Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Зброя та військова тематика


Допоможіть у виборі ножа

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 16.09.2015, 13:11 #2576338   #81
zyxel
Учасник Учасник
 
Аватар для zyxel
Типово Відповідь: Допоможіть у виборі ножа

Цитата:
Допис від S.H.A.D.E Переглянути допис
А до чого тут цей флуд?
Ніколи не міг зрозуміти людей, які влізуть наприклад в тему "Які годинники ви носите" і начинає поносити про годинник в мобілці.
Не розумієш, для чого люди купляють нормальні ножі - почитай, про це є купа літератури і відео.
Я як автор теми відпишу - своїм ножом задоволений цілком, не жалію ні гривні, потраченої на нього.
2 Роки - а він як новий.


To Zyxel - навіть не знаю, що тобі порадити. Якщо братимеш китайця - то не бери з воронуванням, більш ніж впевнений, що відвалиться через місяць-два.
А взагалі логіка купівлі китайської підробки яка?
Отримати ту саму якість при нижчій ціні? Навряд чи це вийде.
Показати, що ти не "ніщеброд", замилюючи комусь очі? Хм..
Просто подобається форма? Удачі, сподіваюсь, якість сталі тебе не розчарують
Подобається він мені, я і не збирався замилювати очі.
Не давно взяв Ganzo g-704 (розумію що це ніж яким не хвастаються але на данний момент більше за ніж я не віддам) також ним задоволений, це перший мій ніж і я ще неначитаний такий як ти).
На спайдерко дивився але отой кружок ну не подобається мені і я думаю не тільки мені.
Дякую!

Цитата:
Допис від wenux Переглянути допис
до чого тут долар?
Краще б ти мовчав.
zyxel зараз поза форумом  
Подякував(ла):
S.H.A.D.E (16.09.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.09.2015, 13:21 #2576344   #82
S.H.A.D.E
 
Аватар для S.H.A.D.E
Типово Відповідь: Допоможіть у виборі ножа

Ганзо нічого такий. Але товстуватий обух і покриття не сподобалось. Але "на вкус і цвет..."
Повір, мій Тінейшез - теж не повод для гордості)) Якби то параміля...
S.H.A.D.E зараз поза форумом  
Подякував(ла):
zyxel (16.09.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.09.2015, 19:27 #2576430   #83
ats295
Активний учасник
 
Аватар для ats295
Типово Відповідь: Допоможіть у виборі ножа

Мінімальний об'єм виробництва любої сталі - приблизно 5 тон. Якісні сталі залежать від "начинки" і від якості виготовлення - сировина, процес, устаткування. Наприклад, аналоги сталей Боллер-Уддахолм зроблені в Україні, Росії, чи Китаї, по якості завжди поступаються австрійсько-шведським, чи німецьким.

Технологія виробництва, сталь, другі матеріали, термообробка сталі, репутація виробника - все це впливає на ціну ножа. Наприклад, Спайдерко роблять і в США і в Тайвані, і тайванські мало чим поступаються, бо робиться не підрядчиком, а на заводі Спайдерко, і технологія виробництва - ідентична тій що в США.

PS: Такий ніж можна спокійно робити в Україні, і від оригінала від нічим не відрізнится по якості.

http://www.spyderco.com/pix/products.../C156GBN_L.jpg

http://www.messerforum.net/fotoalbum...5/DSC_0657.jpg
ats295 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.09.2015, 09:22 #2576527   #84
zyxel
Учасник Учасник
 
Аватар для zyxel
Типово Відповідь: Допоможіть у виборі ножа

Цитата:
Допис від S.H.A.D.E Переглянути допис
Ганзо нічого такий. Але товстуватий обух і покриття не сподобалось.
Згідний що товстуватий. Покриття мені ок, не люблю відполірованих як кота яйця.
Трохи за товстий, тоненько ним не наріжеш але він мені сподобався і не знайшов нічого цікавішого в ту ціну.
zyxel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.01.2016, 03:26 #2605141   #85
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Допоможіть у виборі ножа

Прикупив ось таку класику - Buck 110; колекційний випуск - 50-та річниця:

Ніж легенда.
. зараз поза форумом  
Подякували 4:
BogiS (14.03.2016), NEO[VENOM] (05.01.2016), S.H.A.D.E (05.01.2016), YG (06.01.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.01.2016, 10:42 #2607111   #86
dokdenis
Учасник
 
Аватар для dokdenis
Типово Відповідь: Допоможіть у виборі ножа

Що легенда, то легенда. Проте зацінить лише людина, яка тямить в історії ножового ринку, і не проти мати такий екземпляр у власній колекції. Погоджуюсь з автором - приємне відчуття - володіти зброєю, яка має свою власну історію. Як говориться: мужиу, якому не подобається зброя, скоріш за все подобається інший мужик.
Практична сторона - окрема тема.

Раз на то пішло, похизуюсь своїм кишеньковим ломом.
Оскільки задачі, які ставились перед покупцем (тобто мною) перед придбанням - відносна компактність, носити в кишені, порізати ковбасу/сало/консерву/кабель/бляху, порубати/подовбати/пробити/поколупати, термостійкість/ЗНОСОСТІЙКІСТЬ/і головне вартість до 100$ (вирішив не поскупитись) - зупинився на сталі D2.
Ніж складний від Kevin John, репліка на Hinderer XM-18
Активно юзаю 2-й рік (все із вищепереліченого перепробував, дещо на практиці, дещо від нєфіг-робити якбіш перерубати деревяний брус на природі біля вогнища, пробити протиударну плівку для I-phone, прив'язати до патика і витягнути картоплю із вугілля). До заточки ріж.кромки діло поки не дойшло, оскільки сколів немає. Усі кріплення без люфтів.
Короче з допису вийшла така собі реклама сталі - хто надумає, беріть не пошкодуєте (Як було написано в темі раніше - досягнення головних показників сталі досягається лише при дотриманні усіх режимів обробки на етапах виготовлення, тому можна попасти і на Г, хоча сталь буде брендовою. Мені напевно пощастило.). Єдиний нюанс - сталь високовуглецева (вміст хрому 12%), тому треба мити і протирати насухо після роботи кромки в кислотних середовищах.


Додано через 35 хвилин
Щодо сталей. Знову ж ділюсь із форумчанами побаченим і з власного досвіду.
Замовляв близькій людині у подарунок для повсякденного активного користування складний ніж із порошкової сталі Elmax. Виробник - KAI USA, модель Zero Tolerance 0566CF. Нещодавно приїхав із зони АТО. Ніж використовувався ситуаційно і активно у армійських буднях. Стан ріж.кромки мене просто вразив - як збривав волосся на руці новим з коробки - так і залишилось. Кого цікавить реально зносостійке лезо - Elmax як варіант!
Відносний недолік - відносна ціна у нашому відносному житті.

Повторюсь - ділюсь інформацією з побаченого


Востаннє редагував dokdenis: 13.01.2016 о 10:42. Причина: Пізніше додано
dokdenis зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.01.2016, 15:43 #2607209   #87
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Допоможіть у виборі ножа

Цитата Що легенда, то легенда. ...
Практична сторона - окрема тема.
Чого? Досить практичний.
Крім цього ще маю Benchmade 581 з сталлю M390. Писав тут раніше про нього.
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.01.2016, 16:02 #2607213   #88
dokdenis
Учасник
 
Аватар для dokdenis
Типово Відповідь: Допоможіть у виборі ножа

M390 - сильна річ, згідний на всі 100%. Багато чув/читав позитивних відгуків. А Benchmade 581 і схожих серій (940, 710 і т.п.) - практичний, компактний, надійний зразок кишенькового ножа.
Цитата Чого? Досить практичний.
боюсь неправильно мене зрозуміли, оскільки з мого боку помилково судити про практичність, глянувши на фото. Тому і написав що окрема тема.
dokdenis зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.03.2016, 18:52 #2623407   #89
ramzesss
Учасник
Типово Відповідь: Допоможіть у виборі ножа

Особисто мені подобається легенда від Ганзо 704 ніж, придбав його десь рік тому і він став моїм улюбленим EDC ножем. Як на мене, то це найоптимальніший варіант у співвідношенні ціна-якість. Щодо якості китайських ножів, то зараз багато якісних речей виготовляють у Китаї, ті ж самі айфони.
Коли обирав собі ніж, то мені сподобався тест ножа від Віннінула, мене він переконав:http://fonarik.com/ekstremalnyj-test...zo-g704-video/
ramzesss зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.03.2016, 16:46 #2623623   #90
zyxel
Учасник Учасник
 
Аватар для zyxel
Типово Відповідь: Допоможіть у виборі ножа

Цитата
Допис від ramzesss Переглянути допис
зараз багато якісних речей виготовляють у Китаї, ті ж самі айфони.
Які айфони? Що ти ліпиш?
zyxel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 17.12.2016, 03:55 #2668661   #91
Genrih
Учасник
Типово Відповідь: Допоможіть у виборі ножа

Я ось такий юзаю. Коштує 500грн, ніж суперовий. Не великий, не малий. Круто виглядає та вистачає як на кухні, так і на природі. Наче оригінал від Бокер. Ну по крайній мірі мій точно оригінал)
http://www.mothergun.com.ua/index.ph...product_id=688
Genrih зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.01.2017, 03:16 #2674685   #92
coon
Banned
Типово Відповідь: Допоможіть у виборі ножа

А я нещодавно ось такий придбала: http://www.watch4you.com.ua/true-utility-tu570.html. Більш ніж задоволена.
coon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.01.2017, 10:47 #2674722   #93
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Допоможіть у виборі ножа

Цитата
Допис від coon Переглянути допис
А я нещодавно ось такий придбала: http://www.watch4you.com.ua/true-utility-tu570.html. Більш ніж задоволена.
Материал - высококачественная нержавеющая сталь марки 420 c пескоструйной обработкой.

да уж... (
Стечкин зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.01.2017, 19:41 #2675089   #94
zyxel
Учасник Учасник
 
Аватар для zyxel
Типово Відповідь: Допоможіть у виборі ножа

Нова іграшка





zyxel зараз поза форумом  
Подякували 2:
. (27.01.2017), olexiy (18.08.2017)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 26.01.2017, 19:53 #2675093   #95
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Допоможіть у виборі ножа

імхо фіксатор клинка фреймлок?
Стечкин зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.01.2017, 20:34 #2675111   #96
zyxel
Учасник Учасник
 
Аватар для zyxel
Типово Відповідь: Допоможіть у виборі ножа

Цитата:
Допис від Стечкин Переглянути допис
імхо фіксатор клинка фреймлок?
Так. Як бачиш.
zyxel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.01.2017, 20:12 #2675399   #97
zyxel
Учасник Учасник
 
Аватар для zyxel
Типово Відповідь: Допоможіть у виборі ножа



я також так думав поки не взяв його в руку.
zyxel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.04.2017, 22:31 #2686704   #98
VillisRey
Активний учасник
 
Аватар для VillisRey
Типово Відповідь: Допоможіть у виборі ножа

Перш за все потрібно вирішити для чого саме потрібен ніж, як буде використовуватись, та які будуть на нього покладені. Це може бути ніж для "самовпевненості" який власник прагне мати постійно при собі і при необхідності використати для самозахисту - такий ніж має бути компактним, зручним у використанні (легко складатись та розкладатись), також важливо щоб не перевищував допустимий дозволений для зберігання та володіння розмір. Або це ніж який буде тихенько собі лежати десь у бардачку авто сумлінно чекаючи на нагоду порізати декілька огірків на спонтанному пікніку. Від того для яких цілей потрібен ніж залежить і його розмір, і тип, і вигляд, і необхідна якість і звісно його вартість.
VillisRey зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.04.2017, 23:41 #2688544   #99
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Допоможіть у виборі ножа

Цитата:
Допис від VillisRey Переглянути допис
Перш за все потрібно вирішити для чого саме потрібен ніж, як буде використовуватись, та які будуть на нього покладені. Це може бути ніж для "самовпевненості" який власник прагне мати постійно при собі і при необхідності використати для самозахисту - такий ніж має бути компактним, зручним у використанні (легко складатись та розкладатись), також важливо щоб не перевищував допустимий дозволений для зберігання та володіння розмір. Або це ніж який буде тихенько собі лежати десь у бардачку авто сумлінно чекаючи на нагоду порізати декілька огірків на спонтанному пікніку. Від того для яких цілей потрібен ніж залежить і його розмір, і тип, і вигляд, і необхідна якість і звісно його вартість.
Пані!
таки Ви мене переконали остаточно - зі всього того металобрухту моїй творчій натурі пасує хіба шо аутентичний кукрі - як вшивий інтілігент і невиправний гуманіст дуже радив би кіберспортсменам вже вішатися...
Стечкин зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
VillisRey (18.04.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.04.2017, 02:13 #2688672   #100
Kotlovan
Учасник
 
Аватар для Kotlovan
Типово Відповідь: Допоможіть у виборі ножа

В мене набір ножів Bergoff. Дуже гострі і довго не тупляться. Зручні ручки.
Kotlovan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 16:51.