Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Вибори > Тернопільська міська рада 25.10.2015


Результати опитування: Голосування за кандидата в депутати Тернопільської міської ради 2015 по виборчому окрузі №11
Політична партія "Сила Людей" (перший - Палюх Андрій) - КОПІЙ Жанна Володимирівна 1 14.29%
Політична партія "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ" (перший - Шумада Віктор) - ГОНТА Микола Степанович 0 0%
Політична партія "Патріот" (перший - Турчин Марія) - ГОЛУБ Євген Анатолійович 0 0%
Політична партія "Республіка" (перший - Заверуха Ольга) - ЛИПНИЦЬКИЙ Володимир Володимирович 0 0%
Політична партія "Українська Галицька Партія" (перший - Вітвіцький Олег) - ОКОНСЬКА Тетяна Ігорівна 0 0%
Політична партія "Радикальна партія Олега Ляшка" (перший - Півторак Святослав) - ГЕРАСИМЕНКО Оксана Романівна 0 0%
Політична партія "Громадський рух "Народний контроль" (перший - Бліхар Володимир) - ШАРАСЬКІНА Вікторія Андріївна 0 0%
Політична партія "Солідарність правих сил" (перший - Лило Василь) - --- 0 0%
Політична партія "Добрий Самарянин" (перший - Гобра Віталій) - --- 1 14.29%
Політична партія "Нові обличчя" (перший - Чайківський Ігор) - ПАСІЧНИК Оксана Юріївна 0 0%
Політична партія "Воля" (перший - Волянська Ружена) - --- 0 0%
Політична партія "Об'єднання "Самопоміч" (перший - Грицишин Андрій) - СОРОКІВСЬКА Олена Анатоліївна 0 0%
Політична партія "Українське об'єднання патріотів - УКРОП" (перший - Ласій Василь) - ЧУБАТИЙ Костянтин Степанович 0 0%
Політична партія "Народний Рух України" (перший - Мединський Ігор) - СОКОЛ Мар’яна Олегівна 0 0%
Політична партія "Всеукраїнське об'єднання "Свобода" (перший - Стаюра Володимир) - КРЕКОТЕНЬ Мар’ян Володимирович 5 71.43%
Політична партія "Громадянська позиція" (перший - Ландяк Петро) - ДОРОШЕНКО Світлана Григорівна 0 0%
Політична партія "Соціально-Християнська партія" (перший - Муц Орест) - МУЦ Вікторія Олегівна 0 0%
Політична партія "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (перший - Артимович Андрій) - СТАСІВ Михайло Ярославович 0 0%
ще не визначився, але планую іти на вибори 0 0%
не підтримую жодного кандидата (проти всіх) 0 0%
не піду на вибори, бо не хочу 0 0%
не піду на вибори, бо не маю змоги (немає 18 років, не прописаний та ін.) 0 0%
Голосували: 7. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Округ №11 - Тернопільська міська рада 2015

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 07.10.2015, 11:03 #2581844   #1
m1r0
Активний учасник
 
Аватар для m1r0
Типово Округ №11 - Тернопільська міська рада 2015

ОКРУГ №11 (кількість виборців 3754)

Дільниця 611 110 (кількість виборців 1786)
Місце знаходження: Торгово-економічний коледж, фойє, 1-й поверх

Вулиці:
Шевченка: 21–35
Валова
Сагайдачного
Острозького: 1–8
Листопадова
Грушевського: 1, 5–9
Руська: 1, 3, 7, 9, 11–13, 15, 19, 23, 25

Дільниця 611 112 (кількість виборців 1968 )
Місце знаходження: Українська гімназія ім.Франка, фойє, 1-й поверх

Вулиці:
Шевченка: 2–13
Хмельницького
Чорновола
Франка
Камінна
Коперника
Грушевського: 4
Кульчицької
Руська: 27, 29, 31, 33, 35–41, 43, 45–45А, 49–53
Качали
Словацького

Висуванці:

1. Політична партія "Сила Людей" (перший - Палюх Андрій) - Копій Жанна Володимирівна
16.07.1983 Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Приватний підприємець, місце проживання: м. Тернопіль

2. Політична партія "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ" (перший - Шумада Віктор) - Гонта Микола Степанович
05.09.1971 Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Самозайнята особа - адвокат, місце проживання: м. Тернопіль

3. Політична партія "Патріот" (перший - Турчин Марія) - Голуб Євген Анатолійович
01.11.1981 Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Фізична особа - підприємець, місце проживання: м. Тернопіль

4. Політична партія "Республіка" (перший - Заверуха Ольга) - Липницький Володимир Володимирович
18.11.1985 Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії "Республіка", Тимчасово не працює, місце проживання: м. Тернопіль

5. Політична партія "Українська Галицька Партія" (перший - Вітвіцький Олег) - Оконська Тетяна Ігорівна
20.11.1982 Громадянка України, освіта вища, член Політичної партії "Українська Галицька партія", Фізична особа підприємець, місце проживання: м. Тернопіль

6. Політична партія "Радикальна партія Олега Ляшка" (перший - Півторак Святослав) - Герасименко Оксана Романівна
23.01.1970 Громадянка України, освіта вища, безпартійна, Суб’єкт підприємницької діяльності – фізична особа, місце проживання: м. Тернопіль

7. Політична партія "Громадський рух "Народний контроль" (перший - Бліхар Володимир) - Шараськіна Вікторія Андріївна
25.08.1982 Громадянка України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ГРОМАДСЬКИЙ РУХ "НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ", "Тернопільський академічний обласний український драматичний театр ім.Т.Г.Шевченка", Актриса, місце проживання: м. Тернопіль

8. Політична партія "Солідарність правих сил" (перший - Лило Василь) - ---

9. Політична партія "Добрий Самарянин" (перший - Гобра Віталій) - ---

10. Політична партія "Нові обличчя" (перший - Чайківський Ігор) - Пасічник Оксана Юріївна
05.12.1989 Громадянка України, освіта вища, член Політичної партії "Нові обличчя", Тимчасово не працює, місце проживання: м. Тернопіль

11. Політична партія "Воля" (перший - Волянська Ружена) - ---

12. Політична партія "Об'єднання "Самопоміч" (перший - Грицишин Андрій) - Сороківська Олена Анатоліївна
15.06.1977 Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ТНТУ ім. І. Пулюя, Доцент кафедри менеджменту у виробничій сфері, місце проживання: с. Довжанка, Тернопільський район, Тернопільська область

13. Політична партія "Українське об'єднання патріотів - УКРОП" (перший - Ласій Василь) - Чубатий Костянтин Степанович
22.07.1969 Громадянин України, освіта вища, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП", Фізична особа-підприємець, місце проживання: м. Тернопіль

14. Політична партія "Народний Рух України" (перший - Мединський Ігор) - Сокол Мар’яна Олегівна
22.10.1983 Громадянка України, освіта вища, безпартійна, ДВНЗ "Тернопільський державний медичний університет ім. І.Я.Горбачевського", Викладач кафедри іноземних мов, місце проживання: м.Тернопіль

15. Політична партія "Всеукраїнське об'єднання "Свобода" (перший - Стаюра Володимир) - Крекотень Мар’ян Володимирович
23.01.1986 Громадянин України, освіта вища, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", Приватний підприємець, місце проживання: м. Тернопіль

16. Політична партія "Громадянська позиція" (перший - Ландяк Петро) - Дорошенко Світлана Григорівна
19.11.1972 Громадянка України, освіта вища, член Політичної партії "Громадянська позиція", Приватний підприємець, місце проживання: м. Тернопіль

17. Політична партія "Соціально-Християнська партія" (перший - Муц Орест) - Муц Вікторія Олегівна
13.10.1987 Громадянка України, освіта вища, безпартійна, громадська організація "Представництво Тернопільщини", секретар, місце проживання: м. Тернопіль

18. Політична партія "Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина" (перший - Артимович Андрій) - Стасів Михайло Ярославович
21.11.1968 Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Тернопільський міський комунальний заклад "Центр первинної медико-санітарної допомоги", Заступник головного лікаря з експертизи тимчасової непрацездатності, місце проживання: м. Тернопіль

Востаннє редагував m1r0: 07.10.2015 о 14:57.
m1r0 зараз поза форумом  
Старий 07.10.2015, 14:03 #2581895   #2
MARIK
 
Аватар для MARIK
Типово Відповідь: Округ №11 - Тернопільська міська рада 2015

Мар'ян Крекотень — це я Тому, якщо в когось є запитання, постараюсь надати відповідь. Окрім загальноміської програми партії, своїми приорітетами вважаю ось такі питання:
  • чисті і безпечні двори (проблема бомжів, перетворення під'їздів на туалети, дворів на їдальні і тд)
  • двори центру — не міська парковка (а в центрі це ще й яка проблема)
  • розширення існуючих і створення нових пішохідних зон (насправді велопішохідних)
  • реставрація фасадів (як лицьових, так і внутрішніх, а з внутрішніми ой яка біда)
  • заборона забудови центру
  • врегулювання правил розміщення, місць розміщення та зовнішнього вигляду МАФів
  • вирішення проблем з кількістю смітників

Можу ще добавити, що мешкаю в центрі, тому ця програма не фантазія, а болючі питання району.
MARIK зараз поза форумом  
Подякували 3:
FortYear (07.10.2015), gsv (07.10.2015), Sargon (08.10.2015)
Старий 09.10.2015, 21:22 #2582516   #3
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Округ №11 - Тернопільська міська рада 2015

MARIK, як перебіг кампанії?
FortYear зараз поза форумом  
Старий 10.10.2015, 11:34 #2582591   #4
MARIK
 
Аватар для MARIK
Типово Відповідь: Округ №11 - Тернопільська міська рада 2015

Все за планом Поклейка, спілкування з мешканцями.
MARIK зараз поза форумом  
Подякував(ла):
FortYear (10.10.2015)
Старий 10.10.2015, 16:13 #2582633   #5
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Округ №11 - Тернопільська міська рада 2015

Цитата перетворення під'їздів на туалети
Якщо це не просто ля-ля аби щось людям сказати то зробіть хоча б 1 безкоштовний, цілодобовий туалет! То може тоді бомжі менше в під'їзди ходитимуть! Вроді до Європи йдемо, а людям реально немає де нужди справити! Є також проблема з тим що є будинки які є пам'ятниками архітектури і там двері в під'їзд не так просто замінити, максимально спростіть людям це питання.
А так то успіхів!
pberit зараз поза форумом  
Старий 11.10.2015, 13:44 #2582822   #6
Sargon
царь, просто царь
 
Аватар для Sargon
Типово Відповідь: Округ №11 - Тернопільська міська рада 2015

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Якщо це не просто ля-ля аби щось людям сказати то зробіть хоча б 1 безкоштовний, цілодобовий туалет! То може тоді бомжі менше в під'їзди ходитимуть!
Теоретично кожен кабак зобовязаний пускати в свої туалети всіх бажаючих, незалежно чи він клієнт цього закладу чи ні. Скарг на те, що когось випхали з унітазу я не памятаю.
Ну а як хтось таки обсикає стіни в підїзді...ну хіба конфісковувати знаряддя злочину)
Sargon зараз поза форумом  
Старий 11.10.2015, 14:06 #2582834   #7
saymon
Guest
Типово Відповідь: Округ №11 - Тернопільська міська рада 2015

Цитата:
Допис від MARIK Переглянути допис
своїми приорітетами вважаю ось такі питання:
чисті і безпечні двори (проблема бомжів, перетворення під'їздів на туалети, дворів на їдальні і тд)
двори центру — не міська парковка (а в центрі це ще й яка проблема)
розширення існуючих і створення нових пішохідних зон (насправді велопішохідних)
реставрація фасадів (як лицьових, так і внутрішніх, а з внутрішніми ой яка біда)
заборона забудови центру
врегулювання правил розміщення, місць розміщення та зовнішнього вигляду МАФів
вирішення проблем з кількістю смітників
Тупе питання в рамках передвиборчих перегонів (дуже доречне слово українці придумали, до речі)
Так от, до питаня. Ти на даний момент є депутат облради, напару із Бобком. Про те як ви добровільно у військомат ходили, і як там твоє прізвище у справі неправильно написали то я вже кулсторі знаю, давай зара по пріоритетах.
А конкретно: скільки ти в області забезпечив: чистих та безпечних дворів, скасував нелегельних парковок, розширив існуючі пішохідні зони, реставрував фасадів, заборонив будувати в центрі, врегулював зовнішній вигляд МАФ-ів і вирішив питання кількості смітників.
Бажано в цифрах.
 
Старий 11.10.2015, 14:49 #2582844   #8
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Округ №11 - Тернопільська міська рада 2015

всьо... капець Маріку
за нього взявся Саймон!
FortYear зараз поза форумом  
Старий 11.10.2015, 14:56 #2582849   #9
saymon
Guest
Типово Відповідь: Округ №11 - Тернопільська міська рада 2015

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
всьо... капець Маріку
за нього взявся Саймон!
Вам, депутатам, капець вже давним давно, без всяких саймонів.
 
Старий 11.10.2015, 16:44 #2582868   #10
MARIK
 
Аватар для MARIK
Типово Відповідь: Округ №11 - Тернопільська міська рада 2015

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Тупе питання в рамках передвиборчих перегонів (дуже доречне слово українці придумали, до речі)
Так от, до питаня. Ти на даний момент є депутат облради, напару із Бобком. Про те як ви добровільно у військомат ходили, і як там твоє прізвище у справі неправильно написали то я вже кулсторі знаю, давай зара по пріоритетах.
А конкретно: скільки ти в області забезпечив: чистих та безпечних дворів, скасував нелегельних парковок, розширив існуючі пішохідні зони, реставрував фасадів, заборонив будувати в центрі, врегулював зовнішній вигляд МАФ-ів і вирішив питання кількості смітників.
Бажано в цифрах.
Хороше питання Даю відповідь:

щодо парковок, завершую справу по встановленню болларду на в'їзді біля катедри. маю звернення і підписи мешканців будинків Сагайдачного 2, 4, 6, 8, Грушевського 1 і катедри. в понеділок йду до обласного даі за дозволом і тоді вже спарва за міською радою. аналогічно хочу зробити в себе в дворі біля атріуму. говорив з мешканцями різних будинків і всі за.

по будівництвах, займався справою будівництва на Брюкнера 6, нажаль там вже давними давно є всі документи, і цю справу ми з мешканцями фактично програли. зараз займаюсь справою будівництва на шевченка 31 і там ще все на початковій садії, тому якщо буду далі депутатом, то є великі шанси відстояти мешканців.

фасади, мафи і смітники не є компетенцією обласної, а краз міської.

Додано через 5 хвилин
Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Якщо це не просто ля-ля аби щось людям сказати то зробіть хоча б 1 безкоштовний, цілодобовий туалет! То може тоді бомжі менше в під'їзди ходитимуть! Вроді до Європи йдемо, а людям реально немає де нужди справити! Є також проблема з тим що є будинки які є пам'ятниками архітектури і там двері в під'їзд не так просто замінити, максимально спростіть людям це питання.
А так то успіхів!
Тут більше проблема з кабаками. По-перше вони мають пускати, а по-друге в більшості то їх відвідувачі перетвоюють під'їзди сусідніх будинків на туалети, коли в кабаках аншлаг.

Востаннє редагував MARIK: 11.10.2015 о 16:44. Причина: Пізніше додано
MARIK зараз поза форумом  
Подякував(ла):
FortYear (11.10.2015)
Старий 11.10.2015, 19:37 #2582908   #11
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Округ №11 - Тернопільська міська рада 2015

Цитата:
Допис від MARIK Переглянути допис
Тут більше проблема з кабаками. По-перше вони мають пускати, а по-друге в більшості то їх відвідувачі перетвоюють під'їзди сусідніх будинків на туалети, коли в кабаках аншлаг.
І? До якого висновку ми дійшли? Як ви збираєтесь боротись з загаджуваням під'їздів? У більшості закладів туалети закриті, а за ключем треба йти просити. Є й взагалі унікальні які вмудряються брати гроші за це. То що конкретно ви збираєтесь робити? Обмежити доступ бомжам до під'їздів (я тільки за ), заставити заклади надавати доступ до туалету (до речі, а вони точно мусять це робити?), чи все ж збудувати декілька туалетів?
Якщо перший варіант захистить під'їзди але не стіни/паркани і т.д. то другий також не зовсім ефективний через те, що для прикладу, на дружбі немає цілодобових закладів, хіба заправки десь на об'їзній. Тому людям вночі знову ж таки прийдеться щось видумувати.
Не забуваємо про водіїв маршруток, сумніваюсь що пасажири чекатимуть поки він побіжить в якийсь ресторан.
pberit зараз поза форумом  
Старий 11.10.2015, 19:56 #2582912   #12
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Округ №11 - Тернопільська міська рада 2015

а якщо ще пберіт долучився, всьо-капєц
МАРІК, радуж в тему навіть не заходити
FortYear зараз поза форумом  
Старий 11.10.2015, 20:00 #2582913   #13
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Округ №11 - Тернопільська міська рада 2015

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
а якщо ще пберіт долучився, всьо-капєц
МАРІК, радуж в тему навіть не заходити
А я що такого зробив? Людина як кандидат в депутати заявила що боротиметься з "перетворення під'їздів на туалети" от мені просто цікаво як? Округ хоч не мій але ніколи не вгадаєш де завтра житимеш та й взагалі місто то єдине ціле.
pberit зараз поза форумом  
Старий 11.10.2015, 20:11 #2582917   #14
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Округ №11 - Тернопільська міська рада 2015

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
А я що такого зробив? Людина як кандидат в депутати заявила що боротиметься з "перетворення під'їздів на туалети" от мені просто цікаво як? Округ хоч не мій але ніколи не вгадаєш де завтра житимеш та й взагалі місто то єдине ціле.
персонально з вами спілкуватись - це, вибачте, вбивання часу
мав такий досвід
можете ображатись...

а щоб не ображались, то будемо вважати, що проблема у мені
FortYear зараз поза форумом  
Старий 11.10.2015, 20:31 #2582926   #15
saymon
Guest
Типово Відповідь: Округ №11 - Тернопільська міська рада 2015

Цитата:
Допис від MARIK Переглянути допис
щодо парковок, завершую справу по встановленню болларду на в'їзді біля катедри. маю звернення і підписи мешканців будинків Сагайдачного 2, 4, 6, 8, Грушевського 1 і катедри. в понеділок йду до обласного даі за дозволом і тоді вже спарва за міською радою. аналогічно хочу зробити в себе в дворі біля атріуму. говорив з мешканцями різних будинків і всі за.

по будівництвах, займався справою будівництва на Брюкнера 6, нажаль там вже давними давно є всі документи, і цю справу ми з мешканцями фактично програли. зараз займаюсь справою будівництва на шевченка 31 і там ще все на початковій садії, тому якщо буду далі депутатом, то є великі шанси відстояти мешканців.

фасади, мафи і смітники не є компетенцією обласної, а краз міської.
Вражаючий результат.
 
Старий 11.10.2015, 20:37 #2582930   #16
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Округ №11 - Тернопільська міська рада 2015

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
персонально з вами спілкуватись - це, вибачте, вбивання часу
мав такий досвід
можете ображатись...

а щоб не ображались, то будемо вважати, що проблема у мені
Зауважте що вам зараз взагалі важко з кимось спілкуватись на форумі.
Тут я конкретне питання задав бо у людина хоча б якась програма є. І є обіцянка щось зробити, мені цікаво яким чином буде досягнута реалізація цієї затії. Що тут надзвичайного?
pberit зараз поза форумом  
Старий 11.10.2015, 20:49 #2582935   #17
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Округ №11 - Тернопільська міська рада 2015

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Зауважте що вам зараз взагалі важко з кимось спілкуватись на форумі.
Тут я конкретне питання задав бо у людина хоча б якась програма є. І є обіцянка щось зробити, мені цікаво яким чином буде досягнута реалізація цієї затії. Що тут надзвичайного?
нічого
окрім того, що цей діалог буде безкінечний
сам перевіряв

ви належети до тих, хто знають все ліпше за всіх
тому не дуже розумю взагалі навіщо ви в когось щось питаєтесь
не в образу
FortYear зараз поза форумом  
Старий 11.10.2015, 21:15 #2582943   #18
saymon
Guest
Типово Відповідь: Округ №11 - Тернопільська міська рада 2015

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
ви належети до тих, хто знають все ліпше за всіх
А як же я?
 
Старий 11.10.2015, 21:26 #2582950   #19
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Округ №11 - Тернопільська міська рада 2015

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
А як же я?
ти взагалі недосяжний...
FortYear зараз поза форумом  
Старий 11.10.2015, 21:48 #2582962   #20
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Округ №11 - Тернопільська міська рада 2015

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
нічого
окрім того, що цей діалог буде безкінечний
сам перевіряв

ви належети до тих, хто знають все ліпше за всіх
тому не дуже розумю взагалі навіщо ви в когось щось питаєтесь
не в образу
До чого тут взагалі ви? Я задав запитання іншій людині як не хоче нехай не відповідає, не розумію для чого заступатись за когось. Якщо людина щось обіцяє то мабуть вже продумала методи реалізації задумів, от цікаво стало які вони.
pberit зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 16:13.