам.
8 Мы отовсюду притесняемы, но не стеснены; мы в отчаянных обстоятельствах, но не отчаиваемся;
9 мы гонимы, но не оставлены; низлагаемы, но не погибаем.
10 Всегда носим в теле мертвость Господа Иисуса, чтобы и жизнь Иисусова открылась в теле нашем.

А байки про сцілення - це байка для заманювання людей до лав. Думаю навіть, що це достатньо дієвий спосіб.

Додано через 6 хвилин
Цитата
Допис від Alpha_Draconis Переглянути допис
він просто недостатньо увірував, зцілення недоступне тим, хто сумнівається
--У пастира чи у однокласника?

Додано через 5 хвилин
Цитата:
Допис від wisper Переглянути допис
А ти подумай чому.
--Екосвяте, подумайте і ви ось над цим уривком.

Матфея 17:
14 Когда они пришли к народу, то подошел к Нему человек и, преклоняя пред Ним колени,
15 сказал: Господи! помилуй сына моего; он в новолуния беснуется и тяжко страдает, ибо часто бросается в огонь и часто в воду,
16 я приводил его к ученикам Твоим, и они не могли исцелить его.
17 Иисус же, отвечая, сказал: о, род неверный и развращенный! доколе буду с вами? доколе буду терпеть вас? приведите его ко Мне сюда.
18 И запретил ему Иисус, и бес вышел из него; и отрок исцелился в тот час.
19 Тогда ученики, приступив к Иисусу наедине, сказали: почему мы не могли изгнать его?
20 Иисус же сказал им: по неверию вашему; ибо истинно говорю вам: если вы будете иметь веру с горчичное зерно и скажете горе сей: `перейди отсюда туда', и она перейдет; и ничего не будет невозможного для вас;


Додано через 11 хвилин
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Тут питання принципове: Бог змінився? Христос змінився? Ми ж пам"ятаємо, що Він учора і сьогодні і повік той самий!
Якщо в часи Старого Завіту Бог зціляв, Ісус, будучи в тілі, ходив і зцілював людей, то чому, з якої причини Бог мав би змінитися і відмовляти людям у питаннях звільнення від хвороб?

Інша річ, що питання віри є ключовим, як вже тут і зауважили. Хтось, та має мати віру.
Чи старійшина, якого кличуть, щоб помолитися над хворим (Якова 5:14-15), чи той, хто кличе до Бога. Ще краще, як обидва мають віру і не мають сумніву ( Матв.21:21)

Але, звідки візьметься віра, якщо ні старійшини її не мають і своїх учнів так навчають? (я не тільки про свідків).
Коли замість віри навчають невірству.
--Просто ми знаємо, що дари мали зникнути, як же ми можемо тоді обіцяти людям те, чого не буде.
А ваші поводирі такими обіцянками тільки відштовхують людей від Бога, а іноді навіть людям, такі обіцянки коштують життя.

1-е Коринфянам 13:
8 Любовь никогда не перестает, хотя и пророчества прекратятся, и языки умолкнут, и знание упразднится.
9 Ибо мы отчасти знаем, и отчасти пророчествуем;
10 когда же настанет совершенное, тогда то, что отчасти, прекратится.

Востаннє редагував Vityab: 07.10.2014 о 22:59. Причина: Пізніше додано
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.10.2014, 23:06 #2454862   #66
wisper
Banned
Типово Відповідь: Служіння чи блюзнірство? Пятедесятницькі релігійні практики

Цитата Екосвяте, подумайте і ви ось над цим уривком.
4. А Ісус їм сказав: Пророка нема без пошани, хіба тільки в вітчизні своїй, та в родині своїй, та в домі своїм.
5. І Він тут учинити не міг чуда жадного, тільки деяких хворих, руки поклавши на них, уздоровив.
6. І Він дивувавсь їх невірству. І ходив Він по селах навкруг та навчав.
(Від Марка 6:4-6)

Як бачиш і віра людини грає роль.
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.10.2014, 23:16 #2454864   #67
Vityab
Типово Відповідь: Служіння чи блюзнірство? Пятедесятницькі релігійні практики

Цитата:
Допис від wisper Переглянути допис
А чого ж тоді не серафим? Це був перший нік,на ньому звичка і мала виробитись...
--Але, здається, коли я тільки зареєструвався на форумі, то ви вже були під іншим ніком чи швидко його змінили.Тому і виходить, що із Серафимом, я або взагалі не спілкувався, чи зовсім мало, точно не пам'ятаю. А от із Екосвятом ми багато бесід провели, і багато було навіть дуже веселих. Пам'ятаєте тему "Знайомтесь: Свідки Єгови"? Її закрили, і вона, мабуть, найдовша із тем на форумі.
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.10.2014, 23:29 #2454866   #68
wisper
Banned
Типово Відповідь: Служіння чи блюзнірство? Пятедесятницькі релігійні практики

Цитата Знайомтесь: Свідки Єгови"? Її закрили
Наївні тут модератори)))
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.10.2014, 23:45 #2454868   #69
Vityab
Типово Відповідь: Служіння чи блюзнірство? Пятедесятницькі релігійні практики

Цитата:
Допис від wisper Переглянути допис
4. А Ісус їм сказав: Пророка нема без пошани, хіба тільки в вітчизні своїй, та в родині своїй, та в домі своїм.
5. І Він тут учинити не міг чуда жадного, тільки деяких хворих, руки поклавши на них, уздоровив.
6. І Він дивувавсь їх невірству. І ходив Він по селах навкруг та навчав.
(Від Марка 6:4-6)

Як бачиш і віра людини грає роль.
--Екосвяте, а люди не вірили у що?
У те що він не може їх сцілити, чи у те, що Ісус Христос є Христом (Месією)?

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від wisper Переглянути допис
Наївні тут модератори)))
--Причому тут це? Богдан просто попросив модераторів закрити, і модератори закрили.

Востаннє редагував Vityab: 08.10.2014 о 00:11. Причина: Пізніше додано
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.10.2014, 23:48 #2454871   #70
wisper
Banned
Типово Відповідь: Служіння чи блюзнірство? Пятедесятницькі релігійні практики

Цитата У те що він не може їх сцілити, чи у те, що Ісус Христос є Христом (Місією)?
Думаю ны в те ны в ынше)))



Цитата -Причому тут це? Богдан просто попросив модераторів закрити, і модератори закрили.
Точно,згадав
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.10.2014, 00:14 #2454873   #71
Vityab
Типово Відповідь: Служіння чи блюзнірство? Пятедесятницькі релігійні практики

Цитата:
Допис від wisper Переглянути допис
Думаю ны в те ны в ынше)))
--То Ісус Христос не сцілював у Назареті, тому-що не міг сцілити, чи тому-що не хотів сцілювати?
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.10.2014, 08:37 #2454912   #72
wisper
Banned
Типово Відповідь: Служіння чи блюзнірство? Пятедесятницькі релігійні практики

Цитата То Ісус Христос не сцілював у Назареті, тому-що не міг сцілити, чи тому-що не хотів сцілювати?
Цитата І Він тут учинити не міг чуда жадного
wisper зараз поза форумом  
Подякував(ла):
engar (08.10.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.10.2014, 09:28 #2454936   #73
badach
Активний учасник
Типово Відповідь: Служіння чи блюзнірство? Пятедесятницькі релігійні практики

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Тут питання принципове: Бог змінився? Христос змінився? Ми ж пам"ятаємо, що Він учора і сьогодні і повік той самий!
Якщо в часи Старого Завіту Бог зціляв, Ісус, будучи в тілі, ходив і зцілював людей, то чому, з якої причини Бог мав би змінитися і відмовляти людям у питаннях звільнення від хвороб?

Інша річ, що питання віри є ключовим, як вже тут і зауважили. Хтось, та має мати віру.
Чи старійшина, якого кличуть, щоб помолитися над хворим (Якова 5:14-15), чи той, хто кличе до Бога. Ще краще, як обидва мають віру і не мають сумніву ( Матв.21:21)

Але, звідки візьметься віра, якщо ні старійшини її не мають і своїх учнів так навчають? (я не тільки про свідків).
Коли замість віри навчають невірству.
Мета зцілень була довести, що Ісус Мессія. Зцілення Ісуса мали тимчасовий характер.
badach зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.10.2014, 09:39 #2454937   #74
badach
Активний учасник
Типово Відповідь: Служіння чи блюзнірство? Пятедесятницькі релігійні практики

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Тут питання принципове: Бог змінився? Христос змінився? Ми ж пам"ятаємо, що Він учора і сьогодні і повік той самий!
Якщо в часи Старого Завіту Бог зціляв, Ісус, будучи в тілі, ходив і зцілював людей, то чому, з якої причини Бог мав би змінитися і відмовляти людям у питаннях звільнення від хвороб?

Інша річ, що питання віри є ключовим, як вже тут і зауважили. Хтось, та має мати віру.
Чи старійшина, якого кличуть, щоб помолитися над хворим (Якова 5:14-15), чи той, хто кличе до Бога. Ще краще, як обидва мають віру і не мають сумніву ( Матв.21:21)

Але, звідки візьметься віра, якщо ні старійшини її не мають і своїх учнів так навчають? (я не тільки про свідків).
Коли замість віри навчають невірству.
Мета зцілень була довести, що Ісус Мессія. Зцілення Ісуса мали тимчасовий характер.

Додано через 11 хвилин
Новак, є хоч один доведений факт зцілення? Всі ваші докази, зводяться до "одна баба сказала....". А які у вас "пророчиці" видно на відео.

Востаннє редагував badach: 08.10.2014 о 09:39. Причина: Пізніше додано
badach зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.10.2014, 10:38 #2454966   #75
Alpha_Draconis
Guest
Типово Відповідь: Служіння чи блюзнірство? Пятедесятницькі релігійні практики

ви задовбали, любу тему переводите на Біблію і свідкозомбів, зітріть самі свій флуд
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.10.2014, 10:46 #2454975   #76
badach
Активний учасник
Типово Відповідь: Служіння чи блюзнірство? Пятедесятницькі релігійні практики

Де ви побачили флуд? Новак мав би првиести доказ зцілення, ане хтось десь сказав.
badach зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.10.2014, 10:58 #2454981   #77
Кара Божа
Активний учасник
Типово Відповідь: Служіння чи блюзнірство? Пятедесятницькі релігійні практики

Відповіть по темі.
Якщо розглядати з точки зору релігії,то про яке блюзнірство може йти мова? Люди ВІРУЮТЬ.
А як з точки зору здорового глузду,то безумовно блюзнірство. Бо ні гуртком загального розвитку,ні театральним дійством цю маячню неназвати.
Кара Божа зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.10.2014, 11:17 #2454994   #78
wisper
Banned
Типово Відповідь: Служіння чи блюзнірство? Пятедесятницькі релігійні практики

Цитата Новак мав би првиести доказ зцілення, ане хтось десь сказав.
Та ні,це ти звинуватив людей в шахрайстві без доказів,а тепер,ще вимагаєш їх від когось.
І після цього ви ще хочете,щоб вас поважали і вважали за нормальних...

Додано через 1 хвилину
Цитата А як з точки зору здорового глузду,то безумовно блюзнірство
А хто тобі сказав,шо ти маєш право говорити від імені здорового глузду?
Для цього,його треба мати,для початку!

Востаннє редагував wisper: 08.10.2014 о 11:17. Причина: Пізніше додано
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.10.2014, 11:32 #2455013   #79
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Служіння чи блюзнірство? Пятедесятницькі релігійні практики

Цитата А шахраї одержимі такими ж духами йому поможуть?
--- от у когось дух, що оскаржує всіх (про що говорить книга об'явлення), і за критикою інших відводить увагу від власного заблуження не бачить...
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.10.2014, 11:45 #2455017   #80
Alpha_Draconis
Guest
Типово Відповідь: Служіння чи блюзнірство? Пятедесятницькі релігійні практики

просто одна із спотворених форм віри
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 19:42.