Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво > Фото


Потрібна порада на рахунок недорогого напівпрофесійного фотоапарата.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 01.03.2011, 19:14 #1591273   #21
Andry_ha
 
Аватар для Andry_ha
Типово Відповідь: Потрібна порада на рахунок недорогого напівпрофесійного фотоапарата.

я наприклад небачу смислу в такому класі фотоапаратів як ультразум.матриця тої самої мильниці,оптично не дуж вони хороші, а ціна як дзеркалки самої простої. з цих всіх мильничок що перечислялись має смсил брати Canon S95,дійсно супер мильничка!але мильничка) також є смисл брати Sony NEX-5, цікавий вид фотіка) матриця як в кропів дзеркалок і оптика змінна і в компакному корпусі. є простір для творчості),але як на мене дорого. я за саму дешеву дзеркалку, ну кенон 1000Д чи нікон Д3000 чи Д31000. просто ідеальний варіант. шей дешеву можна найти.от глянь в барахолці http://forum.te.ua/forumdisplay.php?f=153 ,купу продають такого як нового так і Б/У,з якого можна найти справді шось хороше)
Andry_ha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.03.2011, 19:45 #1591300   #22
Stalk
Активний учасник
 
Аватар для Stalk
Типово Відповідь: Потрібна порада на рахунок недорогого напівпрофесійного фотоапарата.

Цитата:
Допис від AJ Переглянути допис
Хто що може сказати на рахунок Nikon Coolpix L100 ???
Нормальний фотоапарат.
користувався таким біля 2 років якраз продаю .
має купу мінусів.

таких як-
відсутність руних натройок вручну тільки баланс білого можна виставити
проблеми з батерейками на прошивці 1,0
великі розміри
ну і багато мелочей

з плюсів
мега зум і оптичний стабілізатор
для звичайного користувача який без лишніх настройок і маніпуляцій з фотіком хоче получити нормальну фотку саме то шо треба
з гарними акумуляторами і з прошивкою 1,1 здатен відфоткати 600-700 фоток зі в спишкою 50/50
простенький в користуванні

Востаннє редагував Stalk: 02.03.2011 о 15:38.
Stalk зараз поза форумом  
Подякував(ла):
AJ (01.03.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.03.2011, 21:16 #1591395   #23
AJ
Активний учасник
 
Аватар для AJ
Типово Відповідь: Потрібна порада на рахунок недорогого напівпрофесійного фотоапарата.

Цитата:
Допис від Stalk Переглянути допис
ну і багато мелочей
якшо можна детальніше.. буду дуже вдячний
AJ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2011, 15:35 #1592054   #24
Stalk
Активний учасник
 
Аватар для Stalk
Типово Відповідь: Потрібна порада на рахунок недорогого напівпрофесійного фотоапарата.

Ну за мелочі я маю такі речі

1)при кімнатному освітлені а якщо щей світить лампочка накалення получити гарний знімок тяжко
треба бавитися з балансом білого і не одну хвилину а якщо на автоматі то фотографії або засвічені або мають
червоний відтінок але при бажанні поклацати можна добитися нормального результату.
2)акумулятори він садить недокінця тре купляти зарядний пристрій з функцією відновлення памяті батерейки і розряду-знаю чого но то довго писати як буде цікавити пиши в асю 493659523.
3)трохи великий деколи незручно його тягати з собою.
4)має недуже гарну цветопередачу но то залежно хто як користується і шо від нього чекає.
5)при слабкому освітлені шумить но то тоже можна вирішити настройками тими шо є!

ну ті всі проблеми вирішуються тому і я важаю шо то мелочі.

може ше шо і є но я непамятаю. Но спочатку як купив його сильно жалів бо відвалив 3 штуки а получив купу неприємностей но зара то всьо повирішував і получився досить таки непоганний фотік.Для початківця хватає з головою!

будуть питання то бажано писати в ПП або в Асю!
Stalk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2011, 17:31 #1592152   #25
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Потрібна порада на рахунок недорогого напівпрофесійного фотоапарата.

Цитата:
Допис від gsv Переглянути допис
ЕйДжей якраз добре написав. В дружини такий Л100, тішиться і я тішусь деколи. Скину на пошту фотки з нього.


оригінальні фотки без обробки.
gsv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2011, 17:58 #1592180   #26
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Потрібна порада на рахунок недорогого напівпрофесійного фотоапарата.

Ого, ото викручує. Хоча в загальному непогано як для мильниці.
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 02.03.2011, 18:23 #1592205   #27
Stalk
Активний учасник
 
Аватар для Stalk
Типово Відповідь: Потрібна порада на рахунок недорогого напівпрофесійного фотоапарата.

Цитата:
Допис від . Переглянути допис
Ого, ото викручує. Хоча в загальному непогано як для мильниці.
Викручує бо невключина функція управление искажением.В основному він гарно фотає!

В даного фотіка гарно макро зйомка працює!)Можу кинути фотки як шо кому цікаво!)

Востаннє редагував Stalk: 02.03.2011 о 23:46.
Stalk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.03.2011, 11:40 #1595720   #28
greeny
 
Аватар для greeny
Типово Відповідь: Потрібна порада на рахунок недорогого напівпрофесійного фотоапарата.

Продаю свою Sony R1 - напівпрофесійну і не зовсім дешеву....
greeny зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.03.2011, 13:38 #1595810   #29
MonoKit
 
Аватар для MonoKit
Типово Відповідь: Потрібна порада на рахунок недорогого напівпрофесійного фотоапарата.

Fujifilm s1600 вартує в районі
1500-1600 грн.

за таку ціну нічого кращого не знайдеш
почитай в інтернеті отзиви. сам маю,задоволений на всі 100
MonoKit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.03.2011, 13:53 #1595818   #30
Alpha_Draconis
Guest
Типово Відповідь: Потрібна порада на рахунок недорогого напівпрофесійного фотоапарата.

Цитата:
Допис від hunter07 Переглянути допис
жоден самий наворочений цифровий фотоапарат не зрівняється по якості фото з найдешевшою дзеркалкою!
глибоко помиляєшся

Sony R1, Fujifilm S100FS, Panasonic FZ50, Panasonic GH1 сходу взувають дешеві дзеркалки

краще тему перенести в "hardware / пристрої / техніка / обладнання", бо до мистецтва відношення не має


вибирав недавно для сестри фотоапарат, найркаще співвідношення ціна/якість - Canon SX120 IS (за 200 у.о. нічого кращого знайти нереально):


Востаннє редагував Alpha_Draconis: 07.03.2011 о 13:54. Причина: Пізніше додано
 
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 09.03.2011, 02:15 #1597249   #31
Vovan4uk
 
Аватар для Vovan4uk
Типово Відповідь: Потрібна порада на рахунок недорогого напівпрофесійного фотоапарата.

Додано через 13 хвилин
Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
Цифрова "мильниця" не влаштовує. Але і повністю професійний дорогий не потрібно.
Порадьте щось середнє. Чи суперову "мильницю" чи простенький "професійний"
якщо справді хочеш якість , то навіть не читай пости про супер-пупер мильнички , хоч вони і наворочені....., але нато вони і мильнички( спрощені, примітивні), краще потерпи, назбирай грошенят і вибери собі щось між дзеркалкою початкового рівня, або якимось гібридом бездзеркальним......, в порівняння - кенон s95(хвалений) маэ матрицю 1/1.7....., а бездзеркалки всы 4/3 - це э 22.5 мм по дагоналы, в 2 рази більше, віповідно меньше шуму на вищих ісо... вибір залишається за тобою, кенон ще не запустив на ринок тих бездзеркалок, але місяць назад оголосив про вихід єос 1100Д, я думаю на початку вона буде дорожчою ніж старша 1000 модель....
вибір залишається за тобою....!!!!!!!

Востаннє редагував Vovan4uk: 09.03.2011 о 02:16. Причина: Пізніше додано
Vovan4uk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 06:30.