Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Петро Порошенко - президент України

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 01.10.2018, 22:37 #2736732   #3601
BadBoy
 
Аватар для BadBoy
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від org100h Переглянути допис
Значить домовлятися він або не хоче або не вміє, я навіть не знаю зле це чи добре, мабуть добре. Щоб з таким підходом впоратися з кріслом президента, треба мати победітові яї.

Інакше він подасть у відставку таксамо як і тут
Тобто домовлятися не вміє/ не хоче?). Людина відверто каже що не пішла в хабарну кабалу. Постав будь кого іншого на його місце. Ти б брав хабар заради того, щоб такі як ти, я писали переможні пости про вміння домовлятися та сталеві яйка?) Може вже пора щось міняти в наших координатах, і давати дорогу тим хто викриває/руйнує цю систему(кругову поруку)?. Тут навіть нема над чим задумуватися. Можна провести аналогію з нашим "госпідарником". Ніби кладе бруківку, робить благоустрій вулиць, а взамін деребанить землю, сидить на відкатах. Міськрада+мер працюють в одному екстазі .Турський з компанією це підтверджують). Цікаво почути хто на твою думку гідний президенства. Що це за Супермен з победітовими яйками та гнучний на домовленості.


Кравчук-->Кучма-->Ющенко-->Янукович-->Порошенко
Всі ці дяді з победітовими яйками добре між собою домовлялися/домовляються. Вони один одному давали гарантії про ненапад, збереження активів. Згадайте часи їхнього правління, які б скандали з деребинами/злочинами не були, все було зпущене на гальма. Один Яник виділився за часів свого режиму, встиг посадити "тюльку" і "луцика" (за політику). А теперішні не вродили жодного вироку бодай по якомусь ригіоналу/комуністу/топ корупціонеру. Заочне засудження Януковича не рахується! Таке враження вирок спеціально затягують під вибори, щоб напередодні оголосити перемогу . Тай без нього контенгенту для посадки який нікуди не втік хватає.

Додано через 1 годину 30 хвилин
Офіційна сторінка АП. Ну коли ж вони змінять законодавство щоб не займатися цими бігбордовими перегонами. І до чого тут ПОП? Це робота Гройсамана та Славоміра Новака!

Востаннє редагував BadBoy: 01.10.2018 о 23:58. Причина: Пізніше додано
BadBoy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.10.2018, 23:47 #2736742   #3602
Kosyacello
 
Аватар для Kosyacello
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від org100h Переглянути допис
Значить домовлятися він або не хоче або не вміє, я навіть не знаю зле це чи добре, мабуть добре. Щоб з таким підходом впоратися з кріслом президента, треба мати победітові яї.

Інакше він подасть у відставку таксамо як і тут
З хряками при кориті можна домовитись леше двома способами,або корито ділити встромивши рило і перетворившись самому на хряка або пустити їх під "ніж" Порох хряків які смокчуть з корита вже 25 років під "ніж" не пустив,молодець,вміє домовлятись).Висновки хай кожен зробить сам)
Kosyacello зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.10.2018, 06:42 #2736807   #3603
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.10.2018, 12:33 #2736819   #3604
BadBoy
 
Аватар для BadBoy
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Ну і що? Он вище бігборд, де без його ініціативи дороги не робляться. Весь фейсбук завалений його рекламою. Я тобі допоможу з роликами.

Президент









Дружина президента



Кум президента







Вибори 2014



Порошенко, 2013, конференция TedX про зміни, які відбуваються або не відбуваються



Ти хочеш сказати що Оланд за нього ручається? І схематоз Ротердам+ це байки? А корупція, , офшори, бізнеса з РФ теж? Оланд говорить про зовнішню політику!

Свого часу діагноз внутрішній політиці вже ставив Байден!



Якщо ззвоні у нас перемога, яку важко заперечити, то у внутрішній політиці у нас "жити по новому"! Мені такі розмови нагадують мою тітку, яка живе в Іспанії, і черпає інформацію з міжнародних ЗМІ, та декількох переможних фейсбучних груп, де не розказують про Розенблатів, Насірових, Топазів яких випускають, Крисіних, Турханових, Кернесів, продажних керівників СБУ, МВС і так далі. У неї реально нема часу та бажання вникати в це корупційне болото. Пересічний європеєць, амерканець не розбирається у нашій внутрішній кухні! Вангую, що Порошенко візьме 80-90% голосів на закордонних виборчих округах. Чому, я вище описав.
BadBoy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.10.2018, 13:08 #2736820   #3605
Kosyacello
 
Аватар для Kosyacello
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від BadBoy Переглянути допис

Якщо ззвоні у нас перемога, яку важко заперечити, то у внутрішній політиці у нас "жити по новому"! Мені такі розмови нагадують мою тітку, яка живе в Іспанії, і черпає інформацію з міжнародних ЗМІ, та декількох переможних фейсбучних груп, де не розказують про Розенблатів, Насірових, Топазів яких випускають, Крисіних, Турханових, Кернесів, продажних керівників СБУ, МВС і так далі. У неї реально нема часу та бажання вникати в це корупційне болото. Пересічний європеєць, амерканець не розбирається у нашій внутрішній кухні! Вангую, що Порошенко візьме 80-90% голосів на закордонних виборчих округах. Чому, я вище описав.
У будь якому випадку якщо технологи на банковій не придумають шось принципово нове то і томас не поможе,Порох задовбав схоже всіх своїми "покращеннями" ,і схід і захід.

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%92...BD%D0%BD%D1%8F
Kosyacello зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.10.2018, 17:00 #2736832   #3606
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Депутати порошенка вже навіть особливо не соромляться:

https

Опричники януковоща стоять і нервово курять в сторонці... ну невже так можна було?

Додано через 23 хвилини
Олланд: "Порошенко захищає інтереси України"

Тут, мабуть, треба уточнити:

"Порошенко захищає інтереси олігархічної України", або, якщо розглядати цілу країну як корпорацію Рошен, то можна написати це так: "Порошенко захищає інтереси корпорації Рошен". Так буде точніше.

Додано через 18 хвилин
Цитата Під час передвиборної гонки за крісло президента Петру Порошенку подобається відповідати лише за три слова "Армія. Мова. Віра", що стали слоганом його кампанії. Але в реальності він відповідає за все, що відбувається у країні. Саме Порошенко отримав небачений мандат довіри — 55% голосів українців і перемогу в першому турі, але розміняв їх на корупційні схеми, підпільні договірняки з колишніми регіоналами та стагнацію реформ в ім'я розподілу тіньових грошових потоків.

Тепер, аби виграти другий термін, технологи Порошенка вигадали смислову рамку "він або реванш". Вони лякають країну минулим, ренесансом регіоналів і агентів Кремля.

Дійсно, ризик реваншу великий. Але побоюватися його потрібно не в березні 2019 року, коли країна піде голосувати. Значно небезпечніший щоденний реванш, що відбувається саме зараз, — повзуча контрреволюція, що відвойовує свої позиції.

Реванш — це коли Геннадій Кернес виходить сухим із ​​води внаслідок цинічної вистави, де всю брудну роботу зробив горе-суддя. Реванш — це коли обливають кислотою Катю Гандзюк і стріляють в Олега Михайлика, коли здійснено десятки нападів на активістів тільки за останній рік, але президент мовчить, а міністр внутрішніх справ ділиться фотографіями з літньої відпустки.

Реванш — це коли антикорупційного прокурора Назара Холодницького беруть на гачок і рятують від звільнення, а сам Холодницький допомагає меру Одеси Геннадію Труханову. Реванш — це коли в Арсена Авакова є приватна армія під керівництвом людини з довідкою. Реванш — це коли збільшують кількість учасників ЦВК, щоб Банкова контролювала орган із підрахунку голосів.

На що розраховує влада? На керований хаос

Реванш — коли силами НАБУ розкрито схему на державних тютюнових комбінатах, але фірма-"прокладка" Народного фронту продовжує виводити гроші на закордонні рахунки, а міністр економіки Степан Кубів не хоче призначати конкурс на нового керівника.

Реванш — це коли Роттердам+ щомиті наповнює кишені Ріната Ахметова і його партнера на Банковій. Реванш — це коли Центренерго не можуть приватизувати вже чотири роки, але і не призначають туди повноцінного керівника, тому що тимчасовим правителем легше командувати.

Реванш — коли рекламу в київському метро, ​​в аеропорту Бориспіль і поїздах Інтерсіті віддають родині нардепа БПП Сергія Березенка — так само, як і дитячий садок у державній Кончі-Заспі. Реванш — це коли глава фракції БПП Ігор Кононенко скуповує округ за схемою Черновецького, щедро засіваючи його гречкою, а обіцянку президента змінити систему парламентських виборів навіть забувають додати до щорічного послання до Верховної ради.

Реванш — це коли Аваков заводить свої фірми на охорону морських портів, виганяючи сотні людей на біржу праці. Реванш — це коли новим главою ДФС стає людина, відсторонена від посади керівника Одеської митниці за підозрою в контрабанді.

Реванш — це коли Укрексімбанк реструктуризує під 0,5% борги корпорації Богдан, а потім цей же Богдан без тендеру стає головним постачальником для армії. Реванш — це коли Віктору Медведчуку дають розвивати мережу заправок Роснефті і прибрати до рук російський нафтопродуктопровід, а публічно водночас закликають бойкотувати його телеканали.

Реванш — це коли сім'я Юрія Бойка стає власником Київгазу, а справу вишок Бойка вішають на стрілочника колишнього голови правління НАК Нафтогаз України Євгена Бакуліна, який втік до Москви. Реванш — це коли путінський гаманець Аркадій Ротенберг перебуває під санкціями в США та Європі, але його забувають покарати в Україні, тому що Дмитру Фірташу з ним вигідно працювати.

Реванш — це коли перший заступник голови СБУ Павло Демчина уникає відповідальності у справі НАБУ, прикрившись районним судом Рівненської області.

У вас ще не йде голова обертом від цього списку? У мене вже так, крім того, тут перераховано лише деякі схеми останніх кількох років. Я не кажу про те, як довели до ручки Одеський припортовий завод, який колись коштував мільярд доларів. Або як через будівництво в Києві колишній генпрокурор легалізує гроші незрозумілого походження. Або як регіонал Юрій Іванющенко купив собі свободу і спокійно живе в Монте-Карло.

На що розраховує влада? На керований хаос. Посварити між собою активістів. Придбати лідерів думок за гроші. Продавати свою унікальність, томос і безвіз. Це все має мало спільного з державною діяльністю. Але багато спільного з політичним базаром. А поки що головна мета найближчого часу — обезголовити НАБУ. Адже Порошенко, переставши бути президентом, втратить імунітет від розслідувань Антикорупційного бюро. Тому поки він ще президент, потрібно підготувати собі шлях до відступу

https://nv.ua/ukr/opinion/leshenko/s...u-2497242.html

Востаннє редагував Chefild: 03.10.2018 о 17:24. Причина: Пізніше додано
Chefild зараз поза форумом  
Подякували 2:
qazwsx321 (03.10.2018), vanco2 (03.10.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.10.2018, 23:19 #2736857   #3607
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
"Порошенко захищає інтереси олігархічної України", або, якщо розглядати цілу країну як корпорацію Рошен, то можна написати це так: "Порошенко захищає інтереси корпорації Рошен". Так буде точніше.
Дуже влучно. От так я собі десь то і уявляю. + Він захищає "своїх" і здає їх інтереси тільки під зовнішнім тиском.
Але, якщо вигряє йуля чи толя, то зовнішній тиск буде але вже не з США а з рашки, і процеc дезінтерграції держави буде продовжено.

Тому я вважаю що зараз краще проголосувати за порошенка, бо поки це найоптимальніший варіант, поки захід не задавать рашку і вони не заглибляться в власні величезні проблеми і потрясіння - вони будуть пробувати Україну як державу просто знищити. Порох явно тому протистоїть. Тому як на мене, шанс Україні уціліти зараз це не робити різких рухів і сподіватись що хуйлорежим не дотяне ще 5 років. + Я думаб "західні партнери" теж не будуит пасти задніх, і будуть далі копати в дупу чуваків шоб вони рефрмувались і далі будуть "варити жабу" системи.

Востаннє редагував vanco2: 03.10.2018 о 23:39.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.10.2018, 08:40 #2736874   #3608
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Тому як на мене, шанс Україні уціліти зараз це не робити різких рухів і сподіватись що хуйлорежим не дотяне ще 5 років. + Я думаб "західні партнери" теж не будуит пасти задніх, і будуть далі копати в дупу чуваків шоб вони рефрмувались і далі будуть "варити жабу" системи.
точно, "запад с нами, заграница нам паможет", тільки я , це вже десь чув ... Остап Бендер не твій родич ?

Але твій хід думок я поняв, ти шукаєш когось хто б тобі забезпечив безбідне існування при тому ніхера щоб не робити ... рожева мрія далбайоба

Додано через 19 хвилин
Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Дуже влучно. От так я собі десь то і уявляю. + Він захищає "своїх" і здає їх інтереси тільки під зовнішнім тиском.
.
порох, який не здатен захистити свої інтереси ( просрав 70 % свого капіталу за час презеденства, тупо путін віджав, бо хотів 3 млрд., а давали лише 1 ) , захищає інтереси "своїх" , і ти у це свято віриш ?

Востаннє редагував qazwsx321: 04.10.2018 о 08:40. Причина: Пізніше додано
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.10.2018, 08:40 #2736877   #3609
Kosyacello
 
Аватар для Kosyacello
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
Депутати порошенка вже навіть особливо не соромляться:

https://www.youtube.com/watch?v=l0GXy3p9_4g

Опричники януковоща стоять і нервово курять в сторонці... ну невже так можна було?
Таке враження що Барна або психічно неадекватний або спеціально тролить свого шефа))) Послати в камеру на... журналюг це "сильно" Ще й будучи від БПП)) Ліпшого представника правлячої партії для тернополян не знайшлося ) "ліпші пішли до ліпших а я прийшов до вас")))
Kosyacello зараз поза форумом  
Подякував(ла):
idcomsomnom (04.10.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.10.2018, 08:43 #2736878   #3610
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Тому я вважаю що зараз краще проголосувати за порошенка
у тебе з логікою, завжди були проблеми , мабуть , забагато російських каналів передивився
qazwsx321 зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
idcomsomnom (04.10.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.10.2018, 08:49 #2736879   #3611
Kosyacello
 
Аватар для Kosyacello
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис

Тому я вважаю що зараз краще проголосувати за порошенка, бо поки це найоптимальніший варіант, поки захід не задавать рашку і вони не заглибляться в власні величезні проблеми і потрясіння - вони будуть пробувати Україну як державу просто знищити. Порох явно тому протистоїть. Тому як на мене, шанс Україні уціліти зараз це не робити різких рухів і сподіватись що хуйлорежим не дотяне ще 5 років. + Я думаб "західні партнери" теж не будуит пасти задніх, і будуть далі копати в дупу чуваків шоб вони рефрмувались і далі будуть "варити жабу" системи.

Чоловіче не проголосує народ за порошенка,і причина суто економічна,пенсам просто не дожити до світлого майбутнього ,просто фізично не вижити, тому рахуй більшість з них будуть голосувати хоч за чорта лиш би банально вижити. Схід за пороха не проголосує само собою. На заході мільйони заробітчан пошлють його туди саме куди барна ))))Задовбався народ 25 років чекати світлого майбутнього.Не проконає) Соціологія звичайно наука не точна,але не настільки.Глянь у динаміці рейтинг Пороха починаючи з 2016-го року до сьогодні,там практично всі соц кантори,і влади і риг і олігархів і ЮВ. Просто глянь загальну динаміку і проаналізуй,все,порох історія)
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%92...%BD%D0%B8_2019
Kosyacello зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.10.2018, 10:01 #2736882   #3612
idcomsomnom
Старожил
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

судячи за списком "інтерес" - вони просто угарають з людей.
і погоджуюся,

Цитата все,порох історія)
idcomsomnom зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.10.2018, 10:49 #2736884   #3613
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від Kosyacello Переглянути допис
Чоловіче не проголосує народ за порошенка
для совкової системи виборів, пофіг як народ голосує , головне як порахують

Додано через 16 хвилин
Цитата:
Допис від Kosyacello Переглянути допис
і причина суто економічна,пенсам просто не дожити до світлого майбутнього ,просто фізично не вижити, тому рахуй більшість з них будуть голосувати хоч за чорта лиш би банально вижити. Схід за пороха не проголосує само собою. На заході мільйони заробітчан пошлють
5 % рейтинга, за рахунок таких як ванко2 і петро форд порох має, до 10 % можуть домалювати, плюс всі псіхи в псіхушках, зеки , солдати строкової , завжди 100 % голосують за владу , бо там немає альтернативи, і порох з високою вірогідністю виходить з Тимошенко у другий тур, бо у неї найвищий зараз рейтинг , а голоси пенсів розпреділяються на 30 кандидатів по 1-5 % максимум ... тоді на другий тур приходить менше 50 % виборців, скоріш за все % 40 , з них 25 бере тимоха 15 порох, але йому ще 10 % домальовують і з різницею 0,5 % порох перемагає ... на даний час така вірогідність висока, як буде далі побачим

Востаннє редагував qazwsx321: 04.10.2018 о 10:51. Причина: Пізніше додано
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.10.2018, 12:48 #2736899   #3614
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис


порох має, до 10 %
А Зеленський і Вакарчук скільки мають? А хто ще має?
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.10.2018, 17:20 #2736929   #3615
Kosyacello
 
Аватар для Kosyacello
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
для совкової системи виборів, пофіг як народ голосує , головне як порахують




5 % рейтинга, за рахунок таких як ванко2 і петро форд порох має, до 10 % можуть домалювати, плюс всі псіхи в псіхушках, зеки , солдати строкової , завжди 100 % голосують за владу , бо там немає альтернативи, і порох з високою вірогідністю виходить з Тимошенко у другий тур, бо у неї найвищий зараз рейтинг , а голоси пенсів розпреділяються на 30 кандидатів по 1-5 % максимум ... тоді на другий тур приходить менше 50 % виборців, скоріш за все % 40 , з них 25 бере тимоха 15 порох, але йому ще 10 % домальовують і з різницею 0,5 % порох перемагає ... на даний час така вірогідність висока, як буде далі побачим
Ну тут вже як карта ляже,сильно внагляк (суто моя думка) з масовими фальсифікаціями діяти не будуть.Всетаки влада Порошенка крім бабла тримається на підтримці США і ЄС.А там явного безпредільняка нічим не прикритого не поймуть.+ суспільство таки трохи змінилося,хай це дуже трохи але все ж... Не вийде нагло як трактор все намалювати. Інша справа трошки підкорегувати. Тому я б не був таким оптимістичним на рахунок Порошенка і адмінресурсу.
Kosyacello зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.10.2018, 19:36 #2736945   #3616
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата Олена Монова

Про синаПорошенка ™.
З рубрики «А чи знаєте ви, що ...»
Так от, чи знаєте ви, що синПорошенка ™ ще й встигає здійснювати таку нудну херню, як щоденні походи в парламент на роботу?
А у парламенті, прикиньте, він не колупає в носі, чи не шпиліть в іграшки на смартфоні, що не нюхає кокс за колоною, що не витріщається в порнушку, не хапає за жопу прем'єра, не ходить босоніж, не носить в сумочці гранату, не стоїть сарделькою на трибуні, чи не цьомає корів в вим'я і не спить на розкладачці в квіточку.
Він ГОЛОСУЄ!
Практично за всі реформаторські законопроекти.
Так він просто якийсь збоченець і маніяк, не рівня нашим геніям парламентаризму, таким як нпрклд Соболєв, Семенченко, ВоваЇбаш Парасюк або Білецький, нарядний, як моя еротична фантазія, які давно болт забили на засідання Ради, все про країну думають, де б ще редут побудувати або ногами кого-небудь отпіздіть в ім'я процвітання України.
А парламент, а шо парламент. СинПорошенка ™ нехай туди ходить.

Ось він і ходить. І входить.
І в парламент, і в першу десятку найпродуктивніших нардепів.

І як тільки совісті вистачає.
Додано через 5 хвилин
Цитата:
Допис від Kosyacello Переглянути допис
Чоловіче не проголосує народ за порошенка,і причина суто економічна,пенсам просто не дожити до світлого майбутнього ,просто фізично не вижити, тому рахуй більшість з них будуть голосувати хоч за чорта лиш би банально вижити. Схід за пороха не проголосує само собою. На заході мільйони заробітчан пошлють його туди саме куди барна ))))Задовбався народ 25 років чекати світлого майбутнього.Не проконає) Соціологія звичайно наука не точна,але не настільки.Глянь у динаміці рейтинг Пороха починаючи з 2016-го року до сьогодні,там практично всі соц кантори,і влади і риг і олігархів і ЮВ. Просто глянь загальну динаміку і проаналізуй,все,порох історія)
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%92...%BD%D0%B8_2019
По перше я не розумію як голосування пенсів проти порошенка допоможе їм дотягнути до світлого майбутнього? Ти що думаєш шо Юля прийде і в 10 раз пенсії збільшить? Нє вона обіцяє відразу закрити нафтогаз, і тим самим кинути країну на кілька мільярдів баксів шоб підлизати свому спонсору - хуйлу.

А опитування це справа не точна, ти правий, ну і боротьба тільки починається, так сказати прилюдія.
Козирі всі поки тримають в рукавах, подивимось що буде за пів року.

Востаннє редагував vanco2: 04.10.2018 о 19:37. Причина: Пізніше додано
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.10.2018, 19:49 #2736948   #3617
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата Він ГОЛОСУЄ!
Практично за всі реформаторські законопроекти.
епік! Чого ж не за всі, а лиш "практично за всі"?
П.с.Монова - Олєшко жіночого роду
ion зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.10.2018, 19:59 #2736949   #3618
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

vanco2, портрет порошенка в хаті висить, чи нє?
Chefild зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.10.2018, 20:46 #2736953   #3619
BadBoy
 
Аватар для BadBoy
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Цитата
Олена Монова

Про синаПорошенка ™.
З рубрики «А чи знаєте ви, що ...»
Так от, чи знаєте ви, що синПорошенка ™ ще й встигає здійснювати таку нудну херню, як щоденні походи в парламент на роботу?
А у парламенті, прикиньте, він не колупає в носі, чи не шпиліть в іграшки на смартфоні, що не нюхає кокс за колоною, що не витріщається в порнушку, не хапає за жопу прем'єра, не ходить босоніж, не носить в сумочці гранату, не стоїть сарделькою на трибуні, чи не цьомає корів в вим'я і не спить на розкладачці в квіточку.
Він ГОЛОСУЄ!
Практично за всі реформаторські законопроекти.
Так він просто якийсь збоченець і маніяк, не рівня нашим геніям парламентаризму, таким як нпрклд Соболєв, Семенченко, ВоваЇбаш Парасюк або Білецький, нарядний, як моя еротична фантазія, які давно болт забили на засідання Ради, все про країну думають, де б ще редут побудувати або ногами кого-небудь отпіздіть в ім'я процвітання України.
А парламент, а шо парламент. СинПорошенка ™ нехай туди ходить.

Ось він і ходить. І входить.
І в парламент, і в першу десятку найпродуктивніших нардепів.

І як тільки совісті вистачає.
Ну от все стало на місце. Я то думаю звідки ти черпаєш усе це ... . Олена Монова раніше називалася Алена Покемонова, це як пришелепкувата аферистка Тетяна Монтян в часи Януковича. Дай вгадаю, у фейсбуці в тебе є підписка на групу "А что там у ПАПы?" ? Вона придворний топ блогер(в народі по москальськи ЛОМ). Десь в березні ПОП збирав топ 18 ломів банкової(включно з Моновою) для того щоб просто випити чайку та збацати Олешку селфач.

Ти яскравий приклад того, що я писав вище де згадував свою тітку з Іспанії. Як вона черпає інформацію про Україну. Звісно це твій вибір і ти маєш на нього право, але я з своєї сторони буду робити все від мене залежне/потрібне щоб такі люди не приходили до влади. Амінь.
BadBoy зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ion (04.10.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.10.2018, 22:38 #2736964   #3620
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
vanco2, портрет порошенка в хаті висить, чи нє?
Нє, в мене в хаті висить портрет здорового коня А порошенко то просто чувак якого тримають за важки американці, і який я сподіваюсь продовжить вивозити країну з тої ями в якій вона зараз.

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від BadBoy Переглянути допис
Ну от все стало на місце. Я то думаю звідки ти черпаєш усе це ... . Олена Монова раніше називалася Алена Покемонова, це як пришелепкувата аферистка Тетяна Монтян в часи Януковича. Дай вгадаю, у фейсбуці в тебе є підписка на групу "А что там у ПАПы?" ? Вона придворний топ блогер(в народі по москальськи ЛОМ). Десь в березні ПОП збирав топ 18 ломів банкової(включно з Моновою) для того щоб просто випити чайку та збацати Олешку селфач.

Ти яскравий приклад того, що я писав вище де згадував свою тітку з Іспанії. Як вона черпає інформацію про Україну. Звісно це твій вибір і ти маєш на нього право, але я з своєї сторони буду робити все від мене залежне/потрібне щоб такі люди не приходили до влади. Амінь.
Нє, я на ту групу не підписаний, а цей репост я взяв від одного поважного форумчанина (можу тобі написати якого в приват ). Хто така та монова я поняття не маю, але якщо вона написала не правду і синПорошенка не голосує за реформаторські закони - то дуже легко перевірити.

На рахунок ттвоєї позиції - ти теж маєш на неї право, і може в мене була б така сама, бо в мене нема ілюзій на рахунок порошенка, я в курсі шо він і хто він і про грановського і про цю всю шайку, але на мою думку - наразі він найкращий кандидат з тих що є. Тому я відкрито топлю за нього.

Востаннє редагував vanco2: 04.10.2018 о 22:38. Причина: Пізніше додано
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 09:19.