Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


розмитнення автомобіля!!!

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 24.07.2017, 08:59 #2700627   #981
ZTVR
 
Аватар для ZTVR
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Якщо нічого не змінилося то кожен контейнер відкривається в Одесі в присутності працівника СБУ і цим все сказано. Зависання авто від пару місяців до пів року стандартна фішка.

http://24-online.com.ua/h35g7jrnd0fw77

Додано через 1 хвилину
день нахождения в порту стоит 220 грн.

Востаннє редагував ZTVR: 24.07.2017 о 08:59. Причина: Пізніше додано
ZTVR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.07.2017, 16:47 #2700702   #982
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата:
Допис від MonoKit Переглянути допис
Також цікавить пригон авто з штатів з мінімальним пошкодженням
Хтось користувався і знає конкретні фірми, які тим займаються?
в США авто з мінімальними пошкодженнями на аукціонах це досить рідкісна справа.
Бо на акуціони пошкоджені авто зазвичай потрапляють від страхових, а страхові не ремонтують авто а роблять тотал коли вистрелили подушки або коли пошкоджені силові елементи кузова. То коли говорити про свіжі машини. Хоча хз, може в нас народ їздить без подушок потім, або їх відноаити не так дорого.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.07.2017, 22:19 #2701175   #983
MonoKit
 
Аватар для MonoKit
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
в США авто з мінімальними пошкодженнями на аукціонах це досить рідкісна справа.
Бо на акуціони пошкоджені авто зазвичай потрапляють від страхових, а страхові не ремонтують авто а роблять тотал коли вистрелили подушки або коли пошкоджені силові елементи кузова. То коли говорити про свіжі машини. Хоча хз, може в нас народ їздить без подушок потім, або їх відноаити не так дорого.
Я збився з цієї теми
Цінник не сильно відрізняється від європейського, а геморою більше.
MonoKit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.08.2017, 12:04 #2703936   #984
KSW
 
Аватар для KSW
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата:
Допис від MonoKit Переглянути допис
Я збився з цієї теми
Цінник не сильно відрізняється від європейського, а геморою більше.
Тут вже десь було.... але хай простять мене модери і юзери напишу.
Американські машини зараз краще купувати в Грузії. Там вони вже готові, привезені і самому можна вибрати. Не знаю як по цінах. Хоча думаю, що це варіант більше для поціновувачів саме американських машин, а не для людей які хочуть купити авто в америці з ціллю зекономити.
KSW зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.08.2017, 19:24 #2703993   #985
tapac_ko
 
Аватар для tapac_ko
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

весь прикол якраз в побитій машині щоб коштувала копійки і розтаможка тоже копійки, тоді оплачується транспортування, а якщо в грузії поремонтують то наші як оцінять то вже не буде потреби в тій машині...
tapac_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.12.2017, 14:12 #2715208   #986
Trombo
Новачок
 
Аватар для Trombo
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Есть компания https://www.odemara.com/, которая занимается доставкой и растаможкой машин у нас в Украине. Я пару раз с США привозил машины. Даже с доставкой и растаможкой машина выходи дешевле, чем покупать аналогичную у нас. Я не буду рассказывать всех деталей по расстаможке! Если что пишите мне в личку.

Востаннє редагував Trombo: 13.12.2017 о 16:57.
Trombo зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.12.2017, 18:16 #2715235   #987
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата по расстаможке!
Щоб це мало означати ????
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.12.2017, 18:22 #2715237   #988
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата:
Допис від Trombo Переглянути допис
Есть компания https://www.odemara.com/, которая занимается доставкой и растаможкой машин у нас в Украине. Я пару раз с США привозил машины. Даже с доставкой и растаможкой машина выходи дешевле, чем покупать аналогичную у нас. Я не буду рассказывать всех деталей по расстаможке! Если что пишите мне в личку.
Це бред сивої кобили, бо тачка в США + доставка + розтаможка може бути дешевша ніж аналогічна тачка в нас тільки при умові що їй скрутили пробіг, або купили на копарт биту і потім поремонтували в Україні.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.12.2017, 07:24 #2715312   #989
Tommygun
Активний учасник
 
Аватар для Tommygun
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Це бред сивої кобили, бо тачка в США + доставка + розтаможка може бути дешевша ніж аналогічна тачка в нас тільки при умові що їй скрутили пробіг, або купили на копарт биту і потім поремонтували в Україні.
Щось в цьому все таки є, знайомий купив з США, пасата СС 2013 року, з всіма витратами обійшовся приблизно на 3 т. $ дешевше чим машина в подібній комплектації у нас. Під заміну пішов передній бампер, 1 фара, по пластику щось там + рихтовка крила та капота, подушки цілі.Полірувати ще ганяв кудись.Ще думає над заміною задньої оптики(червоні повороти).Може до речі хтось підкаже чи в Європі є з цим проблеми?
Tommygun зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.12.2017, 16:21 #2715357   #990
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата:
Допис від Tommygun Переглянути допис
Щось в цьому все таки є, знайомий купив з США, пасата СС 2013 року, з всіма витратами обійшовся приблизно на 3 т. $ дешевше чим машина в подібній комплектації у нас. Під заміну пішов передній бампер, 1 фара, по пластику щось там + рихтовка крила та капота, подушки цілі.Полірувати ще ганяв кудись.Ще думає над заміною задньої оптики(червоні повороти).Може до речі хтось підкаже чи в Європі є з цим проблеми?
Є ше такий нюанси - наприклад пробіг, звичайно в нас теж не факт що він оригінальний, но в США тачки які не мають великого пробігу, з подушками і в яких тре зробити тільки косметику теж йдуть досить дорого + є питання, як машину затоталили якшо там навіть подушки не стрельнули, зазвичай такі ремонтують якщо геометрія кузова ціла. Правда є ше нюанс, то фольцваген, його тут не дуже поважають, так шо хз, може бути.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.01.2018, 11:00 #2717993   #991
KSW
 
Аватар для KSW
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Може трохи офтоп... але... лазив на ріа і наткнувся на таке оголошення https://auto.ria.com/auto_renault_scenic_19891046.html
цмтата:
Renault Scenic 2004
Галогенні фари,свіжопригнаний,На Українських номерах Кондиціонер робочий, 2 ключа, поміняні деталі Детальніше по телефону
... стєсняюсь запитати.... а то як?! І це не вперше мені попадаються такі оголошення.... При продзвоні мороз... тільки відповіді - не переживайте все нормально, машина є в базі, все робилось через Київ.
Я розумію. що є мутні схеми, але чи безпечно купляти такі машини? Скоріш за все це двійник.
Може хтось в курсі тих справ, то напишіть мені в ПП, що там до чого. Буду вдячний

І тепер повний офтопіще..
https://auto.ria.com/auto_audi_a6_21132723.html
Audi A6 C 4 1996 - 7000$.... та йо б же ж вашу мать.... та дайте ж нам нормальну розтаможку.. та вона в німців баксів 300 коштує... невже є такі фанати авдів що куплять по такій ціні...
KSW зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.01.2018, 11:10 #2717998   #992
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата:
Допис від KSW Переглянути допис
Може трохи офтоп... але... лазив на ріа і наткнувся на таке оголошення https://auto.ria.com/auto_renault_scenic_19891046.html
цмтата:
Renault Scenic 2004
Галогенні фари,свіжопригнаний,На Українських номерах Кондиціонер робочий, 2 ключа, поміняні деталі Детальніше по телефону
... стєсняюсь запитати.... а то як?! І це не вперше мені попадаються такі оголошення.... При продзвоні мороз... тільки відповіді - не переживайте все нормально, машина є в базі, все робилось через Київ.
Я розумію. що є мутні схеми, але чи безпечно купляти такі машини? Скоріш за все це двійник.
Може хтось в курсі тих справ, то напишіть мені в ПП, що там до чого. Буду вдячний

І тепер повний офтопіще..
https://auto.ria.com/auto_audi_a6_21132723.html
Audi A6 C 4 1996 - 7000$.... та йо б же ж вашу мать.... та дайте ж нам нормальну розтаможку.. та вона в німців баксів 300 коштує... невже є такі фанати авдів що куплять по такій ціні...
Щодо ауді ти не правий, пристойний варіант вартує від 3000€, гіхто тобі ту ауді задурно не віддасть, це напевне сама вдала ауді зі всіх в плані витрат на неї. А варіанти за 1000-1500 то страшні корчі з пробігом більше ляма, я просто собі таку шукав то трохи орієнтуюсь
Kokorakatan зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Sten1 (13.01.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.01.2018, 12:04 #2718006   #993
KSW
 
Аватар для KSW
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
Щодо ауді ти не правий, пристойний варіант вартує від 3000€, гіхто тобі ту ауді задурно не віддасть, це напевне сама вдала ауді зі всіх в плані витрат на неї. А варіанти за 1000-1500 то страшні корчі з пробігом більше ляма, я просто собі таку шукав то трохи орієнтуюсь
Це 1996 рік! Але ладно хай так....
Сидю далі шукаю, і надумав поставити авто від найдорожчих авдь за 1996 рік є навіть майже за 8000... то вапшє алєс... https://auto.ria.com/auto_audi_a6_16928784.html

Але повернусь до питання в попередньому мому дописі... знов знайшов таке оголошення
https://auto.ria.com/auto_audi_a6_21026544.html
Свіжопригнана!!! Розмитнена 100%,Поставлена на облік,і знята для продажу при потребі допоможемо зареєструвати або зробимо доручення чи договір купівлі-продажу,розглянем будь які варіанти,Авто пригнане з Німеччини особисто мною,машина не бита, по кузову рівненька,герметики всі на місці,зазори тоже,салон не прокурений дуже акуратний враховуючи вік авто,технічно нічого не стукає,масла і фільтра замінені,зимова резина
Источник: https://auto.ria.com/auto_audi_a6_21026544.html © AUTO.RIA.com™
... так от як вони їх розтаможують, і саме головне ставлять на облік?
KSW зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.01.2018, 12:28 #2718011   #994
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата:
Допис від KSW Переглянути допис
Це 1996 рік! Але ладно хай так....
Сидю далі шукаю, і надумав поставити авто від найдорожчих авдь за 1996 рік є навіть майже за 8000... то вапшє алєс... https://auto.ria.com/auto_audi_a6_16928784.html

Але повернусь до питання в попередньому мому дописі... знов знайшов таке оголошення
https://auto.ria.com/auto_audi_a6_21026544.html
Свіжопригнана!!! Розмитнена 100%,Поставлена на облік,і знята для продажу при потребі допоможемо зареєструвати або зробимо доручення чи договір купівлі-продажу,розглянем будь які варіанти,Авто пригнане з Німеччини особисто мною,машина не бита, по кузову рівненька,герметики всі на місці,зазори тоже,салон не прокурений дуже акуратний враховуючи вік авто,технічно нічого не стукає,масла і фільтра замінені,зимова резина
Источник: https://auto.ria.com/auto_audi_a6_21026544.html © AUTO.RIA.com™
... так от як вони їх розтаможують, і саме головне ставлять на облік?
Два варіанти
1. Є ділки які пропонують розмитнити бляхи за 1000-1500$, роблять офіційний техпаспорт, з юазами все сходиться, пояснювали шо типу розтаможку заднім числом, якось через Київ рішають, але заграницю нею їхати не можна бо в Європі вона числиться в них в базі на їхній реєстрації. Цей варіант майже нічим не кразий від двойніка, рано чи пізно воно випливе. І я її точно не знаю і описати не можу, можеш поцікавитись сам, на авторіа в оголошеннях з продажем блях в коментарях є відповідні пропозиції ділків.
2 . Пригін і розтаможка під документи, типу авто не підлягає ремонту, розтаможуєш лиш раму чи кузов. Але тоді вписаних два вінкоди.
Можливо є якісь інші варіанти але таке на форумі не обсуждається
Kokorakatan зараз поза форумом  
Подякував(ла):
KSW (11.01.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.01.2018, 13:42 #2718016   #995
GuF
 
Аватар для GuF
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата:
Допис від KSW Переглянути допис
Може трохи офтоп... але... лазив на ріа і наткнувся на таке оголошення https://auto.ria.com/auto_renault_scenic_19891046.html
цмтата:
Renault Scenic 2004
Галогенні фари,свіжопригнаний,На Українських номерах Кондиціонер робочий, 2 ключа, поміняні деталі Детальніше по телефону
... стєсняюсь запитати.... а то як?! І це не вперше мені попадаються такі оголошення.... При продзвоні мороз... тільки відповіді - не переживайте все нормально, машина є в базі, все робилось через Київ.
Я розумію. що є мутні схеми, але чи безпечно купляти такі машини? Скоріш за все це двійник.
Може хтось в курсі тих справ, то напишіть мені в ПП, що там до чого. Буду вдячний

І тепер повний офтопіще..
https://auto.ria.com/auto_audi_a6_21132723.html
Audi A6 C 4 1996 - 7000$.... та йо б же ж вашу мать.... та дайте ж нам нормальну розтаможку.. та вона в німців баксів 300 коштує... невже є такі фанати авдів що куплять по такій ціні...
По Renualt Scenic роблять документи що перероблений під євро5 і розмитнють по стандартній системі (а не пільговій 3251) оскільки немає обмеження до 2010р.,вартість ромитнення в районні 3000-3500у.о.

Другий спосіб більш проблемний і недуже законий але в рази дешевший, роблять теж саме але машину ввозять як вантажну і платять 20% від вартості і, потім якимось чином вона стає пасажиром і ставиться без проблем на облік,
по цій схемі до закону 3251 була ввезено купу Меганів.

Востаннє редагував GuF: 11.01.2018 о 13:53.
GuF зараз поза форумом  
Подякували 3:
Kokorakatan (11.01.2018), KSW (11.01.2018), Romko_7 (13.01.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.01.2018, 14:04 #2718017   #996
KSW
 
Аватар для KSW
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
Два варіанти
1. Є ділки які пропонують розмитнити бляхи за 1000-1500$, роблять офіційний техпаспорт, з юазами все сходиться, пояснювали шо типу розтаможку заднім числом, якось через Київ рішають, але заграницю нею їхати не можна бо в Європі вона числиться в них в базі на їхній реєстрації. Цей варіант майже нічим не кразий від двойніка, рано чи пізно воно випливе. І я її точно не знаю і описати не можу, можеш поцікавитись сам, на авторіа в оголошеннях з продажем блях в коментарях є відповідні пропозиції ділків.
2 . Пригін і розтаможка під документи, типу авто не підлягає ремонту, розтаможуєш лиш раму чи кузов. Але тоді вписаних два вінкоди.
Можливо є якісь інші варіанти але таке на форумі не обсуждається
По першій схемі моєму тестеві пропонували також, в нього Т4 на польках.. але він шось очкує трохи на то погоджуватись, суму таку приблизно і казали. Але йому обіцяли що з виїздим заграницю... хоча я й тоді йому пояснив чому то не можливо... за границю в смислі...
На рахунок того що то не на форумі говорити, я й зразу написав що пишіть в ПП
KSW зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.01.2018, 21:59 #2718244   #997
KSW
 
Аватар для KSW
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата
Допис від Alekseyi Переглянути допис
Сейчас можно не дорого растаможыть авто, а если сами не умеет то сечас кантор которые предлагают такие услуги полно
Я розумію що то реклама.... але все ж. Можна докладніше, як розтаможити дешево (але не ЄВРО5), або контакти фірм. Можна в ПП.
KSW зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.01.2018, 23:29 #2718249   #998
Sten1
Тутешній
 
Аватар для Sten1
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
Щодо ауді ти не правий, пристойний варіант вартує від 3000€, гіхто тобі ту ауді задурно не віддасть, це напевне сама вдала ауді зі всіх в плані витрат на неї. А варіанти за 1000-1500 то страшні корчі з пробігом більше ляма, я просто собі таку шукав то трохи орієнтуюсь
А с5 кузову би нормальну передню підвіску і ціни б їй не було. катаюсь зараз на с5 з 98 року, не дуже гірша за батін б7 пассат з 11, ціна її 2к.
І я не розказую казки, місяць бавився з тою машиною розшивав двері, знімав всі пласмасові накладки на пороги, підкрильники... всьо живе і ше є заводська мастіка. за 5000 ні грама масла не долив. абсолютно вся електрика працює, клімат, підігріви, крісла, зеркала, склопідіймачі... Перешив стелю, почистив салон- все. Стукають стойки стабілізатора, але то наші реалії..
Sten1 зараз поза форумом  
Подякували 2:
Kokorakatan (13.01.2018), KSW (15.01.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.01.2018, 23:34 #2718251   #999
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Цитата:
Допис від Sten1 Переглянути допис
А с5 кузову би нормальну передню підвіску і ціни б їй не було. катаюсь зараз на с5 з 98 року, не дуже гірша за батін б7 пассат з 11, ціна її 2к.
І я не розказую казки, місяць бавився з тою машиною розшивав двері, знімав всі пласмасові накладки на пороги, підкрильники... всьо живе і ше є заводська мастіка. за 5000 ні грама масла не долив. абсолютно вся електрика працює, клімат, підігріви, крісла, зеркала, склопідіймачі... Перешив стелю, почистив салон- все. Стукають стойки стабілізатора, але то наші реалії..
Подобається с5, але брав би або 1.9 тді або бензиновий 2.4 чи 2.8 ну і звичайно бажано кватро, жаль мені в бюджет не вписувалась

Востаннє редагував Kokorakatan: 14.01.2018 о 04:05.
Kokorakatan зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Sten1 (13.01.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.01.2018, 21:54 #2718301   #1000
tapac_ko
 
Аватар для tapac_ko
Типово Відповідь: розмитнення автомобіля!!!

Якщо брати бляхи не самі дешеві, то бувають збережені в дуже гарному стані.
Знайомий вже десь 3 місяці їздить на Passat B5 за 2700, 1,9 дизель
Нічо не ремонтував, все працює, масла не бере, салон не покоцаний...

Ще бачив в одного Mondeo 2,0 TDI за 2500 то тоже класний стан....
tapac_ko зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Sten1 (15.01.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 13:52.