Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Результати опитування: Що для вас царство Боже?
Уряд на чолі з Ісусом Христом 12 26.09%
Стан душі (подібно як нірвана в буддизмі) 11 23.91%
Благословення, які будуть після смерті 5 10.87%
Інший варіант 18 39.13%
Голосували: 46. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Царство Боже. Що це таке?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 02.11.2010, 11:28 #1489115   #101
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Царство Боже. Що це таке?

Цитата:
Допис від Богдан:-)) Переглянути допис
До прикладу. Св"ященники,які служили у храмі Бога, ніколи не заходили у святую святих де стояла скинія заповіту. Це міг робити тільки первосвященник і то раз в рік. Запитання,невже по вашому ті священники почувались якось обділено,бо вони хоч і служили у храмі Бога, але їм не було дозволено заходити в святиню святих?
Ну ви ж знаєте ЧОМУ СВЯЩЕННИКИ НЕ МОГЛИ зайти в присутність Божу?
Так, саме через гріх!!!
Чому люди майбутнього віку, які будуть повністю очищені від гріха, не зможуть побачити Бога?
Чому ЧИСТІ СЕРЦЕМ не зможуть побачити Бога?
Невже тиільки 144 тис будуть чисті серцем?
А решта?
Залишаться брудні серцем?
Новак зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Іра (02.11.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.11.2010, 11:56 #1489154   #102
Богдан:-))
 
Аватар для Богдан:-))
Типово Відповідь: Царство Боже. Що це таке?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Чому люди майбутнього віку, які будуть повністю очищені від гріха, не зможуть побачити Бога?
" потому что ни один человек не может увидеть меня и остаться в живых».(Вихід 33:20)
Фізична людина не може бачити Бога в прямому смислі.Зато вона може бачити Бога в переносному смислі. Про Мойсея ,наприклад, сказано. що він поводився так,ніби бачив Бога невидимого.
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Чому ЧИСТІ СЕРЦЕМ не зможуть побачити Бога?
Чисті серцем і сьогодні можуть "бачити" Бога! Розмірковуючи над його творивом.
І взагалі,для чого вам бачити Бога? Щоб задовільнити свою цікавість? Людину мають більше цікавити його якості,а не його зовнішній вигляд! І взагалі я вас не розумію. То ви стверджуєте,що Бог всюдисущий, то ви кажете ,що Бога побачите. То Бог має якесь конкретне місце перебування(де його можна побачити), чи ні? Бо якщо він всюдисущий, то як ви збираєтесь бачти всюдисутність?
Богдан:-)) зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.11.2010, 12:32 #1489188   #103
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Царство Боже. Що це таке?

Цитата:
Допис від Богдан:-)) Переглянути допис
" потому что ни один человек не может увидеть меня и остаться в живых».(Вихід 33:20)
Фізична людина не може бачити Бога в прямому смислі.Зато вона може бачити Бога в переносному смислі. Про Мойсея ,наприклад, сказано. що він поводився так,ніби бачив Бога невидимого.

Чисті серцем і сьогодні можуть "бачити" Бога! Розмірковуючи над його творивом.
І взагалі,для чого вам бачити Бога? Щоб задовільнити свою цікавість? Людину мають більше цікавити його якості,а не його зовнішній вигляд! І взагалі я вас не розумію. То ви стверджуєте,що Бог всюдисущий, то ви кажете ,що Бога побачите. То Бог має якесь конкретне місце перебування(де його можна побачити), чи ні? Бо якщо він всюдисущий, то як ви збираєтесь бачти всюдисутність?
Тому і проблеми з розумінням, що матеріалізм і невірство в Ісуса та в Духа Святого вам не дають зрозуміти.
Учні теж (до народження згори і отримання нового духа) хотіли, щоб Ісус показав їм Отця, пам"ятаєте?
А відповідь Ісусова вам зрозуміла?
Він сказав:
"Скільки часу Я поміж вами, а ти кажеш: "Покажи нам Отця"!"

В християн все просто: "Хто вірить в Ісуса, той насправді вірить в Отця.
Хто бачить Ісуса - той бачить Отця."

Настане час, коли всі, хто вірить в Ісуса, побачить Його.
І буде з Ним.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.11.2010, 16:30 #1489410   #104
Yuliy
 
Аватар для Yuliy
Типово Відповідь: Царство Боже. Що це таке?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Тому і проблеми з розумінням, що матеріалізм і невірство в Ісуса та в Духа Святого вам не дають зрозуміти.
Ще би оцей вірш прояснити
Ти сформував з них царство та зробив їх священиками нашого Бога, і вони царюватимуть над землею (Об’явлення 5:10).
.
Yuliy зараз поза форумом  
Подякував(ла):
KOZHUH (02.11.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.11.2010, 17:40 #1489454   #105
KOZHUH
 
Аватар для KOZHUH
Типово Відповідь: Царство Боже. Що це таке?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ви ж ніби перестали зі мною спілкуватися, бо вважаєте, що я не знаю основ Біблії?

Як бачите, автор цих слів наголосив (а я виділив червоним), що 144 тис - з Ізраїлевих синів,
а великий натовп - з усіх народів (язичників).
Перестав бо не було суті. Але цікаво знати ваш погляд.
Тобто на небо євреїв піде лише 144 тисячі? А чому лише з Ізраїлевих синів є обмеження у кількості? Якось несправедливо виходить, з вибраного(колись) народу спастися може лише вибрана кількість, а з інших довільна кількість.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ну ви ж знаєте ЧОМУ СВЯЩЕННИКИ НЕ МОГЛИ зайти в присутність Божу?
Так, саме через гріх!!!
Чому люди майбутнього віку, які будуть повністю очищені від гріха, не зможуть побачити Бога?
Чому ЧИСТІ СЕРЦЕМ не зможуть побачити Бога?
Невже тиільки 144 тис будуть чисті серцем?
А решта?
Залишаться брудні серцем?
Ой, ви напевно не заходили у сусідню тему.
Цитата:
Допис від Tamila Переглянути допис
Ніхто з людей Бога ніколи не бачив...(Івана 1:18 ).
Думаю Адам, котрий до втрати досконалості був чистий серцем, теж відноситься до людей, з котрих ніхто і ніколи не бачив Бога.
KOZHUH зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.11.2010, 18:45 #1489473   #106
Богдан:-))
 
Аватар для Богдан:-))
Типово Відповідь: Царство Боже. Що це таке?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
А відповідь Ісусова вам зрозуміла? Він сказав: "Скільки часу Я поміж вами, а ти кажеш: "Покажи нам Отця"!"
Повністю зрозуміла! Ісус теж говорить, що учням не потрібно було шукати побачити Бога в буквальному розумінні, бо це просто для людини не можливо! Вони могли бачити якості Бога в Ісусі, які Ісус навчився від Бога Єгови, тому Ісус і звертає увагу саме на якості кажучи:"Хто бачив мене,то бачив і Отця".
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
В християн все просто: "Хто вірить в Ісуса, той насправді вірить в Отця. Хто бачить Ісуса - той бачить Отця." Настане час, коли всі, хто вірить в Ісуса, побачить Його. І буде з Ним.
З вашого висновку,який я виділив, дуже добре видно хибний висновок(Ісус-Бог).Ісус в Євангелії постає,як посередник, який приводить людей до Бога.Ви ж робите все навпаки,бо якщо Ісус-Бог, то вже не потрібно приходити ні до якого іншого Бога, а це перечить Євангелії!
Ви завжди чомусь упускаєте пояснення для вислову "вірить в Ісуса". Як вірити??? У те,що Ісус Бог,який зійшов по-між нас? Чи у те,що Ісус Син Бога,який посланий Богом на землю для примирення людей із Богом?Це два зовсім різних вірування в Ісуса. То яке із цих двох( я вже упускаю інші пояснення) ви маєте на увазі коли закликаєте людей повірити в Ісуса???

Додано через 13 хвилин
Цитата:
Допис від serafim123 Переглянути допис
а бог наш не вбивав просто так,а ходив зціляв,воскрешав,преніс страшні муки і вмер за тебе!
Серафим,називай речі своїми іменами. Я так розумію,ти тут маєш на увазі Ісуса? Тоді ти говориш про Сина Божого, а не про Бога!

Востаннє редагував Богдан:-)): 02.11.2010 о 18:45. Причина: Пізніше додано
Богдан:-)) зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.11.2010, 18:54 #1489491   #107
serafim123
Типово Відповідь: Царство Боже. Що це таке?

Цитата:
Допис від Богдан:-)) Переглянути допис
Тоді ти говориш про Сина Божого, а не про Бога!
я говорю іменно про бога нашого Ісуса христа,то шо він для вас не бог то ваші проблеми! раз апостол петро його вважав за бога,значить не вам його понижати!
serafim123 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.11.2010, 20:04 #1489528   #108
Leo : )
Типово Відповідь: Царство Боже. Що це таке?

Цитата:
Допис від serafim123 Переглянути допис
я говорю іменно про бога нашого Ісуса христа,то шо він для вас не бог то ваші проблеми!
Серафим, а можеш навести цитату, де хтось з СЄ каже, що Ісус не бог?
Leo : ) зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.11.2010, 21:03 #1489539   #109
Богдан:-))
 
Аватар для Богдан:-))
Типово Відповідь: Царство Боже. Що це таке?

Цитата:
Допис від serafim123 Переглянути допис
я говорю іменно про бога нашого Ісуса христа,то шо він для вас не бог то ваші проблеми!
Мушу визнати ,що ти слово бог що до Ісуса вжив написав правильно,тобто з маленької букви. Якщо ти саме це мав на увазі, тоді ніяких зауважень до тебе не маю, бо титул" бог"(з маленької букви), в Біблії може означати впливову особу,тому таке звернення до Ісуса не буде помилковим. Але біблія робить різницю між словами "бог"(впливова особа) і "Бог"(творець неба і землі). Що до Петра, то він ніде не називав Ісуса Богом!Навпаки:
"15 Тогда он спросил их: «А вы что скажете о том, кто я?» 16 В ответ Си́мон Пётр сказал: «Ты — Христос, Сын живого Бога». (Мат. 16:16)

Якщо хтось носить титул "Христос"( а в Біблії цей титул вживається не тільки до Ісуса),що означає помазанець, або обранець БОЖИЙ(той кого вибрав Бог),то він вже аж ніяк не може бути БОГОМ!!! Це аксіома!

Додано через 2 хвилини
Новак,чекаю відповіді на поставлене мною запитання!
Цитата Бог має якесь конкретне місце перебування(де його можна побачити), чи ні?

Востаннє редагував Богдан:-)): 02.11.2010 о 21:03. Причина: Пізніше додано
Богдан:-)) зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.11.2010, 21:25 #1489579   #110
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Царство Боже. Що це таке?

Цитата:
Допис від KOZHUH Переглянути допис

Думаю Адам, котрий до втрати досконалості був чистий серцем, теж відноситься до людей, з котрих ніхто і ніколи не бачив Бога.
Думайте собі, хто вам заважає.
А я собі думаю, що Адам бачив Бога, спілкувався з Ним, навчався від Нього і т.д.
Навіть коли згрішив, то сховався від Бога.
Якби Адам ніколи не бачив Бога, а тільки чув голос, то нащо ховався?


Отож, ви собі вважайте Бога за такого, що ховається від людей і ніколи їм не виявить Себе, а я буду вважати, що чисті серцем побачать Бога (згідно Божої обіцянки).
Можете себе переконувати як хочете, навіть перевернутою логікою. Ось тільки що приклад такої вашої логіки:
1. Бог каже: Чисті серцем побачать Бога.
2. Ви кажете: Адам був чистий серцем і не бачив Бога, значить і чисті серцем в майбутньому віці теж НЕ ПОБАЧАТЬ Бога.

Можете себе відводити від Божих планів і обіцянок як самі забажаєте, а я буду вірити Богу і надіятися на Його Слово!
І вам бажаю, щоб ви вірили Богу, а не теоріям ваших вчителів.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.11.2010, 21:29 #1489584   #111
Богдан:-))
 
Аватар для Богдан:-))
Типово Відповідь: Царство Боже. Що це таке?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
А я собі думаю, що Адам бачив Бога, спілкувався з Ним, навчався від Нього і т.д.
Ми думаємо так, як думав Апостол Іван, який написав:
Ніхто з людей Бога ніколи не бачив...(Івана 1:18 ).
А ви вже думайте як собі хочете...
Чи по вашому Адам і Єва не були людьми?
Богдан:-)) зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.11.2010, 21:33 #1489590   #112
serafim123
Типово Відповідь: Царство Боже. Що це таке?

Цитата:
Допис від Богдан:-)) Переглянути допис
Це аксіома!
Знаем также, что Сын Божий пришел и дал нам свет и разум, да познаем Бога истинного и да будем в истинном Сыне Его Иисусе Христе. Сей есть истинный Бог и жизнь вечная.

В начале было Слово, и Слово было у Бога, и Слово было Бог

Фома сказал Ему в ответ: Господь мой и Бог мой!

И беспрекословно — великая благочестия тайна: Бог явился во плоти, оправдал Себя в Духе, показал Себя Ангелам, проповедан в народах, принят верою в мире, вознесся во славе.

Который есть образ Бога невидимого, рожденный прежде всякой твари

И сказала Мария: величит душа Моя Господа, Ис 61:10; Авв 3:18
47 и возрадовался дух Мой о Боге, Спасителе Моем,
48 что призрел Он на смирение Рабы Своей, ибо отныне будут ублажать Меня все роды;
49 что сотворил Мне величие Сильный, и свято имя Его;
50 и милость Его в роды родов к боящимся Его

А о Сыне: престол Твой, Боже, в век века; жезл царствия Твоего — жезл правоты.

Иисус сказал ему: написано также: не искушай Господа Бога твоего

ти напевно пропустив всы цы мысця?! ну нічо можеш перечитати спочатку з олівчиком,може шось нове прочитаєш!
а ше скажи мені таке,якшо ісус просто син бога,то по своїй природі він хто,бог чи людина? чи для вас він переходящий вид?
по твоєму людина може ходити по воді? може прощати гріхи і воскрешати? помоєму такі речі може робити лише бог! то хто для вас ісус,людина,чи бог?
serafim123 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.11.2010, 21:33 #1489591   #113
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Царство Боже. Що це таке?

Цитата:
Допис від Богдан:-)) Переглянути допис
Мушу визнати ,що ти слово бог що до Ісуса вжив написав правильно,тобто з маленької букви. Якщо ти саме це мав на увазі, тоді ніяких зауважень до тебе не маю, бо титул" бог"(з маленької букви), в Біблії може означати впливову особу,тому таке звернення до Ісуса не буде помилковим. Але біблія робить різницю між словами "бог"(впливова особа) і "Бог"(творець неба і землі).
Про Творця неба і землі:
16 Бо то Ним створено все на небі й на землі,
видиме й невидиме, чи то престоли, чи то господства,
чи то влади, чи то начальства, усе через Нього й для Нього створено!
17 А Він є перший від усього, і все Ним стоїть.

(Кол.1:16,17)

Це - про Ісуса Христа.
Ісус дуже впливова особа - Він Творець неба і землі, видимого і невидимого,
все створено для Нього і все Ним стоїть!
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.11.2010, 21:34 #1489595   #114
KOZHUH
 
Аватар для KOZHUH
Типово Відповідь: Царство Боже. Що це таке?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Думайте собі, хто вам заважає.
А я собі думаю, що Адам бачив Бога, спілкувався з Ним, навчався від Нього і т.д.
Навіть коли згрішив, то сховався від Бога.
Якби Адам ніколи не бачив Бога, а тільки чув голос, то нащо ховався?
Та мені Біблія не заважає думати так, як у ній записано.
Хочете думати всупереч конкретним словам з Біблії вам теж ніхто не заважає
Думаєте від Бога можливо сховатися?) Чому тоді у Біблії написано лише що Адам почув голос, а не що побачив Бога і почав тікати?)))

Цитата Отож, ви собі вважайте Бога за такого, що ховається від людей і ніколи їм не виявить Себе
Читав колись про Ковчег Заповіту? Чому Бог "ховався" від людей?
Цитата а я буду вважати, що чисті серцем побачать Бога (згідно Божої обіцянки).
Можете себе переконувати як хочете, навіть перевернутою логікою. Ось тільки що приклад такої вашої логіки:
1. Бог каже: Чисті серцем побачать Бога.
2. Ви кажете: Адам був чистий серцем і не бачив Бога, значить і чисті серцем в майбутньому віці теж НЕ ПОБАЧАТЬ Бога.
А десь написано що чисті серцем будуть у фізичному тілі? Ти ж сам казав, що сіється тіло фізичне, а встає духовне.
А де у Біблії написано що Адам бачив Бога? Напевно таки люди у своєму тілі, навіть будучи досконалими, не можуть бачити Бога.
Цитата Можете себе відводити від Божих планів і обіцянок як самі забажаєте, а я буду вірити Богу і надіятися на Його Слово!
І вам бажаю, щоб ви вірили Богу, а не теоріям ваших вчителів.
Який був початковий план Бога? Щоб люди жили у раю на небі? Чи на землі?
KOZHUH зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.11.2010, 22:08 #1489617   #115
Богдан:-))
 
Аватар для Богдан:-))
Типово Відповідь: Царство Боже. Що це таке?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ісус дуже впливова особа - Він Творець неба і землі, видимого і невидимого, все створено для Нього і все Ним стоїть!
Та відповідьте мені вже на кінець. Якщо Ісус для вас є Творець неба і землі, якщо найбільшого імені від Ісуса не існує,то хто для вас особисто є Єгова???
А те,що ви умудряєтесь викрутити і слова Павла доказано ось цим віршем:
", 6 для нас есть только один Бог, Отец, от которого всё, и мы для него; и один Господь, Иисус Христос, через которого всё, и мы через него."(1 Кор

Маючи на увазі це чітке визначення Павла, прочитайте той вірш з Колосян і зрозумієте,що Павло там говорить про Ісуса, як про ПОСЕРЕДНИКА,ЧЕРЕЗ якого, Бог творив усе видиме і не видиме!
Богдан:-)) зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.11.2010, 22:40 #1489641   #116
serafim123
Типово Відповідь: Царство Боже. Що це таке?

Цитата:
Допис від Богдан:-)) Переглянути допис
Маючи на увазі це чітке визначення Павла, прочитайте той вірш з Колосян і зрозумієте,що Павло там говорить про Ісуса, як про ПОСЕРЕДНИКА,ЧЕРЕЗ якого, Бог творив усе видиме і не видиме!
то відповідь ти ким є ісус по своїй природі,бог чи людина? чи шось третє?
serafim123 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.11.2010, 10:47 #1489886   #117
Богдан:-))
 
Аватар для Богдан:-))
Типово Відповідь: Царство Боже. Що це таке?

Цитата:
Допис від serafim123 Переглянути допис
то відповідь ти ким є ісус по своїй природі,бог чи людина? чи шось третє?
Залежно що ти маєш під висловом "природа "(людини і бога). Це взагалі є філософське поняття,тому його можна вжити в будь-якому розумінні. Наприклад. Про людину написано, що вона створена на "образ і подобу Бога". І дійсно так і є,бо лише такі риси,які є на подобу Бога, відрізняють людину від тварини. Тобто, якщо людина і є (фізично) теж твариною(ми належимо до класу савців),але саме ця частинка природи Бога(подоби) нас робить людиною, що в свою чергу відділяє від тваринного світу. Саме ця частинка природи Бога,яка закладена в нас, робить нас "богами" у фізичному світі(на землі). Але думаю, що ти погодишся, що якщо людина і створена "на образ і подобу Бога",то це аж ніяк не значить, що людина є Богом, чи не так? те ж саме і з Ісусом. Якщо він і є "образом Бога невидимого", то це аж ніяк не означає, що він і є той невидимий Бог,образом якого його названо!
Богдан:-)) зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.11.2010, 11:01 #1489899   #118
serafim123
Типово Відповідь: Царство Боже. Що це таке?

Цитата:
Допис від Богдан:-)) Переглянути допис
Якщо він і є "образом Бога невидимого", то це аж ніяк не означає, що він і є той невидимий Бог,образом якого його названо!
філософ,я тобі задав просте запитання хто він по вашому людина чи бог?
serafim123 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.11.2010, 11:39 #1489929   #119
Богдан:-))
 
Аватар для Богдан:-))
Типово Відповідь: Царство Боже. Що це таке?

Цитата:
Допис від serafim123 Переглянути допис
філософ,я тобі задав просте запитання хто він по вашому людина чи бог?
Ти запитував про природу,а природа чогось це філософське поняття. Зараз ти задав конкретніше запитання, на яке є відповідь у Євангелії:
"16 В ответ Си́мон Пётр сказал: «Ты — Христос, Сын живого Бога». (Мат. 16:16)
Богдан:-)) зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.11.2010, 11:56 #1489942   #120
serafim123
Типово Відповідь: Царство Боже. Що це таке?

Цитата:
Допис від Богдан:-)) Переглянути допис
Ти запитував про природу,а природа чогось це філософське поняття. Зараз ти задав конкретніше запитання, на яке є відповідь у Євангелії: "16 В ответ Си́мон Пётр сказал: «Ты — Христос, Сын живого Бога». (Мат. 16:16) __________________
слухай друг,якшо в тебе з головою все нормально,то скажи мені,по твоєму,на твою думку,на думку свідків,христос бог,чи людина? напиши просто одне слово!!
serafim123 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 19:40.