Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтернет-кафе "КРАПКА" та партнери

Інтернет-кафе "КРАПКА" та партнери Про різностороннє життя "Крапки", бару-піцерії "Пава", крапкістів та крапківських тусівок. Місце зустрічі її постійних й вірних клієнтів, а також просто хороших людей ;)


Кафе-піцерія "Пава": новини, відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 12.06.2007, 15:17 #344811   #21
Kija
Banned
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Тут хочу стати на захист Пави, а яка різниця коли платити? Мені для прикладу поскільки і так збираюсь оплачувати своє замовлення нема різниці коли оплатити замовлення одразу чи під-час того як буду залишати заклад. Тут по-моєму єдиний мінус це те, що при такій системі офіціанти навряд чи зароблять чайові.
І ще тут говорили про те що можна судити про те розрахується людина чи ні по зовнішньому вигляду. От з цим кардинально не погоджуюсь, не так давно сам став свідком такої ситуації: коли сидів в такому закладі, як "Кава на Валовій", то біля нас сиділа пара (одразу видно було що на побаченні), мужчина був років, 30-35, при галстуку, але після того як вони покинули заклад офіціанту прийшлось доганяти його на вулиці, поскільки залишивши гроші на столику він недоплатив n-нну суму грошей.
Kija зараз поза форумом  
Старий 12.06.2007, 15:23 #344817   #22
Developer
 
Аватар для Developer
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

ну наприклад я якправило засівши сижу довго, дозамовляю 3 - 4 рази
і мене реально кумарить коли щоразу хочеть гроші наперед при цьому)

помоєму це ненормально.

як я вже сказав статус закладу по таких ознаках і оцінюю

і ще раз наголошую що то МОЯ думка. Я не претендую на статус Оракула =) просто висловлюю думку)
Developer зараз поза форумом  
Старий 12.06.2007, 15:26 #344820   #23
Stanislav
 
Аватар для Stanislav
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Також стану на захист "Пави" є такі заклади де вас можуть сильно обдурити коли приносять рахунок, округляють цифри сильно (RUS знає де таке)) а тут одразу все видно, якщо навіть обдурять (в чому я сумніваюсь) то буде замітно.
Stanislav зараз поза форумом  
Старий 12.06.2007, 15:27 #344824   #24
Kija
Banned
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата:
Допис від Developer Переглянути допис
як я вже сказав статус закладу по таких ознаках і оцінюю
А я то думав, що ми говорим про студенську їдальню, а то оказується про елітний ресторан
Я б тоже був не задоволений якби мене попросили скажім в Класіку чи Млині заплати наперед, але в Кока-колі я б сприйняв це за належне
Kija зараз поза форумом  
Старий 12.06.2007, 15:51 #344847   #25
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Девелопер,
Цитата Іван, багато хто не прийде вже чисто через оті розрахунки за кожен заказ.
Усіх клієнтів не охопиш...

Цитата Для мене то взагалі образливо, і сервісом то важко назвати, чув Паву переробили, збирався піти сьодні подивитися, повечеряти з пивом, перечитав цю тему і певно що передумав...
Мені наприклад подобається сервіс на першому місці якість і смак їжі, а на другому для мене саме сервіс, а якщо апетит спортять ще до їжі офіціанти то то нікуди не годиться...
Те, що ти описуєш вже було. І в студмістечку воно не має запиту.

Цитата навіть незнаю, хай візуально хоть визначаютсья при виборі режиму оплати, невірю от я наприклад шо я виглядаю на людину що поїсть і втіче
ви собі лестите
жартую

Цитата а при оплаті при кожному замовленні відчуваєш себе школярем в забігайлівці. Я думав що Паву переробили щоб вийти на новий рівень, як мінімум хорошого кафе, а розрахунки за кожне замовлення - перша ознака дешевої забігайлівки.
задум позиціюватись саме як дешева забігайлівка з "натяком на якість"...

Цитата ну наприклад я якправило засівши сижу довго, дозамовляю 3 - 4 рази
і мене реально кумарить коли щоразу хочеть гроші наперед при цьому)
100% тоді ліпше йти в повноцінний бар чи ресторан
тут підхід "прийшов-замовив-оплатив-поїв-попив-пішов"...

щодо "передоплати", то для тих клієнтів, що обмежені в фінансах це навіть ліпше, бо він впевнений, що не буде якоїсь несподіванки з рахунком...
FortYear зараз поза форумом  
Старий 12.06.2007, 15:53 #344849   #26
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

щодо додаткових наповнювачів до піци:
у меню цього немає, але усно можна дозамовити додатково шинку, ковбасу, курку, сир, помідори, кукурудзу, болг.перець, гриби...
ціни на різні наповнювачі різні
частина з них включена в меню в рубриці "млинець"
FortYear зараз поза форумом  
Старий 12.06.2007, 17:19 #344969   #27
Nata
 
Аватар для Nata
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата:
Допис від Kija Переглянути допис
Тут хочу стати на захист Пави, а яка різниця коли платити? Мені для прикладу поскільки і так збираюсь оплачувати своє замовлення нема різниці коли оплатити замовлення одразу чи під-час того як буду залишати заклад. Тут по-моєму єдиний мінус це те, що при такій системі офіціанти навряд чи зароблять чайові.
кумарить те, що кожен раз тре лазити в сумку по гроші, ми робили замовлення 5 разів десь, і вже заіпалися платити.
в кінцевому випадку ми запуталися в рахунках.
Nata зараз поза форумом  
Старий 12.06.2007, 17:21 #344975   #28
Nata
 
Аватар для Nata
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис

100% тоді ліпше йти в повноцінний бар чи ресторан
тут підхід "прийшов-замовив-оплатив-поїв-попив-пішов"...
ну, літом і у вихідні, чи ввечері так напевно не буває.
Nata зараз поза форумом  
Старий 12.06.2007, 17:24 #344978   #29
Byr4uk.
 
Аватар для Byr4uk.
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Nata

а як що до того, аби одразу обдумати і замовити все те, що хочеться?
а то саме більше дістають пропозиціями: "нам пивка, а ми тут подумаєм і скажем". це студ їдалка!

2 ол

а як, вас, накажете маркерувати?
хм, в мене є ідея: тра маркер і кожному на лобі писати якісь символи "довіри") от потіхи було б, та весело.
роздули з мухи слона. за день обслуговується купа народу (за середньо статистичний день кухня з баром видає понад 4000 одиниць їжі і пійла і тд), на превеликий жаль (певне мамі з татом треба вписати) феноменальної памяті я не маю, та й за всіма бігати я не збираюсь, занадто малі чайові залишаєте, шановні. (дозволю собі трішки сарказму_))) )

Востаннє редагував Byr4uk.: 12.06.2007 о 17:32.
Byr4uk. зараз поза форумом  
Старий 12.06.2007, 17:27 #344984   #30
Nata
 
Аватар для Nata
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата:
Допис від Byr4uk. Переглянути допис
Nata

а як що до того, аби одразу обдумати і замовити все те, що хочеться?
а то саме більше дістають пропозиціями: "нам пивка, а ми тут подумаєм і скажем". це студ їдалка!
блять, то шо тобі ( чи адміністрації) зле, що ми після одного пива вирішили не розходитися і випити ще одне, або шо я через годину захотіла ще щось поїсти бо зголодніла/ не наїлася?
вибачте мене Іван Леонідович, але це пісєц, якшо офіціант таке говорить клієнту. я шо і коли хочу тоді і замовляю, а тобі гроші платять за те, шо б ти прносив те шо я замовляю, а не для того що б говорив " а шо всьо зразу не можна заказати"? шонеясно?
піздєц, просто, а не обслуговування.
Nata зараз поза форумом  
Старий 12.06.2007, 17:31 #344992   #31
RUS
 
Аватар для RUS
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата:
Допис від Developer Переглянути допис
розрахунки за кожне замовлення
Не буде розрахунку за кожне замовлення, не буде літньої площадки.
Як ти наприклад уявляєш собі у Топільче обслуговування без попереднього розрахунку.
Так же само, студентів, які готові на кожному кроці заробити собі халяву є більше ніж таких поважних клієнтів як ти (тобто не підуть з місця, доки не розплатяться).
RUS зараз поза форумом  
Старий 12.06.2007, 17:39 #345003   #32
RUS
 
Аватар для RUS
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Ната, блять (вибачте Іване Леонідовиче), але я зараз не на робочому місці і можу тобі навіть пику набити без чайових. А то, що ти робиш фзамовлення на 5 грн, то краще хай на твоє місце прийдуть нормальні клієнти і зроблять нормальне замовлення, тоді я до них посміхнуся, і, повір, вони до мене також!!!
RUS зараз поза форумом  
Старий 12.06.2007, 17:41 #345006   #33
Byr4uk.
 
Аватар для Byr4uk.
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Nata

шановна, в кожного бувають важкі дні, якщо не сказати кретичні (судячи по посту), та маску людяності втрачати не варто.
Ви не такий клієнт невіпатсо біля якого я маю не відходити! щось я не пригадую, що хтось отримував відмову (від мене особисто), як ПІСЛЯ ЦІЛОЇ години, котра минула після випитого пива, хтось був необслужений.
а так, щоб ТЕБЕ не гризло сумління, і аж ніяк не вдаряло в гарячку, на моя роботу нарікань не було: ні зі сторони колективу, ні зі сторони дирекції, ну а з клієнтами я стараюсь ладити... ну тими, що на людей смахують!
Byr4uk. зараз поза форумом  
Старий 12.06.2007, 17:43 #345010   #34
Byr4uk.
 
Аватар для Byr4uk.
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

RUS

та то я просто знаю, де він сидить, того Девелопер не старається тікати))
Byr4uk. зараз поза форумом  
Старий 12.06.2007, 20:28 #345183   #35
Kaminko
 
Аватар для Kaminko
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата:
Допис від Nata Переглянути допис
блять, то шо тобі ( чи адміністрації) зле, що ми після одного пива вирішили не розходитися і випити ще одне, або шо я через годину захотіла ще щось поїсти бо зголодніла/ не наїлася?
вибачте мене Іван Леонідович, але це пісєц, якшо офіціант таке говорить клієнту. я шо і коли хочу тоді і замовляю, а тобі гроші платять за те, шо б ти прносив те шо я замовляю, а не для того що б говорив " а шо всьо зразу не можна заказати"? шонеясно?
піздєц, просто, а не обслуговування.
Ната, при всій повазі ... не ПХ. І не строй з себе ... Ти ж нормальна дівчина, шо ти тут починаєш вийо...? Я розумію, що цими постами ти хочеш когось вколоти, але при тому ти вколюєш ще й мене, що мені дуже образливо, знаючи тебе, як хорошу і добру людину.
Не можемо ми ще досягти рівня європейського ресторану, цього і не прагнемо.
Наша основна мета щоб люди смачно і недорого поїли.
Ви бачили при вході в Паву, тим більше на літній майданчик табличку з 5-тю зірками?
Не бачили. Тому що її там нема. Якщо побачите, то після ваших постів, подібних тим, що вгорі - ми закриємось.

П.С. Клієнти в ресторанах де таке обслуговування, про яке ви говорили, ведуть себе зовсім не так, як ви. В закладах такого рівня при тій поведінці, яка була у вас - вас би відразу попросили б вийти.
І все замовлення не складало б 10 грн., а то й менше.

Востаннє редагував Kaminko: 12.06.2007 о 20:31.
Kaminko зараз поза форумом  
Старий 12.06.2007, 20:37 #345190   #36
Kaminko
 
Аватар для Kaminko
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата:
Допис від Developer Переглянути допис
Іван, багато хто не прийде вже чисто через оті розрахунки за кожен заказ.
Для мене то взагалі образливо, і сервісом то важко назвати,
Ой, у мене галюни, чи то я справді вас ввечорі бачив? )))
Ну-с чекаємо черговий опус про те як все погано в Паві.
І основне мене цікавить - чи сподобалась вам наша кухня
У нас зараз оновлене меню і я хотів би почути думку шанувальника хорошої кухні і вишуканого сервісу, який, я думаю, звернув на то увагу (а не тільки на пивну карту) і скуштував скромні вироби наших кухарів.

Востаннє редагував Kaminko: 12.06.2007 о 20:43.
Kaminko зараз поза форумом  
Старий 12.06.2007, 21:25 #345245   #37
@NYKey
 
Аватар для @NYKey
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

на захист "пави" +1

Не хочу перечитувати всіх скарг, але...
ІМХО, заклад планувався як студентський бар, добре, що кругозір відвідувачів розширився. А тепер вніманіє вапрос: хтось з тих всіх, хто вносить дану критику, хоч колись працював у сфері обслуговування? Може й офф-топ, але все ж, колись власними руками і ногами працював офіціантом в Челентано. Повірте, як би ідеально офіціант не анмагався працювати, все рівно всюди він не встигне.

Тим більше, переважно в Паві великий наплив клієнтів, тому і виходить іноді плутанина з замовленнями і рахунками.

Тепер на рахунок рахунків Добре, що взагалі офіціант приймає замовлення на вулиці, а не доводитсья самому стояти і чекати біля бар-стійки
@NYKey зараз поза форумом  
Старий 12.06.2007, 21:27 #345250   #38
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Друзі,
Давайте жити дружно!

Можливі побажання врахували або врахуємо.
Але коли пост скидається на "підйо..", то не дуже хочеться чемно на нього реагувати.

Ната, ти вже раз висловила свою думку щодо передоплати. Ми її почули. Нажаль, її врахувати не можемо. У всякому разі на даному етапі. Постарався обгрунтувати чому саме. Навіщо її активно і навіть агресивно і далі виголошувати?

Вибірково комусь робити передоплату, а комусь післяоплату - це образа частини клієнтів.

п.с. хто матюкається - отримав або отримає форумне покарання.
п.п.с. і взагалі, що це за хрєнов Іван Леонідович? :-О
FortYear зараз поза форумом  
Старий 12.06.2007, 22:17 #345319   #39
Не повірила
 
Аватар для Не повірила
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Сьогодні неприємна була ситуація.
Офіціантка каже: "Ви сядьте подумайте, що будете замовляти, щоб я не бігала 150 разів". Це було таким тоном ніби вона послугу нам робить.
Я розумію її, цілий день на ногах. Але ж хтось не може підстроюватись до когось у дозах по випиванню пива. І якщо я сиджу з кимось за столиком, це не означає, що у нас спільний бюджет.
Короче негарно.


Кухня подобається. А сервісом я не балувана, просто цей випадок якось задів.

Востаннє редагував Не повірила: 12.06.2007 о 22:19.
Не повірила зараз поза форумом  
Старий 12.06.2007, 22:19 #345323   #40
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата
Допис від Iriska Переглянути допис
Сьогодні неприємна була ситуація.
Офіціантка каже: "Ви сядьте подумайте, що будете замовляти, щоб я не бігала 150 разів". Це було таким тоном ніби вона послугу нам робить.
Погоджуємось, що це невірно.
Зробимо дівчатам "підказку".
FortYear зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 22:41.