Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт > Футбол


Результати опитування: Кубок УЄФА буде у нас?
Так! 117 86.03%
Ні... 19 13.97%
Голосували: 136. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Шахтар (Донецьк) VS Вердер (Бремен) UEFA Cup Final

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 11.05.2009, 12:20 #924446   #41
contras552
Banned
Типово Відповідь: Шахтар (Донецьк) VS Вердер (Бремен) UEFA CUP FINAL

2 Beerman, @NYKey:
Ще раз повторюю. КУЄФА-це клубний турнір. Я вболіваю за клуб. Я є вболівальником Динамо, і оскільки Шахтар вибив Динамо з цього турніру, то мені все одно, хто переможе у фіналі. А Вердеру симпатизую більше лише тому, що Шахтар вибив з того турніру мій улюблений клуб. Знаю, що Шахтар був кращим, і у нього більше шансів, порівняно з Динамо, на перемогу у фіналі. Але, душу не обманиш.
Цитата
Допис від Beerman Переглянути допис
Тай вобше шо значить гравці Динамо подали мяч на гравця Шахтара???
Таж кажу, затупили...
Одна справа, коли команда забиває з гри, і зовсім інша, коли хтось тупить. В першому випадку досягти результату допомагає висока майстерність, а в другому- банальна фортуна. Ну, повезло просто...
Майстерність-вона і в Африці майстерність. А фортуна-дівка примхлива. Сьогодні вона є, а завтра нема. Подивимось, як Шахтар далі буде грати. Вірніше, як дозволять грати Шахтареві німці. Адже, на думку букмекерів, вони є фаворитами.
contras552 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.05.2009, 12:59 #924487   #42
Beerman
Guest
Типово Відповідь: Шахтар (Донецьк) VS Вердер (Бремен) UEFA CUP FINAL

Цитата
Допис від contras552 Переглянути допис
Подивимось, як Шахтар далі буде грати. Вірніше, як дозволять грати Шахтареві німці. Адже, на думку букмекерів, вони є фаворитами.
В першому півфінальному матчі букмейкери ставили на Динамо і що з того вийшло ми всі прекрасно побачили? Букмейкери то такі жуки які піддають жару і косять бабло, а свої коефіцієнти виставляють банально по статистиці... Гра покаже як воно буде, може Вердер виграє і ти будеш задоволений, а може виграє Шахтар і я буду щасливий
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.05.2009, 13:03 #924492   #43
contras552
Banned
Типово Відповідь: Шахтар (Донецьк) VS Вердер (Бремен) UEFA CUP FINAL

Цитата
Допис від Beerman Переглянути допис
В першому півфінальному матчі букмейкери ставили на Динамо і що з того вийшло ми всі прекрасно побачили? Букмейкери то такі жуки які піддають жару і косять бабло, а свої коефіцієнти виставляють банально по статистиці... Гра покаже як воно буде, може Вердер виграє і ти будеш задоволений, а може виграє Шахтар і я буду щасливий
В загальному, згідний. Але, торохи уточню. Я не є вболівальником Вердера, тому не буду сильно тішитись їхній перемозі. Так само, і не буду сильно тішитись перемозі Шахтара. Мені якось пофіг. Просто, Вердеру я трохи більше симпатизую.
contras552 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.05.2009, 12:23 #925389   #44
leonkiller
 
Аватар для leonkiller
Типово Відповідь: Шахтар (Донецьк) VS Вердер (Бремен) UEFA CUP FINAL

скоро нікому буде грати
Цитата Защитник "Вердера" Нальдо потянул мышцы паха на тренировке команды, сообщает Oberhessische Presse. Он не сыграет в ближайшем матче чемпионата Германии против "Айнтрахта". Существуют опасения, что Нальдо не успеет восстановиться к финальному матчу Кубка УЕФА, в котором "Вердер" 20 мая встретится с "Шахтёром".!!!
leonkiller зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.05.2009, 12:38 #925410   #45
[Romanio]
████████████████
 
Аватар для [Romanio]
Типово Відповідь: Шахтар (Донецьк) VS Вердер (Бремен) UEFA CUP FINAL

Бременці вже до матчу здаються))
[Romanio] зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.05.2009, 17:31 #925690   #46
Torres
 
Аватар для Torres
Типово Відповідь: Шахтар (Донецьк) VS Вердер (Бремен) UEFA CUP FINAL

Цитата Сегодня началась свободная продажа билетов на финальный матч Кубка УЕФА в Стамбуле, в котором встретятся донецкий "Шахтер" и бременский "Вердер". Приобрести их можно в Донецке - в кассах РСК "Олимпийский". Стоимость билетов - 480 и 810 грн.
...
Torres зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.05.2009, 18:33 #925758   #47
MakDi
 
Аватар для MakDi
Типово Відповідь: Шахтар (Донецьк) VS Вердер (Бремен) UEFA CUP FINAL

Хто де буде дивитись цей матч?
MakDi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.05.2009, 18:51 #925784   #48
StealZ
 
Аватар для StealZ
Типово Відповідь: Шахтар (Донецьк) VS Вердер (Бремен) UEFA CUP FINAL

Мені буде приємно чути в фіналі гімн України в честь Шахтаря, і немає різниці хто мав би бути на їхньому місці, чи динамо чи метал ... мяч круглий а поле рівне, так склалося що буде шахтар, отож давайте усі разом їх підтримаємо
StealZ зараз поза форумом  
Подякували 6:
Black-Raven (19.05.2009), muTs (14.05.2009), rasta_taras (13.05.2009), songo (20.05.2009), Torres (12.05.2009), дядя Вітя (12.05.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.05.2009, 20:30 #925886   #49
Torres
 
Аватар для Torres
Типово Відповідь: Шахтар (Донецьк) VS Вердер (Бремен) UEFA CUP FINAL

Цитата мяч круглий а поле рівне, так склалося що буде шахтар, отож давайте усі разом їх підтримаємо
Без сумніву. В фіналі за Шахтар!
Кубок буде в Україні!
Torres зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.05.2009, 12:04 #926548   #50
[Romanio]
████████████████
 
Аватар для [Romanio]
Типово Відповідь: Шахтар (Донецьк) VS Вердер (Бремен) UEFA CUP FINAL

Цитата:
Допис від MakDi Переглянути допис
Хто де буде дивитись цей матч?
Я.
Цитата:
Допис від StealZ Переглянути допис
Мені буде приємно чути в фіналі гімн України в честь Шахтаря, і немає різниці хто мав би бути на їхньому місці, чи динамо чи метал ... мяч круглий а поле рівне, так склалося що буде шахтар, отож давайте усі разом їх підтримаємо
100%
[Romanio] зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.05.2009, 21:50 #927149   #51
Torres
 
Аватар для Torres
Типово Відповідь: Шахтар (Донецьк) VS Вердер (Бремен) UEFA CUP FINAL

В стані суперника.
Вердер розгромив Айнтрахт 5:0
Torres зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.05.2009, 22:51 #927202   #52
MakDi
 
Аватар для MakDi
Типово Відповідь: Шахтар (Донецьк) VS Вердер (Бремен) UEFA CUP FINAL

Цитата
Допис від ...=Romanio=... Переглянути допис
Я.

100%
Шо я?)) Питаю де ви будете дивиись цей матч. Для полегщення завдання даю варіанти - 1) вдома сам, 2) в барі з друзями, 3) спеціально небуду ніде бо хочу відрізнятися від інших хоть чимось
MakDi зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.05.2009, 23:23 #927245   #53
[Romanio]
████████████████
 
Аватар для [Romanio]
Типово Відповідь: Шахтар (Донецьк) VS Вердер (Бремен) UEFA CUP FINAL

Цитата:
Допис від MakDi Переглянути допис
Шо я?)) Питаю де ви будете дивиись цей матч. Для полегщення завдання даю варіанти - 1) вдома сам, 2) в барі з друзями, 3) спеціально небуду ніде бо хочу відрізнятися від інших хоть чимось
Шо куриш? Де там слово "де"?
Цитата Хто де буде дивитись цей матч?
[Romanio] зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.05.2009, 23:25 #927247   #54
Cesar
Say Hello
 
Аватар для Cesar
Типово Відповідь: Шахтар (Донецьк) VS Вердер (Бремен) UEFA CUP FINAL

Не розумію тих людей що за Вердер, ви не маєтете права називати себе українцями і тим більше патріотами!
Cesar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.05.2009, 01:45 #927283   #55
D3fai13r
 
Аватар для D3fai13r
Типово Відповідь: Шахтар (Донецьк) VS Вердер (Бремен) UEFA CUP FINAL

Знаю що за це мені посипляться мінуси(респект тим хто не боїться підписатись).
Звичайно я був би радий якби Шахтар виграв і привіз кубок в Україну, але якщо не станеться-то трагедії в цьому нема
Але, казати про людей які не вболівають за Шахтар неукраїнцями і не патріотами??? це вже занадто. Не знав що український патріотизм проявляється у вболіванні за чорносербську команду(для Динамо-сербо-херйогознаєяку) якою володіє Ахметов, людина яка вкладає шалене бабло в команду(не буду тут трактати про його походження). Якщо твоїй логіці слідувати то Ахметов найбільший патріот України
D3fai13r зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.05.2009, 07:23 #927329   #56
muTs
 
Аватар для muTs
Типово Відповідь: Шахтар (Донецьк) VS Вердер (Бремен) UEFA CUP FINAL

Цитата:
Допис від MakDi Переглянути допис
Хто де буде дивитись цей матч?
дивлюсь в паві, самі короні місця вже забронював)
muTs зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.05.2009, 09:07 #927391   #57
MakDi
 
Аватар для MakDi
Типово Відповідь: Шахтар (Донецьк) VS Вердер (Бремен) UEFA CUP FINAL

Цитата:
Допис від MakDi Переглянути допис
Хто де буде дивитись цей матч?

Romanio - що ти бачиш після слова "хто"

І куриш явно ти бо слово "де" є в тому запитанні
MakDi зараз поза форумом  
Подякував(ла):
[Romanio] (14.05.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.05.2009, 09:18 #927405   #58
[Romanio]
████████████████
 
Аватар для [Romanio]
Типово Відповідь: Шахтар (Донецьк) VS Вердер (Бремен) UEFA CUP FINAL

Цитата:
Допис від MakDi Переглянути допис
Хто де буде дивитись цей матч?
Ще минулого тижня був в Марципані, то вже вільних столиків не було.
Хтось може в курсі чи в ХЩ є вільні столики?
[Romanio] зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.05.2009, 09:37 #927426   #59
Beerman
Guest
Типово Відповідь: Шахтар (Донецьк) VS Вердер (Бремен) UEFA CUP FINAL

Цитата:
Допис від D3fai13r Переглянути допис
Знаю що за це мені посипляться мінуси(респект тим хто не боїться підписатись).
Звичайно я був би радий якби Шахтар виграв і привіз кубок в Україну, але якщо не станеться-то трагедії в цьому нема
Але, казати про людей які не вболівають за Шахтар неукраїнцями і не патріотами??? це вже занадто. Не знав що український патріотизм проявляється у вболіванні за чорносербську команду(для Динамо-сербо-херйогознаєяку) якою володіє Ахметов, людина яка вкладає шалене бабло в команду(не буду тут трактати про його походження). Якщо твоїй логіці слідувати то Ахметов найбільший патріот України
Зразу вибачаюся з грубість, не ну сцука за***ло, шо ви домахуєтесь до тих чорномазих, ненада тут лапшу вішати шо їх меншн в Динамо, легіонерів рівно однаково виходить в основі шо в Шахти шо в Динамо, а українці попадають в склад тільки ізза того, що є ліміт на легіонерів!!!
Тепер на рахунок грошей - да Ахметов при баблі, думаю нікому нетреба пояснювати де він його взяв, але якщо ви вважаєте що Суркіси бідніші і неможуть собі позволити такого як Ахметов то застрільтесь через свою наївність!!!
І ще за патріотизм, можливо це не такий аж великий знак патріотизму але уважно придивись до емблеми кротів, на ній чітко пише не ШАХТЕР а ШАХТАР, і в інтервю його запитади чому ви поміняли букву в слові і тим самим змінили слово з руского на українське, і відповів Ахметов приблизно так: в європі наш клуб є представником України, і щоб ні в кого не виникало ніяких сумнівів що наш клуб знаходиться в Україні а саме в міті Донецьку...
 
Подякували 5:
c4timer (14.05.2009), Lolka (14.05.2009), MakDi (14.05.2009), PetyaSh (19.05.2009), StealZ (14.05.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.05.2009, 10:35 #927490   #60
StealZ
 
Аватар для StealZ
Типово Відповідь: Шахтар (Донецьк) VS Вердер (Бремен) UEFA CUP FINAL

ну раз так, тоді МЮ - контрольний пакет акцій в американця, 1\3 гравців англічани всі решта легіонери з різних країн, але їхні вболівальники з Великобританії вважають себе патріотами і продовжують підтримувати свій клуб. Так само Арсенал, контроює російкський міліардер, в команді 2 представника Аенглії всі решта приїжджі, що їхні вболівальники з лондона не патріоти? схожий приклад Челсі ... їх можна приводити безліч! Головне не штамп в паспорті гравця а те за кого він грає, і як грає.
Не розумію тих хто відмовляється вболівати за нашу команду тільки через расові упередження!
StealZ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 06:05.