Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Господарські справи > Ремонт і будівництво


Тканинні ролета на вікна

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 15.06.2013, 13:10 #2225469   #1
advisor
 
Аватар для advisor
Типово Тканинні ролета на вікна

Придивлююсь до тканинних ролетів на пластикові вікна на балконі. Основна задача - захиститись трохи від палючого сонця, ну і прикрасити якось балкон. Бачу є однотонні тканини, якісь з візеруночками і "день і ніч" або ще звуть "зеброю".

Хто якими користується? Зручно? Де купували? Монтували самі? Як воно все це діло в експлуатації?
Переглянув ролики - то деякі кріпляться на вікна за допмоогою двохстроннього скотчу. Боюсь при жарі то все діло повідлітає...
advisor зараз поза форумом  
Старий 15.06.2013, 17:27 #2225565   #2
phenix
покинув це місце нафік...
 
Аватар для phenix
Типово Відповідь: Тканинні ролета на вікна

Цитата:
Допис від advisor Переглянути допис
Придивлююсь до тканинних ролетів на пластикові вікна на балконі. Основна задача - захиститись трохи від палючого сонця, ну і прикрасити якось балкон. Бачу є однотонні тканини, якісь з візеруночками і "день і ніч" або ще звуть "зеброю".

Хто якими користується? Зручно? Де купували? Монтували самі? Як воно все це діло в експлуатації?
Переглянув ролики - то деякі кріпляться на вікна за допмоогою двохстроннього скотчу. Боюсь при жарі то все діло повідлітає...
Так і є. На скотч не кріпи, ненадійно. В мене повідлітали. Тому довелось свердлити у вікнах дирки і кріпити ролети на шуруби. Я брав в Епіцетрі. Монтував сам. Зручно. Служать 3-4 роки. Проблем нема. Якщо взяти ролети більших розмірів, ніж вікно в кімнаті, то можна кріпити на стіну на дюбеля.
phenix зараз поза форумом  
Подякували 2:
advisor (22.06.2013), hunter07 (16.06.2013)
Старий 15.06.2013, 18:28 #2225591   #3
Sany
 
Аватар для Sany
Типово Відповідь: Тканинні ролета на вікна

в мене теж такі. зручно. але в мене такі, шо з іншого боку мають матеріал схожий на фольгу. Тобто вдень закриваєш і робиться темно + не пускає тепло в хату. Теж купував в епіцентрі. клеїв на скотч. не відлетіло!
Sany зараз поза форумом  
Старий 16.06.2013, 09:56 #2225848   #4
advisor
 
Аватар для advisor
Типово Відповідь: Тканинні ролета на вікна

Цитата:
Допис від Sany Переглянути допис
клеїв на скотч. не відлетіло!
вже хоч одну жару пережили?
advisor зараз поза форумом  
Старий 16.06.2013, 12:12 #2225902   #5
Sany
 
Аватар для Sany
Типово Відповідь: Тканинні ролета на вікна

наразі перезивають)) Просто двосторонній скотч перед тим як клеїти треба розігріти трохи. тоді він добре клеїться і не відлітає.
Sany зараз поза форумом  
Старий 16.06.2013, 12:59 #2225931   #6
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Тканинні ролета на вікна

В тернополі ці ролети виготовляють лише 2 фірми. Все решта, зокрема епіцентр, це китай. Я замовив собі в свого знайомого, який їх робить. На 2 вікна біля 400грн. різниця між китаєм в комплектуючих, і як наслідок - надійності
paravozz зараз поза форумом  
Старий 20.06.2013, 12:02 #2228270   #7
advisor
 
Аватар для advisor
Типово Відповідь: Тканинні ролета на вікна

paravozz, що за фірми?
Я щось в Епіцентрі не зауважив - ті ролети різної висоти і ширини бувають чи стандартні розміри мають?
advisor зараз поза форумом  
Старий 20.06.2013, 13:14 #2228308   #8
phenix
покинув це місце нафік...
 
Аватар для phenix
Типово Відповідь: Тканинні ролета на вікна

Цитата:
Допис від advisor Переглянути допис
Я щось в Епіцентрі не зауважив - ті ролети різної висоти і ширини бувають чи стандартні розміри мають?
Мають стандартні розміри. Я свої різав.
phenix зараз поза форумом  
Старий 20.06.2013, 13:52 #2228327   #9
kykish
 
Аватар для kykish
Типово Відповідь: Тканинні ролета на вікна

Я замовляв в арс-кераміці! розмір вікон в мене не стандартний, на 4 вікна заплатив якшо не помиляюсь то по 135 за вінко. двохсторонній скотч погано тримався. буже багато моїх знайомих просто клеят на супер клей. встановлював сам з цим проблем не має, головне правильно поміряти розмір який потрібно
kykish зараз поза форумом  
Старий 20.06.2013, 15:48 #2228384   #10
Minato
火の力
 
Аватар для Minato
Типово Відповідь: Тканинні ролета на вікна

також брав в Епіцентрі, вже служать 4-й рік (круглорічно). Надійний захист від спеки та сонячних променів.
Minato зараз поза форумом  
Старий 20.06.2013, 23:59 #2228590   #11
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Тканинні ролета на вікна

Сьогодні товариш поставив. Завтра вдень пофотографую відмінності між епіцентрівськми. На стандартне подвійне вікно вийшло 500 гривень.
paravozz зараз поза форумом  
Старий 21.06.2013, 10:47 #2228736   #12
advisor
 
Аватар для advisor
Типово Відповідь: Тканинні ролета на вікна

paravozz, на раму віконну ставили чи на загалом на весь пройом?

Я собі хочу на балкон поставити, але бачу там розміри неоднакові - то стандартні якісь певно не підійдуть. Треба або різати або під розміри робити.

Хто в Тернополі тим всім ділом займається так щоб під ключ?
advisor зараз поза форумом  
Старий 22.06.2013, 17:54 #2229366   #13
advisor
 
Аватар для advisor
Типово Відповідь: Тканинні ролета на вікна

Цікаво, а таке кріплення - теж ненадійне? Правда це тільки за створку, а як бути з тою чатсиною ще не відкриваться неясно. Отже крім шурупів - надійнішого нічого немає... шкоді тільки вікна коцати.
Долучені зображення
Тип файлу: jpg eP9XygFnYtI.jpg (16.9 КБ, 6 переглядів)
advisor зараз поза форумом  
Старий 22.06.2013, 18:27 #2229375   #14
advisor
 
Аватар для advisor
Типово Відповідь: Тканинні ролета на вікна

І ще питання походу: є такі системи "день і ніч" - хтось користується? зручно? кращі ніж однотонні тканини?

advisor зараз поза форумом  
Старий 25.06.2013, 10:27 #2230585   #15
mhl
Типово Відповідь: Тканинні ролета на вікна

Я користуюся. Вибором задоволений, проте звичайними тканинними ролетами не користувався, так що порівнювати не можу.
Брав в епіцентрі кілька років тому. Тоді вони приблизно в два рази дешевше вийшли ніж на інших фірмах. Якість навіть на око видно, що гірша, але вирішив що одні якісніші все одно менше виходять, ніж два коммплекти епіцентрівських. На одне вікно ширина не підійшла - без проблем відрізав і звузив. Скотч практично зразу не тримав. Прикрутив по одному маленькому шурупові на кожне кріплення.
І ще важлива деталь. Вікно може не до кінця відкриватися, особливо якщо відкос захоплює частину рами вікна.
mhl зараз поза форумом  
Старий 25.06.2013, 11:37 #2230617   #16
werwolf-eine
 
Аватар для werwolf-eine
Типово Відповідь: Тканинні ролета на вікна

також брав в епіцентрі з візерунком., не знаю чи китай але якість може бути.
ролети звичайно були не по розмірах- брав ширші, відмірав розграфив акуратно врізав. Закрутив на саморіз, якщо відкрутити залишається маленька дирка але то фігня якщо з часом знімати ролети її можна заліпити герметиком, але так надійніше, бо також зразу ж чіпав на самоклеючу стрічку яка в комплекті, то ролет відпав на другий день.
пс. з врізанням ролету нічого складного немає,
werwolf-eine зараз поза форумом  
Старий 26.06.2013, 13:48 #2231172   #17
advisor
 
Аватар для advisor
Типово Відповідь: Тканинні ролета на вікна

А які краще - коли рулон зверху закритий чи відкритий (видно моток тканини зверху) ?

Ті що закритиі - очевидно дорожчі. А в цілому - я думаю тканина з часом вигорає - та кщо супер пупер можна і не брати тканину, а от щоб механізми були гарні - то да.

p.s. попросив порахувати одну контору (у мене 8 створок, нестандартних) - то закрита система вийшла 670 грн/створка, а відкрита 375 грн. дорого....
advisor зараз поза форумом  
Старий 26.06.2013, 14:38 #2231186   #18
phenix
покинув це місце нафік...
 
Аватар для phenix
Типово Відповідь: Тканинні ролета на вікна

Цитата:
Допис від advisor Переглянути допис
Цікаво, а таке кріплення - теж ненадійне? Правда це тільки за створку, а як бути з тою чатсиною ще не відкриваться неясно. Отже крім шурупів - надійнішого нічого немає... шкоді тільки вікна коцати.
Не надійне також. У мене такі поломались за кілька місяців. Я всі кріпив нашурупи. Ну і шо, шо дирку зробиш у рамі? Ти ж ніколи більше не будеш знімати ролети. Як показує приктика, то їх ніхто ніколи не знімає. Вони монтуються назавжди. В мене - відколи вчіпив, то ще за 4 роки ніразу не знімав. Зніму лише, коли буду робити ремонт. І то, потім вчеплю їх назад.
phenix зараз поза форумом  
Старий 27.06.2013, 08:00 #2231576   #19
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Тканинні ролета на вікна

Брав у Епіцентрі на 3 вікна, 8шт, зимою. Клеїв на скотч, у т.ч. і сонячну сторону. Декотрі підрізав по ширині. Усі тримаються нормально, тільки одна часом відлітає, мабуть прикручу Але за таку ціну претензій до них жодних.

Востаннє редагував kolibryks: 27.06.2013 о 08:57.
kolibryks зараз поза форумом  
Старий 27.06.2013, 09:24 #2231620   #20
Sany
 
Аватар для Sany
Типово Відповідь: Тканинні ролета на вікна

До відкритих ролетів продаються додатково направляючі і пласмасова "хрінатєнь" яка їх закриває. Поки не купляв. Поїду гляну в польщі за ними, бо в нас трохи дорого...

П.с. вже 2 місяці висить ролет на скотчі і все ок. Сонячна сторона)
Sany зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 14:47.