Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Зброя та військова тематика


Результати опитування: Чи варто дати право на законне володіння вогнепальною зброєю в рамках захисту свого життя та влас
так 174 66.41%
ні 83 31.68%
не знаю 5 1.91%
Голосували: 262. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Доступна зброя для народу

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 03.02.2011, 18:31 #1568322   #21
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Особисто я - ЗА легалізацію нарізної зброї. Це не означає, що народ массово почне закуповувати зброю. Криміналітет користується зброєю і без дозволу. Тільки одна думка, що при нападі, нападник може отримати відсіч різко змінить криміногенну ситуацію.
Також не всі захочуть купувати зброю. Людина мусить бути психологічно підготовлена до застосування зброї. Цей фактор дуже дисциплінує пересічних громадян і я впевнений, що багато людей відмовляться від покупки зброї ( я маю на увазі адекватних людей). Не заперечую, що при при дозволі на купівлю короткоствольної нарізної зброї, на перших порах виник відстріл деякої "гопівської" частини населення. Але цей "природній відбір" скоро б припинився.
Відносно автоматичної зброї - то не так все просто, як де-хто думає. Навіть в США не так просто купити автоматичну зрою, а якщо й можна купити (за окремим дозволом) то зберігати її можна тільки дома, а не носити (возити) з собою.
aleko2007 зараз поза форумом  
Подякували 3:
airgunner (03.02.2011), Narcissus (03.02.2011), Real_Thing (31.05.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.02.2011, 18:32 #1568323   #22
airgunner
Активний учасник
 
Аватар для airgunner
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу


бандюки в більшості випадків воліють користуватися саме пістолетами ,хоча я вже про це писав...
я про ось це,якби і в нас так...
airgunner зараз поза форумом  
Подякували 2:
Narcissus (03.02.2011), Sten1 (03.02.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.02.2011, 18:45 #1568337   #23
Sten1
Тутешній
 
Аватар для Sten1
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Цитата:
Допис від airgunner Переглянути допис

я про ось це,якби і в нас так...
в нас держава немає грошей щоб армію забезпечити зброєю, і проводити стрільби, а ти хоч щоб таке для людей робили
Sten1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.02.2011, 18:53 #1568344   #24
Narcissus
offline
 
Аватар для Narcissus
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Цитата:
Допис від Sten1 Переглянути допис
в нас держава немає грошей щоб армію забезпечити зброєю, і проводити стрільби, а ти хоч щоб таке для людей робили
Зато наша держава активно сплавляє всі арсенали - починаючи з ядерної зброї, і вже дойшло до стрілецької, останньої десятки тисяч в маслі, тобто нестріляних. Беруть і просто знищують, здають на брухт, бо комусь там шось за то обіцяли...
Narcissus зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Sten1 (03.02.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.02.2011, 18:56 #1568348   #25
Powergood
Активний учасник
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Цитата:
Допис від aleko2007 Переглянути допис
Особисто я - ЗА легалізацію нарізної зброї. Це не означає, що народ массово почне закуповувати зброю. Криміналітет користується зброєю і без дозволу. Тільки одна думка, що при нападі, нападник може отримати відсіч різко змінить криміногенну ситуацію.
Також не всі захочуть купувати зброю. Людина мусить бути психологічно підготовлена до застосування зброї. Цей фактор дуже дисциплінує пересічних громадян і я впевнений, що багато людей відмовляться від покупки зброї ( я маю на увазі адекватних людей). Не заперечую, що при при дозволі на купівлю короткоствольної нарізної зброї, на перших порах виник відстріл деякої "гопівської" частини населення. Але цей "природній відбір" скоро б припинився.
Відносно автоматичної зброї - то не так все просто, як де-хто думає. Навіть в США не так просто купити автоматичну зрою, а якщо й можна купити (за окремим дозволом) то зберігати її можна тільки дома, а не носити (возити) з собою.
Для якої задачі тобі потрібна зброя? Посварився з кимось, вибили зуби, подаєш в суд і отримуєш гроші.. А зі зброєю - зубами і грішми може не обійтися.
Powergood зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.02.2011, 18:58 #1568353   #26
Sten1
Тутешній
 
Аватар для Sten1
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Цитата:
Допис від Narcissus Переглянути допис
Зато наша держава активно сплавляє всі арсенали - починаючи з ядерної зброї, і вже дойшло до стрілецької, останньої десятки тисяч в маслі, тобто нестріляних. Беруть і просто знищують, здають на брухт, бо комусь там шось за то обіцяли...
знаю, і це безрозсудно
Sten1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.02.2011, 19:04 #1568360   #27
Narcissus
offline
 
Аватар для Narcissus
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Цитата
Допис від Powergood Переглянути допис
Для якої задачі тобі потрібна зброя? Посварився з кимось, вибили зуби, подаєш в суд і отримуєш гроші.. А зі зброєю - зубами і грішми може не обійтися.
Певне в багатьох нездорові асоціації при думці про зброю. Може комусь подобається просто постріляти, так само як комусь половити рибу.
Narcissus зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.02.2011, 19:05 #1568362   #28
proton
 
Аватар для proton
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Цитата:
Допис від airgunner Переглянути допис
Я за доступнішу зброю (гвинтівки,рушниці,автомати,станкові кулемети),але не таку яку можна скрито носити (пістолети) ,таку треба контролювати ще більше.Бо наприклад зараз дробовик можна купити з 18 років ,але ж нідокого з дробовиком не вриваються додому і на вулицях ними не розмахують,а от з пістолетами якраз навпаки...
Дійсно, хочеш зброю - купуй вогнемет, кулемет, ружжо або муху, на плєчьо і носи собі, але відкрито (має бути така вимога закону), можна сказати, навіть демонстративно.
А пістолети, які будуть по трусах ховати - на жосткий контроль.
proton зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.02.2011, 19:08 #1568366   #29
Narcissus
offline
 
Аватар для Narcissus
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Цитата:
Допис від proton Переглянути допис
Дійсно, хочеш зброю - купуй вогнемет, кулемет, ружжо або муху, на плєчьо і носи собі, але відкрито (має бути така вимога закону), можна сказати, навіть демонстративно.
А пістолети, які будуть по трусах ховати - на жосткий контроль.

Та ніхто не проти проти жорсткої відповідальності, якшо не знаєш як робити, дивись як робить інша частина людства, яка має багатий досвід. Наприклад в США для покупки пістолета потрібно предявити паспорт громадянина США, тебе відразу зареєструють і ніяких питань.
Narcissus зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.02.2011, 19:10 #1568367   #30
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Цитата:
Допис від airgunner Переглянути допис

бандюки в більшості випадків воліють користуватися саме пістолетами ,хоча я вже про це писав...
http://www.youtube.com/watch?v=HUx7uHfyD5M&feature=fvw я про ось це,якби і в нас так...
Коли б це організували професіонали, то думаю, що таке дійство користувалось дуже великим попитом. "Настрілюють" -же на весіллях навіть на декілька тисяч зелених рублів всіляких феєрверків? Можна "погуглити" ціну на деякі види набоїв. При правильній організаціїї "вечірки", армія могла б отримувати непогані прибутки.
aleko2007 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Narcissus (03.02.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.02.2011, 19:17 #1568374   #31
olexiy
 
Аватар для olexiy
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Цитата
Допис від Powergood Переглянути допис
Для якої задачі тобі потрібна зброя? Посварився з кимось, вибили зуби, подаєш в суд і отримуєш гроші.. А зі зброєю - зубами і грішми може не обійтися.
А де варіант вбили і закопали десь під Кутківцями, ну на крайняк напали дикі пси і з'їли, як в тій злій темі про псів!

Нагадаю, організована злочинність була, є і буде озброєною. А чи будеш ти озброєний чи ні, суто твої проблеми.
olexiy зараз поза форумом  
Подякували 3:
CorwinAlex (04.02.2011), Narcissus (03.02.2011), Real_Thing (31.05.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.02.2011, 19:23 #1568383   #32
airgunner
Активний учасник
 
Аватар для airgunner
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Цитата:
Допис від Sten1 Переглянути допис
в нас держава немає грошей щоб армію забезпечити зброєю, і проводити стрільби, а ти хоч щоб таке для людей робили
американцям (на відео) держава нічого не дала ,крім нормальних законів

Цитата:
Допис від Narcissus Переглянути допис
Певне в багатьох нездорові асоціації при думці про зброю. Може комусь подобається просто постріляти, так само як комусь половити рибу.
+ мільйон

Цитата:
Допис від proton Переглянути допис
Дійсно, хочеш зброю - купуй вогнемет, кулемет, ружжо або муху, на плєчьо і носи собі, але відкрито (має бути така вимога закону), можна сказати, навіть демонстративно.
А пістолети, які будуть по трусах ховати - на жосткий контроль.
що?
я кажу що зброєю більшою за пістолет ніхто не розмахує,а от пістолетами (і навіть ''пневматами'')...самі розумієте...наприклад,випадок з життя: я запросив друга прийти до мене постріляти з пневматичною гвинтівкою так він відмовився зразу ж- ''бо ж зловлять (менти),конфіскують,посодют'' а якби я його запросив постріляти з пістолета- то він би його спокійно сховав під куртку чи за пояс і прийшов бо ж ніхто нічого не побачить ,а гвинтівка навіть якщо в чехлі то з нею не погуляєш всеодно...
airgunner зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.02.2011, 19:34 #1568395   #33
Powergood
Активний учасник
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Цитата:
Допис від olexiy Переглянути допис
А де варіант вбили і закопали десь під Кутківцями, ну на крайняк напали дикі пси і з'їли, як в тій злій темі про псів!

Нагадаю, організована злочинність була, є і буде озброєною. А чи будеш ти озброєний чи ні, суто твої проблеми.
Фантазуй скільки влізе, но це твоє "форкання", можна сприйняти як образу, тому обережно зі словами Щодо наступного речення то складається враження ніби кругом купа озброєної злочинності від якої потрібно захищатися... Ця думка не надто вписується в дану тему. Більшість міщан звичайні люди які хочуть спокійно ходити по вулиці а для цього є спеціальні правоохоронні органи.
Powergood зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.02.2011, 19:39 #1568398   #34
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Цитата:
Допис від airgunner Переглянути допис
,випадок з життя: я запросив друга прийти до мене постріляти з пневматичною гвинтівкою так він відмовився зразу ж- ''бо ж зловлять (менти),конфіскують,посодют'' а якби я його запросив постріляти з пістолета- то він би його спокійно сховав під куртку чи за пояс і прийшов
Щось таке. Ми з пневматики(гвинтівки з оптикою, пістолети) часто і багато стріляємо у різних місцях, часом і не прихованих, головне, щоб безпечних і ніколи проблем з МВС не було. Один раз патруль підійшов, поцікавився, подивились і пішли далі.
А от з вогнепальною де-небудь не постріляєш, доводиться виїжджати, от у тому і проблема - мало місць для тренування.
Зброї і так є валом, та й купити її можна запросто.

По темі: страх зброї - це рабська психологія(краще хай хтось прийде/зробить/захистить). Статистика - річ уперта і не думаю, що короткоствольна зброя по кількості злочинів замінить кухонний ніж. Міліція у 90% випадків працює "по факту", а не на випередження і у тому її вини немає, просто така специфіка.

Обговорення по темі: http://www.ipsc.org.ua/phpbb/viewtopic.php?f=12&t=425
kolibryks зараз поза форумом  
Подякували 2:
Narcissus (03.02.2011), Real_Thing (31.05.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.02.2011, 19:40 #1568400   #35
Powergood
Активний учасник
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Також думаю всі чули що бувало в штатах - учень однієї з шкіл розстріляв своїх однокласників і вчителя. Це також повязано із доступністю зброї.
Powergood зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.02.2011, 19:41 #1568403   #36
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Наші люди чомусь так люблять порівнювати нас з США, наприклад у них дозволена вогнепальна зброя і там люди краще живуть! Вони саме через це там краще живуть? В Канаді не дозволена вогнепальна зброя і що там люди погано живуть? В Голандії дозволено "легкі" наркотики і вони там нормально живуть! Так в тих самих штатах не дозволена і люди теж там нормально живуть, та й в більшості європейських країнах! В Італії дозволена проституція давайте собі, бо там краще ніж тут? Оце життя настане! Обдовбані з курвами і стволами заживемо як ніхто на світі!
Та ви подивіться що робиться в США з тією зброєю! Постійно як не ввімкну телевізор в США хтось сказився і обстриляв всіх кого надибав. Це в країні де купа поліцейських з аналогічною купою збої, які готові кидатися під кулі заради захисту своїх громадян! По всюди камери, над містом літають гелікоптери, до 21року не реально купити пива навіть дочці президента, а у нас? На Київській цілодобово продають наркотики, в магазинах купа бухла. Люди у відчаї, грошей на їжу інколи не вистарчає, давайте дамо їм зброю!
Та в сусідній темі обговорюється те як мудаки по собакам стріляли на підпитку і мало людей не покалічили, давайте ще більше зброї!
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.02.2011, 19:51 #1568409   #37
Powergood
Активний учасник
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Цитата:
Допис від kolibryks Переглянути допис
Статистика - річ уперта і не думаю
Я теж багато чого не думаю але статистико хотів би побачити
Powergood зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.02.2011, 19:53 #1568412   #38
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Не модно і престижно а просто іншого немає, свого ж не виробляємо.

По темі зброї вже велося багато дискусій, у нас таке робити неможна. І не треба порівнювати із Америкою де, нібито, рівень злочинності впав після дозволу зброї, треба зрозуміти українські реалії, а саме розборки в кабаках по пяні, хабарництво, коли можна будь-яку довідку купити, відсутність культури поведінки зі зброєю і т.п.
Неможна в нас дозволяти зброю, буде якщо не громадянська війна то гаряча точка.
Саймон щоб впав рівень злочинності треба не зброю дозволяти , а не пити і все буде ок. 70% злочинів та агресії викликає алкоголь у людей тому і зносять голови по пяні один одному ) А щодо корупції тут погоджуюсь багато чого можна купити ... Взагалі тупо говорити про те , що знищує і руйнує тобто про зброю краще говориити про те , що творить та обєднує. Заміть криза бабок як завжди нема , але на таємні досліди та розробки нових видів зброї вони завжди є. Тобто бабло на рушійну силу живого є завжди , а на хороше нема. Звісно ти в нас любиш щоб все було обгрунтовано з доказами та фактами фото та відео репортажами нажаль у мене їх нема , але всі і так це знають ).
Distemper зараз поза форумом  
Подякували 2:
Longer (05.02.2011), Powergood (03.02.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.02.2011, 20:00 #1568421   #39
Sten1
Тутешній
 
Аватар для Sten1
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

Цитата:
Допис від airgunner Переглянути допис
американцям (на відео) держава нічого не дала ,крім нормальних законів

і співвідношення зарплата-ціна, тому вони собі і можуть таке дозволити....
Sten1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.02.2011, 20:01 #1568424   #40
airgunner
Активний учасник
 
Аватар для airgunner
Типово Відповідь: Доступна зброя для народу

а в нас коли не включиш то хтось когось забив,зарубав,втопив або спалив...
і стрілянину влаштовують в більшості випадків з пістолета ,бо його можна легко пронести куди хочеш,а з чимось більшим (про що я і говорю) так не вийде...
airgunner зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 01:14.