Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Дитяче взуття

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 06.08.2016, 10:42 #2647329   #1
Irik
Учасник
 
Аватар для Irik
Типово Дитяче взуття

Всем привет)В тему продаж лесть не хочу, потому, что это не то. Вот на носу уже 1 сентября. Много наших деток пойдет в школу первый раз. Уже нужно думать, где будем покупать своим детям одежду и обувь. Давайте делиться, где и что планирует приобрести малышам - будущим первоклассникам.
Irik зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
Hurricane (11.08.2016)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 07.08.2016, 13:35 #2647444   #2
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Дитяче взуття

Цитата Давайте делиться, где и что планирует приобрести малышам - будущим первоклассникам
А де ссилка на якийсь інет магазин?чи зареєструвались щоб поговоріть?
Romko_7 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.08.2016, 13:34 #2647519   #3
Кара Божа
Активний учасник
Типово Відповідь: Дитяче взуття

Цитата:
Допис від Irik Переглянути допис
Всем привет)В тему продаж лесть не хочу, потому, что это не то. Вот на носу уже 1 сентября. Много наших деток пойдет в школу первый раз. Уже нужно думать, где будем покупать своим детям одежду и обувь. Давайте делиться, где и что планирует приобрести малышам - будущим первоклассникам.
Ми усе паєдім у Кітай. Там гаварят самає красівіє обувь. Слава Українє. І вам нє хварать.
Кара Божа зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.08.2016, 09:39 #2647970   #4
Hurricane
 
Аватар для Hurricane
Типово Відповідь: Дитяче взуття

Ви не любите своїх дітей? Як можна купляти взуття на дитину в інтернет-магазині без примірки? Взуття має бути насамперед зручне та виготовлене з якісних матеріалів. Ви можете оцінити ці його властивості по картинці на сайті?
Хоча, кому це цікаво. Чергова мертвонароджена тема - полігон для рекламних ботів.
Hurricane зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.08.2016, 18:39 #2649761   #5
GenadiyPetrovic
Banned
Типово Відповідь: Дитяче взуття

Моя жена с дочерью всегда примеряют обувь, без этого нельзя
GenadiyPetrovic зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.08.2016, 19:25 #2649773   #6
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Дитяче взуття

Доречі в тему Китаю і дитячого взуття, на днях зробили екскурсію по магазинах Тернополя, з метою купити дитині взуття до школи. Акцент робився на тому, щоб знайти щось якісне, то скажу вам був досить здивований, оскільки добрих 50% шкільного дитячого взуття виробництва України, а якщо говорити за шкіряне то взагалі відсоток українського десь 95%.
Так що уряд з своєї курсовою політикою зробив своб справу, український виробник стартанув, тепер Китай для нас дорого )))
Andrik84 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.10.2016, 17:25 #2659441   #7
Oksanka90
Banned
Типово Відповідь: Дитяче взуття

Цитата:
Допис від GenadiyPetrovic Переглянути допис
Моя жена с дочерью всегда примеряют обувь, без этого нельзя
Ми також завжди примірюємо взуття перед покупкою через інтернет. А ще міряємо довжину устілки і просимо продавців інтернет магазинів щоб поміряли в себе. Тільки тобі з впевненістю заказуєм.
Oksanka90 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.10.2016, 17:49 #2659451   #8
Onatalik
Banned
Типово Відповідь: Дитяче взуття

Потрібна порада з вибором дитячого взуття. Дружина сьогодні була у Львові, дивилася на взуття в магазині Інтертоп, Італійко та інших. Ціни на хороше взуття починаються від 2000 грн., я просто в шоці. Ми зараз носим 24 розмір, порадили взяти з запасом в 1 см. З брендом взуття ніяк не можемо визначитися. У Інтертопі варто купувати дитяче зимове взуття - https://intertop.ua/catalog/detskaya...ear_time-zima/? В інтернеті брати не хочу, тільки в живу! Взуття повинне бути теплим, не промокати і зручним. Ходимо дуже активно. Хто може дать пораду? Тільки якщо можна, з особистого досвіду, а не від слів сусіда Василя. Дякую.
Onatalik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.12.2017, 16:37 #2714701   #9
RoRoma
Banned
Типово Відповідь: Дитяче взуття

Не люблю я цих всіх дорогих магазинів, особливо викидати такі гроші на дитину, яка за сезон виросте з того взуття, то для мене взагалі нонсенс! Дружина останнім часом стала замовляти дитяче взуття польського виробництва через інтернет-магазин https://riokids.com.ua/ . Каже, що якість краще ніж в магазинах, а ціна в рази менша.
RoRoma зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
Hurricane (09.12.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 09:29.