Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво > Фото


Майстер клас "Як будувати кадр"

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 23.11.2011, 14:12 #1811525   #1
coolyok
 
Аватар для coolyok
Типово Майстер клас "Як будувати кадр"

У Тернополі фотографів-початківців навчать основам побудови кадру. Майстер-клас фотографа Любомира Городенчука буде в навчальному центрі «UP» 25 листопада. Любомир Городенчук розповість про основи фотографії: те, що варто розміщати в кадрі, основи композиції. Також мова піде про контраст, золоте січення, портрет, репортаж, далекий та середній план. Майстер-клас буде корисний також для прес-служб, журналістів, маркетологів, що виконують функцію фотографа.
Детально тут
coolyok зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Samyel_Fox (23.11.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.11.2011, 14:42 #1811537   #2
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Майстер клас "Як будувати кадр"

О, кажись якраз його я бачив в Орнаві(якщо це він на фото). Бачив йшов якийсь чоловяга з хорошим фотоапаратом. Думав дест в кутку де нема відеоспостереження вирубити і забрати фотоапарат а то руки так і тянулись. Ну що я пороблю що люблю хорошу техніку
erazel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.11.2011, 14:54 #1811549   #3
Samyel_Fox
Sex, Drugs & Rock'n'Roll
 
Аватар для Samyel_Fox
Типово Відповідь: Майстер клас "Як будувати кадр"

хтось може вже був на його майстер класах? а то цікаво чи цікаво
Samyel_Fox зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.11.2011, 15:18 #1811568   #4
MindStorm
 
Аватар для MindStorm
Типово Відповідь: Майстер клас "Як будувати кадр"

Судячи з фото - не варто
MindStorm зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.11.2011, 16:18 #1811619   #5
coolyok
 
Аватар для coolyok
Типово Відповідь: Майстер клас "Як будувати кадр"

Цитата:
Допис від MindStorm Переглянути допис
Судячи з фото - не варто
Судячи твому по аватару варто!)))))
coolyok зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.11.2011, 16:27 #1811626   #6
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Майстер клас "Як будувати кадр"

Цитата:
Допис від MindStorm Переглянути допис
Судячи з фото - не варто
Ладно, залишимо в стороні образливість такого твердження. Але все ж коли робити такі заяви то бажано трохи поянювати свою думку.Так що буду вдячний якщо все ж опишеш що конкетно в фотографіях викликато таке враження. Просто цікаво.
erazel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.11.2011, 21:13 #1811948   #7
Samyel_Fox
Sex, Drugs & Rock'n'Roll
 
Аватар для Samyel_Fox
Типово Відповідь: Майстер клас "Як будувати кадр"

зі слів одного фотографа, який з ним знайомий....то таки не варто, тобто варто хіба що тим хто НІЧОГО про фото не знає....бо каже що в чувака зараз купу вільного часу і вирішив так собі гроші по заробляти...ну і про нього відгуки як про фотографа не найкращі.....

тому хотілось би заперечень почути, чи відгуки від людей які були....бо поки що все проти того щоб йти!
Samyel_Fox зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.11.2011, 14:11 #1812490   #8
MindStorm
 
Аватар для MindStorm
Типово Відповідь: Майстер клас "Як будувати кадр"

Цитата:
Допис від coolyok Переглянути допис
Судячи твому по аватару варто!)))))
Твому, мому... Так не в селі ж живемо, якось краще треба писати. До того ж, особисто не знайомі.
Якщо автор повідомлення і є автором МК, то повна безграмотність та відсутність виховання його не прикрашають

Цитата:
Допис від erazel Переглянути допис
Ладно, залишимо в стороні образливість такого твердження. Але все ж коли робити такі заяви то бажано трохи поянювати свою думку.Так що буду вдячний якщо все ж опишеш що конкетно в фотографіях викликато таке враження. Просто цікаво.
Мені здається, вистачає трохи погуглити, переглянути фото і запитань би не виникало. Так все ж, спробую пояснити.
Для початку, весільні фото - суцільна постановка, відсутність репортажу. Далі, з того, що я бачив, кілька непоганих портретів, решта - середній тернопільський рівень. А йти на МК для того, щоб цьому усьому вчитися, то вже і за безплатно не хочеться

IMHO, звичайно. Особисто нікого ображати не хочу, але для МК ще не час.

Звичайно, якщо у Вас, чи у будь-кого іншого споглядання цих фото викликає почуття ейфорії, то відвідування МК обов'язкове за будь-яку ціну.
MindStorm зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.11.2011, 18:44 #1813583   #9
coolyok
 
Аватар для coolyok
Типово Відповідь: Майстер клас "Як будувати кадр"

Цитата:
Допис від MindStorm Переглянути допис

Звичайно, якщо у Вас, чи у будь-кого іншого споглядання цих фото викликає почуття ейфорії, то відвідування МК обов'язкове за будь-яку ціну.
То покажи фото яких тернопільских фотографів в тебе викликають ейфорію.
coolyok зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.11.2011, 13:28 #1814150   #10
berry
 
Аватар для berry
Типово Відповідь: Майстер клас "Як будувати кадр"

http://vkontakte.ru/albums60310421

Це про фото що викликають ейфорію...
Як на мене,фото чудові
berry зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.12.2011, 22:16 #1819295   #11
oliater
 
Аватар для oliater
Типово Відповідь: Майстер клас "Як будувати кадр"

Сьогодні побувала на майстер-класі від Любомира Городенчука, і скажу, що йти варто тим, хто ще не відчуває себе бездоганним фотографом, а розуміє, що поки є прагнення до розвитку чи росту - ми ще нормальні люди. А коли вже здається, що ми ідеальні в чомусь - значить то вже трохи захворіли зірковою хворобою
Що можу сказати? Приємна, дружня атмосфера, приємні люди, ходно натяку на те, що МК проводиться з метою заробітку. просто людина, яка живе фотографією, має бажання і знаходить можливість поділитися з іншими людьми (на відміну від тих, від чиїх фото хтось в ейфорії).
Мені було цікаво, хоча фотоапарт до того в руках вже тримала. Ще раз наголошую - було просто ПРИЄМНО туди потрапити. І, якщо буде можливість, буду продовжувати ходити. І рекомендую тим, хто хоче бачити не теорію, а досвід.
П.С. - Чи навчимося ми колись н переходити на особистості? Про роботу Любомира Городенчука я знала задовго до того, як відвідала його МК. І мене подобалося те, що він робить. А для фотографа, я дмаю, важливо, що кажуть пересічні люди, а не лише те, що кажуть колеги.
oliater зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 16:37.