Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Туризм/подорожі/еміграція


Зелена карта(Green Card)

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 27.02.2015, 11:37 #2515032   #421
Vitalchuk
 
Аватар для Vitalchuk
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

Цитата:
Допис від kurtq Переглянути допис
Та не буває в природі ніяких сімейних грінкарт. Є ОДИН переможець і список людей, які можуть разом з ним отримати візи. Це дружина/чоловік і всі НЕОДРУЖЕНІ діти віком ДО 21 року на момент виграшу.
Все правильно, крім одного... Діти, яким виповнився 21 рік на момент виграшу також попадають до списку претендентів на отримання Green Card. Якщо дитині було 20 років в день подачі заяви, то він також є претендентом. Наприклад: дитині зараз 20 років, день народження в неї 8 жовтня і в цей день виповниться 21, анкету подали 7 жовтня - ця дитина може отримати карту з батьками.
Vitalchuk зараз поза форумом  
Старий 27.02.2015, 13:06 #2515070   #422
pvm
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

Цитата:
Допис від Vitalchuk Переглянути допис
Все правильно, крім одного... Діти, яким виповнився 21 рік на момент виграшу також попадають до списку претендентів на отримання Green Card. Якщо дитині було 20 років в день подачі заяви, то він також є претендентом. Наприклад: дитині зараз 20 років, день народження в неї 8 жовтня і в цей день виповниться 21, анкету подали 7 жовтня - ця дитина може отримати карту з батьками.
все не так... Тому що
Все рахують згідно законам США .Все залежить від того коли 21 і який номер виграша. Вік заморожується .А потом починається рахуватись від дати появи результатів .
Як цікаво то шукайте на імм форумах там все розписано...
вот найшов як воно.
Цитата В день когда начинается период подачи заявок (а не конкретно в день подачи вашеи заявки) возраст ребенка замораживается и размораживается в день, выигрыша .

Этот замороженный период период потом вычитается из возраста ребенка. В день когда номер выигрыша становится каррент (согласно виза бюллетеню) подсчитываетсиа возраст ребенка (из которого вычитается этот замороженный период). Если этот возраст возраст менее 21 года, то ребенок получает визу. Если 21 и более - не получает.
.

Востаннє редагував pvm: 27.02.2015 о 13:47.
pvm зараз поза форумом  
Старий 01.03.2015, 19:26 #2516068   #423
kurtq
 
Аватар для kurtq
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

Цитата чи реально забрати жінку з дітьми, з якою живемо разом і в якої 2 дітей від першого чоловіка? На даний час ми не розписані.
Ви грінхолдер?

Якщо розпишетесь, то реально, хоча там є масса нюансів і за свіжий шлюб будуть маринувати так, що мама не горюй.
kurtq зараз поза форумом  
Старий 02.03.2015, 17:46 #2516710   #424
pvm
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

Цитата:
Допис від N@ziK Переглянути допис
чи реально забрати жінку з дітьми, з якою живемо разом і в якої 2 дітей від першого чоловіка? На даний час ми не розписані.
для того треба обовязково розписатись (і бути чи громадянином США ,чи мати гринкарту). Ну і для дітей має бути дозвіл від батька на виїзд.
pvm зараз поза форумом  
Старий 02.03.2015, 18:11 #2516727   #425
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

Цитата:
Допис від Vitalchuk Переглянути допис
Тебе забув спитати їхати мені чи ні. І як я прожив без твоїх порад 30 років хер його знає.
Щоб ти знав, Green Card це безкоштовна лотерея. Тут ключове слово БЕЗКОШТОВНА, і безкоштовна вона по всьому світу де проходить розіграш. Кинути контору, яка вимагає в тебе бабки за твої же документи проще простого, та ще й контору прикриють на послєдок. НІХТО не має права вимагати в тебе кошти за виграш і це підтверджено департаментом Сполучених Штатів Америки. Якщо ти чув про таку контору як Грмес, то повинен знати за що їх прижучили і в тих пацанів тепер дуже серйозні проблеми.
Цитата:
Допис від shadow777 Переглянути допис
Категорично не згідний з такими безглуздими дописами. Шахраям не можна давати можливість заробляти. Якщо більшість зможе самостійно відновити свій номер, стане менше таких бариг. А тут відчуваю зацікавлену сторону, напевне є якесь відношення до таких горе посередників.
Бачу дехто не читає мої дописи, я чудово знаю які правила і нюанси в лотереї. Так вона безкоштовна, то подавайте її самі і тоді нікому винні не будете. Так само шукайте житло самі, ремонтуйте чи мийте авто і також нікому нічого винні не будете. Тут є фірма яка платить іншим людям щоб вони ходили та фотографували вас - ледачий народ якому впадло заповнити самому. Платять вони зараз десь біля 10грн за одну сфоткану людину, крім того платять людині яка те все відфотошопить і подасть на сайті. Якщо десь з 500 людей одна виграє і поїде то витрати становитимуть десь біля 10 000грн на одну лотерею (на око рахую) з вас візьмуть 2000у.о все по чесному, бізнес.
Все як завжди просто - заповняєш сам - красавчег, скористався послугами якоїсь фірми будь добрим заплати бо люди витратили свій час та гроші, крім того витягнули за тебе твій щасливий квиток.

Цитата:
Допис від kurtq Переглянути допис
1. Яку місячну зарплату? Вони беруть від 2000 баксів!
2. Все шо вони зробили для цього це потратили АЖ 5 хв на заповнення анкети.
За це треба 2000 баксів віддавивати?!
1. А в США скільки середня місячна зарплата?
2. Значить для тебе не буде проблем заповнити самому і безкоштовно поїхати.

Востаннє редагував pberit: 02.03.2015 о 18:19.
pberit зараз поза форумом  
Старий 02.03.2015, 18:57 #2516759   #426
pvm
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Бачу дехто не читає мої дописи, я чудово знаю які правила і нюанси в лотереї. Так вона безкоштовна, то подавайте її самі і тоді нікому винні не будете. Так само шукайте житло самі, ремонтуйте чи мийте авто і також нікому нічого винні не будете. Тут є фірма яка платить іншим людям щоб вони ходили та фотографували вас - ледачий народ якому впадло заповнити самому. Платять вони зараз десь біля 10грн за одну сфоткану людину, крім того платять людині яка те все відфотошопить і подасть на сайті. Якщо десь з 500 людей одна виграє і поїде то витрати становитимуть десь біля 10 000грн на одну лотерею (на око рахую) з вас візьмуть 2000у.о все по чесному, бізнес.
Все як завжди просто - заповняєш сам - красавчег, скористався послугами якоїсь фірми будь добрим заплати бо люди витратили свій час та гроші, крім того витягнули за тебе твій щасливий квиток.

1. А в США скільки середня місячна зарплата?
2. Значить для тебе не буде проблем заповнити самому і безкоштовно поїхати.
І чому ФБР почало справу проти такого файного і такого чесного бізнеса??????
pvm зараз поза форумом  
Старий 02.03.2015, 19:18 #2516763   #427
kurtq
 
Аватар для kurtq
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
1. А в США скільки середня місячна зарплата?
Свіжому емігранту з поганою мовою перших пів року розраховувати на щьсь більше, ніж 7,50-10 баксів на годину не варто, і то парт тайм. Знайт фултайм новоприбулому - на грані фантастики. Порахуйте самі, вийде при такій зарплаті і фултаймі - 1600 максимум, мінус податки - 1200. І на ці гроші там треба зняти житло, яке в штатах далеко не дешеве і прогодуватися. А ще проїзд. Громадський транспорт крім великих мегаполісів в Штатах - грань фантастики, на роботу буває треба їхати кожен день до 50 миль. Додайте ще бензин, оливи і страховку на авто (вартість упустимо), яку новоприбулому не запропонують дешевше 150-200 баксів.

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
2. Значить для тебе не буде проблем заповнити самому і безкоштовно поїхати.
Я досі не розумію, що такого складного в заповненні самостійно. Для цього потрібно декілька хвилин і мінімальне знання англійського, хоча якщо людина не заблокована в гуглі, то і того не треба. Там вагон прикладів
kurtq зараз поза форумом  
Старий 02.03.2015, 20:22 #2516789   #428
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

Цитата:
Допис від kurtq Переглянути допис
Свіжому емігранту з поганою мовою перших пів року розраховувати на щьсь більше, ніж 7,50-10 баксів на годину не варто, і то парт тайм. Знайт фултайм новоприбулому - на грані фантастики. Порахуйте самі, вийде при такій зарплаті і фултаймі - 1600 максимум, мінус податки - 1200. І на ці гроші там треба зняти житло, яке в штатах далеко не дешеве і прогодуватися. А ще проїзд. Громадський транспорт крім великих мегаполісів в Штатах - грань фантастики, на роботу буває треба їхати кожен день до 50 миль. Додайте ще бензин, оливи і страховку на авто (вартість упустимо), яку новоприбулому не запропонують дешевше 150-200 баксів.
Тут як то кажуть кому як повезе, хто сидить зі старою людину чи дітьми то і 3000 не верхня межа, при тому не платять за житло та часто їжу, чоловікам звісно важче


Цитата:
Допис від kurtq Переглянути допис
Я досі не розумію, що такого складного в заповненні самостійно. Для цього потрібно декілька хвилин і мінімальне знання англійського, хоча якщо людина не заблокована в гуглі, то і того не треба. Там вагон прикладів
Я також не розумію але більшості людей таки важко. На днях сидів на лавочці в центрі підписував деякі документи з іншою людиною, то підійшла якась жіночка десь 50 років і запитала чи ми часом на зелену карту не фоткаємо бо вона хоче. Багато людей не грамотних, особливо по селам, держава ж не буде займатись тим щоб своїх мешканців відправляти в США? От і приходять люди які їм допомагають, звісно не безкоштовно.
Єдина проблема яку я бачу - люди які фоткають не попереджають про те скільки це коштуватиме хоч їм наказують це казати роботодавці! Вони не зацікавлені в тому щоб виграла людина яка не поїде і відповідно їм не заплатить.
pberit зараз поза форумом  
Старий 02.03.2015, 21:41 #2516824   #429
shadow777
 
Аватар для shadow777
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Бачу дехто не читає мої дописи, я чудово знаю які правила і нюанси в лотереї. Так вона безкоштовна, то подавайте її самі і тоді нікому винні не будете. Так само шукайте житло самі, ремонтуйте чи мийте авто і також нікому нічого винні не будете. Тут є фірма яка платить іншим людям щоб вони ходили та фотографували вас - ледачий народ якому впадло заповнити самому. Платять вони зараз десь біля 10грн за одну сфоткану людину, крім того платять людині яка те все відфотошопить і подасть на сайті. Якщо десь з 500 людей одна виграє і поїде то витрати становитимуть десь біля 10 000грн на одну лотерею (на око рахую) з вас візьмуть 2000у.о все по чесному, бізнес.
Все як завжди просто - заповняєш сам - красавчег, скористався послугами якоїсь фірми будь добрим заплати бо люди витратили свій час та гроші, крім того витягнули за тебе твій щасливий квиток.
Як би хто той чесний бізнес не називав, це ШАХРАЙСТВО, за яке світить кримінальна відповідальність. Ще раз повтрюся, чим більше людей зможе поновити свої коди в обхід цих бариг, тим скоріше вони пропадуть. А якщо Ви натякаєте, що я лінивий і хочу когось кинути, то помиляєтесь. Завжди все оформляю сам. Усі документи на всі візи роблю собі сам і всім рідним допомагаю, щоб не дати таким баригам заробити ні копійки.
shadow777 зараз поза форумом  
Подякували 2:
Jane Doe (02.03.2015), kurtq (02.03.2015)
Старий 02.03.2015, 21:58 #2516840   #430
kurtq
 
Аватар для kurtq
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

Цитата Тут як то кажуть кому як повезе, хто сидить зі старою людину чи дітьми то і 3000 не верхня межа, при тому не платять за житло та часто їжу, чоловікам звісно важче
Люди є всякі, хтось і на фудстемпах сидить і палець о палець не вдарить.


Цитата Єдина проблема яку я бачу - люди які фоткають не попереджають про те скільки це коштуватиме хоч їм наказують це казати роботодавці!
От!!! Якщо вони скажуть скільки треба буде заплатити ТІЛЬКИ ЇМ (консульський збір, вартість грінкарти, медкомісію упустимо) в разі виграшу, то більшість клієнтів відмовилась би від такої "допомоги".

А так люди займаються шахрайством, і те що декого зараз переслідують згідно закону, ИМХО правильно, бо вони ОБМАНЮЮТЬ людей. Брехня від початку і до кінця. З допису Nako1 добре видно, що вони людям мелять і скільки просять
kurtq зараз поза форумом  
Старий 03.03.2015, 18:58 #2517168   #431
kurtq
 
Аватар для kurtq
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

Для тих, в кого ділки вимагають 2000,5000,10000$ за виграшний пакет.

Відновлення виграшу, якщо посередники вимагають грошей
kurtq зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Klisan (03.03.2015)
Старий 03.03.2015, 21:15 #2517229   #432
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

Ну ті канторки роблять не чесно, бо кажуть заповнюємо безкоштовно - таки правда. Але дивує шо ні одна лашара не спитає, а потім шо? А потім лох - гроші)) Питання хто винуватий - винувата держава і лох А канторки юзають прогавини в законодавстві - хоча для декого, це єдиний шанс виїхати в омріяну америку - бо самі вони в житті не заповнять, а розуму попросити шарющого не вистачає . А є й такі шо знають - шо при виграші мають заплатити - але починає одне місце чесати... Все ж таки не 90рр - вже навіть саме забите село знає - шо канторки беруть гроші. Але я рахую раз ти лоханувся - то краще заплати і більше так не роби А то виграє, потім його жаба задусить давати 6 кусків і грінка пропаде -а я сам заповнюю і міг би виграти, але через рагуля втрачу шанс, ну чи хтось інший. Карочє... Народ думайте!!)
Terror зараз поза форумом  
Старий 03.03.2015, 21:29 #2517232   #433
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

Цитата:
Допис від Terror Переглянути допис
хоча для декого, це єдиний шанс виїхати в омріяну америку - бо самі вони в житті не заповнять, а розуму попросити шарющого не вистачає
Більше цікавить шо вони будуть там робити,по приїзду.Де треба буде питати все по англ.Хіба будуть жити в наших "общинах" і батрачити на самих низькооплачуваних роботах,ну бо розуму не вистачило вивчити англ.А потім плакатись " як там тєжко працювати".
Romko_7 зараз поза форумом  
Старий 03.03.2015, 21:37 #2517238   #434
pvm
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

Цитата:
Допис від Romko_7 Переглянути допис
Більше цікавить шо вони будуть там робити,по приїзду.Де треба буде питати все по англ.Хіба будуть жити в наших "общинах" і батрачити на самих низькооплачуваних роботах,ну бо розуму не вистачило вивчити англ.А потім плакатись " як там тєжко працювати".
то саме будуть робити що і ті хто 100 років тому виїхав...
pvm зараз поза форумом  
Старий 03.03.2015, 21:39 #2517241   #435
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

Цитата:
Допис від Romko_7 Переглянути допис
Більше цікавить шо вони будуть там робити,по приїзду.Де треба буде питати все по англ.Хіба будуть жити в наших "общинах" і батрачити на самих низькооплачуваних роботах,ну бо розуму не вистачило вивчити англ.А потім плакатись " як там тєжко працювати".
Колись голова української громади, в одній із країн також наголошував на цьому... і казав:
- В нас, люди на вакацію їдуть в країну з незнайомою мовою їдуть, то попередньо стараються вивчити хоч ази мови для спілкування, а ви їдучи на постійне місце проживання, навіть не пробуєте вчити мову країни, в яку їдете....

Ну і ще він підмітив декілька маленьких деталей - українці дуже рідко посміхаються при спілкуванні, та рідко вживають слово "дякую"
aleko2007 зараз поза форумом  
Старий 03.03.2015, 23:00 #2517277   #436
kurtq
 
Аватар для kurtq
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

Цитата:
Допис від Terror Переглянути допис
Все ж таки не 90рр - вже навіть саме забите село знає - шо канторки беруть гроші.
Додам ще, що в кожному забитому селі зараз через хату інтернет мають. Правда нажаль люди замість того, щоб почитати 10 хвилин потрібну для заповнення інфу воліють в контакті тупіти

Цитата:
Допис від Terror Переглянути допис
але через рагуля втрачу шанс, ну чи хтось інший.
Не втратиш. Якщо він не з"явить на інтервью/не заповнить анкету і тд., то його кейс проходить і йде наступний по порядку. Виграє втричі більше людей ніж отримує візи в паспорт. З запасом
kurtq зараз поза форумом  
Старий 03.03.2015, 23:18 #2517281   #437
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

Цитата:
Допис від shadow777 Переглянути допис
Як би хто той чесний бізнес не називав, це ШАХРАЙСТВО, за яке світить кримінальна відповідальність. Ще раз повтрюся, чим більше людей зможе поновити свої коди в обхід цих бариг, тим скоріше вони пропадуть. А якщо Ви натякаєте, що я лінивий і хочу когось кинути, то помиляєтесь. Завжди все оформляю сам. Усі документи на всі візи роблю собі сам і всім рідним допомагаю, щоб не дати таким баригам заробити ні копійки.
Не потрібно буде нічого забороняти якщо люди почнуть заповняти анкети самі. Але є величезний контингент людей які не подадуть документи самі бо безграмотні, а часто ще й без інтернету по селам. Хто їм допоможе? Може ти поїдеш по селам і безкоштовно подаси їхні анкети? Чи держава це зробить? Чи нехай селяни і дальше тупіють в тих селах без шансів виїхати?
Коли десь в 2002 році цю лотерею виграла моя сестра то ніхто не мав ані найменшого уявлення що це таке, інтернетом навіть не пахло, а її дані без дозволу подала керівник її групи в училищі. Як думаєш вона програла від цього?

Цитата:
Допис від kurtq Переглянути допис
От!!! Якщо вони скажуть скільки треба буде заплатити ТІЛЬКИ ЇМ (консульський збір, вартість грінкарти, медкомісію упустимо) в разі виграшу, то більшість клієнтів відмовилась би від такої "допомоги".

А так люди займаються шахрайством, і те що декого зараз переслідують згідно закону, ИМХО правильно, бо вони ОБМАНЮЮТЬ людей. Брехня від початку і до кінця. З допису Nako1 добре видно, що вони людям мелять і скільки просять
Трохи повторюсь - є в мене в селі мужичок який вже сотні людей відправив у США, не знаю в чому секрет чи просто правильно заповняє ті анкети чи везучий такий, але за 2 роки завдяки йому у США потрапило 4 моїх близьких родичі, ще 3 дітей скоро також поїдуть. Без зайвих питань заплатили скільки просив, за 1-2 місяці відробили ті гроші і тепер заробляють в місяць, враховуючи курс, як середній українець за 2 роки. Їм ця послуга була потрібна, вони її отримали, вони за неї заплатили. Ніхто не вимагає гроші за зелену карту, гроші платяться за надану послугу. Він її цінить в таку суму, всі про це знали, погодились, оплатили. Що тут не законного або аморального?
Давайте йдемо в магазин, ви за свої гроші купляєте лотерейний квиток, якщо він виграшний я вам віддам половину, ок?

Цитата:
Допис від Terror Переглянути допис
Ну ті канторки роблять не чесно, бо кажуть заповнюємо безкоштовно - таки правда. Але дивує шо ні одна лашара не спитає, а потім шо?
Це низький рівень інтелекту нашого народу! Вони кажуть - заповнення безкоштовне, а дальше як виграв плати, це очевидно.
Я зробив собі наклейок на яких написаний текст - Ключі для домофону, доставка безкоштовно. Дзвонить жіночка, робить замовлення я приїжджаю віддаю ключ, стою чекаю.
Вона питає - що?
- Та як що, давайте 15грн за ключ.
Так там ж написано що безкоштовно!
- Я питаю - а як написано що доставка піци безкоштовно то мабуть і піца халявна?
Задумалась, заплатила. От тільки цікаво - якщо вона була впевнена що він халявний, чому брати тільки 1? Бери хоча б 10, вони ж халявні!
pberit зараз поза форумом  
Старий 04.03.2015, 07:52 #2517333   #438
shadow777
 
Аватар для shadow777
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Не потрібно буде нічого забороняти якщо люди почнуть заповняти анкети самі. Але є величезний контингент людей які не подадуть документи самі бо безграмотні, а часто ще й без інтернету по селам. Хто їм допоможе? Може ти поїдеш по селам і безкоштовно подаси їхні анкети? Чи держава це зробить? Чи нехай селяни і дальше тупіють в тих селах без шансів виїхати?
Коли десь в 2002 році цю лотерею виграла моя сестра то ніхто не мав ані найменшого уявлення що це таке, інтернетом навіть не пахло, а її дані без дозволу подала керівник її групи в училищі. Як думаєш вона програла від цього?


Трохи повторюсь - є в мене в селі мужичок який вже сотні людей відправив у США, не знаю в чому секрет чи просто правильно заповняє ті анкети чи везучий такий, але за 2 роки завдяки йому у США потрапило 4 моїх близьких родичі, ще 3 дітей скоро також поїдуть. Без зайвих питань заплатили скільки просив, за 1-2 місяці відробили ті гроші і тепер заробляють в місяць, враховуючи курс, як середній українець за 2 роки. Їм ця послуга була потрібна, вони її отримали, вони за неї заплатили. Ніхто не вимагає гроші за зелену карту, гроші платяться за надану послугу. Він її цінить в таку суму, всі про це знали, погодились, оплатили. Що тут не законного або аморального?
Давайте йдемо в магазин, ви за свої гроші купляєте лотерейний квиток, якщо він виграшний я вам віддам половину, ок?



Це низький рівень інтелекту нашого народу! Вони кажуть - заповнення безкоштовне, а дальше як виграв плати, це очевидно.
Я зробив собі наклейок на яких написаний текст - Ключі для домофону, доставка безкоштовно. Дзвонить жіночка, робить замовлення я приїжджаю віддаю ключ, стою чекаю.
Вона питає - що?
- Та як що, давайте 15грн за ключ.
Так там ж написано що безкоштовно!
- Я питаю - а як написано що доставка піци безкоштовно то мабуть і піца халявна?
Задумалась, заплатила. От тільки цікаво - якщо вона була впевнена що він халявний, чому брати тільки 1? Бери хоча б 10, вони ж халявні!
Та ні, виходячи з твоєї логіки нехай обдирають і надалі і так до краю збіднілих людей. Якщо мене хтось просить, допомагаю заповнити анкету чи то на грінкарту, чи на Шенген. Ще й поможу пакет документів зібрати, якщо людині важко. А про низький рівень інтелекту наших людей я б так голосно не говорив на твоєму місці. Чи ти вже змінив паспорт? А навіть якщо і змінив це не переводить тебе в ранг якихось інших людей, ніж твої співгромадяни. Треба навчитися поважати людей, з яким ти живеш чи співіснуєш, які би вони не були. І не дурити та виманювати з ниш гроші, тому що вони, як ти вважаєш, мають нижчий рівень інтелекту ніж ти.
shadow777 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
vitoka (26.04.2015)
Старий 04.03.2015, 08:07 #2517337   #439
kurtq
 
Аватар для kurtq
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

Цитата Трохи повторюсь - є в мене в селі мужичок який вже сотні людей відправив у США, не знаю в чому секрет чи просто правильно заповняє ті анкети чи везучий такий, але за 2 роки завдяки йому у США потрапило 4 моїх близьких родичі, ще 3 дітей скоро також поїдуть. Без зайвих питань заплатили скільки просив, за 1-2 місяці відробили ті гроші і тепер заробляють в місяць, враховуючи курс, як середній українець за 2 роки.
А в мене купа родичів, які самі виграли. Хтось грав один раз, а хтось 10 років.


Цитата Ніхто не вимагає гроші за зелену карту, гроші платяться за надану послугу. Він її цінить в таку суму, всі про це знали, погодились, оплатили. Що тут не законного або аморального?
1. Крута 5-ти хвилинна послуга за 2000+ баксів))))
2. Гроші платяться за то, шо він кейснамбер виграшний віддасть. Він не віддає вам (припустимо) ваш виграш БЕЗ ОПЛАТИ, який ви мали б отримати безкоштовно. Саме тому такими фірмами, як місцевий гермес фбр цікавиться.
Цитата Гадаю(закономірно) діляться з посадовцем в посольстві.
Це утка. Вони там нічогісінько не рішають в тому посольстві, та і посольство до виграшу в лотереї має таке ж відношення, як сідло до корови. Вони навіть не знають виграла людина чи ні, поки з Кентуккі підтвердження не прийде по анкеті дв260.
kurtq зараз поза форумом  
Старий 04.03.2015, 08:31 #2517342   #440
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Зелена карта(Green Card)

Цитата:
Допис від shadow777 Переглянути допис
Та ні, виходячи з твоєї логіки нехай обдирають і надалі і так до краю збіднілих людей. Якщо мене хтось просить, допомагаю заповнити анкету чи то на грінкарту, чи на Шенген. Ще й поможу пакет документів зібрати, якщо людині важко. А про низький рівень інтелекту наших людей я б так голосно не говорив на твоєму місці. Чи ти вже змінив паспорт? А навіть якщо і змінив це не переводить тебе в ранг якихось інших людей, ніж твої співгромадяни. Треба навчитися поважати людей, з яким ти живеш чи співіснуєш, які би вони не були. І не дурити та виманювати з ниш гроші, тому що вони, як ти вважаєш, мають нижчий рівень інтелекту ніж ти.
Те що допомагаєш то молодець але більшості людей немає кому допомогти, села забиті податками. Є люди які й досі не знають що й до чого.
З цього злиденного життя єдиний варіант вирватись це такі фірми. А людям кріпачити зо 2 місяці в США не особливо в напряг, вони тут все життя за копійки їжачать.

Цитата:
Допис від kurtq Переглянути допис
А в мене купа родичів, які самі виграли. Хтось грав один раз, а хтось 10 років.
ості випадків є такі дебрі що там газу немає не те що інтернету і це єдиний шанс їм виграти. Ну не заповнять вони самі ніколи цю анкету!
В мене ніхто. Одна двоюрідна сестра вперто десь років 10 подає сама. Всі інші легко і не напряжно, від щирого серця подякували людині. Чесно кажучи якщо надумаю змінити громадянство також до нього звернусь, везе людині. А я ніколи нічого не вигравав, може йому більше повезе.


Цитата:
Допис від kurtq Переглянути допис
1. Крута 5-ти хвилинна послуга за 2000+ баксів))))
2. Гроші платяться за то, шо він кейснамбер виграшний віддасть. Він не віддає вам (припустимо) ваш виграш БЕЗ ОПЛАТИ, який ви мали б отримати безкоштовно. Саме тому такими фірмами, як місцевий гермес фбр цікавиться.
1. Я ж рахував вже, там не 100% заробітку, можливо половина. Фотографи мають роботу, їм гарний заробіток, більшості наших людей єдиний варіант виїхати.
2. Ну а як їм отримати гроші за свою роботу?

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від N@ziK Переглянути допис
Та хай собі заробляють сволочі, доки не закрили їх... але якщо в сусідній Молдові ці скоти хочуть 950євро, і їх майже всі обходять, то наші суки хочуть 6к дол. Гадаю(закономірно) діляться з посадовцем в посольстві.
Я думаю торг ніхто не відміняв. Так і ц нас є наглі люди які біля 10 просять, а є скромніші. Опустити людину до реальності, тобто ринкових цін, пояснити що як буде заганятися то завжди є варіант поїхати взагалі безкоштовно.

Востаннє редагував pberit: 04.03.2015 о 08:31. Причина: Пізніше додано
pberit зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 19:25.