Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Підприємництво


Вільний ринок Файного міста

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 19.03.2016, 07:24 #2623986   #1
Магніт
 
Аватар для Магніт
Типово Вільний ринок Файного міста

Дорогі браття і сестри
Тема для підприємців, які думають, що б таке організувати, що б було таке ВАУ, що таке придумати, чого ще не було.
А насправді ситуація така страшна, що аж сумно.
В Тернополі я зміг нарахувати кілька компаній, які дійсно добре працюють і, заходячи "грати на їхнє поле", треба добре подумати.
Наприклад, "Нова Пошта" і "Самогонна ресторація".
Чому саме вони?
Тому що, я впевнений, їхні керівники ставляться з повагою і любов"ю до людей(своїх клієнтів). Я це бачу по роботі їхніх рядових працівників. Я бачу гідний сервіс і відношення до себе.
Це приклад, для підприємців - як треба будувати і організовувати бізнес.
Я думаю, ще є багато маленьких фірм в нашому місті з людським відношенням і повагою до клієнта, але вони не завадять вам стати в нішу біля себе і заробляти хорошим сервісом.
Це тема, щоб показати підприємцям, що не потрібно вигадувати велосипед. Ставай в любу нішу, дай людям гідний сервіс і заробляй.
Обігрувати на Тернопільському ринку можна будь-кого!!! Біда в тому, що дуже мало в нас людей з "новими головами". На жаль, активи зосереджені в руках людей, які відносяться до клієнта як до курей:
- що там, піпл хаває?
- хаває, але вже не так, як колись.
- ну то шо зробиш, лохи вже не мають грошей, криза!
І поки вони так думають, а ті гнилі голови вже навряд зміняться, якраз час обганяти їх за рахунок сервісу.
Магніт зараз поза форумом  
Подякував(ла):
SpY (29.03.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 22:13.