Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Різне > Привіталки

Привіталки Тут вітаємо з днем народження, різними святами, іменинами, річницями, видатними датами. Святкування, застолья, могоричі... та про те, як треба справді відпочивати :)


Джамала виграла Євробачення!

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 16.05.2016, 18:41 #2634872   #61
NEO[VENOM]
 
Аватар для NEO[VENOM]
Типово Відповідь: Джамала виграла Євробачення!

Цитата:
Допис від Дєцко Переглянути допис
О, давайте ще.
Чому стримуєтесь? Та покажіть наприкінець усе на що ви здатні))))
Ще й в стіну побийтесь для переконання.
Злив зараховано
NEO[VENOM] зараз поза форумом  
Старий 16.05.2016, 18:43 #2634873   #62
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: Джамала виграла Євробачення!

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Гіга співає мелодійно і в нього модно дрижить голос на високих нотах, а Тімберлейк читає практично речитативом - то він фуфло порівняно з Гігою я так розумію?
Є й репери яких я час від часу слухаю, як і співаки на подобі Гіги. Чи й джазові.
Але ті співаки, що ти перерахував, не моє, ну що зробиш.
Чи ти за них теж битимешся до крові і доказуватимеш, що вони найкращі в світі і думка інших фуфло? )))

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від NEO[VENOM] Переглянути допис
Злив зараховано
і це все?
а я думала ти можеш більше )))

Давайте так, я для того, щоб вас попустило, визнаю, що ви реально краще розбираєтесь в музиці і та пісня супер-пупер-мегакрута.
Підходить.? А то бачу вам на фоні того прям життя нема.)))
Все, пішла вчити слова. Але надіюсь я не єдина буду хто їх з даної теми знатиме.
а то буде дуже обідно.

усе, махайте прапорами і приймайте мою поразку.

Востаннє редагував Дєцко: 16.05.2016 о 18:48. Причина: Пізніше додано
Дєцко зараз поза форумом  
Старий 16.05.2016, 18:53 #2634877   #63
nazarik30
Активний учасник
Типово Відповідь: Джамала виграла Євробачення!

Аргументація деяких дописувачів грунтується на одвічних істинах типу:

Карась икру метал ? МЕТАААЛЛ!!!!

Реп єто кал? КААААЛЛ!!!!


Замітив таку особливість,чим старша людина стає,тим простіша музика їй починає подобатись. Але є унікали,які в 40 готові "махнути розплетеною косою". І до 5тої ранку доказувати,шо саме їхній улюблений стиль,то тру,а всьо решта гафно. Типу,та з одної пісні айронмейден,океан ельзи 5 альбомів може написати.

Чесно,мені не сильно сподобалось аранжування пісні,але вокал і мелодія,особливо приспіву,круті.

Чи заслужено дали перше місце. Звичайно,що так.
Враховуватись повинно багато чого. І от це "чого" все в купі було досить круто.
nazarik30 зараз поза форумом  
Старий 16.05.2016, 19:01 #2634878   #64
Pmz
житель чату
 
Аватар для Pmz
Типово Відповідь: Джамала виграла Євробачення!

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
та ти гониш
я тут пишу саме про музику від самого початку.
я розумію, що може комусь стиль не подобатись - але якісна музика - це якісна музика.
Тому мені смішно слухати заявки на зразок "я слухаю рок і класику, а пісня дмалали - гафно"

аргументуй, пліз, чому ця пісня фуфло? в якому місці вона немелодійна, де Джамала сфальшивила і все таке? Трохи було, коли виступала після оголошення переможницею - емоції зашкалювали видно. А сам виступ в неї бездоганний був.
Покажи мені хоч одного музичного критика (який хоч би не пише херню, про те, що Ролінги в ноти не попадають), який би назвав цю пісню фуфлом. Бо Нео дійсно класно вас підколов - ви дійсно дуже Лозу нагадуєте зара

Гіга співає мелодійно і в нього модно дрижить голос на високих нотах, а Тімберлейк читає практично речитативом - то він фуфло порівняно з Гігою я так розумію?
ти мелодію 1944 можеш наспівати? але чесно. . можеш? навряд. от ми про то і говорим. чи ти знаеш хоч одного виконавця чиі пісні всі стовідсотково тобі подобаються? нема таких виконавців. от нема і все. візьми репертуар любого свого улюбленого артиста і ти ну максимум всі альбоми по назвах назвеш, а з пісень самі хітові. для прикладу мені подобаеться скрябін. але є пісні які рвуть а є такі які мені неподобаються. можливо я іх нерозумію, але шось подобаеться більше ,шось менше, для мене особисто показник хорошоі пісні це чи можу я іі мелодію згадати або сказати чия це пісня. про пісню джамали цього не скажеш. ти не вгадаеш цю пісню з пяти нот) .
Pmz зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
Andrik84 (16.05.2016)
Старий 16.05.2016, 19:54 #2634881   #65
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Джамала виграла Євробачення!

Цитата Але є одне але: сама пісня дійсно фуфло.


Додано через 20 хвилин
Цитата Чи заслужено дали перше місце. Звичайно,що так.
Підтримую

Востаннє редагував ion: 16.05.2016 о 19:54. Причина: Пізніше додано
ion зараз поза форумом  
Подякували 2:
Andrik84 (16.05.2016), switch (16.05.2016)
Старий 16.05.2016, 21:12 #2634907   #66
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Джамала виграла Євробачення!

а воть йа таки доси не втямив - тим клятим дурним москалям вже 3,143дец нарешті чи як ?
Стечкин зараз поза форумом  
Старий 16.05.2016, 21:52 #2634935   #67
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Джамала виграла Євробачення!

Цитата:
Допис від Pmz Переглянути допис
ти мелодію 1944 можеш наспівати? але чесно. . можеш? навряд
приспів - легко. намугикати правда, так як він там на татарській.
Цитата:
Допис від Pmz Переглянути допис
для мене особисто показник хорошоі пісні це чи можу я іі мелодію згадати або сказати чия це пісня. про пісню джамали цього не скажеш. ти не вгадаеш цю пісню з пяти нот) .
Ну якщо згадати те шоу (вгадай мелодію) - то я вірогідно вгадав би і з одної ноти - там дуже характерний вступ.

Я і мотивчик Сансея можу наспівати:
"Лав, лав, лав із зе онлі вей.
Єєєєєєєєєєєєєєє"
і фсьо - фся пісня. за що там голосувати було?

Скажу так - мене Євробачення зацікавило, коли я дізнався, що в відборі братимуть участь Хардкіс, і відбір я дивився через них, бо саме в цей час перебував під впливом їхніх останніх кліпів на ютубі. Я навіть тут постив їхні відео в темі про хорошу українську музику. Ще здається там Алоіз брала участь (ексГірчиця) в якої теж багато є речей, які мені подобаються. Але почув Джамалу і відправив СМС за неї - її пісня мені реально сподобалась більше.

ПС: іон - 5 балів, шикарний скрін

ППС: мені ця суперечка нагадала один випадок:
сидимо ми з дружиною в її батьківза святковим столом, що святкували - не памятаю вже, вгостях були друзі її батьків. Віком років так 60. Ну і щось якось зачепили тему музики, а незадовго до того в тернополі був якраз концерт Океанів на стадіоні. Вакарчук тоді робив такі оригінальні доволі програші і вступи між піснями- хто був - той знає, хто не був - може на ютубі є. Ну от цю його творчість вони і згадали. Епітети були які не хоч, від кривляння і до завивання (на концерті вони не були - десь просто в той час проходили по Старому Парку). Ну я це слухав мовчки, я не маю звичку сперечась з набагато старшими за себе. Але тут по телеку показують Федишинку і вони випалюють "Оце от гарно дівчина співає! А не кривляється як отой!"
Я хвилину стримувався, потім таки пирскнув, далі вже ледь не ржав. Ну на щастя вони вже на той час забули про Вакарчука, тому я зїхав з теми фразою типу "та так, згадав дещо"

Мораль сєй басні - про смаки звичайно не сперечаються, але якщо людині ведміть вуха відтоптак, то не варто записуватись в музичні критики. А то виходить потім що Вакарчук - бездарний, а Федишинка - примадонна

Востаннє редагував switch: 16.05.2016 о 22:18.
switch зараз поза форумом  
Старий 16.05.2016, 22:33 #2634943   #68
Freeboy
Типово Відповідь: Джамала виграла Євробачення!

Цитата:
Допис від Дєцко Переглянути допис
ще раз пораджу деяким скакунам-патріотам не путати патріотизм, нелюбов до наших сусідів і хорошу музику.
а я ще раз дууууже прошу шоб ти кинула мені в вуха хочаб 2-3 якісних. хороших муз. композиції)) чи слабо? просто якщо людина називає виступ Джамали "фуфлом і гім...." то в такому випадку варто надати приклад якісної сучасної музики)
Freeboy зараз поза форумом  
Старий 16.05.2016, 22:44 #2634944   #69
Pmz
житель чату
 
Аватар для Pmz
Типово Відповідь: Джамала виграла Євробачення!

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
приспів - легко. намугикати правда, так як він там на татарській.

Ну якщо згадати те шоу (вгадай мелодію) - то я вірогідно вгадав би і з одної ноти - там дуже характерний вступ.

Я і мотивчик Сансея можу наспівати:
"Лав, лав, лав із зе онлі вей.
Єєєєєєєєєєєєєєє"
і фсьо - фся пісня. за що там голосувати було?

Скажу так - мене Євробачення зацікавило, коли я дізнався, що в відборі братимуть участь Хардкіс, і відбір я дивився через них, бо саме в цей час перебував під впливом їхніх останніх кліпів на ютубі. Я навіть тут постив їхні відео в темі про хорошу українську музику. Ще здається там Алоіз брала участь (ексГірчиця) в якої теж багато є речей, які мені подобаються. Але почув Джамалу і відправив СМС за неї - її пісня мені реально сподобалась більше.

ПС: іон - 5 балів, шикарний скрін

ППС: мені ця суперечка нагадала один випадок:
сидимо ми з дружиною в її батьківза святковим столом, що святкували - не памятаю вже, вгостях були друзі її батьків. Віком років так 60. Ну і щось якось зачепили тему музики, а незадовго до того в тернополі був якраз концерт Океанів на стадіоні. Вакарчук тоді робив такі оригінальні доволі програші і вступи між піснями- хто був - той знає, хто не був - може на ютубі є. Ну от цю його творчість вони і згадали. Епітети були які не хоч, від кривляння і до завивання (на концерті вони не були - десь просто в той час проходили по Старому Парку). Ну я це слухав мовчки, я не маю звичку сперечась з набагато старшими за себе. Але тут по телеку показують Федишинку і вони випалюють "Оце от гарно дівчина співає! А не кривляється як отой!"
Я хвилину стримувався, потім таки пирскнув, далі вже ледь не ржав. Ну на щастя вони вже на той час забули про Вакарчука, тому я зїхав з теми фразою типу "та так, згадав дещо"

Мораль сєй басні - про смаки звичайно не сперечаються, але якщо людині ведміть вуха відтоптак, то не варто записуватись в музичні критики. А то виходить потім що Вакарчук - бездарний, а Федишинка - примадонна
ти вважаеш шо я немаю слуху і не маю смаку? добре ,хай буде так. але тоді питання як з 1998 по 2002 я зміг умудритись пропрацювати діджеем. і нехай я лиш міксував треки з компактів,але немаючи смаку так довго дискотеку не крутять. . і да,про смаки не спорять.

Додано через 7 хвилин
Цитата
Допис від Freeboy Переглянути допис
а я ще раз дууууже прошу шоб ти кинула мені в вуха хочаб 2-3 якісних. хороших муз. композиції)) чи слабо? просто якщо людина називає виступ Джамали "фуфлом і гім...." то в такому випадку варто надати приклад якісної сучасної музики)
якшо людині не сподобалась пісня і вона про то сказала вголос то це шо вже смертельний гріх? просто реально смішно дивитись як тут всі бьються в груди доказуючи наскільки пісня класна. . ну не торкнуло нас. значить не торкнуло. мені от друга ріка,фліт подобаеться,,зараз підуть скоріш за все фрази да це попса і тд. но мені воно подобаеться, і переслуховую не один раз. а от 1944 я навряд чи добавлю в своі плейлисти.

Востаннє редагував Pmz: 16.05.2016 о 22:44. Причина: Пізніше додано
Pmz зараз поза форумом  
Старий 16.05.2016, 22:53 #2634947   #70
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Джамала виграла Євробачення!

Цитата і да,про смаки не спорять.
100 пудів!
Ну і навколо чого суперечка?
Вже ж ніби були визначились, що на фоні конкурсантів Джамала була неформатом, так? Так. За неї крім проф.журі голосували люди? Голосували! Інші країни давали 12? Давали.
Отже, своїми оцінками світ засвідчив перевагу Джамали над конкурентами. Про що суперечка?

Додано через 4 хвилини
Цитата якшо людині не сподобалась пісня і вона про то сказала вголос то це шо вже смертельний гріх?
нєєє. Дєцко назвала пісню фуфлом. Вона не сказала щось типу: "я не розумію цю пісню" чи "це не мій смак", а просто рубанула "фуфло". Це не думка, а категоричне заперечення чужих смаків.

Востаннє редагував ion: 16.05.2016 о 22:56. Причина: Пізніше додано
ion зараз поза форумом  
Подякував(ла):
NEO[VENOM] (16.05.2016)
Старий 16.05.2016, 23:11 #2634954   #71
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Джамала виграла Євробачення!

Цитата:
Допис від ion Переглянути допис
нєєє. Дєцко назвала пісню фуфлом. Вона не сказала щось типу: "я не розумію цю пісню" чи "це не мій смак", а просто рубанула "фуфло". Це не думка, а категоричне заперечення чужих смаків.
вот власне що
і до речі я не натякав, що Дєцко чи Пмз вуха відтоптали, я просто розповів історію.
Як би пояснити: от я писав, мені класика не подобається,я не додам в плейлист ні Вівальді ні Моцарта - но я точно не скажу що їхня музика - фуфлова Ну може щобтак сильно не заганятись - то візьму попроще - я не люблю російський рок, ну там за деяким виключенням. Але я не назву Гребенщикова фуфлом Так само з тими Океанами - мені ОЕ подобається ще з студентських років, хоч і не все. Навря можна всерйоз сприймати людину, яка скаже що їхня музика - фуфло, от Федишинка - це справжня музика.
До речі я так зрозумів купа народу і не бачили того фінального виступу, хоч вже написали свою "рецензію".
Я викладу на всякий. Це якраз фінал:
switch зараз поза форумом  
Подякували 3:
Freeboy (16.05.2016), ion (16.05.2016), NEO[VENOM] (16.05.2016)
Старий 16.05.2016, 23:21 #2634956   #72
Freeboy
Типово Відповідь: Джамала виграла Євробачення!

Цитата:
Допис від Pmz Переглянути допис
якшо людині не сподобалась пісня і вона про то сказала вголос то це шо вже смертельний гріх? просто реально смішно дивитись як тут всі бьються в груди доказуючи наскільки пісня класна. . ну не торкнуло нас. значить не торкнуло. мені от друга ріка,фліт подобаеться,,зараз підуть скоріш за все фрази да це попса і тд. но мені воно подобаеться, і переслуховую не один раз. а от 1944 я навряд чи добавлю в своі плейлисти.
По-перше, тицьни пальцем в то місце де я доказую шо пісня Джамали дуже класна.
по-друге, між значенням слів "не подобається" і " то фуфло і гів.." є дуже велика різниця. Якщо мені не подобається голос Вакаручка, то я не можу собі дозволити називати творчість Океану Ельзи фуфлом, шлаком і т.д. Бо як не крути, а мелодичність їх пісень(те що сприймається душею) і якість виконання(те що можна оцінити розумінням) досить таки на пристойному рівні . Тобто в мене є своя особиста думка, але при цьому я не можу назвати гів... те, що для когось може бути вершиною музичної насолоди.)
А якщо вже брати суто виступ Джамали, то я також відношуся до тих, кого пісня не дуже зачепила за живе.) Я вважав, що група Хардкіс більше підходилп для того щоб представляти нашу країну на такому конкурсі . Але ! Вокальні дані +зовнішність+ професійне якісне виконання+ неформат для даного конкурсу+емоційне виконнання(виконання душею)+історичний підтекст, який конкретно натякає на сучасні події в країні = заслужена пермога над стандартною попсою. Комусь її виступ може подобатись, а комусь не дуже...але обзивати виступ Джамали непристойноми словами то це як мінімум показує рівень культури самих "критиків"
Freeboy зараз поза форумом  
Подякували 7:
andrey_ko (18.05.2016), Пантера (17.05.2016), ion (17.05.2016), Leopold (17.05.2016), NEO[VENOM] (16.05.2016), switch (16.05.2016), Джалка (16.05.2016)
Старий 16.05.2016, 23:23 #2634957   #73
NeChipaiBoKaka
Banned
Типово Відповідь: Джамала виграла Євробачення!

вау!автоматически народная артистка и депутат Рады! поздравляю!
NeChipaiBoKaka зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Дєцко (17.05.2016)
Сказали Фууу!: 2
Ektalion (19.05.2016), NEO[VENOM] (16.05.2016)
Старий 16.05.2016, 23:56 #2634958   #74
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Джамала виграла Євробачення!

Нє, ну ок.
Джамала перемогла незаслужено Дєцко права. То хто мав перемогти?
Всерйоз рахує хтось що оця пісня сильніша?

Та будьте серйозні, люди. Там що постановка номера, що сама мелодика - якась ака банальщина що капєц просто. Приспів - просто якийсь довбаний марш бравих солдатів любові
(ну ок - признаю - в другій половині виступу - крута компютерна графіка, хотя нагаду демонстрацію якогось реадктора, бо ніхера не ясно, яке смислове навантаження і як воно привязано до пісні)
От те, що Росія набрала стільки балів по глядачах - це реально спрацював імідж Рашки в Європі.
Там Україна по великому рахунку майже пусте місце досі для багатьох, зато Рашка - то ж ЧіЧіЧіПі, як колись один кінчений гуморист розповідав. Росія - це бренд. Це,мля, сила, сурові мужики, водка і ведмеді.
Ну і енджел фейс енд войс Сірожки Лазарєва.
Цука, я як дивлюсь його виступ - мені чогось зразу згадуються 200-ті і люди на колінах вздовж трас. І тут таке ангелятко про любов співає - вища ступінь лицемірства.
Може Джамала і могла справедливо поступитись перемогою, але не йому це точно...

Додано через 25 хвилин
Те, що, Джамала взяла друге місце по журі і глядачах і в результаті виграла - це політика.
А те, що ця пісня програла Лазарєву по глядацьких балах - це не політика?

Ця пісня лідирувала по голосуванню журі, причом з відривом від другого місця Джамали майже на 100 балів. А по балах від глядачів - Лазарєв обскакав і її і Джамалу.
Ну я можу зрозуміти, що Джамала могла в неї виграти - пісні різні, багато хто зацінив настрій емоції Джамали. Але Лазарєв і Дамі - ну це дуже велика різниця по моєму.
Но переміг по глядачах він
Ладно, валю я спати. Щасливо.
Як правильно написав один чувак в коментах: "Переможців не судять, переможених - не памятають".
Виграла - і молодець.

Востаннє редагував switch: 17.05.2016 о 00:00. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Подякували 3:
Leopold (17.05.2016), pberit (17.05.2016), Romko_7 (17.05.2016)
Старий 17.05.2016, 01:49 #2634966   #75
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Джамала виграла Євробачення!

Цей конкурс до речі показав вже вкотре всю нікчемність москальні - чому вони спати не можуть через перемогу України? Адже перед ними ще прослойка - Австралія? Чому немає серед них критики в цю сторону? Як на мене питань набагато більше, починаючи від територіальної приналежності, банальності пісні і багатьох інших аспектів. Чому агресія саме до України? питання риторичне...
Я розумію чому вся москальня хоче щоб вибирали переможців саме глядачами адже їхніх людей по світу найбільше! Як може якась малюсінька країна типу Бельгії (певно є і менші то я так) змагатись з ними? Очевидно що йоб...і москальні в просторах "загнившої" Гейропи найбільше саме тому вони безперервно виграватимуть цей конкурс! Тому вони і проти журі, бо хто ж їх з адекватних людей любить?
Тому народ не ведіться на провокації цих уродів, як не крути Україна суто по оригінальності і по голосу виграє!
Це не моя музика, я смс за Хардкіс висилав, ну але ж виграла Джамала то ми від нашого (вірніше вашого) вибору як мінімум не програли точно!
pberit зараз поза форумом  
Старий 17.05.2016, 07:51 #2634975   #76
kookla
mimimi
 
Аватар для kookla
Типово Відповідь: Джамала виграла Євробачення!

4 сторінки вбитого часу.
Євробачення не дивилась.
Джамала молодець. В плейлести пісню добавила.
Якраз недавно читала книжку, що музика сама по собі нічого не варта і ми кайфуємо від емоцій, які відчуваємо, коли слухаємо.

Тупо не розумію як люди просять наспівати (шось з творчості evanescence ще попросіть, ага) і порівнюють з пародією гринжолів.
Твіти тупорилих москальських малолєток теж не варті часу, але фанові )
kookla зараз поза форумом  
Старий 17.05.2016, 16:31 #2635076   #77
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Джамала виграла Євробачення!

Слушна думка! Сам задумувався над тим, як же ж українці могли купитись на того Лазарєва...
ion зараз поза форумом  
Старий 18.05.2016, 00:38 #2635159   #78
NeChipaiBoKaka
Banned
Типово Відповідь: Джамала виграла Євробачення!

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Тому народ не ведіться на провокації цих уродів, як не крути Україна суто по оригінальності і по голосу виграє!
Твои бабки - тебе и девушку танцевать)

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Чому агресія саме до України?
Ну так на третьей минуте после победы уже резвились, что не всех певцов впускать будем? ааа! уже успели обгадиться ))))

Додано через 46 хвилин
ну и напоследок давайте поговорим за что конкретно проклятый Сталин погнал целый народ в Сибирию !!! наверное просто так лег пасьянс !!! а че было?

Додано через 6 хвилин
вот украинцы вообще фашистам не служили! а сколько этих гавриков поступило в ваффен СС ? вот сколько? просто напишите цифру.

Додано через 5 хвилин
Когда приходят незнакомцы...
Они приходят в твой дом...

Заимпись 20 тыс. в СС и 9 чел. в партизанах...

Додано через 36 секунд
а че она про это не пела???
аааа!!!! они в СС за Украину сражались !!! пардан...за УССР
скока человек они порешили ??


Востаннє редагував NeChipaiBoKaka: 18.05.2016 о 00:52. Причина: Пізніше додано
NeChipaiBoKaka зараз поза форумом  
Старий 18.05.2016, 06:18 #2635173   #79
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: Джамала виграла Євробачення!

Цитата Заимпись 20 тыс. в СС и 9 чел. в партизанах...
Ей, мудило, санітари в інтернет випустили?
на!
Цитата Но, кроме собственно русских частей СС, с оружием в руках, воевавших на стороне Гитлера, на службе Вермахта были и другие воинские части и подразделения, состоявшие из русских. О которых по уже сложившейся "доброй" традиции сами ново-русские историки и патриоты "забывают" рассказать. А между тем, как говорится, есть на что посмотреть. К примеру:
ОСНОВНЫЕ КОЛЛАБОРАЦИОННЫЕ ФОРМИРОВАНИЯ. ВООРУЖЁННЫЕ СИЛЫ "СОЮЗНОГО ГОСУДАРСТВА"
Вооруженные силы Конгресса Освобождения Народов России (КОНР) (1 армия, 4 корпуса, 8 дивизий, 8 бригад).
Русская Освободительная Армия Конгресса Освобождения Народов России (3 дивизии, 2 бригады).
"АРМИИ" ВЕРМАХТА
Русская Освободительная Армия Вермахта - 12 охранных корпусов, 13 дивизий, 30 бригад.
Русская Освободительная Народная Армия - 5 полков, 18 батальонов.
Русская Национальная Народная Армия - 3 полка, 12 батальонов.
Русская Национальная Армия - 2 полка, 12 батальонов.
КОРПУС АВИАЦИОННЫЙ
Военно-Воздушные Силы КОНР (Авиационный корпус КОНР) - 87 самолётов, 1авиагруппа,1 полк.
ОХРАННЫЕ КОРПУСА АРМЕЙСКИХ ТЫЛОВЫХ РАЙОНОВ ВЕРМАХТА
582-й охранный (русский) корпус Вермахта - 11 батальонов.
583-й охранный ( эстонско-русский) корпус Вермахта - 10 батальонов.
584-й охранный (русский) корпус Вермахта - 6 батальонов.
590-й охранный казачий (русский) корпус Вермахта - 1 полк, 4 батальона.
580-й охранный казачий (русский) корпус Вермахта - 1 полк , 9 батальонов.
532-й охранный (русский) корпус Вермахта - 13 батальонов.
559-й охранный ( русский) корпус Вермахта - 7 батальонов.
ВОСТОЧНЫЕ ЛЕГИОНЫ ВЕРМАХТА
Русский легион "Белый Крест" Вермахта - 4 батальона.
ДИВИЗИИ АБВЕРА
"Особая дивизия "Россия"" генерала Смысловского - 1 полк, 12 батальонов.
БРИГАДЫ АБВЕРА
Бригада "Граукопф" - "РННА" генерала Иванова - 1 полк, 5 батальонов.
ДИВИЗИИ ВЕРМАХТА ОСОБОГО НАЗНАЧЕНИЯ
442-я Особого назначения - 2 полка РОА.
136-я Особого назначения - 2 полка РОА.
210-я Особого назначения стационарная пехотная (береговой обороны) - 1 полк, 2 отдельных батальона РОА.
"ТУЗЕМНЫЕ" ОХРАННЫЕ КОРПУСА И САМООБОРОНА
Русский охранный корпус Вермахта в Сербии - 1 бригада, 5 полков.
Русская "Народная стража" генерального комиссариата "Москва" (Тылового района группы армий "Центр") - 13 батальонов, 1 кавалерийский дивизион.
(РУССКО-ХОРВАТСКИЕ)
15-й Горнострелковый корпус особого назначения 2-й танковой армии:
русских - 1 охранный корпус, 5 полков, хорватских - 2 дивизии, 6 полков.
69-й Корпус особого назначения 2-й танковой армии: русских - 1 дивизия , 8 полков, хорватских - 1 дивизия, 3 полка.
Таким образом, большую часть, как в иностранных частях и дивизиях СС составляли русские, так и собственно в частях Вермахта, большую часть коллаборантов составляли все те же русские. Но сколько же всего, хотя бы примерно, русских, воевало на стороне Гитлера и Третьего рейха? Можно ли в принципе вообще подсчитать их общее количество? В принципе - да. По разным подсчетам, разных исследователей, общее количество русских воевавших на стороне Третьего Рейха колеблется от нуля (собственно подсчеты нынешних пламенных русских патриотов, которые умудряются все русские части и дивизии СС записать в украинцев, беларусов и латышей с грузинами) и до двух миллионов. Но, скорее всего, истина, как всегда находится где-то посередине, между двумя этими цифрами. Тем более, что сами немцы, по состоянию на 1943 год, общее количество русских воевавших на стороне Третьего Рейха определяют в 800 тыс. чел.
ion зараз поза форумом  
Подякував(ла):
aleko2007 (18.05.2016)
Старий 18.05.2016, 08:09 #2635187   #80
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Джамала виграла Євробачення!

Забий.
З цим тролем спілкуватись - то те саме що головою об стіну битись.
Їм тільки нагоду дай зїхати на улюблені теми про "фашистських прихвостнів"

Я скажу так: росію - чудово розумію
такі надії покладали на це Євробачення, це ж така нагода покращити свій імідж перед Єв Гейропою, відсунути на задній план Україну, провести шикарне шоу, а там може і скасування санкцій можна буде обговорити.
А не зрослось
Гірше - шанс на покращення іміджу отримала Україна. Та ще й Джамала розповіла Європі історію, яку росіяни воліли б не згадувати - а то ж якось так виходить, що і Крим то не їхній, а татарський насправді, нє?
Нє, ну для Кремля Джамала з перемогою цієї пісні - реально як кістка поперек горла.
Але насправді якби були розумніші - тихо б собі сопіли в 2 дирки і за тиждень уже ніхто про цю пісню і її тему не згадував би. Так ні - тупаки самі ж розігрівають інетрес до незручної їм теми
switch зараз поза форумом  
Подякували 3:
aleko2007 (18.05.2016), ion (18.05.2016), Romko_7 (18.05.2016)
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 23:52.