Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво > Кіно, відео, мультиплікація


Аватар/Avatar (James Cameron)

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 16.03.2010, 16:11 #1262384   #981
saymon
Guest
Типово Відповідь: Аватар/Avatar (James Cameron)

Члени "Секти Аватара" обурюються
Спочатку вони називали всіх людей ідіотами, за те що вони не прийняли їх вірування, а тепер черга дійшла до членів кіноакадемії. Вони готові обгадити всіх, хто не вважає Аватар шедевром. Це точно хвороба якась.
Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
Так, газета считает, что одна из причин такого итога 82-й церемонии награждения Оскара - преклонный возраст многих киноакадемиков, которые предпочитают смотреть фильмы на дисках дома
Та ще й екранку
Якраз за графіку і ефекти Аватар Оскарів і отримав, так що це викривлене формулювання.
Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
И хотя в "Аватаре" есть и тема экологии, и мощный пацифистский лозунг
Літаючі дракони це тема екології, а стрільба із крупнокаліберних гаубиць, половину фільму, це потужний пацифістський лозунг, так.
 
Подякували 2:
Bhagavan (16.03.2010), muTs (16.03.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.03.2010, 16:51 #1262428   #982
Beerman
Guest
Типово Відповідь: Аватар/Avatar (James Cameron)

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Літаючі дракони це тема екології, а стрільба із крупнокаліберних гаубиць, половину фільму, це потужний пацифістський лозунг, так.
малось на увазі, синіх пацифістів... але і вони аж ніяк не зіграли роль справжніх пацефістів, бо брали участь у війні.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.03.2010, 17:01 #1262441   #983
muTs
 
Аватар для muTs
Типово Відповідь: Аватар/Avatar (James Cameron)

Раптово! Після відкриття кінотеатру в Тернополі аватародрочерів фанатів цього фільму в даній темі поменшало...
muTs зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.03.2010, 17:04 #1262445   #984
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Аватар/Avatar (James Cameron)

Цитата
Допис від Beerman Переглянути допис
малось на увазі, синіх пацифістів... але і вони аж ніяк не зіграли роль справжніх пацефістів, бо брали участь у війні.
добро повинно бути з кулаками.
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.03.2010, 17:13 #1262454   #985
saymon
Guest
Типово Відповідь: Аватар/Avatar (James Cameron)

Цитата
Допис від Beerman Переглянути допис
малось на увазі, синіх пацифістів...
Пацифісти не беруть до рук зброю. А сині чоловічки дуже навіть успішно полювали і вбивали різних тварин, а кожен із них мав лук або ніж.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.03.2010, 17:27 #1262472   #986
muTs
 
Аватар для muTs
Типово Відповідь: Аватар/Avatar (James Cameron)

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
А сині чоловічки дуже навіть успішно полювали і вбивали різних тварин, а кожен із них мав лук або ніж.
секрет успішного синього пацифіста: після вбиства дуже жаліти про скоєний вчинок, ну і тоді цей вчинок забудеться
muTs зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.03.2010, 18:00 #1262511   #987
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Аватар/Avatar (James Cameron)

Цитата:
Допис від muTs Переглянути допис
секрет успішного синього пацифіста: після вбиства дуже жаліти про скоєний вчинок, ну і тоді цей вчинок забудеться
ага скажи дякую і вибачся перед пандорським аналогом Оленя і все пройде (ніби "оленю" не пох він вже мертвий)...
ШТЕУД зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.03.2010, 18:10 #1262522   #988
saymon
Guest
Типово Відповідь: Аватар/Avatar (James Cameron)

Та робили індіанці Північної Америки, вони дякували тварині за те що та дала себе вбити, і в них буде достатньо мяса щоб прогодувати сімю і не вмерти самим. Із цієї культури Камерон і запозичив ритуал.
Але хто хто, а індіанці аж ніяк не були пацифістами
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.03.2010, 18:40 #1262569   #989
дядя Вітя
 
Аватар для дядя Вітя
Типово Відповідь: Аватар/Avatar (James Cameron)

Скажу коротко: другий раз я би аватар не дивився. І якшо буде аватар 2 теж не піду.
Фільм на 1 раз.
дядя Вітя зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.03.2010, 01:58 #1264656   #990
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Аватар/Avatar (James Cameron)

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
Причины провала "Аватара" на "Оскаре"
Крім вищезгаданих причин є ще одна дуже простенька - це звичайний патріотизм американців. "Повелитель бурі" це фільм про американську армію в Іраку, який "керує" глядачами завдяки емоціям та патріотизму. В штатах навіть на електронному табло МакДональдса постійно пишуть: "Ми пітримуємо наших солдат."

Я спеціально переглянув фільм "Повелитель бурі" після церемонії нагородження Оскарів. Чесно кажучи був шокований і розчарований. Так і не побачив за що він зібрав стільки нагород; там ні історії, ні надзвичайних спец ефектів я не побачив. Тому в мене пояснення одне: патріотизм та емоції.
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.03.2010, 23:15 #1267206   #991
Elizabeth
 
Аватар для Elizabeth
Типово Відповідь: Аватар/Avatar (James Cameron)

Elizabeth зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.03.2010, 16:07 #1267790   #992
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Аватар/Avatar (James Cameron)

ну а за що Аватару давати премії??? за рекламу зрадництва свого народу??? за допомогу чужинцям???

я б сюжет по іншому поставив: всіх синьожопих вибили...і відкрили з десяток копалень на планеті...(це б були зйомки після того, як рештки землян вислали з планети...потім вони б повернулися і ударами супер-зброї з орбіти знищили б негідників на планеті)
Nobel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.03.2010, 16:16 #1268840   #993
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Аватар/Avatar (James Cameron)

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Та робили індіанці Північної Америки, вони дякували тварині за те що та дала себе вбити, і в них буде достатньо мяса щоб прогодувати сімю і не вмерти самим. Із цієї культури Камерон і запозичив ритуал.
Але хто хто, а індіанці аж ніяк не були пацифістами
Індіанці пацифістами не були, але від природи брали рівно стільки - скільки потрібно для виживання.

Цитата:
Допис від Nobel Переглянути допис
ну а за що Аватару давати премії??? за рекламу зрадництва свого народу??? за допомогу чужинцям???
Після цих слів я не розумію чого ти в багатьох темах обурюєшся діями нашої влади? Вони себе поводять аналогічно по відношенню до нас. Якого хрена вони мають тобі робити дороги? Якого чорта вони мають вважати тебе за людину? Чого вони мають чути тебе і враховувати твої потреби? Ти що в БЮТ чи в Регіонах? А може ти сюддя чи в прокуратурі працюєш?

Всі депутати, менти, судді - абсолютно правельно роблять, за твоїми судженнями - плюють на стадо і думають тільки про свої (партійні, сімейні) інтереси. Ти заробив на роботі гроші? Чудово! Поділись з ними всіма! А вони в замін не будуть розвивати державу, не будуть ремонтувати дороги, не будуть працювати! Не хочеш віддати? Податкова тобою займеться - ти ж від тепер злочинець!

ПС. З порівнянням я звичайно перегнув, но зробив я то навмисно щоб трохи згустити фарби. І не забувай, по сюжету не "голубі" прилетіли на землю, а земляни на пандору. Може ти дії штатів в іраку вважаєш правельними?
ППС. Стався до інших так - як хочеш щоб інші ставились до тебе.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.03.2010, 20:37 #1269104   #994
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Аватар/Avatar (James Cameron)

порівняння з владої - не вдале...в даному випадку ми маємо бути на одному боці барикад...

так, прилетіли земляни на Пандору...а що, тим блакитним не можна було посунутися на пару сотень км від того дерева??? ... можна,....так ні, вони пішли на принцип, за що і варто було наказати...

про цього зрадника - окрема розмова сволоч із-за баби зрадив цілу расу...

п.с. ви ще не бачили мене (і мого Штиля 750-го) з бригадою на вирубках лісу (законних....)...там Камерон із своїми спецефектами слабовато зіграли

брати потрібно стільки, скільки можеш взяти!!! (можете далі рахувати мене злим)
Nobel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.03.2010, 20:42 #1269112   #995
<westsider>
 
Аватар для <westsider>
Типово Відповідь: Аватар/Avatar (James Cameron)

Цитата:
Допис від Nobel Переглянути допис
можете далі рахувати мене злим
ok
а взагалі, твій сценарій був би ну просто капєц яким нудним
<westsider> зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.03.2010, 20:46 #1269122   #996
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Аватар/Avatar (James Cameron)

як це нудний...було б класно, глобальне винищення на Пандорі , потім ще добавити щось в стилі Термінатора...типу роботи (але більш реалістичні ніж в фільмі)...роботи з рідкого металу, в яких Пандорці фігачать стрілами...і ті стріли пронизиють їх, але їм від того нічого....

Потім Пандорці захоплюють зброю землян, починається реальна війна....роботи, люди, звірі, літаючі звірі...ех...

п.с. чому я досі не режисер блокбастерів ??
Nobel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.03.2010, 20:54 #1269131   #997
<westsider>
 
Аватар для <westsider>
Типово Відповідь: Аватар/Avatar (James Cameron)

От і вийшов би в тебе такий бойовичок, який би точно не пішов на Оскар...
В оскароносному фільмі має бути якась двозначність, і якийсь конфлікт, тому я за версію Камерона
<westsider> зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.03.2010, 20:56 #1269134   #998
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Аватар/Avatar (James Cameron)

і яка тут двозначність??? стандартний передбачуваний хеппі-енд, де "хороший" герой замочує "поганого", хоч і свого командира...
де ізюминка??

про спецефекти не говоримо....трішки занадто дитячо зроблені, так би мовити "переграли"...своїм дома на диску запустив...на середині фільму, так подумали, що то тупо мульт

моя оцінка 7/10
Nobel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.03.2010, 21:00 #1269144   #999
<westsider>
 
Аватар для <westsider>
Типово Відповідь: Аватар/Avatar (James Cameron)

Конфлікт - проблема вибору героя між "своїми", і "чужими".

Ну а про спецефекти, ти мож і правий, мій батько тож подумав, що мультик
<westsider> зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.03.2010, 21:05 #1269152   #1000
muTs
 
Аватар для muTs
Типово Відповідь: Аватар/Avatar (James Cameron)

за примітивність сюжету "Аватара" я підписуюсь, а от на спецефекти гнати не треба. (Оскар за це "аватар" получив заслужено)
ви підіть в 3д гляньте на ті ефекти, ну і тоді вже пишіть мультик чи не мультик
muTs зараз поза форумом  
Подякували 2:
vanco2 (21.03.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь

Мітки
аватар, кіно, холівар



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 07:37.