Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво > Кіно, відео, мультиплікація


Фільми не варті уваги

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 30.05.2013, 14:15 #2216260   #701
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Фільми не варті уваги


Dark Shadows / Мрачные тени

Не сказав би що фільм гівно. Але от ні толкового сюжету, ні ідеї, ні мотивів вчинків персонажів ні аж такої гри (ну крім славнозвісного Бертонівського гриму на Депі) нема. Фільм на трієчку, якесь то кіно мутне, неясно для чого його взагалі знімали, ніякої ідеї я в фільмі не побачив. То як порнуха - ніби дивитися можна, але для чого то все на екрані відбувається - ніфіга не ясно.
erazel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 30.05.2013, 19:14 #2216444   #702
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Фільми не варті уваги

Форсаж 6
не ходіть на нього в кінотеатр (чи навпаки тільки в кінотеатрі його і зміст дивитися )
фільм абсолютно безсмисленний і абсурдний. красиво і гарні спецефекти, но те що відбувається на екрані більшу частину часу, нічим іншим як ідиотизмом назвати не можна. сценаристів фільму варто розстріляти.
п.с. схоже в нього буде продовження
ШТЕУД зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ap@snuj (30.05.2013)
Офтопів до посту: 7  Офтоп  
Старий 30.05.2013, 23:39 #2216601   #703
GrmNazi
Banned
Типово Відповідь: Фільми не варті уваги

америку відкрив. Вся серія форсажів така. Але це на школоту, яка любить всякий тюнінг(читай: мутінг) і тупі бойовички
GrmNazi зараз поза форумом  
Подякували 4:
Dinara (05.06.2013), Пантера (31.05.2013), q3ar (01.10.2013), riznyk (02.06.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.05.2013, 09:03 #2216677   #704
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Фільми не варті уваги

Цитата
Допис від GrmNazi Переглянути допис
америку відкрив. Вся серія форсажів така. Але це на школоту, яка любить всякий тюнінг(читай: мутінг) і тупі бойовички
я америку не відкрив (то колумб був) але рініше в серії Форсаж баланс між тупостю і видовищностю був витриманий краще, і акцент був іменно на тачках, зараз купу якойсь муті про "сім"ю" і "цінності" ввели і сюжет повний абсурду. ну і що мене більше всього вибісило це трюки, вони настільки фантастичні, що я просто ржав (як весь пів кінотеатру доречі)
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.06.2013, 16:12 #2219695   #705
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Фільми не варті уваги

Ходив сьогодні на Гедзбі. Закидайте мене помідорами - фільм нікудишній. Гра акторів 5, декорації 5, постановка 5. Сюжет? Сюжет тупий. За 20хв можна розкрити те, що тягнулось більше 2-х годин. Толку дивитись кіно позбавлене сюжету
paravozz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 5  Офтоп  
Старий 11.06.2013, 13:24 #2223116   #706
Halita
Учасник
 
Аватар для Halita
Типово Відповідь: Фільми не варті уваги

Я вважаю. що такі фільми, як "Дуже страшне кіно", взагалі не варті ніякої уваги..
Halita зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.07.2013, 22:39 #2239649   #707
anastasiya
Учасник
 
Аватар для anastasiya
Типово Відповідь: Фільми не варті уваги

я -номер чотири
фууу, дурний фільм..беее...
anastasiya зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.10.2013, 09:23 #2291926   #708
olligarh
 
Аватар для olligarh
Типово Відповідь: Фільми не варті уваги

Однокласники2.Фігня рідкісна,америкоси в плані комедій деградують
olligarh зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.10.2013, 13:41 #2292035   #709
TTaJIa4
комп'ютерний некромант
 
Аватар для TTaJIa4
Типово Відповідь: Фільми не варті уваги

Сталінград, епік лажа

Востаннє редагував TTaJIa4: 29.10.2013 о 13:51.
TTaJIa4 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.11.2013, 13:17 #2297502   #710
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Фільми не варті уваги

Цитата:
Допис від TTaJIa4 Переглянути допис
Сталінград, епік лажа
А мені сподобався, дивився в 3Д кінотеатрі.

А от фільм Армагеддец / The World's End - повне гавно - 2/10. Повнісю не відповідає своєму рейтингу, не смішне кіно + примітивізм.
Yarkop зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.11.2013, 22:14 #2297749   #711
Vortunfir
Учасник
 
Аватар для Vortunfir
Типово Відповідь: Фільми не варті уваги

Мені Сталінград зовсім не сподобався. Вважаю що факти представлені у цьому кіно деже перекручені.
Vortunfir зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.11.2013, 10:43 #2302704   #712
Egorr
Учасник
 
Аватар для Egorr
Типово Відповідь: Фільми не варті уваги

Цитата:
Допис від TheGame Переглянути допис
Штольня -
+1
Egorr зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.11.2013, 10:49 #2302707   #713
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Фільми не варті уваги

Однокласники-2.
Це просто кака в прямому значенні цього слова.
Тупі, абсолютно не смішні жарти. Я була налаштована, що всі жарти в таких фільмах нижче пояса, але такого г-на не чекала.
Додивилася до того місця де мужик виковирював щось з пупка і з хрумом це поїдав, мене затошнило і далі не дивилася.
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 27.11.2013, 12:02 #2306644   #714
Dinara
математик-реаліст
 
Аватар для Dinara
Типово Відповідь: Фільми не варті уваги

Голодні ігри-2


невимовно тішусь, що пішла на них не на свій ДН, бо 2:26 години вихідного дня потрачені ні на що, ще якось можна пережити, а втратити зі години зі свого ДН - я б певно в конгрес США жалілась ))
напсравді. 2 частина тупо для викачування грошей з глядачів - це така собі проміжна серія між подіями першого фільму, і судячи з тенденції, подіями третього фільму другої частини (останній, третій фільм, поділять на 2 частини, то підозрюю, що перша буде такою ж пустою, як другий фільм)
сюжет можна переповісти за 2 хв. - бо нічого там не стається
для тих, хто хоче подивитись на спецефекти - вистачило б 30 хв., щоб це переглянути
решту ж часу жують непережовуване
реально, хотілось стати і вийти, і дехто так і робив
затянуто неймовірно і після фільму відчуваєш, що з тебе просто витягнули гроші
за що йому такі рейтинги - не розумію
2 з 10 - за Лоуренс і за спецефекти
Dinara зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Sensation2102 (27.11.2013)
Офтопів до посту: 4  Офтоп  
Старий 28.11.2013, 07:37 #2307029   #715
Bhagavan
 
Аватар для Bhagavan
Типово Відповідь: Фільми не варті уваги

Цитата:
Допис від Dinara Переглянути допис
сюжет можна переповісти за 2 хв. - бо нічого там не стається
для тих, хто хоче подивитись на спецефекти - вистачило б 30 хв., щоб це переглянути
решту ж часу жують непережовуване
реально, хотілось стати і вийти, і дехто так і робив
затянуто неймовірно і після фільму відчуваєш, що з тебе просто витягнули гроші
за що йому такі рейтинги - не розумію
2 з 10 - за Лоуренс і за спецефекти
Сюжет будь-якого фільму можна переповісти за 2 хв. Фільми - це наперед відомо - мають меншу щільність смислу ніж книги чи сухі тексти. Мені на перегляді було лише шкода дітей, які явно йшли на комікси а потрапили на смислову антиутопію . Тим не менше кіно досить класне. Останні 30 хв з біганиною по лісу додали для підлітків і для зв‘язку з попередньо частиною фільму - насправді в сюжетній лінії фізичне протистояння людей декораціям не було обов‘язковим, адже на перший план вийшло реальне повстання пригнічених голодних провінцій проти тоталітарного центру влади, розпусти та достатку, де на фоні загальної бідноти люди блюють навмисне, щоб більше з‘їсти. Ця частина явно вищого ґатунку ніж попередня - може тому і не "зайшла". Лише не розуміб, чому цінуючи свій час, не потратити кілька хвилин на прочитання рецензій: я, йдучи на кіно, знав, що мені сподобається
Bhagavan зараз поза форумом  
Подякували 6:
ColdMineR (18.12.2013), Ektalion (28.11.2013), Masquerade (08.12.2013), SMB (28.11.2013), Tamriel (14.03.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.11.2013, 09:38 #2307073   #716
Dinara
математик-реаліст
 
Аватар для Dinara
Типово Відповідь: Фільми не варті уваги

Цитата:
Допис від Bhagavan Переглянути допис
Сюжет будь-якого фільму можна переповісти за 2 хв. Фільми - це наперед відомо - мають меншу щільність смислу ніж книги чи сухі тексти. Мені на перегляді було лише шкода дітей, які явно йшли на комікси а потрапили на смислову антиутопію . Тим не менше кіно досить класне. Останні 30 хв з біганиною по лісу додали для підлітків і для зв‘язку з попередньо частиною фільму - насправді в сюжетній лінії фізичне протистояння людей декораціям не було обов‘язковим, адже на перший план вийшло реальне повстання пригнічених голодних провінцій проти тоталітарного центру влади, розпусти та достатку, де на фоні загальної бідноти люди блюють навмисне, щоб більше з‘їсти. Ця частина явно вищого ґатунку ніж попередня - може тому і не "зайшла". Лише не розуміб, чому цінуючи свій час, не потратити кілька хвилин на прочитання рецензій: я, йдучи на кіно, знав, що мені сподобається
"Борис, ты не прав.."
якщо я пишу про невиправдано високі рейтинги, то це значить, що рецензії я читала і ще раз повторюсь - захоплення фільмом невиправдане (саме другою частиною) ібо нічого нового не з*явилось:
Прихований текст: може бути трохи спойлерства 
Dinara зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.11.2013, 09:46 #2307077   #717
granok
Учасник
 
Аватар для granok
Типово Відповідь: Фільми не варті уваги

Цитата:
Допис від ШТЕУД Переглянути допис
Форсаж 6
не ходіть на нього в кінотеатр (чи навпаки тільки в кінотеатрі його і зміст дивитися )
фільм абсолютно безсмисленний і абсурдний. красиво і гарні спецефекти, но те що відбувається на екрані більшу частину часу, нічим іншим як ідиотизмом назвати не можна. сценаристів фільму варто розстріляти.
п.с. схоже в нього буде продовження
А его уже и смотрят только ради красивых съемок быстрой езды. Наиболее тупым был второй форсаж - актеры не те, очень много компьютерной графики. А остальные - смотреть можно, но не в кино...
granok зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.11.2013, 09:54 #2307081   #718
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Фільми не варті уваги

Цитата:
Допис від Bhagavan Переглянути допис
Сюжет будь-якого фільму можна переповісти за 2 хв.
Лише не розуміб, чому цінуючи свій час, не потратити кілька хвилин на прочитання рецензій: я, йдучи на кіно, знав, що мені сподобається
Ну не будь-якого)))
Другу частину не дивилася. Перша ніби й нічого (актори, спецефекти, загальна картинка), але гадосне відчуття від того, що людство може спокійно дивитися як діти вбивають дітей збоченими способами залишилося. Не можу уявити, що ми колись дійдем до такого. (Тому навіть Тор мені здався менш фантастичним і більше сподобався.)
Так от, на фоні цієї гадості, всякі моральні потуги здаються фальшивими і смішними - самі ж дивляться шоу і їм не подобається, що до них відносяться як до тварин.
І про рецензії: дуже часто попадалося, що рецензії абсолютно не сходяться з моїми думками. Може тому, що на кожен фільм є своя публіка, для якої він вау, а насправді кака.)))
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.11.2013, 14:49 #2307240   #719
Nemesis-T
Активний учасник
 
Аватар для Nemesis-T
Типово Відповідь: Фільми не варті уваги

Цитата:
Допис від Vortunfir Переглянути допис
Мені Сталінград зовсім не сподобався. Вважаю що факти представлені у цьому кіно деже перекручені
Це художній фільм. А тому має право представляти факти, як заманеться.

Цитата:
Допис від granok Переглянути допис
Наиболее тупым был второй форсаж
По сравнению с двумя последними частями - второй Форсаж - гений сценарной мысли

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
гадосне відчуття від того, що людство може спокійно дивитися як діти вбивають дітей збоченими способами
Включи СТБ. Там нікого не вбивають, але інтелектуальний рівень тих всіх шоу - нижче плінтуса.
Nemesis-T зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.11.2013, 15:11 #2307254   #720
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Фільми не варті уваги

Цитата:
Допис від Nemesis-T Переглянути допис

Включи СТБ. Там нікого не вбивають, але інтелектуальний рівень тих всіх шоу - нижче плінтуса.
Інтелектуальний рівень тут ні до чого. Це або є або немає. Кожному своє.
А от дивитися і спонукати вбивство це вже зовсім інше. Навіть шоу з боями тварин аморальне, а тут люди.
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 23:52.