Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка > Цікаві статті та новини


"Печери" під дорогою

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 13.09.2007, 10:24 #420483   #21
AHgpyxa
 
Аватар для AHgpyxa
Типово Відповідь: "Печери" під дорогою

Карменка, маю пару заперечень до того як ремонтується дорога.
При прокладці асфальту стелиться 0,5-1 м грубого каменю, потом біля 0,5 м щебня, потом клинець - 0,2-0,5 м в залежності від того на яку вагу автомобілів розрахована дорога. І аж зверху стелиться асфальт - 15 см хоча б.
І якщо десь дорога просідає (це якщо вона так зроблена то напевне підземна річка мала б текти) то докопуються до грубого каменю і підсипають іменно його, а не асфальту лопату-дві зверху.
А в нас - треба розширити дорогу - та ніяких проблем, замели обочину, всипади відсіву, закатали асфальтом, через місяць-два він весь "поплив".
AHgpyxa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.09.2007, 11:37 #420521   #22
Karmen
 
Аватар для Karmen
Типово Відповідь: "Печери" під дорогою

AHgpyxa, було дуже цікаво дізнатись про технологію покриття доріг, і дуже приємно, що є люди, які її знають, шкода тільки, що вони працюють не по призначенню, бо тоді б напевно не було у нас в місті таких чп з дорогами.
Як на мене, тему підняли, впринципі, по конкретному випадку на вулиці Руській. Звідки така впевненість, що люди, які працювали над усуненням тих пошкоджень, працювали неправильно чи недбало? Хтось з вас провів там час, заглядав в ту яму і контролював, чого і по скільки сантиметрів чи метрів туди сиплять?
AHgpyxa, ти бачив там якісь гіляки, про які ти писав вище, пройшов тиждень вже після появи тої славнозвісної ями? Я просто хочу сказати, що не треба ніколи робити передчасні висновки.
І взагалі, люди, зніміть рожеві окуляри! Нема нічого і нікого ідеального! Ви ніколи не допускаєте помилок в роботі, ви впевнені, що, якщо ви, навіть ідеально щось зробили, воно працюватиме ЗАВЖДИ ідеально?
Karmen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.09.2007, 12:00 #420534   #23
AHgpyxa
 
Аватар для AHgpyxa
Типово Відповідь: "Печери" під дорогою

Кармен, винні не ті люди які там працюють, а винне керівництво. Для тих хто там працює головне зробити то що їм кажуть і незадавати лишніх питань. Вони і так занадто добре працюють за ті копійки що їм платять.
Вот мене цікавить одне - чому ти так їх захищаєш ? Невже в тебе там хтось з родичів працює ?
На рахунок що нема нічого ідеального - правда але до цього треба прагнути по макисмуму, і старатись так само. А якщо просто забити і сказати, та ***, вон другі халявлять, мені що неможна - то ми ніколи не будемо чогось хочаб трішки кращого мати.
А питання про випадок на Руській, має і відношення до всіх доріг, бо тут йдеться про роботу дорожньої служби, в нас нема ніодної нормальної дороги в ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ. Минаєш її межі - здається що в іншу державу вїжджаєш. принаймні в мене таке враження складається коли вїжджаю в Івано-Франківську, Хмельницьку, Вінницьку області.
AHgpyxa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.09.2007, 12:53 #420575   #24
Karmen
 
Аватар для Karmen
Типово Відповідь: "Печери" під дорогою

Цитата:
Допис від AHgpyxa Переглянути допис
в нас нема ніодної нормальної дороги в ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ. Минаєш її межі - здається що в іншу державу вїжджаєш. принаймні в мене таке враження складається коли вїжджаю в Івано-Франківську, Хмельницьку, Вінницьку області.
AHgpyxa, а в цих областях ти, напевно, заглядав під асфальтове покриття і бачив, що там все добре, нема ніяких ям, шари будматеріалів виложені ідеально? Те, що ті дороги зверху добрі, не означає, шо вони такі всередині і що вони ніколи не проваляться...

І нікого зовсім я не захищаю (ні робітників, ні їх керівництва), бо я не знаю, що там у них робиться, просто я, читаю цей форум і помітила таку закономірність: тільки шось сталось, запостив хтось тему, а "тутешній" народ, не розібравшись в ситуації: менти казли, даїшніки казли, викладачі в ВУЗах казли, бармени, офіціанти казли, водії маршруток казли, ремонтники доріг казли, керівництво міста казли, директори казли...........................Не козли тільки ті, хто сидять на цьому форумі в робочий час і судять козлів.
Karmen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.09.2007, 13:48 #420614   #25
AHgpyxa
 
Аватар для AHgpyxa
Типово Відповідь: "Печери" під дорогою

Цитата:
Допис від Karmen Переглянути допис
AHgpyxa, а в цих областях ти, напевно, заглядав під асфальтове покриття і бачив, що там все добре, нема ніяких ям, шари будматеріалів виложені ідеально? Те, що ті дороги зверху добрі, не означає, шо вони такі всередині і що вони ніколи не проваляться....
Ні незаглядав, але там можна їхати по їхній дорозі. І в них нема "колійності", ми їхали в Карпати на 5 днів, їхати в одну сторону був кусок дороги може 3 км, де були невеликі вибоїни, а не такі що колесо ціле влізається, а повертались - був гарно положений асфальт. А в нас накопають ям, а потом чекають жощу щоб асфаль ложити. Мож я нерозумію технології прокладання доріг, но жалію що немав фотіка з собою. Коли їхав до клієнтів, такий дощ падав, що двірники невстигали з лобового скла воду очищати, дорожники стелили асфальт, а повертався назад (дощ перестав) вже все було положено - ну там 2 метра невистачило, щоб завершити те місце де зрізали попередній.

Цитата:
Допис від Karmen Переглянути допис
Не козли тільки ті, хто сидять на цьому форумі в робочий час і судять козлів.
Недивлячись що пишу тут в робочий час, свою роботу виконую, при чому якісно виконую.
AHgpyxa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.09.2007, 13:54 #420623   #26
Евтаназіолог
 
Аватар для Евтаназіолог
Типово Відповідь: "Печери" під дорогою

тре було думати де місто будувати, пять сотень років втрачено, тепер вже пізно, разом підемо під землю
Евтаназіолог зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.09.2007, 14:16 #420646   #27
Karmen
 
Аватар для Karmen
Типово Відповідь: "Печери" під дорогою

AHgpyxa, ну я також не тямлю в технології прокладання доріг, але я бачила вже не дирку в асфальті, а ту яму під ним, яка спричинила ту диру (мала фотік, але блаблабла зараз не маю кабеля шоб їх на комп кинути), і впевнена, що це зовсім не пов"язано з вмінням стелити асфальт...
А боролась тут я за то, шоб от якраз ті, хто не знає ту технологію і ту проблему,бакланили тих, хто нею займався. The end.
Karmen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.09.2007, 14:48 #420663   #28
Valeria
 
Аватар для Valeria
Типово Відповідь: "Печери" під дорогою

У нас взагалі немає ніяких технологій. 10-15 см товщини - це по вашому дорога? От і не витрумує це покриття, аін експлуатації, ані критики... Чому німці роблять дорогу товщиною у 1,5 метра? Може вони не грамтоні? їм мабуть тре до наших працівників на курси підвищення кваліфікації...

Востаннє редагував Valeria: 13.09.2007 о 17:40.
Valeria зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.09.2007, 17:10 #420757   #29
AHgpyxa
 
Аватар для AHgpyxa
Типово Відповідь: "Печери" під дорогою

Цитата:
Допис від Karmen Переглянути допис
А боролась тут я за то, шоб от якраз ті, хто не знає ту технологію і ту проблему,бакланили тих, хто нею займався. The end.
Розумієш, ту яму вода не вимила, вона там була спеціально, просто розсипалась цегла з якої її мурували і всьо пісец ....
Так вот в нашому тренополі є служби, які тим мають займатися - тобто мати креслення міста і позначені на ньому всі комунікації, всі колишні підземні тунелі, і даючи добро на будівництво будинків чи цілих житлових районів давати накази як робити каналізацію, де є підземні ходи і т п, контролювати стан тих ходів і тому подібне. а не жителі мають боятись що завтра хтось десь там провалиться.
AHgpyxa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.09.2007, 17:45 #420788   #30
Valeria
 
Аватар для Valeria
Типово Відповідь: "Печери" під дорогою

А ще печери є під драмтеатром і від замку до кутківців. Лишень уявіть, як під час політичного мітингу весь активний електорат на майдані (разом зі спікерами) опиняється на кілька рівнів нижче.... Або воронку на ставку, яка затягує катер.... голівудські блокбастери ховаються.
Valeria зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.09.2007, 22:09 #420928   #31
Sky_net
 
Аватар для Sky_net
Типово Відповідь: "Печери" під дорогою

Karmen дуже рідко приходиться чути від дівчат слово бакланили, можливо здамся якимось правильним занадто? но воно дівчині ніяк не підходить... (offtop)
Sky_net зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.09.2007, 08:07 #421018   #32
Karmen
 
Аватар для Karmen
Типово Відповідь: "Печери" під дорогою

Цитата:
Допис від Sky_net Переглянути допис
Karmen дуже рідко приходиться чути від дівчат слово бакланили, можливо здамся якимось правильним занадто? но воно дівчині ніяк не підходить... (offtop)
Підходить - не підходить....ти ж мене не знаєш...
Правильний - не правильний - та мені зовсім всерівно, бо не знаю тебе, чим дуже тішусь

Востаннє редагував Karmen: 14.09.2007 о 08:22.
Karmen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.09.2007, 08:48 #421047   #33
Karmen
 
Аватар для Karmen
Типово Відповідь: "Печери" під дорогою

Цитата:
Допис від AHgpyxa Переглянути допис
Розумієш, ту яму вода не вимила, вона там була спеціально, просто розсипалась цегла з якої її мурували і всьо пісец ....
Ми говорим на різних мовах...

Як то яма там спеціально була? Це шо, колись ті, що закладали основу під дорогу по вул. Руській, вирішили собі так: "а давай зрбимо, щоб вони потім через кілька десятків років провалились"?
Karmen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.09.2007, 08:57 #421058   #34
Karmen
 
Аватар для Karmen
Типово Відповідь: "Печери" під дорогою

Цитата:
Допис від Valeria Переглянути допис
А ще печери є під драмтеатром і від замку до кутківців. Лишень уявіть, як під час політичного мітингу весь активний електорат на майдані (разом зі спікерами) опиняється на кілька рівнів нижче.... Або воронку на ставку, яка затягує катер.... голівудські блокбастери ховаються.
Фільмів типу "Післязавтра" передивилась?
Раджу для особистої безпеки взагалі обминати територію центру з тими клятими підземними печерами десятими дорогами
Karmen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.09.2007, 11:15 #421159   #35
BaltazaR
Guest
Типово Відповідь: "Печери" під дорогою

Цитата:
Допис від Karmen Переглянути допис
Фільмів типу "Післязавтра" передивилась?
Раджу для особистої безпеки взагалі обминати територію центру з тими клятими підземними печерами десятими дорогами
Ти часом не працюєш десь там на прокладанні доріг? Бачу тебе ця тема сильно зацепила... Тут теж є вина ремонтників!
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.09.2007, 12:17 #421205   #36
Karmen
 
Аватар для Karmen
Типово Відповідь: "Печери" під дорогою

BaltazaR, повторюю для особливо обдарованих ще раз свій пост, який вже давав відповідь на це запитання:
"я не знаю, що там у них робиться, просто я, читаю цей форум і помітила таку закономірність: тільки шось сталось, запостив хтось тему, а "тутешній" народ, не розібравшись в ситуації: менти казли, даїшніки казли, викладачі в ВУЗах казли, бармени, офіціанти казли, водії маршруток казли, ремонтники доріг казли, керівництво міста казли, директори казли...........................Не козли тільки ті, хто сидять на цьому форумі в робочий час і судять козлів."
Karmen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.09.2007, 15:31 #421360   #37
mal'wa orlyk
 
Аватар для mal'wa orlyk
Типово Відповідь: "Печери" під дорогою

ухти! кольно!

Штольню бачили? ну, то це якраз ті язичники, що збереглися пробують вибратися на поверхню. типу дають про себе знати.
пропоную зібратися усім форумом і пройтися отими печерками. знімемо "Штольня-2"і може нам Оскара дадуть?!
mal'wa orlyk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.09.2007, 19:31 #421532   #38
castor
Типово Відповідь: "Печери" під дорогою

Цитата:
Допис від mal'wa orlyk Переглянути допис
ухти! кольно!

Штольню бачили? ну, то це якраз ті язичники, що збереглися пробують вибратися на поверхню. типу дають про себе знати.
пропоную зібратися усім форумом і пройтися отими печерками. знімемо "Штольня-2"і може нам Оскара дадуть?!
угу, дадуть.... посмертно
castor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.09.2007, 20:56 #421588   #39
Sneish
Типово Відповідь: "Печери" під дорогою

Ліпше б ви географію в школі вчили... чесслово.
Цитата Розміщення Тернопільської області в межах Східноєвропейської платформи зумовило утворення тут корисних копалин осадового походження.
корисні копалини осадового походження вимиваються грунтовими водами, які є на глибині 7-12 метрів(най мене географи поправлять).
Sneish зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.09.2007, 14:05 #421968   #40
mal'wa orlyk
 
Аватар для mal'wa orlyk
Типово Відповідь: "Печери" під дорогою

Цитата
Допис від castor Переглянути допис
угу, дадуть.... посмертно

нічо. усе закінчиться щасливим хеппі ендом. я лишусь жива. Обіцяю подякувати від твого імені знімальній групі, коли буду брати оскар.
тобі які квіточки на могилку?
mal'wa orlyk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 21:48.