Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


б"є - значить любить?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 03.11.2012, 20:22 #2067906   #1
Alita
Активний учасник
 
Аватар для Alita
Типово б"є - значить любить?

Одна з форумських тем навела мене на думку створити оцю.
В моєму житті були знайомі люди, які вели, мяко кажучи, бурхливе сімейне життя. Тобто, чоловік любив лупцювати дружину. А вона, на мій величезний подив, хоч ніби і жалілася на це, але вела себе трохи дивно: спонукувала його до ярості, потім виправдовувала його вчинок.... Ну чистий тобі синдром жертви.
Мені здається, що я б такого приниження ніколи не пробачила. А їй ніби цього і треба... А може помиляюся, може чогось не розумію?...
Вам відомі такі випадки? Чим ви це пояснюєте?
Alita зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.11.2012, 20:37 #2067916   #2
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: б"є - значить любить?

Цитата:
Допис від Alita Переглянути допис
Чим ви це пояснюєте?

Бажанням морального урода компенсувати свою неповноцінність знущанням над слабшим за себе.
Бидлота завжди шукає кого принизити шоб в такий спосіб самоствердитися.
Стечкин зараз поза форумом  
Подякували 14:
Згорнути/розгорнути список подяк

Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.11.2012, 20:51 #2067928   #3
Alita
Активний учасник
 
Аватар для Alita
Типово Відповідь: б"є - значить любить?

Стечкин,про урода - це понятно
А от чого терпить жінка? Може і є поодинокі випадки, коли вона повністю залежна від чоловіка і не має з ситуації виходу. Але це таки дійсно поодинокі випадки.
Alita зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.11.2012, 20:52 #2067930   #4
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: б"є - значить любить?

Цитата:
Допис від Alita Переглянути допис
Одна з форумських тем навела мене на думку створити оцю.
В моєму житті були знайомі люди, які вели, мяко кажучи, бурхливе сімейне життя. Тобто, чоловік любив лупцювати дружину. А вона, на мій величезний подив, хоч ніби і жалілася на це, але вела себе трохи дивно: спонукувала його до ярості, потім виправдовувала його вчинок.... Ну чистий тобі синдром жертви.
Мені здається, що я б такого приниження ніколи не пробачила. А їй ніби цього і треба... А може помиляюся, може чогось не розумію?...
Вам відомі такі випадки? Чим ви це пояснюєте?
погоджуюсь з Стечкіним

Цитата:
Допис від Стечкин Переглянути допис
Бажанням морального урода компенсувати свою неповноцінність знущанням над слабшим за себе.
Бидлота завжди шукає кого принизити шоб в такий спосіб самоствердитися.
Цитата:
Допис від Alita Переглянути допис
коли вона повністю залежна від чоловіка і не має з ситуації виходу
вихід завжи є...
Одне але
Цитата спонукувала його до ярості, потім виправдовувала його вчинок.
оце дивує. Може вона важає шо так має бути, чи їй цього не хватає??
Схожі випадки наблюдав трошки навпаки... Жінка виставляла кулак (і це при людях) і казала чоловікові -Вдарся сам, шоб я тобі не всунула. Прекрасна сімя але часом такі випадки дивували.
Ну і мамаші теж ..бануті є.
Приклад хай не жорстокосі, але я б такого дитині ніколи не сказав.-- "Отримаєш погану оцінку додому не йди!! Краще одразу під машину кинься!!" Ну і мат матері до дітей шо Доброго ранку.
Я на 40 років прийшов додому випивший (реально бухий останній раз таке було роки 4 назад), так я на 2 поверх не піднімався шоб діти тата в такому стані не бачили і дружину не нервувати, тихенсенько приліг в нижній спальні
А деякі батьки важають шо це нормально, чи то в сімї таке в них було?? Маю на увазі тато бив мамму, батьки матюкали дітей. Я до років 20 не чув від тата матюків, раз підслухав як вони з мамою в другій кімнаті анекдоти розказували , був здивований...
Може спишемо на те шо в кожного свої мухи???
Сомбра зараз поза форумом  
Подякували 8:
Alita (03.11.2012), Demetra (03.11.2012), dich (08.11.2012), Манюня (04.05.2014), Jane Doe (03.11.2012), kosichkina (03.11.2012), Witch (08.11.2012), Джалка (06.11.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.11.2012, 20:53 #2067931   #5
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: б"є - значить любить?

Цитата:
Допис від Alita Переглянути допис
А от чого терпить жінка?
Боїться.Хз чого.
Типу шо люди скажуть і тд.
Romko_7 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Alita (03.11.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.11.2012, 20:55 #2067933   #6
Demetra
 
Аватар для Demetra
Типово Відповідь: б"є - значить любить?

накинутись з кулаками на слабшого-остання фаза безсилля і моральної неповноцінності. Я теж противник биття дітей. А жінки терплять від безсилля, залежності, роблять хорошу міну при поганій грі
Demetra зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Alita (03.11.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.11.2012, 21:46 #2067963   #7
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: б"є - значить любить?

Цитата:
Допис від Alita Переглянути допис
А от чого терпить жінка?
імхо тут складно дати узагальнюючу відповідь, тому що має місце не зовсім типова ситуація.

я би назвав це так - жінка неадекватна, тобто для неї є нормою те, що не підходить для нормальних людей
Стечкин зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.11.2012, 22:35 #2067994   #8
ats295
Активний учасник
 
Аватар для ats295
Типово Відповідь: б"є - значить любить?

Жінки з низьким рівнем самоповаги і самоцінки часто опиняються в таких відносинах, тобто якось змирюються з тим що на більше вони не заслуговують.

А фрази "б'є, значить любить", "б'є, значить є за що" це для нормальних людей моразм якийсь.

Вдарив раз, вдарить знову, така закономірність. В таких випадках найкраще було б пакувати свої речі і забиратися, бо життя в таких відносинах може бути пеклом.

Завжди простіше аналізувати це з сторони, не знаючи деталей. А причини бувають різні і їх може буте багато.
Ось декілька що прийшли на думку:

- страх (за себе, дітей, родину, бо як залишить, то чоловік може помститися)
- коли людина виховувалася в середовищі де грубість і насильство нормальне явище, то і пізніше в житті може сприймати це як належне
- залежність (діти, відсутність матеріальних ресурсів, перспектив на нормальну роботу після років з дітьми вдома)
- любов, можливо чоловік не на 100% поганий, тому коли вибачається і клянеться що більше руки не накладе, готова прощати
- прагнення зберегти сім'ю

- і другі

Співчуваю тамим особам.

Востаннє редагував ats295: 04.11.2012 о 03:08.
ats295 зараз поза форумом  
Подякували 10:
dich (08.11.2012), Dinara (06.11.2012), Пантера (05.11.2012), Ingenue (06.11.2012), Jane Doe (04.11.2012), kosichkina (03.11.2012), Сомбра (03.11.2012), Стечкин (04.11.2012), Witch (08.11.2012), Джалка (06.11.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.11.2012, 22:35 #2067995   #9
Demetra
 
Аватар для Demetra
Типово Відповідь: б"є - значить любить?

перший раз вдаривши жінку- чоловік загладжує свою вину, дарить подарунки, виправдовується, що не хотів, просто: проблеми на роботі, трохи випив і хтось розізлив або сама винна, обіцяє що більше ніколи. А потім це свого роду ритуал, тільки виправдань все менше, але деяких жінок влаштовує, що це компенсують фінансово і чоловік є дома. А є слабохарактерні, адже піти від чоловіка - це невідомість і вчинок. Те що її бють видно- напружується, коли чоловік заходить в кімнату, намагається не повертатись до нього спиною і тд. А коли всі про це знають і вона каже, що все добре, то мабудь їй встидно признатись що нічого змінити не може і їй ніхто не поможе. Викликати міліцію нічого не дасть- ну закриють на добу або скажуть, що це сімейна справа і все.
Demetra зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.11.2012, 22:52 #2068001   #10
kosichkina
¯\_(ツ)_/¯
 
Аватар для kosichkina
Типово Відповідь: б"є - значить любить?

бьє - значить не мужик, а шмата!!!
kosichkina зараз поза форумом  
Подякували 2:
ats295 (03.11.2012), dich (08.11.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.11.2012, 23:00 #2068007   #11
nacho one
Модератор
 
Аватар для nacho one
Типово Відповідь: б"є - значить любить?

аякже, і чим сильніше-тим більше любить
100%
nacho one зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.11.2012, 14:22 #2068254   #12
saymon
Guest
Типово Відповідь: б"є - значить любить?

З точки зору психології це називається Стокгольмським синдромом, але в побуті, у більшості випадків, це називається "а шо люди скажуть?".
Тобто жінка не може визнати що вона лоханулася із вибором і тому мусить цей вибір всіляко виправдовувати.
Якось так.
 
Подякували 2:
cheesy (08.11.2012), dich (08.11.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.11.2012, 17:21 #2068324   #13
kiti-cat
 
Аватар для kiti-cat
Типово Відповідь: б"є - значить любить?

Б'є - значить дибіл. Взагалі не розумію як чоловік може підняти руку на свою кохану жінку. Де логіка?
А жінка просто залякана постійно. А то якщо не послухається - вдарить сильніше.

З власного спостереження можу сказати, що деякі представниці прекрасної статті наче спеціально вибирають собі таких. Прям якась карма.
kiti-cat зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.11.2012, 18:59 #2068378   #14
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: б"є - значить любить?

Та то все фігня, зараз чим раз більше випадків коли жінки б'ють чоловіків і то не просто б'ють, а практично калічать! От як це пояснити? Навіть бувають заяв в міліції, чоловіка на жінку .
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.11.2012, 19:40 #2068406   #15
Філько
 
Аватар для Філько
Типово Відповідь: б"є - значить любить?

Ну та балакати легко. А як воно насправді - хто зна? Дійсні жертви тут не відпишуться - не те місце, щоб про свою біду душу виливати на загал. А нам лишається хіба шо порозмірковувати з цього приводу. Щиро бажаю, шоб наших прекрасних співфорумчанок ся тема торкнулася тільки в цій крапчастій гілці

Я гадаю, що ця тема має відношення до вічної жіночої мрії - щоб чоловік був чуйний і ніжний, і ще там всякий-превсякий. Проблема тут в тому, що чуйність і ніжність - це прояви емоцій, тут головне шоб не було перебору - бо надто емоційна людина не є стійка психологічно (жінки в основному більш емоційні ніж чоловіки), звідси витікає важкість такій особі досягнути поставленої мети, звідси - невпевненість в собі, звідси - спроба самоствердитися. Вот... У випадку хлопа, - він може попробувати утвердитися в своїх вочах за рахунок домочадців - дурі в руках вистачає. Товариші з нордичним характером, востребовані хіба в розвідці чи на войні )), а дівчата більше полюбляють коли їм красиву лапшу вішають от такі ось мерзавці з довгими руками.

В любому випадку - будь які замути у дорослої людини, в більшості випадків закладені батьками, родичами, і взагалі всіма, хто брав участь у вихованні за дитячих років. Принаймні я в це вірю.

ну а хлопи, да... тож страдають
Філько зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.11.2012, 07:52 #2068648   #16
DIC
 
Аватар для DIC
Типово Відповідь: б"є - значить любить?

В житі мав випадок, чоловік вдарив жінку( жінка почала плакати), я став на захист ( жінка на деякий час заспокоїлась). дав раз по "кубку" чоловікові (жінка знову почала плакати ше і кричати чоловіка бють). Ситуація була на зупинці купа народу, то жінки тихенько говорили типу "дура" і на тому все. Висновок зробив для себе не лізь там де тебе не треба. хоч і не логічно. Напевно є певна кількість жінок мазихісток щоб жити і думати заб є чи доживу.
DIC зараз поза форумом  
Подякували 2:
cheesy (08.11.2012), r3start (12.11.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.11.2012, 06:23 #2069370   #17
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: б"є - значить любить?

Тварь хочет драки? Тварь её получит!

що може бути гірше хворого мужика ? хіба що дурепа, яка його провокує .
для декого в задоволення доводити до белого коленья та получати головиць, а потім обурюватись. це вже як стиль життя .
SNIZHOK зараз поза форумом  
Подякували 2:
erazel (12.11.2012), r3start (12.11.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.11.2012, 10:21 #2069505   #18
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: б"є - значить любить?

На рахунок бити жінку - останнє діло - згідний повністю.
Але мене цікавить також ситуація, коли жінка не лише провокує бійку, але й сама починає розпускати руки першою. От чисто гіпотетично, як вважають жінки, що робити, щоб уникнути конфліктної ситуації, коли саме жінка (як правило, випивша) неадекватно себе веде???
Відповідь "не піддаватись на провокацію" не завжди зможе мати місце.
Давно колись була ситуація з знайомим, коли добряче випивша дівчина ображала його, його батьків, била його... правда до тих пір, коли все це перейшло межу. Ніяким чином не хочу захищати знайомого, але бувають (хоч здебільшого крайнє рідко) ситуації, коли саме жінка виступає таким винуватцем, який користується правилом, що жінок бити - зло. От не знаю, як правильно поступати в таких ситуаціях, і не знаю, як би поступив я, але застосування сили (застосувати силу і бити - різні речі) в окремих випадках, думаю, потрібне.
andrey_ko зараз поза форумом  
Подякували 3:
Big Brother (13.11.2012), r3start (12.11.2012), vovka199504 (06.11.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.11.2012, 10:56 #2069525   #19
Freeboy
Типово Відповідь: б"є - значить любить?

Цитата:
Допис від andrey_ko Переглянути допис
Але мене цікавить також ситуація, коли жінка не лише провокує бійку, але й сама починає розпускати руки першою. От чисто гіпотетично, як вважають жінки, що робити, щоб уникнути конфліктної ситуації, коли саме жінка (як правило, випивша) неадекватно себе веде???
Відповідь "не піддаватись на провокацію" не завжди зможе мати місце.
От не знаю, як правильно поступати в таких ситуаціях, і не знаю, як би поступив я, але застосування сили (застосувати силу і бити - різні речі) в окремих випадках, думаю, потрібне.
Тікати!!!!!!!))) І то так далеко,щоб більше ніколи з тою "дівчиною" не зустрічатися)))))))

Вважаю,що силу варто застосовувати(не бити) тільки в тому випадку, коли "дівчина" розпускає руки до Дівчини.
Freeboy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.11.2012, 11:02 #2069531   #20
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: б"є - значить любить?

Цитата
Допис від Freeboy Переглянути допис
Вважаю,що силу варто застосовувати(не бити) тільки в тому випадку, коли "дівчина" розпускає руки до Дівчини.
помогти коханій завалити суперницю ?
SNIZHOK зараз поза форумом  
Подякували 2:
andrey_ko (06.11.2012), Jane Doe (06.11.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 11:28.