Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Інквізиція Свідків Єгови.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 16.05.2017, 20:28 #2692813   #261
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Інквізиція Свідків Єгови.

Х
Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Людина може отримати і втратити отримане- це про мене.
А як людина може втратити, коли вона так взагалі і не отримувала?- це про вас.
Ну що відповів Вам, чи Вам таке не підходить??? Ви просили відповісти, то я Вам відповів. Які претензії можуть бути до відповіді, чи може вам збрехати, щоб вам це сподобалось ???
-- ) ні, не відповіли.
-- я не питав, що може людина взагалі, а конкретно чи отримали ви спасіня вже тепер згідно Писання?
-- щодо неправди, це козир вашої організації і він мені "подобається" рівно так як і ваша організація )

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
То відкиньте гордість і скористайте.
-- скористався , але нагадаю, мова про вас і про вашу організацію

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
як може судити про таке людина, яка так ніколи і не знала ХрИста ???
-- ви ж то судите не знаючи людину? )
-- щодо вашої організації то її вченя достатньо вивчив щоб на підставі Писаня визначити що воно жодного відношення не має до Христа.

Востаннє редагував engar: 16.05.2017 о 20:34.
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.05.2017, 22:06 #2692858   #262
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Інквізиція Свідків Єгови.

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Так і не тепер, а десятки років тому. Маєте щось проти цього ?
До речі, Учень, а я можу при розмові із місцевими, тернопільськими свідками, говорити їм, що знаю їх співвіруючого, який стверджує, що є народженим згори, посилаючись на Вас?
Бо неодноразово чув від них, що таких в Україні нема в даний час. Пора казати їм правду, Ви не проти?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.05.2017, 13:49 #2692960   #263
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Інквізиція Свідків Єгови.

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Можете, а вони нехай телефонують у Брюховичі.
ТО Ви з Брюхович?
Скажіть хоч до якого збору (якщо їх там кілька) Ви належите?
Ви ж світло для світу, а світлу негоже ховатися під ліжком, розкажіть звідки Ви і як стали народженим від Духа Святого.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.05.2017, 21:05 #2693022   #264
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Інквізиція Свідків Єгови.

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
В соцмережах такі дані не викладаються.
Можете в ПП написати, якщо вам старійшини заборонили вказувати у відкритому доступі інформацію про те, який збір Ви відвідуєте... якщо в ПП таке Вам дозволено повідомляти.

До речі, підсудному на суді старійшин можна попросити, щоб суд над ним записувався на відео (чи аудіо), щоб потім, якщо потрібно буде, можна було захищатися у суді вищої інстанції з доказами на руках? Чи це заборонено?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.05.2017, 21:48 #2693038   #265
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Інквізиція Свідків Єгови.

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Я не підсудний, тому не можу Вам сказати.
А спитати в старійшин можете?
Чи Вас не цікавить те, чи мають Ваші співвіруючі можливість захиститися від неправильних дій старійшин на суді старійшин?
Он Ви висловилися так, що не довіряєте словам Лео про те, як на суді один із старійшин кричав на нього і казав, що таких треба каменувати. А якби в Лео був аудіозапис суду? Тоді б повірили? Чи ні?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.05.2017, 22:11 #2693043   #266
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Інквізиція Свідків Єгови.

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Дурне запитання, бо спочатку треба щоб чути знайомий голос (и). Звідки мені знати, а може це Ви говорите ???
Дійсно, дурне запитання... то ж не я а КДБ-ФСБ монтує такі записи, щоб навести тінь на ваших бездоганних старійшин, чи не так? )))
Тобто якщо підсудний на суді старійшин зробить запис на свій смартфон (без відома старійшин), а потім пред"явить запис комусь там нагорі, щоб оцінили дії старійшин, то вони можуть відповісти так само, як Ви відповіли? Мовляв, "голосів точно ідентифікувати не можемо, тому і висновку ніякого зробити не можемо". Старійшини залишаться бездоганними в будь-якому випадку?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.05.2017, 07:41 #2693063   #267
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Інквізиція Свідків Єгови.

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Вам видніше.
Я Вашу думку передав, яку Ви неодноразово тут відтворювали (не знаю чи вона Ваша власна чи Вам старійшини її донесли), так що це Вам видніше.

То що скажете на оце запитання:
запис, зроблений підсудним на суді старійшин, прихованим чином, без їх відома, може вважатися доказом їхньої поведінки на суді? Чи ні?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.05.2017, 09:00 #2693073   #268
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Інквізиція Свідків Єгови.

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
А також слід розуміти, що цей запис може бути додатковим доказом вини саме грішника, який вчинив гріх і не кається, в деяких випадках з повідоленням в правоохоронні органи.
Можливо Ви і праві.
Якщо старійшина кричав на суді на вашого співвіруючого і казав, що таких слід каменувати і є аудіозапис цих погроз, то таким фактом можуть зацікавитися правоохоронні органи, якщо кураторам старійшин це не цікаво, бо старійшини завжди бездоганні.
То Ви кажете, що робити прихований запис того, що відбувається на суді старійшин - це гріх?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.05.2017, 11:49 #2693105   #269
yarko2
Активний учасник
 
Аватар для yarko2
Типово Відповідь: Інквізиція Свідків Єгови.

Та що здогадуватися. Я вже давно говорив, що Новак це лише нік, а насправді там сидить такий собі а-ля Олег Царьов. І на будь-які незручні питання відповідь буде в стилі "волынськая резня"
yarko2 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ychen (18.05.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.05.2017, 12:01 #2693107   #270
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Інквізиція Свідків Єгови.

Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
Та що здогадуватися. Я вже давно говорив, що Новак це лише нік, а насправді там сидить такий собі а-ля Олег Царьов. І на будь-які незручні питання відповідь буде в стилі "волынськая резня"
Новак не шифрується. Я з ним зустрічався.
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.05.2017, 18:19 #2693175   #271
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Інквізиція Свідків Єгови.

Учень, Ви видалили свій допис, який я цитую отут? Чому це зробили? Що таке Вами було сказано, що не варто було публікувати?

Ну і питання: чи є гріхом, на Вашу думку, коли Ваш співвіруючий приходить на суд старійшин і записує той суд (на аудіо), без відома старійшин?

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
Я вже давно говорив, що Новак це лише нік, а насправді там сидить такий собі а-ля Олег Царьов.
Ярко, Ви з Тернополя? Якщо так, то пропоную зустрітися, переконаєтеся чи я нік чи людина.

Востаннє редагував Новак: 18.05.2017 о 18:19. Причина: Пізніше додано
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.05.2017, 08:44 #2693240   #272
yarko2
Активний учасник
 
Аватар для yarko2
Типово Відповідь: Інквізиція Свідків Єгови.

В форумах усі ми під ніками. На це вони і форуми.
А переконатися в тому, що ти такий собі чувак а-ля Царьов я і без зустрічі можу.
yarko2 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ychen (19.05.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.05.2017, 12:43 #2693269   #273
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Інквізиція Свідків Єгови.

Цитата:
Допис від yarko2 Переглянути допис
А переконатися в тому, що ти такий собі чувак а-ля Царьов я і без зустрічі можу.
Учень, Ви так старанно дякуєте Ярку за його вислови щодо мене, бо ще не знаєте як він Вас охарактеризує )))

Про те, чи є гріхом запис суду, зроблений підсудним, без відома старійшин, не хочете відповісти?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.05.2017, 09:12 #2693631   #274
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Інквізиція Свідків Єгови.

Переніс з сусідньої теми.
Вирішив зберегти це як свідчення того, що робить з людиною перебування у секті.
Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
У сусідню тему не можу, якщо хочете можу постаратись відповісти тут. Але Ви не щирий у своїх запитаннях, бо до Вас приходив старійшина- що Вам заважає його запитати про це, якщо Вам це дійсно цікаво ??? Я Вам це кажу тому, що це старійшини які знають конкретну ситуацію у вашій місцевості- хочете справедливості у вашій території ідіть до місцевих старійшин- це ваша територія, ідіть і виясніть це питання з людьми яких Ви знаєте, бо я їх не знаю, навіть не знаю як вони виглядають ззовні, а Ви їх особисто бачили, бо вони були у Вас дома.

Додано через 3 хвилини

Після спілкування з Вами можна накласти не тільки на себе руки, а і на інших людей!!!
Отакий у Вас Святий Душище. А Ісус говорив що саме по плодах (вчинках) пізнаються діти Божі (сини Бога) і діти Диявола.
Так що, Новак, покажи який ти миротворець, бо саме такі будуть названі синами Бога. Покажи що ти справжній, щоб інші це бачили !!!
Досить твоїх пустих заяв, давай до діла !!!
Отаке роздратування і крик вириваються з душі сектанта, коли зачіпаєш больові точки його секти.
Замість відповідати по суті на задані запитання, людина починає нападати на опонента, звинувачувати, очорнювати, аби лишень не глянути правді у вічі. Правді про стан в тій секті.
А правда проста: там судять за будь-які дії, які порушують єдність в організації. Суд відбувається за закритими дверима, негласно.
Судять рядових сектантів їхні наглядачі (старійшини), які діють за інструкцієми, які рядовим членам знати заборонено.
Судять так, що у деяких адептів із слабкими нервами виникає бажання вчинити самогубство і як старійшини имають діяти в таких випадках, описано в інструкціях для цих судей-старійшин.

Ось чому так нервує сектант Учень і навіть не бажає відповідати на питання.
В т.ч. на питання про те, чи може підсудний негласно записувати судове засідання, чи не буде вважатися тьакий запис гріхом.
Чи може підсудний вимагати офіційного відео (чи аудіо) запису суду?
У відповідь мовчанка... а раптом скаже щось не так і сам потрапить на суд?

П.С. Учню, колись давно у мене вдома були декілька свідків, в т.ч. і Леонід, автор цієї теми. Бейджика "Старійшина" я не бачив на жодному з них. Розмови, як не дивно, не виходило, бо оті свідки-відвідувачі, хотіли щоб вони говорили, а я їх слухав і запиттань вони дуже не полюбляли. Особливо запитань про Ісуса Христа. Як тільки починав їх запитувати про Ісуса Христа, так вони чомусь прощалися і, навіть, обіцяючи прийти знову, не приходили більше.
Я собі уявляю що було б, якби я тоді спитав їх про внутрішні суди в їх організації. Втім, я про це тоді ще не знав. А то б спитав.

Востаннє редагував Новак: 23.05.2017 о 09:18.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.05.2017, 15:25 #2693800   #275
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Інквізиція Свідків Єгови.

Запитання задав, але відповіді нема. Замість цього свідок Учень вправляється у злослів"ї у сусідній темі.
Тут йому писати не можна. Старійшини можуть забанити в організації, якщо побачать і не пробачать.
На суд до старійшин, відчути їх "люблячу" руку на своїй шиї, Учень не хоче.
А хто хоче?
Ви б хотіли б опинитися на місці тих членів організації так званих "свідків Єгови", які на суді старійшин бувають доведені до стану, коли хочеться накласти на себе руки?
Отаке воно, життя сектантів.

Людині не секта потрібна, а потрібен Бог, Його рятівна сила, яка діє через віру в Ісуса Христа.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.05.2017, 18:22 #2694426   #276
Jeman
Учасник
Типово Відповідь: Інквізиція Свідків Єгови.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Переніс з сусідньої теми.
Вирішив зберегти це як свідчення того, що робить з людиною перебування у секті.


Отаке роздратування і крик вириваються з душі сектанта, коли зачіпаєш больові точки його секти.
Замість відповідати по суті на задані запитання, людина починає нападати на опонента, звинувачувати, очорнювати, аби лишень не глянути правді у вічі. Правді про стан в тій секті.
А правда проста: там судять за будь-які дії, які порушують єдність в організації. Суд відбувається за закритими дверима, негласно.
Судять рядових сектантів їхні наглядачі (старійшини), які діють за інструкцієми, які рядовим членам знати заборонено.
Судять так, що у деяких адептів із слабкими нервами виникає бажання вчинити самогубство і як старійшини имають діяти в таких випадках, описано в інструкціях для цих судей-старійшин.

Ось чому так нервує сектант Учень і навіть не бажає відповідати на питання.
В т.ч. на питання про те, чи може підсудний негласно записувати судове засідання, чи не буде вважатися тьакий запис гріхом.
Чи може підсудний вимагати офіційного відео (чи аудіо) запису суду?
У відповідь мовчанка... а раптом скаже щось не так і сам потрапить на суд?

П.С. Учню, колись давно у мене вдома були декілька свідків, в т.ч. і Леонід, автор цієї теми. Бейджика "Старійшина" я не бачив на жодному з них. Розмови, як не дивно, не виходило, бо оті свідки-відвідувачі, хотіли щоб вони говорили, а я їх слухав і запиттань вони дуже не полюбляли. Особливо запитань про Ісуса Христа. Як тільки починав їх запитувати про Ісуса Христа, так вони чомусь прощалися і, навіть, обіцяючи прийти знову, не приходили більше.
Я собі уявляю що було б, якби я тоді спитав їх про внутрішні суди в їх організації. Втім, я про це тоді ще не знав. А то б спитав.
У кожній деномінації є своє кононічне право згідно якого вона діє. В тому числі це право передбачає наявність судової системи щодо членів релігійної громади, релігійних служителів.
В більшості випадків відбувається розгляд приватних справ, розголос яких не бажаний і не законний.
Ви були присутні на судовому комітеті, що можете говорити як судять?
Часом буває що люди яких звинувачують в гріху, вдаються до емоційного шантажу, погрожуючи самогубством. Той хто хоче вчинити самогубство - його вчинить без розмов. Хто хоче демонструвати щось, привернути увагу, той може зробити спробу і навіть вдалу. Тому коли людина себе так поводить судовий комітет будет призупинено.

Ніяких заборонених інструкцій щодо проведення слухання немає. Як це відбувається знає кожний свідок Єгови.
Якщо людина признається у гріху, або два свідки її звинувачують у чомусь, рада старійшин збору розглядає справу і призначає трьох старійшин які моють достідити справу. Завдання судового комітету - з ясувати, що сталось, спонукати людину до каяття.
Що таке каяття, як воно має виглядати - докладно описано в літературі свідків Єгови яка доступна всім.
Якщо людина розкаюється, то їй дають докір. Якщо справа глибоко приватна і не відома іншим, то докір не оголошується публічно. Якщо справа відома, торкається багатьох людей - робиться публічний докір. Зазвичай цьому передує промова щодо недопустимості певної поведінки.
Якщо людина не розкаюється, або її розкаяння не достатнье - наприклад гріх був результатом порушення порад які не одноразово їй давались, справа стосується важкого злочину, тоді людина буде виключена зі збору.
Свідок Єгови може оскаржити рішення протягом 7 днів. тоді скликається апеляційний коммітет. Якщо з його рішенням вісник не згодний, він може письмово викласти свою позицію. Рішення комітету затвержує районний наглядач.

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Можливо Ви і праві.
Якщо старійшина кричав на суді на вашого співвіруючого і казав, що таких слід каменувати і є аудіозапис цих погроз, то таким фактом можуть зацікавитися правоохоронні органи, якщо кураторам старійшин це не цікаво, бо старійшини завжди бездоганні.
То Ви кажете, що робити прихований запис того, що відбувається на суді старійшин - це гріх?
Завжди виникає питання достовірності таких записів. Правоохоронні органи цим цікавитись не можуть, бо аудіозапис, та ще й здобутий незаконним чином доказом в суді не є а тому абсолютно не цікавий.

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Учень, Ви так старанно дякуєте Ярку за його вислови щодо мене, бо ще не знаєте як він Вас охарактеризує )))

Про те, чи є гріхом запис суду, зроблений підсудним, без відома старійшин, не хочете відповісти?
Це порушення закону, отже питання чи є гріхом порушення закону і роблення запису без згоди людини, а тим більше його поширення.

Додано через 11 хвилин
Новак, чомусь забуває що його релігійній громаді теж є своя судова система. Питання тільки в тому чи вона взгалі діє. Зазвичай у пятедесятників з цим проблема. Наприклад, віруючу, народжену згори християнку, за позування з гранатометом і автоматом та сідання на шию солдату, викликали би на "братську раду" і вигнали би з громади. Тепер це норма.

Додано через 9 хвилин
Цитата В каждой поместной церкви должен сохраняться мир, чистота жизни и общий согласованный духовный порядок. Нет совершенной церкви на земле, грех в различных видах проникает в церковь и своим влиянием может разрушить мир и спокойствие. К нарушителям заповедей Божиих и внутреннего порядка — бесчинным, непокорным, согрешающим и пребывающим в грехе должны применяться соответствующие меры не только чисто духовного воздействия, но и меры церковных взысканий
Цитата Так, например, в Белгородкой области бывший старший пресвитер трижды объявлял отлученным пресвитера Белгородской церкви, в то время как община выражала полное несогласие с этим решением. Чаще встречаются отлучения, производимые пресвитером совместно с церковным советом без участия церкви. Нам небезызвестны отлучения членов не своих, а других церквей, что никогда не практиковалось в апостольских церквах.
Цитата При впадении в грех членов церкви обычно не требуется разбирательства их дела на общем собрании членов церкви, да это бывает и не всегда полезно.
http://www.kovcheg-spasenya.ru/index...mid=81&lang=ru

Тут тільки слід зазначити, що саме оріентація на думку громади, було причиною проблем в Коринфі.
В Ізраїлі рішення про виключення особи з синагоги приймали старійшини синагоги, які були компетентними у вирішенні судових справ. Цей устрій Ісус не засуджував, а навпаки підтримував, даючи вказівку як вирішувати конфлікти, та відмовившись вирішувати справу щодо спадку.

Додано через 14 хвилин
[quote=Новак;2693800]
Ви б хотіли б опинитися на місці тих членів організації так званих "свідків Єгови", які на суді старійшин бувають доведені до стану, коли хочеться накласти на себе руки?
Отаке воно, життя сектантів.

Людині не секта потрібна, а потрібен Бог, Його рятівна сила, яка діє через віру в Ісуса Христа.[/QUOT]

Можете навести приклади, що хтось був доведенний до самогубства?

Ну от вам приклад, жінка зраджує чоловіка, а коли це виявляється і до неї застосовують певні заходи, а чоловік хоче розлучитись, вона починає погрожувати вбити себе. Що робити тоді?

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Тут навіть трохи не так.
Ісуса називали п"яницею тодішні фарисеї, бо вони вишукували причину, щоб осудити Його. Ісус же не був п"яницею і це ясно.
А теперішні фарисеї знайшли б теж причину, щоб вилучити Ісуса. Наприклад за те, що не підтримує вчення Керівної Ради і проповідує те, що порушує єдність в організації.
Мати свою думку і відстоювати її, наскільки я бачу, це чи не найтяжчий гріх у органзіації так званих свідків Єгови. Зрештою, в будь-якій секті, навіть в тій же комуністичній партії.
На підставі тільки чуток, нікого виключити не можуть. Ісус цілком підтримував Закон Мойсея і не порушував його. Так за що ж його мали виключати?

Мати свою думку не гріх. Правда брехуни типу вас, завжди видають брехню за свою думку. Гріхом може бути навязування свої особистих поглядів, способу життя іншим.

Востаннє редагував Jeman: 30.05.2017 о 18:22. Причина: Пізніше додано
Jeman зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.05.2017, 21:23 #2694465   #277
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Інквізиція Свідків Єгови.

Цитата
Допис від Jeman Переглянути допис
В більшості випадків відбувається розгляд приватних справ, розголос яких не бажаний і не законний.
Ви були присутні на судовому комітеті, що можете говорити як судять?
Ця тема почата людиною, яка не просто була на судовому комітеті, а була підсудною на ньому.


Цитата
Допис від Jeman Переглянути допис
Часом буває що люди яких звинувачують в гріху, вдаються до емоційного шантажу, погрожуючи самогубством.
Ви були на судових комітетах, де відбувався такий шантаж з погрозою самогубством і можете з певністю стверджувати, що то був шантаж, а не справжнє бажання накласти на себе руки?


Цитата
Допис від Jeman Переглянути допис
Хто хоче демонструвати щось, привернути увагу, той може зробити спробу і навіть вдалу. Тому коли людина себе так поводить судовий комітет будет призупинено.
Так - це як? У випадку шантажу, чи у випадку, коли людина насправді доведена до стану, коли хоче накласти на себе руки? Чи у обох випадках?


Цитата
Допис від Jeman Переглянути допис
Ніяких заборонених інструкцій щодо проведення слухання немає. Як це відбувається знає кожний свідок Єгови.
А от свідок Учень сказав, що не те що не знає, а навіть не бажає знати як це відбувається (щоправда він, з якоїсь дивної причини, видалив свої дописи в цій темі).



Цитата
Допис від Jeman Переглянути допис
Що таке каяття, як воно має виглядати - докладно описано в літературі свідків Єгови яка доступна всім.
В якій літературі описано як має вигладати каяття людини на судовому комітеті? Я так розумію, що саме каяття має відбутися саме під час комітету, бо інакше людина буде вилучена.


Цитата
Допис від Jeman Переглянути допис
Якщо людина не розкаюється, або її розкаяння не достатнье - наприклад гріх був результатом порушення порад які не одноразово їй давались, справа стосується важкого злочину, тоді людина буде виключена зі збору.
Де є список-перелік важких і неважких злочинів, з яким ознайомлений (а я розумію, що таки мав би бути ознайомлений) кожен член організації свідків? Куріння цигарок час від часу (через нерви, скажімо, раз на тиждень по сигареті) - це достатньо тяжкий злочин, щоб бути вилученим? А вживання склянки горілки щодня (при цьому людина себе контролює і поводиться чемно) - це є важкий злочин? Ну і т.д. і т.п. Є список важкості злочинів?


Цитата
Допис від Jeman Переглянути допис
Завжди виникає питання достовірності таких записів. Правоохоронні органи цим цікавитись не можуть, бо аудіозапис, та ще й здобутий незаконним чином доказом в суді не є а тому абсолютно не цікавий.
Питання було в тому, чи
а) підсудний має право порушити перед старійшинами питання про проведення суду під запис (аудіо чи відео) і тоді такий запис був би законним;
б) у разі відмови (небажання) старійшин вести суд під запис чи має право підсудний самостійно здійснювати запис на наявну в нього тезніку (той же смартфон)? Питання законності/незаконності такого запису визначаєте не Ви, не старійшини, а суддя, який судить іменем України (якщо справа доходить до цієї інстанції), або якась вища за рангом інстанція в організації свідків, вища за районного наглядача. Чи районний наглядач є найвищою інстанцією куди може звертатися Ваш співвіруючий, який вважає, що суд відбувся з порушенням його прав?


Цитата
Допис від Jeman Переглянути допис
Це порушення закону
Ви не можете цього знати до тих пір, поки суд не втановить чи запис є незаконним чи не є.


Цитата
Допис від Jeman Переглянути допис
Новак, чомусь забуває що його релігійній громаді теж є своя судова система.
Я не належу до жодної релігійної організації.


Цитата
Допис від Jeman Переглянути допис
Наприклад, віруючу, народжену згори християнку, за позування з гранатометом і автоматом та сідання на шию солдату, викликали би на "братську раду" і вигнали би з громади. Тепер це норма.
У Вашій організації це є норма?!


Цитата
Допис від Jeman Переглянути допис
Можете навести приклади, що хтось був доведенний до самогубства?
Можу навести цитату із книги, яка містить в собі інструкції для старійшин і де є пункт, який стосується ситуацій, коли таке трапляється. Є пункт, значить трапляється. Чи Ви вважаєте, що та книга інструкцій розповідає про те, чого насправді не відбувається на судах старійшин?
Цитату наводити? Питаю, бо переживаю за свідка Учня, який не має права читати такі речі... і не він один... Вам, до речі, можна читати ту книгу? Ви не почнете видаляти свої дописи, як це зробив Учень?




Цитата
Допис від Jeman Переглянути допис
Ну от вам приклад, жінка зраджує чоловіка, а коли це виявляється і до неї застосовують певні заходи, а чоловік хоче розлучитись, вона починає погрожувати вбити себе. Що робити тоді?
Тут все залежить від того які заходи до неї застосовують і як застосовують. Якщо залякують, кажуть, що таких треба каменувати, переконують, що Єгова її ненавидить і т.п. то...


Цитата
Допис від Jeman Переглянути допис
На підставі тільки чуток, нікого виключити не можуть. Ісус цілком підтримував Закон Мойсея і не порушував його. Так за що ж його мали виключати?
За порушення людських приписів, які розширювалиі спотворювали Закон Мойсея. Власне те саме роблять сектанти з Біблією. Заборона переливати кров (навіть її власну, зібрану наперед) у випадках гострої масивної кроввтрати - хіба не те саме? Це людський припис, який подається сектантами як Боже слово.


Цитата
Допис від Jeman Переглянути допис
Мати свою думку не гріх. Правда брехуни типу вас, завжди видають брехню за свою думку.
О, говорили балакали, а потім знову пішли допріжкою інших свідків, яких тут, на форумі вже було немало: особситі наїзди, голослівні звинувачення, злослів"я. Розчина організації заквасила і Вас також, співчуваю.


Цитата
Допис від Jeman Переглянути допис
Гріхом може бути навязування свої особистих поглядів, способу життя іншим.
Також нав"язування особистих поглядів Рассела, Рутерфорда і їх наступників, а тепер це Керівна Рада, яка складається невідомо з кого, проте таки видає інструкції всім підлеглим: як жити, що робити, що вважати гріхом, а що ні.

Сподіваюся, що хоч на деякі з питань, задані мною вище, Ви відповісте? Не втечете як Ваші попередники?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.05.2017, 21:47 #2694468   #278
Jeman
Учасник
Типово Відповідь: Інквізиція Свідків Єгови.

Я знаю випадки і погроз самогубством і вчинення замахів на самогубство.
Завдання судового комітету - не виключити, а допомогти. Часом людина, яка вчинила гріх може шкодувати так сильно, що це може привести до депрессії, тоді звісно розгляд справи припинять.
Проте ніколи не можна бути певним, що робиться у голові людини, тож коли людина погрожує самогубством, розгляд справи призупиняеться.
Знати чи не знати справа вільного вибору. Хто цікавиться - той буде знати. Нічого таємного, не відомого широкому загалу там нема.

Заходите на сайт - задаете пошук по слову "каяття". Інформації більш ніж досить.

Позувати з гранатометом і зброєю, тепер норма для багатьох християн. Багато пятедесятників добровільно приймають участь у війнах з обох сторін. Доречі лідер ЛНР, Плотницький колишній пятедесятник.

Наявність пункту не говорить про доведення до самогубства. Я говорив вище, що самогубстов може бути емоційним шантажом. Той хто хоче вчинити самогубство про це не кричить. Той хто бажає привернути увагу, отримати щось буде говорити про це часто.


Кожний свідок Єгови знає за що може бути сформованний судовий комітет. Зрештою досить і Біблії де перераховано хто не вспадкує Божого Царства.

Бог не ненавидить людину. Так згідно закону Мойсея подружня зрада каралась смертю. Так Єгова ненавидить гріх. Це залякування? Чи це справді написано в Біблії і також відомо кожному свідку Єгови?

Ні Рассел ні Рутерфорд не вимагали щоб погоджувались з кожним їх словом. І зараз не вимагається погоджуватись з кожним тлумаченням. Не все є ясним і остаточно зрозумілим.

Проте є речі про яких чітко вказано, що вони не припустимі і що людина яка їх вчиняє не може бути членом християнського збору.

Додано через 3 хвилини
Паління - достатня підстава для виключення. Але є певні нюанси. Наприклад людина раніше мала залежність від паління, стала свідком Єгови. Залежність не виліковна і завжди є ризик зриву. Якщо вона щось з цим робить, звертаеться за допомогою то це не підстава для виключення. Якщо палить приховано, і це стає відомим з показу свідків, то так це підстава для виключення.

Щодо вживання алкоголю, то у свідків Єгови такої заборони не має. Проте пияцтво, регулярне і надмірне споживання алкоголю є підставою для виключення.

Додано через 2 хвилини
Відмовити в праві здійснювати аудіозапис слухання старійшини мають право. Бо на записі є і їхні голоси, а не лиш вісника. Тож тут немає порушення прав.
Зрештою за таємний запис нікого переслідувати не будуть.

Додано через 50 секунд
Згідно законодавства України, релігійні організації відділені від держави і держава не може втручатись у канонічне право деномінацій.

Востаннє редагував Jeman: 30.05.2017 о 21:47. Причина: Пізніше додано
Jeman зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.05.2017, 23:54 #2694488   #279
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Інквізиція Свідків Єгови.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис

Я не належу до жодної релігійної організації.


то ви, справжній комуніст ... а вишиванку і хрестик ви одягаєте, щоб внідритись до протестантів і розвалити їхню церкву з середини ? ... хітро
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.05.2017, 07:57 #2694499   #280
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Інквізиція Свідків Єгови.

Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
то ви, справжній комуніст ... а вишиванку і хрестик ви одягаєте, щоб внідритись до протестантів і розвалити їхню церкву з середини ? ... хітро
Про вишиванку і хрестик вже відповів в іншій темі, де Ви також про це написали.
По суті, я так розумію, Вам вже сказати нічого?
----------------------------------------------------------

Додано через 28 хвилин
Цитата
Допис від Jeman Переглянути допис
Я знаю випадки і погроз самогубством і вчинення замахів на самогубство.
Отже, такі випадки є, добре, що самі це підтвердили.
Залишилося зрозуміти як так стається, що на суді старійшин люди бувають доведені до такого стану старійшинами.


Цитата
Допис від Jeman Переглянути допис
Заходите на сайт - задаете пошук по слову "каяття". Інформації більш ніж досить.
До чого тут сайт?
Питання було про засідання судового комітету і про те, що старійшини, які судять своїх співвіручих, мають під час комітету визначитися чи є каяття у людини чи ні. От я і спитав яким чином вони це визначають.


Цитата
Допис від Jeman Переглянути допис
Доречі лідер ЛНР, Плотницький колишній пятедесятник.
Ну і ? Яке відношення колишній має до теперішнього і до теми "Інквізиція свідків Єгови?"
У Вас є колишній Френц, член Керівної Ради, який і викрив багато чого із внутрішньої кухні вашої організації. Може краще про нього говорити, бо це хоч по темі буде?



Цитата
Допис від Jeman Переглянути допис
Наявність пункту не говорить про доведення до самогубства.
А про що говорить цей пункт в інструкціях для свідків Єгови?


Цитата
Допис від Jeman Переглянути допис
Кожний свідок Єгови знає за що може бути сформованний судовий комітет. Зрештою досить і Біблії де перераховано хто не вспадкує Божого Царства.
Злоріки, для прикладу.
Як вважаєте, чи вспадкують Боже Царство ті свідки Єгови, які постійно очорнюють християн, займаються наклепами, оголошують християн членами релігійної організації антихриста, приписують дію Духу Єгови Сатані і т.п.?
Таких я бачив неодноразово і на цьому форумі таких предостатньо.
То як, вспадкують?


Цитата
Допис від Jeman Переглянути допис
Бог не ненавидить людину. Так згідно закону Мойсея подружня зрада каралась смертю. Так Єгова ненавидить гріх. Це залякування?
У вашій організації зараз карають смертю за подружню зраду? Чи ні? Бог змінився?
Залякування в вашій організації - це коли людині говорять, що Бог її ненавидить і відвертається від людини, яка йде проти порядків, які встановлені Керівною Радою в організації.
От, для прикладу, як було із пересадкою органів, яку Керівна Рада вашої організації прирівнювала до канібалізму. Людина вчинила пересадеку органа, щоб врятувати життя, а ваш судовий комітет, на підставі інструкції Керівної Радм для старійшин, взяв і звинуватив цю людину у порушенні і вилучив.
Потім, через якийсь час, пункт цей прибрали і пересадку органів перестали називати канібалізмом. Але ж людину вилучили, звинувативши її у гріху проти Єгови!
То це правильно було зроблено?
Така людина дійсно була проти Єгови і Єгова її відкинув разом із судом старійшин?






Цитата
Допис від Jeman Переглянути допис
Ні Рассел ні Рутерфорд не вимагали щоб погоджувались з кожним їх словом. І зараз не вимагається погоджуватись з кожним тлумаченням. Не все є ясним і остаточно зрозумілим.
Як тоді старійшини судять і вилучають, якщо не все є ясним і остаточно зрозумілим?


Цитата
Допис від Jeman Переглянути допис
Паління - достатня підстава для виключення. Але є певні нюанси. Наприклад людина раніше мала залежність від паління, стала свідком Єгови. Залежність не виліковна і завжди є ризик зриву. Якщо вона щось з цим робить, звертаеться за допомогою то це не підстава для виключення. Якщо палить приховано, і це стає відомим з показу свідків, то так це підстава для виключення.
Проясніть, будь-ласка.
1. Член Вашої організації, який бачить співвіруючого, який приховано курить, мусить доповісти про це старійшинам?
2. Це тільки куріння стосується чи є певний список провин, які доведено членам організації і про які вони повинні повідомляти старійшин, якщо побачать таке?
3. Оці новомодні електронні сигарети, які без диму, теж під забороною?
4. Чи може уникнути вилучення той із вас, який після кожної викуреної сигарети приходить до старійшин і просить його пробачити, мотивуючи це тим, що він залежний і не може впоратися із цією залежністю?


Цитата
Допис від Jeman Переглянути допис
Проте пияцтво, регулярне і надмірне споживання алкоголю є підставою для виключення.
Регулярне і надмірне? А просто регулярне, по 100-200 грамів на день? Хто міру/надмірність визначає? Старійшини?


Цитата
Допис від Jeman Переглянути допис
Зрештою за таємний запис нікого переслідувати не будуть.
Інформація 100% певна? Ви маєте право (повноваження) гарантувати сказане тільки-що?


Цитата
Допис від Jeman Переглянути допис
Згідно законодавства України, релігійні організації відділені від держави і держава не може втручатись у канонічне право деномінацій.
Мова не про "канонічне право", а про дії старійшин на суді, де вони можуть порушувати права підсудного, залякувати, тиснути психологічно (а це вже можна розцінити як вид тортур), принижувати (а тут мова про захист честі і гідності особи) і т.п. Такі речі цілком підсудні.

Востаннє редагував Новак: 31.05.2017 о 07:58. Причина: Пізніше додано
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 12:01.