Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 12.11.2013, 09:40 #2299134   #101
Hurricane
 
Аватар для Hurricane
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
А Ви пробували ногами ходити по тій вашій "колійності"? особливо вранці, коли за ніч примерзла вчорашня каша 20 см?
То в тебе двір х..ово прибирають, двірник сніг з тротуару згортає в проїзд, і виходить з того каша і колійність. Дай в диню голові ОСББ (або в голову дині ОСББ), щоб сніг вивозили або хоча б відгортали на протилежний бік проїзду - і задоволені будуть всі.
Hurricane зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.11.2013, 09:40 #2299135   #102
Vuyko Yosyp
 
Аватар для Vuyko Yosyp
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

Дуже рішучо налаштованим людям - бажаю щоб ніколи ваші діти не хворіли і не треба їх було везти в поліклінку, була завжди прекрасна погода, ваші батьки жили по 100 років здоровими, ваші друзі не ламали рку чи ногу, ніхто не запізнювався з речами на поїзд/автобус, щоб ваші статки не вимагали привезти мішок картоплі чи будматеріали на ремонт, ну і щоб ви жили у місцях з широкими парковками, кількома заїздами і чотирисмуговими почищеними прибудинковими дорогами.
Бо, якщо не дай Боже, щось раптом трапиться і Вам чи Вашому товаришу на авто прийдеться стати на тротуарі і за той час поріжуть гуму, "так сі стало"...

мій месідж був дуже простий - трошки розуміння людськиго життя; а людям які мають запал і бажання змінити сумну ситуацію з паркуванням - дивитися ширше.
Vuyko Yosyp зараз поза форумом  
Подякували 7:
andrey_ko (12.11.2013), kurtq (12.11.2013), Nobel (12.11.2013), O_pal (12.11.2013), Petro Ford (12.11.2013), Romko_7 (21.11.2013), Sany (12.11.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.11.2013, 09:42 #2299136   #103
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

Цитата:
Допис від riznyk Переглянути допис
підведу підсумок на даний момент:
  • автономи погрожують різати шини, бо не вірять в діяльність міліції.
  • автомобілісти вважають криміналом різати їх шини (бо шини дорогі), в той час, коли не вважають протиправною свою власну поведінку. і відсилають людей з претензіями до міліції/даі, яка, як всі знають, бездіяльна.
  • автомобілісти вважають нормальним купити машину, не подумати, де її тримати, і паркуватись де собі захочуть.
Підсумки не повні
Анонімні алкоголіки автономні націоналісти, чомусь не хочуть діяти в правовому полі (законними методами, через прокуратуру) боротись з бездіяльністю правоохоронців. Ризикну припустити, що через свої 8-бітні процесори
Petro Ford зараз поза форумом  
Подякував(ла):
kurtq (12.11.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.11.2013, 09:42 #2299137   #104
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

Цитата:
Допис від andrey_ko Переглянути допис
switch, складається враження, що в тебе якась люта ненависть до всіх поголовно автомобілістів. Ти навіть в дописах себе відокремлюєш та виділяєш, а всіх решта - під одну "гребйонку"
Народ - не лінуйтесь читати 1-2 постав вище того, на який зібрались відповідати. Я не маю звички цитувати пост повністю, тим паче якщо він прямо перед моїм. В даному випадку було конкретне питання до конкретної людини на її конкретну розповідь.
На кілька постів пізніше я теж згадував, що з усіх "сусідів" виявилось лише 2 барана, поки що принаймі.
Я описую ситуації на цілком конкретних прикладах, покажіть мені де саме я всіх рівняв під одну гребінку?.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.11.2013, 09:43 #2299138   #105
Hurricane
 
Аватар для Hurricane
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
перфоратором до 10 вечора довбати, на жаль, не заборонено нікому.
Не на жаль, а на щастя, бо якби можна було тільки до 6-ї, то ремонт тривав би на пару місяців довше
Hurricane зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.11.2013, 09:44 #2299139   #106
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

Цитата:
Допис від Hurricane Переглянути допис
То в тебе двір х..ово прибирають, двірник сніг з тротуару згортає в проїзд, і виходить з того каша і колійність. Дай в диню голові ОСББ (або в голову дині ОСББ), щоб сніг вивозили або хоча б відгортали на протилежний бік проїзду - і задоволені будуть всі.
сніг згортають під вікна будинку. вот те що проїзжу частину саму не вигрібають - це да. Ну так йому і не платять мабуть за те щоб таку територію руцями чистити.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.11.2013, 09:47 #2299140   #107
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

Цитата:
Допис від Vuyko Yosyp Переглянути допис
Дуже рішучо налаштованим людям - бажаю щоб ніколи ваші діти не хворіли і не треба їх було везти в поліклінку, була завжди прекрасна погода, ваші батьки жили по 100 років здоровими, ваші друзі не ламали рку чи ногу, ніхто не запізнювався з речами на поїзд/автобус, щоб ваші статки не вимагали привезти мішок картоплі чи будматеріали на ремонт, ну і щоб ви жили у місцях з широкими парковками, кількома заїздами і чотирисмуговими почищеними прибудинковими дорогами.
Бо, якщо не дай Боже, щось раптом трапиться і Вам чи Вашому товаришу на авто прийдеться стати на тротуарі і за той час поріжуть гуму, "так сі стало"...

мій месідж був дуже простий - трошки розуміння людськиго життя; а людям які мають запал і бажання змінити сумну ситуацію з паркуванням - дивитися ширше.
+ мульон. В мене знайомий, колись, маючи гараж паркував машину місяць в дворі під будинком, інколи на газонах, якщо не було місця. Все просто, його дружина була на 9 міс. вагітності. Людина не хотіла покладатись на швидку, яка, як відомо як, їздить. Він бидло і мажор, чи відповідальний чоловік? Хтось візьме, в такій ситуації, відповідальність на себе за життя і здоров"я жінки і дитини порізавши шини темної нічки?
Petro Ford зараз поза форумом  
Подякували 2:
Sany (12.11.2013), Vuyko Yosyp (12.11.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.11.2013, 09:52 #2299142   #108
Hurricane
 
Аватар для Hurricane
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Анонімні алкоголіки
...націоналістичні онаністи...

Тема переросла в черговий срач між пішоходами та автомобілістами . Можна і в "болото" переносити..
Hurricane зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ОРДА (12.11.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.11.2013, 09:54 #2299143   #109
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Все просто, його дружина була на 9 міс. вагітності. Людина не хотіла покладатись на швидку
дуже розчулила історія...

Вчора ввечері повертаючись додому бачим запаркаваних біля себе 3 здорових буса - 2 вздовж тротуару, 1 на протилежній стороні НА тротуарі.
Напевно теж дружини в них на 9 місяці
Коли людина купує бус - вона теж по ходу не загружає себе думкою, де його тримати.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.11.2013, 09:56 #2299147   #110
Hurricane
 
Аватар для Hurricane
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Хтось візьме, в такій ситуації, відповідальність на себе за життя і здоров"я жінки і дитини
Візьме. Швидка допомога.
Hurricane зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.11.2013, 09:59 #2299149   #111
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

Цитата:
Допис від Hurricane Переглянути допис
срач між пішоходами та автомобілістами
Ну так бо з самого початку теми знайшлось кілька людей, які спробували все звести до того, що "а вони просто не мають машини, їм заздрісно"
І надалі на всі претензії основний аргумент "а ви не їздите машиною - то й не знаєте як то все складно". Як же тут срачу не розростись?
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.11.2013, 10:00 #2299150   #112
Hurricane
 
Аватар для Hurricane
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
дуже розчулила історія...

Вчора ввечері повертаючись додому бачим запаркаваних біля себе 3 здорових буса - 2 вздовж тротуару, 1 на протилежній стороні НА тротуарі.
Напевно теж дружини в них на 9 місяці
Коли людина купує бус - вона теж по ходу не загружає себе думкою, де його тримати.
Жирно живеш - тротуари з двох боків, а ще жалієшся. А людям машини нема де поставити!
Hurricane зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.11.2013, 10:04 #2299151   #113
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
дуже розчулила історія...

Вчора ввечері повертаючись додому бачим запаркаваних біля себе 3 здорових буса - 2 вздовж тротуару, 1 на протилежній стороні НА тротуарі.
Напевно теж дружини в них на 9 місяці
Коли людина купує бус - вона теж по ходу не загружає себе думкою, де його тримати.
Харош тупити, я про те, що ніхто не знає, що змушує людей робити певні вчинки в даний конкретний момент

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від Hurricane Переглянути допис
Візьме. Швидка допомога.
Тобто, автомобіль? Чи все таки конкретна людина: водій, лікар, головний лікар, міністр охорони здоров"я? А чому не ...націоналістичні онаністи. мудаки які колеса порізали?

Востаннє редагував Petro Ford: 12.11.2013 о 10:04. Причина: Пізніше додано
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.11.2013, 10:06 #2299157   #114
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

Цитата:
Допис від Hurricane
Жирно живеш - тротуари з двох боків, а ще жалієшся. А людям машини нема де поставити!
заздрість - погана штука ))
насправді там он ще один будинок будувати пориваються Отоді справді веселуха почнеться, якщо врахувати що і цей ще не весь заселений.
ПС: один з тротуарів фактично зразу перетворили в парковку. Ну та він мене ніколи особливо не хвилював. За буси згадав - бо місця заняли на добрих 4 малолітражки.

Востаннє редагував switch: 12.11.2013 о 10:14.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.11.2013, 10:29 #2299174   #115
Hurricane
 
Аватар для Hurricane
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
заздрість - погана штука ))
Я не заздрю, в мене проблем з парковкою біля дому нема, вистачає всім, навіть дехто з сусіднього будинку ставить авто біля мого дому, бо їм так з вікна краще видно. Але все одно знаходяться олені, яким треба заїхати ледь не в під"їзд, або припаркуватися там, де колись давно була клумба. Ну то таке, рагулі - вони і в Африці рагулі. А клумбу я там навесні перекопаю і обгороджу і квіточки посаджу, хочеться естетичного задоволення, тим більше, що ЖЕК цього року добре нагнули і вони будинок трохи до порядку привели.

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Тобто, автомобіль? Чи все таки конкретна людина: водій, лікар, головний лікар, міністр охорони здоров"я?
Тобто служба...
Мудаками, які ріжуть колеса - хай займається міліція, щоб вони не думали, що для них відповідальності ніякої нема, а мудаками, які псують газони і клумби - муніципальна міліція - хай реально щось робить і відпрацьовує зарплату, яку їм громада платить, а не штани в кабінетах протирають. ДАІ до паркування на прибудинковій території не має нічого - їх парафія - автомобільні дороги загального користування.

Востаннє редагував Hurricane: 12.11.2013 о 10:31. Причина: Пізніше додано
Hurricane зараз поза форумом  
Подякували 2:
Eineshteine (12.11.2013), switch (12.11.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.11.2013, 10:37 #2299193   #116
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

Цитата:
Допис від Hurricane Переглянути допис
Я

Тобто служба...
Тобто, ніхто конкретно
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.11.2013, 10:52 #2299199   #117
Hurricane
 
Аватар для Hurricane
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Тобто, ніхто конкретно
9-й місяць вагітності дружини дає право паркуватися на клумбі біля під"їзду??? Це просто надумане виправдання рагульської поведінки! Чи якщо машина стоятиме на 30-40-50 метрів дальше, то жінка вродить по дорозі до машини? Люди і в селах за 40-50 км від пологових будинків вагітніють і народжують. І нічо, хтось за це відповідає... Навіть незважаючи на закриття половини районних лікарень, і ФАПів в віддалених селах...
Hurricane зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.11.2013, 11:15 #2299221   #118
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

Цитата:
Допис від Hurricane Переглянути допис
9-й місяць вагітності дружини дає право паркуватися на клумбі біля під"їзду??? Це просто надумане виправдання рагульської поведінки! Чи якщо машина стоятиме на 30-40-50 метрів дальше, то жінка вродить по дорозі до машини? Люди і в селах за 40-50 км від пологових будинків вагітніють і народжують. І нічо, хтось за це відповідає... Навіть незважаючи на закриття половини районних лікарень, і ФАПів в віддалених селах...
А хто сказав, що за 30-40-50 метрів дальше є місце? Про села взагалі фейєрично. І що? А ще в селах дровами палять, ніхто доріг не прогортає і срати ходять в дощатий туалет на вулицю. А вам слабо?
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.11.2013, 11:45 #2299240   #119
Hurricane
 
Аватар для Hurricane
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
А хто сказав, що за 30-40-50 метрів дальше є місце? Про села взагалі фейєрично. І що? А ще в селах дровами палять, ніхто доріг не прогортає і срати ходять в дощатий туалет на вулицю. А вам слабо?
Ну, там хоча б в дощатий туалет ходять, а припаркувати автомобіль на клумбі - це за рівнем культури і виховання все одно, що на ту ж клумбу при всіх в білий день сісти срати (А вам слабо? ). Якщо не гірше, бо від того, що там насрав, шкоди менше.
Якщо вже притягнули сюди тему села і міста - то в селі нікому не приходить в голову тримати машину на власному городі чи в квітнику. Тим більше сусідському.

Востаннє редагував Hurricane: 12.11.2013 о 11:56.
Hurricane зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.11.2013, 12:02 #2299249   #120
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

Цитата:
Допис від Hurricane Переглянути допис
Ну, там хоча б в дощатий туалет ходять, а припаркувати автомобіль на клумбі - це за рівнем культури і виховання все одно, що на ту ж клумбу при всіх в білий день сісти срати. Якщо не гірше, бо від того, що там насрав, шкоди менше.
Якщо вже притягнули сюди тему села і міста - то в селі нікому не приходить в голову тримати машину на власному городі чи в квітнику. Тим більше сусідському.
Ну про село-місто, скажімо, ти почав, як і про квітник. Я мав на увазі газон. А в селі в кожного є подвір"я, де як правило, можна розмістити не одну машину. А тут почни, задля загального блага бордюр на півтора метра переносити, щоб збільшити площу парковки всі ті хто ще вчора плювався на неправильно запарковані машини, сьогодні почнуть висиратися, що нема де з собачкою погуляти. Не так? Може згадаємо скільки шуму було коли Креатор починав АРГО на Протасевича будувати?
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 20:03.