Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Петро Порошенко - президент України

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 30.12.2018, 08:49 #2743651   #3821
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
А ВВП який був? Чому сталися зміни? Інші витрати в державі, наприклад на оборону, будівництво доріг?

Внас ситуація нічим не краща і то саме можна Порошенку заспівати
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.12.2018, 09:46 #2743653   #3822
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис

Внас ситуація нічим не краща і то саме можна Порошенку заспівати
ВВП це не Х@йло, а Валовий внутрішній продукт
Petro Ford зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Kokorakatan (30.12.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.12.2018, 10:22 #2743656   #3823
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
ВВП це не Х@йло, а Валовий внутрішній продукт
Я думаю що ти зрозумів про натяк на розкрадання бюджетних коштів і корупцію. Якби тако дійсьно сталась благодать і антикорупційне бюро стало працювати як слід і посадило всіх корупціонерів і хабарників була б в нас і зарплата, і медицина, і пенсія, і дороги а так "как же так в стране всё есть а народу нехер есть... Весь народ живет в дерьме а дерьмо живет в полне..."
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.12.2018, 11:13 #2743666   #3824
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
Я думаю що ти зрозумів про натяк на розкрадання бюджетних коштів і корупцію. Якби тако дійсьно сталась благодать і антикорупційне бюро стало працювати як слід і посадило всіх корупціонерів і хабарників була б в нас і зарплата, і медицина, і пенсія, і дороги а так "как же так в стране всё есть а народу нехер есть... Весь народ живет в дерьме а дерьмо живет в полне..."
Як би тобі сказати? В медицині є такий термін Як " динаміка". Вона буває позитивна і негативна. Так ось, ІМХО, вона в нас позитивна, хоча організм ще дуже і дуже хворий
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.12.2018, 11:36 #2743669   #3825
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Як би тобі сказати? В медицині є такий термін Як " динаміка". Вона буває позитивна і негативна. Так ось, ІМХО, вона в нас позитивна, хоча організм ще дуже і дуже хворий

Безперечно є досягнення в кращу сторону, те що вже дійсьно бачу це дороги, я за кермом від 2010 року, так от не памятаю щоб до Порошенка ще хтось такими темпами робив якісні дороги, безвіз і ше декілька, але все ж де те все обіцяне? Де те "жити по новому"?
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.12.2018, 12:19 #2743679   #3826
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис

Безперечно є досягнення в кращу сторону, те що вже дійсьно бачу це дороги, я за кермом від 2010 року, так от не памятаю щоб до Порошенка ще хтось такими темпами робив якісні дороги, безвіз і ше декілька, але все ж де те все обіцяне? Де те "жити по новому"?
Користуючись тією ж медичною аналогією, якщо в тебе печінка посаджена багаторічним п'янством, в нирках камінці, в шлунку язва, простатит, геморой, миготлива аритмія і ти обмежений в грошах на лікування, навіть найгеніальніший лікар тебе миттєво не вилікує. Помаленько, крок за кроком, рік за роком можна ситуацію вирівнювати. Обіцяють зразу - вважай народна цілителька Баба Юля


Ги. Назви прізвища людей які контролюють економіку країни
Petro Ford зараз поза форумом  
Подякував(ла):
aleko2007 (30.12.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.12.2018, 12:38 #2743680   #3827
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Користуючись тією ж медичною аналогією, якщо в тебе печінка посаджена багаторічним п'янством, в нирках камінці, в шлунку язва, простатит, геморой, миготлива аритмія і ти обмежений в грошах на лікування, навіть найгеніальніший лікар тебе миттєво не вилікує. Помаленько, крок за кроком, рік за роком можна ситуацію вирівнювати. Обіцяють зразу - вважай народна цілителька Баба Юля


Ги. Назви прізвища людей які контролюють економіку країни
Думаю за 5 років можна було побороти корупцію і щоб всякі Насірови не поновлялись на своїх посадах. Бо цеякби плювок в лице кожному громадянину після революції таку хуйню робити.
Хто контролює? Як один казав массони)) ну одну фа ілію точно можу назвати це Ахметов а решта є в списку форбс

https://www.google.com/url?sa=i&sour...46256794299978
Тобі не здається дивним коли Южаніна кричала про бюджет і що відмінити акциз неможливо а тут раз і проходить правка для Рігатіка і ко через яку бюджет недоотримає 5-10 мільярдів гривень а особисто Ахметов отримає можлиаість не сплатити 3 мільярди? Думаєш Петя про це не знав коли підписував? Чи депутати були не вкурсі?

Востаннє редагував Kokorakatan: 30.12.2018 о 13:00.
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.12.2018, 13:53 #2743682   #3828
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата Я думаю що ти зрозумів про натяк на розкрадання бюджетних коштів і корупцію. Якби тако дійсьно сталась благодать і антикорупційне бюро стало працювати як слід і посадило всіх корупціонерів і хабарників була б в нас і зарплата, і медицина, і пенсія, і дороги а так "как же так в стране всё есть а народу нехер есть.

Цитата Думаю за 5 років можна було побороти корупцію і щоб всякі Насірови не поновлялись на своїх посадах. Бо цеякби плювок в лице кожному громадянину після революції таку хуйню робити.
Хто контролює? Як один казав массони)) ну одну фа ілію точно можу назвати це Ахметов а решта є в списку форбс
Пам'ятається. що ти казав, що не маєш відношення і не плануєш займатись політикою )))) Не знаю яку політичну силу ти вирішив підтримати, але судячи з твоїх дописів особисто я глибоко розчарований в наших політичних силах, які б благі наміри вони не озвучували...
Слідуючи твоїй логіці ти пропонуєш:https://www.meme-arsenal.com/memes/0...0364c05b3c.jpg
Особисто не підтримую жодного олігарха, але пропоновані тобою лозунги більшовиків трохи не підходять до реалій теперішнього часу. Не можна отак взяти, забрати і роздерибанити навіть майно того ж ахметова, без юридичної процедури і суду. А язиком чесати — то вже зовсім інш іречі.

Цитата Думаєш Петя про це не знав коли підписував? Чи депутати були не вкурсі?
Знав.... знали й депутати, але на відміну від твоїх бажаннь та амбіцій, вони вирішили, так як вирішили. Ти рахуєш. як економіка країни впала б, тобі було б легше? Чи звідки поповнювати бюджет?
aleko2007 зараз поза форумом  
Подякували 2:
Petro Ford (30.12.2018), vanco2 (30.12.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.12.2018, 13:55 #2743683   #3829
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
Думаю за 5 років можна було побороти корупцію і щоб всякі Насірови не поновлялись на своїх посадах. Бо цеякби плювок в лице кожному громадянину після революції таку хуйню робити.
Хто контролює? Як один казав массони)) ну одну фа ілію точно можу назвати це Ахметов а решта є в списку форбс

https://www.google.com/url?sa=i&sour...46256794299978
Тобі не здається дивним коли Южаніна кричала про бюджет і що відмінити акциз неможливо а тут раз і проходить правка для Рігатіка і ко через яку бюджет недоотримає 5-10 мільярдів гривень а особисто Ахметов отримає можлиаість не сплатити 3 мільярди? Думаєш Петя про це не знав коли підписував? Чи депутати були не вкурсі?
Побороти корупцію, продовжуючи мед. тему - це вилікувати запущено хронічну хворобу. Зменшити симптоми може, вилікувати -....

Мене завжди дивувало вміння наших людей вишукувати зраду у всьому. Дали пільги на імпорт - бігом користуйся, заробляй. Так ні, зрада, Ахметов...
Petro Ford зараз поза форумом  
Подякував(ла):
vanco2 (30.12.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.12.2018, 14:24 #2743686   #3830
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
Думаю за 5 років можна було побороти корупцію і щоб всякі Насірови не поновлялись на своїх посадах. Бо цеякби плювок в лице кожному громадянину після революції таку хуйню робити.
Чувак, ти мене нервуєш отакими дописами, це чистої води інфантилізм і повне не розуміння що таке влада, звідки вона береться і як воно все працює. Але то ше пів біди, ти ж то сам курва "жити по новому" не спішиш, ти ж вже купив другу бляху за той час і даєш взятки! Йоханий бабай, це якби йобаний карманнік жалівся на шерифа шо він ше досі не навів порядок в місті

Чувак, президент і політики, це просто зріз народу, причому ще тих представників "з ліпших", причому існує купа рівнів влади, і тільки поліична влада виборна, а виконавча і судова - вся призначається політичною і надовго причому. Майже весь середній прошарок виконавчої влади залишається той самий, бо якщо кожні 4 роки вимінювати всю владу - то по перше ти фіг нашукаєш стільки кадрів, по друге якщо навіть набереш з вулиці, це буде все той же зріз народу, тільки набагато менш кваліфікований, і кожен раз як їх тільки наберуть, владна структура буде повністю недієздатна просто по причині некваліфікованості у виконанні рішень.

Вон ти за Насірова жалієшся, і кажеш шо то Порошенко винен, а ти блін розберись через шо його відпустили, а знаєш чого? Бо його справе веде новонабране НАБУ, і НАБУ звинуватило і фактично зняло його з посади через те що в нього було громадянство англії, а потім НАБУ не змогло отримати копію англійського паспорта насірова Ага, вони не змогли в суді довести того факту, до чого тут блять порошенко? якщо НАБУ це мав би бути антикорупційний незалежний орган, тобто получається шо вони або самі корумповані і за бабки "не змогли" або тупо не кваліфіковані і просто "не змогли".

Так само мен веселять оці крики "звільнити всіх корупціонерів, людей які були проти майдану і набрати нових", по перше якщо ви думаєте що в країна на біржі сидить кілька тисяч, не то шо кваліфікованих, а взагалі будь-яких суддів чи кілька сотень тисяч ментів - то ви сильно помиляєтесь, їх просто не існує в природі, якщо вигнати суддів і ментів колишніх, то це буде означати просто знищення судової і правоохоронної системи. А набрати нових просто не буде звідки. Вон набрали патрульних, і знов купа незадоволених, бо то "селфі копи" вони нічо не вміють, ні стріляти на арештовувати - так, не вміють, бо звідки їм без досвіду і освіти це вміти? То саме з корумпованими навчальними закладами і тд, вод звільниш ти весь склад викладачів славної академії народного господарства - так рахуй всьо, їх після того можна просто закривати

А гірка правда в тому, що всі ці професії дуже інтегровані саме з "народом", і виховуються вони згідно правил, понять і традицій того народу де вони живуть, вивчитись на суддю довго і дорого, ЗП судді або фахового мента - має бути високою відповідно до високої відповідальності та знань, але в нас народ скидатись їм на зп кожен місяць не хоче (ага, привіт податки і аксцизи), несуть в кишеню тільки по потребі, но блять жити по новому хочуть Напевно чекають шо то Порошенко має їм всім ЗП платити, шоб вони нарешті стали чесні і перестали брати в таких як ти, а на саму пропозицію відразу арештовували

Востаннє редагував vanco2: 30.12.2018 о 14:34.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.12.2018, 14:47 #2743689   #3831
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від aleko2007 Переглянути допис
Пам'ятається. що ти казав, що не маєш відношення і не плануєш займатись політикою )))) Не знаю яку політичну силу ти вирішив підтримати, але судячи з твоїх дописів особисто я глибоко розчарований в наших політичних силах, які б благі наміри вони не озвучували...
Слідуючи твоїй логіці ти пропонуєш:https://www.meme-arsenal.com/memes/0...0364c05b3c.jpg
Особисто не підтримую жодного олігарха, але пропоновані тобою лозунги більшовиків трохи не підходять до реалій теперішнього часу. Не можна отак взяти, забрати і роздерибанити навіть майно того ж ахметова, без юридичної процедури і суду. А язиком чесати — то вже зовсім інш іречі.


Знав.... знали й депутати, але на відміну від твоїх бажаннь та амбіцій, вони вирішили, так як вирішили. Ти рахуєш. як економіка країни впала б, тобі було б легше? Чи звідки поповнювати бюджет?
Ти як завжди як Пилип з конопель не йду я в політику, не пропоную забирати щось в Ахметова, хоч з Приватом получилось, чому б не повторити?
Чому мене заїло за правку Южаніни для Ахметова? Та тому що вона 2 роки вродити законопроект не могла, переживала за держбюджет, про те що бюджет недоотримає якщо зменшити/відмінити акциз і тут бац-подарочок Ахметову. Ну нахера так людям в лице плювати?
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.12.2018, 14:47 #2743690   #3832
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата Вон ти за Насірова жалієшся, і кажеш шо то Порошенко винен, а ти блін розберись через шо його відпустили, а знаєш чого? Бо його справе веде новонабране НАБУ, і НАБУ звинуватило і фактично зняло його з посади через те що в нього було громадянство англії, а потім НАБУ не змогло отримати копію англійського паспорта насірова Ага, вони не змогли в суді довести того факту, до чого тут блять порошенко? якщо НАБУ це мав би бути антикорупційний незалежний орган, тобто получається шо вони або самі корумповані і за бабки "не змогли" або тупо не кваліфіковані і просто "не змогли".

Так само мен веселять оці крики "звільнити всіх корупціонерів, людей які були проти майдану і набрати нових", по перше якщо ви думаєте що в країна на біржі сидить кілька тисяч, не то шо кваліфікованих, а взагалі будь-яких суддів чи кілька сотень тисяч ментів - то ви сильно помиляєтесь, їх просто не існує в природі, якщо вигнати суддів і ментів колишніх, то це буде означати просто знищення судової і правоохоронної системи. А набрати нових просто не буде звідки. То саме з копумпованими навчальними закладами і тд.

А гірка правда в тому, що всі ці професії дуже інтегровані саме з "народом", і виховуються вони згідно правил, понять і традицій того народу де вони живуть, вивчитись на суддю довго і дорого, ЗП судді або фахового ментамає бути високою відповідно до високої відповідальності знань, але в нас народ скидатись їм на зп кожен місяць не хоче (ага, привід податки і аксцизи), несуть в кишенб тільки по потребі, но блять жити по новому хочуть Напевно чекають шо то Порошенко має їм всім ЗП платити, шоб вони нарешті стали чесні і перестали брати в таких як ти, а на саму пропозицію відразу арештовували
Ну прямо таки з язика зняв ))) Чому я розчарований в нашому політикумі, бо набирають "представників з народу", які мені розказують про "примарне світле майбутнє.." при цьому паплюжачи існуючу владу всіма можливими і не можливими способами, при цьому пишучи з орфографічними помилками та без уявлення прав і обов'язків всіх гілок влади. Набридло курва тикати мордоВ в це посилання https://pidruchniki.com/193107104691...denta_ukrayini
.... бо навіть як в сусіда свиня здохла, однаково в цьому винен президент )))
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.12.2018, 14:47 #2743691   #3833
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Побороти корупцію, продовжуючи мед. тему - це вилікувати запущено хронічну хворобу. Зменшити симптоми може, вилікувати -....

Мене завжди дивувало вміння наших людей вишукувати зраду у всьому. Дали пільги на імпорт - бігом користуйся, заробляй. Так ні, зрада, Ахметов...
Я вже пояснив що мене взьісило за Ахметова
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.12.2018, 14:56 #2743692   #3834
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Помаленько, крок за кроком, рік за роком можна ситуацію вирівнювати. Обіцяють зразу - вважай народна цілителька Баба Юля
Яким чином? Якщо робиться все для того, щоб порядок речей в цій країні - не змінювався. Хоч один топ. корупціонер режиму овоща посаджений? Хоч один корупціонер теперішньої влади посаджений? В чому саме ти бачиш прогрес в борьбі з корупцією? В тому що кум очолює Генпрокуратуру, а кєнт - аудитор НАБУ? Зашквареному, після акваріумного скандалу - Холодницькому, де він на записах попереджав фігурантів кримінальних справ про можливі обшуки, або консультував що розказувати на допитах, винесено тільки догану, хоча в нормальній країні вже давно б посадили. Також співпадіння? Чи ті ж електронні декларації - фількіна грамота за яку ще нікого також не посадили. Так в чому прогрес?

Цитата:
Допис від aleko2007 Переглянути допис
Не можна отак взяти, забрати і роздерибанити навіть майно того ж ахметова, без юридичної процедури і суду. А язиком чесати — то вже зовсім інш іречі.
Брєд сивої кобили! Всього на всього потрібно щоб працювало антимонопольне законодавство. Бо одна людина не може контролювати 85 відсотків видобутку вугілля в країні, яке продає його на власні ж електростанції за формулою ніби він купує його в порті Ротердам, а в кінцевому результаті за це сплачуємо ми з своєї кишені. Точніше не змогла б в нормальній цивілізованій країні, до яких ми не відносимось.

Додано через 2 хвилини
Беркутівець, що розганяв Майдан, керує спецпідрозділом у новій поліції - ЗМІ

Це як вишенька на тортік, результату революції гідності. Але це ж зараз нікого чомусь не здивує, правда?

Востаннє редагував Chefild: 30.12.2018 о 14:57. Причина: Пізніше додано
Chefild зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.12.2018, 14:56 #2743694   #3835
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
Тхоч з Приватом получилось, чому б не повторити?
Чувак, ти ше не поняв шо з приватом получилось? Дивись, приват був найбільшим приватним банком в країні, його падіння це була б катаствофа, як фінансова так і соціальна, по перше там купа вклаідів, пенсійних і зарплатних карток, по друге це велика частка фінансової системи.

Що робив беня - користуючись своїм становищем на ринку гіганським, він просто зловживав ним, а саме виводив бабло з банку роздаючи кридити які ніхто повертати не збирався під якійсь смішні застави, і просив грошей в держави і рефінансування, які знов таки виводив.
Коли обороти такі стали загрозливими, в нього просто забрали банк, бо було два варіанти, або забрати його або банкрутство. Потім держава, з твоїх і моїх податків, знов збільшила капіталізацію банку і взяла його під контроль. Тобто ти покрив з своєї кишені Беніні хотелки і вивід коштів. Чого тут радіти і не розумію.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.12.2018, 14:56 #2743695   #3836
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Чувак, ти мене нервуєш отакими дописами, це чистої води інфантилізм і повне не розуміння що таке влада, звідки вона береться і як воно все працює. Але то ше пів біди, ти ж то сам курва "жити по новому" не спішиш, ти ж вже купив другу бляху за той час і даєш взятки! Йоханий бабай, це якби йобаний карманнік жалівся на шерифа шо він ше досі не навів порядок в місті

Чувак, президент і політики, це просто зріз народу, причому ще тих представників "з ліпших", причому існує купа рівнів влади, і тільки поліична влада виборна, а виконавча і судова - вся призначається політичною і надовго причому. Майже весь середній прошарок виконавчої влади залишається той самий, бо якщо кожні 4 роки вимінювати всю владу - то по перше ти фіг нашукаєш стільки кадрів, по друге якщо навіть набереш з вулиці, це буде все той же зріз народу, тільки набагато менш кваліфікований, і кожен раз як їх тільки наберуть, владна структура буде повністю недієздатна просто по причині некваліфікованості у виконанні рішень.

Вон ти за Насірова жалієшся, і кажеш шо то Порошенко винен, а ти блін розберись через шо його відпустили, а знаєш чого? Бо його справе веде новонабране НАБУ, і НАБУ звинуватило і фактично зняло його з посади через те що в нього було громадянство англії, а потім НАБУ не змогло отримати копію англійського паспорта насірова Ага, вони не змогли в суді довести того факту, до чого тут блять порошенко? якщо НАБУ це мав би бути антикорупційний незалежний орган, тобто получається шо вони або самі корумповані і за бабки "не змогли" або тупо не кваліфіковані і просто "не змогли".

Так само мен веселять оці крики "звільнити всіх корупціонерів, людей які були проти майдану і набрати нових", по перше якщо ви думаєте що в країна на біржі сидить кілька тисяч, не то шо кваліфікованих, а взагалі будь-яких суддів чи кілька сотень тисяч ментів - то ви сильно помиляєтесь, їх просто не існує в природі, якщо вигнати суддів і ментів колишніх, то це буде означати просто знищення судової і правоохоронної системи. А набрати нових просто не буде звідки. Вон набрали патрульних, і знов купа незадоволених, бо то "селфі копи" вони нічо не вміють, ні стріляти на арештовувати - так, не вміють, бо звідки їм без досвіду і освіти це вміти? То саме з корумпованими навчальними закладами і тд, вод звільниш ти весь склад викладачів славної академії народного господарства - так рахуй всьо, їх після того можна просто закривати

А гірка правда в тому, що всі ці професії дуже інтегровані саме з "народом", і виховуються вони згідно правил, понять і традицій того народу де вони живуть, вивчитись на суддю довго і дорого, ЗП судді або фахового мента - має бути високою відповідно до високої відповідальності та знань, але в нас народ скидатись їм на зп кожен місяць не хоче (ага, привіт податки і аксцизи), несуть в кишеню тільки по потребі, но блять жити по новому хочуть Напевно чекають шо то Порошенко має їм всім ЗП платити, шоб вони нарешті стали чесні і перестали брати в таких як ти, а на саму пропозицію відразу арештовували
Я вже давно взяток не даю, на бляхах не їжджу, можна мені висловити саоє недовольство темер?
От вмієте ви тут всі Порошенка вихваляти, от не встиг за один термін все зробити, треба ще один, а потім ще, а потім ще і так я бачу що ні я ні мої діти не заживуть по новому а депутати живуть вже і зараз. Порошенко міг багато чого зробити інакше, наприклад ветувати законопроект з правкою для Ахметова, або не вносити своїх дибільних правок в 3251, або почути людей і зробити розтаможку без акцизу раз вже так Ахметова любить. Але ж не прийняв, не захотів.
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.12.2018, 14:57 #2743696   #3837
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата Ти як завжди як Пилип з конопель
Та змилуйся над людиною без верхньої освіти. Як мав би диплом, то напевно не поступав би так....

Цитата не йду я в політику, не пропоную забирати щось в Ахметова, хоч з Приватом получилось, чому б не повторити?
Що такого з "Приватом " сталось, ти втратив велику суму грошей на рахунках банку коломойського? Тому й боїся повторення?

Цитата Та тому що вона 2 роки вродити законопроект не могла, переживала за держбюджет, про те що бюджет недоотримає якщо зменшити/відмінити акциз і тут бац-подарочок Ахметову.
Вірно, мабуть треба було за 2 дні "вродить"...а потім два роки виправляти ? Пра ? Та ти б перший тут вовком завив, що в цьому однаково винен Порошенко. Розкажи ще про подарунки Ахметову, бо я щось не дуже доганяю....
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.12.2018, 15:01 #2743697   #3838
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Чувак, ти ше не поняв шо з приватом получилось? Дивись, приват був найбільшим приватним банком в країні, його падіння це була б катаствофа, як фінансова так і соціальна, по перше там купа вклаідів, пенсійних і зарплатних карток, по друге це велика частка фінансової системи.

Що робив беня - користуючись своїм становищем на ринку гіганським, він просто зловживав ним, а саме виводив бабло з банку роздаючи кридити які ніхто повертати не збирався під якійсь смішні застави, і просив грошей в держави і рефінансування, які знов таки виводив.
Коли обороти такі стали загрозливими, в нього просто забрали банк, бо було два варіанти, або забрати його або банкрутство. Потім держава, з твоїх і моїх податків, знов збільшила капіталізацію банку і взяла його під контроль. Тобто ти покрив з своєї кишені Беніні хотелки і вивід коштів. Чого тут радіти і не розумію.
Питання по Бені, чому його за це не посадили? Чому так легко олігархи витягують гроші з наших кишень і їм це сходить з рук?
А Ахметов кожного дня, кожної секунди креда в сьої країни гроші в вигляді комунальних платежів, в що? Чому не націоналізувати теци і теси? Що з ротердам+?
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.12.2018, 15:03 #2743698   #3839
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата Додано через 2 хвилини
Беркутівець, що розганяв Майдан, керує спецпідрозділом у новій поліції - ЗМІ

Це як вишенька на тортік, результату революції гідності. Але це ж зараз нікого не здивує, правда?
Також рахуєш що Порошенко мав особисто вивести того беркутівця на Хрещатик і розстрілляти ?

Додано через 1 хвилину
Цитата Питання по Бені, чому його за це не посадили?
Долучи до списку з Ахметовим і підготуй повний список для експрпріації.))

Востаннє редагував aleko2007: 30.12.2018 о 15:03. Причина: Пізніше додано
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.12.2018, 15:04 #2743700   #3840
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Петро Порошенко - президент України

Цитата:
Допис від aleko2007 Переглянути допис

Вірно, мабуть треба було за 2 дні "вродить"...а потім два роки виправляти ? Пра ? Та ти б перший тут вовком завив, що в цьому однаково винен Порошенко. Розкажи ще про подарунки Ахметову, бо я щось не дуже доганяю....
Знаєш, потрібні їм закони пишуться і приймаються за один день, а от як щось для народу то нічк розродитись неможуть. Про подарок для ахметова почитай
https://www.google.com/url?sa=i&sour...46256794299978
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 13:32.