Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > Дизайн та web-дизайн

Дизайн та web-дизайн Усі види дизайнів: оголошення, листівки, газети, журнали, банери, логотипи, сайти та ін.


Де можна безкоштовно скачати теми Themeforest?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 21.11.2013, 22:26 #2304091   #41
wenux
Неактивний учасник
 
Аватар для wenux
Типово Відповідь: Де можна безкоштовно скачати теми Themeforest?

більшість тем з темефоресту не знайдеш у вільному розповсюдженні,проте якщо вміти користуватись татом гуглом,знайдеш багато корисного)
wenux зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.06.2014, 09:14 #2411770   #42
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Де можна безкоштовно скачати теми Themeforest?

Що темі пропадати, використаю її у свої цілях.
Ніби все ок, поборов я дублі майже повністю, кількість сторінок в Я і Г скоро будуть співпадати. Але недавно Гугл почав знову щось мутити, в результатах пошуку добавив майже до всіх заголовків слово Vizit. Типу такого - Електромагнітні замки для домофону - Vizit. В тайтлах цього немає, назва сайту також інша, де він те придумав хз. Знайшов інформацію що якщо гуглу не подобається опис сайту то він його може з Дмозу брати і треба теги додавати щоб він цього не робив. Може таке бути щоб він з ДМОЗ одне слово (назву сайту) брав?

Востаннє редагував pberit: 25.06.2014 о 16:28.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.06.2014, 10:20 #2411796   #43
wenux
Неактивний учасник
 
Аватар для wenux
Типово Відповідь: Де можна безкоштовно скачати теми Themeforest?

Доречі,багато тем з темфоресту є тут themelock.com
wenux зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
mr.psiho (26.06.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.06.2014, 18:32 #2411920   #44
promouter
 
Аватар для promouter
Типово Відповідь: Де можна безкоштовно скачати теми Themeforest?

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Що темі пропадати, використаю її у свої цілях.
Ніби все ок, поборов я дублі майже повністю, кількість сторінок в Я і Г скоро будуть співпадати. Але недавно Гугл почав знову щось мутити, в результатах пошуку добавив майже до всіх заголовків слово Vizit. Типу такого - Електромагнітні замки для домофону - Vizit. В тайтлах цього немає, назва сайту також інша, де він те придумав хз. Знайшов інформацію що якщо гуглу не подобається опис сайту то він його може з Дмозу брати і треба теги додавати щоб він цього не робив. Може таке бути щоб він з ДМОЗ одне слово (назву сайту) брав?
Додай в код метатег: <meta name="robots" content="NOODP">
Також рекомендую сквозняком через цілий сайт прописати або назву фірми (прим. Безпечний дім), або адрес сайту (прим. domofon-vizit.in.ua).
promouter зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.06.2014, 19:55 #2411950   #45
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Де можна безкоштовно скачати теми Themeforest?

Цитата:
Допис від promouter Переглянути допис
Додай в код метатег: <meta name="robots" content="NOODP">
Також рекомендую сквозняком через цілий сайт прописати або назву фірми (прим. Безпечний дім), або адрес сайту (прим. domofon-vizit.in.ua).
Так, читав про цей тег, от тільки думаю чи в ньому проблема. Раніше ж такого не було...
На рахунок адресу сайту не зовсім зрозумів, посилання на головну зі всіх сторінок зробити? Якщо так то воно так і є в хедері і футері.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.06.2014, 09:39 #2412498   #46
orka13
 
Аватар для orka13
Типово Відповідь: Де можна безкоштовно скачати теми Themeforest?

ДМОЗ ні причому. Просто в гугла появилася така звичка:
Якщо заголовок сайту надто короткий, або дуже довгий, або короткий та ще й неунікальний (ідентичний з заголовками інших сайтів в топ, що дуже актуально для магазинів з позиціями товарів), то гугл формує свій заголовок в видачі, і може добавляти в кінці назву домена сайту, або компанії, або слогану. Всі ці дані для приставок беруться з сквозніків меню, або контаків і т.д. От тому, певне, promouter і рекомендував змінити ці дані, якщо є потреба змінити приставку гугла. А якщо є потреба позбутися приставки, то раджу якось уникалізововати заголовки і приводити їх в звичайний розмір, аби вони якраз поміщалися в видачі до краю, або чуть-чуть більші були.
Якщо я щось пропустив, то гуглим на серчі.
orka13 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (27.06.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.06.2014, 19:25 #2412699   #47
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Де можна безкоштовно скачати теми Themeforest?

Цитата:
Допис від orka13 Переглянути допис
ДМОЗ ні причому. Просто в гугла появилася така звичка:
Якщо заголовок сайту надто короткий, або дуже довгий, або короткий та ще й неунікальний (ідентичний з заголовками інших сайтів в топ, що дуже актуально для магазинів з позиціями товарів), то гугл формує свій заголовок в видачі, і може добавляти в кінці назву домена сайту, або компанії, або слогану. Всі ці дані для приставок беруться з сквозніків меню, або контаків і т.д. От тому, певне, promouter і рекомендував змінити ці дані, якщо є потреба змінити приставку гугла. А якщо є потреба позбутися приставки, то раджу якось уникалізововати заголовки і приводити їх в звичайний розмір, аби вони якраз поміщалися в видачі до краю, або чуть-чуть більші були.
Якщо я щось пропустив, то гуглим на серчі.
Якщо promouter писав додати мета тег, значить про ДМОЗ думав. Воно дивно якось добавляє, до коротких заголовків не додає те слово, до довгих додає, часом навпаки... Спочатку додавало назву сайту але відпустило, зараз собі придумало це слово. Але виникає питання - чому саме це слово? Воно в такій формі ніде на сайті не зустрічається, лише в ДМОЗ.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.06.2014, 19:45 #2413367   #48
promouter
 
Аватар для promouter
Типово Відповідь: Де можна безкоштовно скачати теми Themeforest?

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Якщо promouter писав додати мета тег, значить про ДМОЗ думав. Воно дивно якось добавляє, до коротких заголовків не додає те слово, до довгих додає, часом навпаки... Спочатку додавало назву сайту але відпустило, зараз собі придумало це слово. Але виникає питання - чому саме це слово? Воно в такій формі ніде на сайті не зустрічається, лише в ДМОЗ.
На рахунок DMOZ, то я більш ніж впевнений, що приставка саме звідти (прим. анкор посилання з DMOZ - Vizit, а приставка в пошуку... - правильно, Vizit).
На рахунок своїх слів: "Також рекомендую сквозняком через цілий сайт прописати або назву фірми (прим. Безпечний дім), або адрес сайту (прим. domofon-vizit.in.ua)."
То малося на увазі в title додати. Приклад шаблона title: %Твій заголовок на сторінці% - domofon-vizit.in.ua
Але проблема і справді криється глибше: короткі, не унікальні, спамні та такі, які не відповідають контенту сторінки, title.
Приведи на сайті title в порядок, пропиши той метатег, що я привів в попередньому повідомленні і буде тобі щастя.
promouter зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (30.06.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.06.2014, 13:39 #2413625   #49
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Де можна безкоштовно скачати теми Themeforest?

Цитата:
Допис від promouter Переглянути допис
На рахунок DMOZ, то я більш ніж впевнений, що приставка саме звідти (прим. анкор посилання з DMOZ - Vizit, а приставка в пошуку... - правильно, Vizit).
На рахунок своїх слів: "Також рекомендую сквозняком через цілий сайт прописати або назву фірми (прим. Безпечний дім), або адрес сайту (прим. domofon-vizit.in.ua)."
То малося на увазі в title додати. Приклад шаблона title: %Твій заголовок на сторінці% - domofon-vizit.in.ua
Але проблема і справді криється глибше: короткі, не унікальні, спамні та такі, які не відповідають контенту сторінки, title.
Приведи на сайті title в порядок, пропиши той метатег, що я привів в попередньому повідомленні і буде тобі щастя.
Також подумав про ДМОЗ, читав про це статті, єдине що здивувало що сайт в цьому каталозі вже давно, а з'явилась вона порівняно недавно. Тег додав, чекатиму результату. Ніколи не любив складати мета теги, це чомусь для мене напряжно. Ну що можна оригінального придумати для товару? Якщо це елктромагнітний замок, то це електромагнітний замок, що там оригінального напишеш в тайтл?
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.06.2014, 15:21 #2413665   #50
promouter
 
Аватар для promouter
Типово Відповідь: Де можна безкоштовно скачати теми Themeforest?

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Також подумав про ДМОЗ, читав про це статті, єдине що здивувало що сайт в цьому каталозі вже давно, а з'явилась вона порівняно недавно. Тег додав, чекатиму результату. Ніколи не любив складати мета теги, це чомусь для мене напряжно. Ну що можна оригінального придумати для товару? Якщо це елктромагнітний замок, то це електромагнітний замок, що там оригінального напишеш в тайтл?
Ось дивися - є така сторінка - domofon-vizit.in.ua/ru/zamki/ml300.html
Чому в Title не написати хоча б: Замок электромагнитный Vizit-ML300 - domofon-vizit.in.ua?
Чи так:
Замок электромагнитный Vizit-ML300 (%ціна%) купить в %список городов%. Vizit-ML300: описание, отзывы, продажа - domofon-vizit.in.ua.
Примітка. Якщо гарно подумати, то навіть не потрібно буде ручками прописувати для кожного товару окремо
Рекомендація. Завжди звертати увагу на аналогічні сайти, як там зроблено (Тернопіль не беремо до уваги - тут сайти "дубові" і практично не оптимізовані під пошукові системи).

Востаннє редагував promouter: 30.06.2014 о 15:21. Причина: Пізніше додано
promouter зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (30.06.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.08.2014, 10:14 #2439871   #51
mail14007
 
Аватар для mail14007
Типово Відповідь: Де можна безкоштовно скачати теми Themeforest?

хттп://www.wplocker.com/
mail14007 зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
mr.psiho (30.08.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.12.2014, 22:28 #2489030   #52
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Де можна безкоштовно скачати теми Themeforest?

Задовбали дублі! Не помагає їх ні в роботс закривати, ні вручну через панель видаляти.
А що буде якщо підійти кардинально до вирішення даної проблеми і зробити так - щоб індексація заборонялась мета тегами всіх сторінок яких немає в карті сайту ну або якомусь файлі? Так щоб наверняк!
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.12.2014, 18:04 #2489414   #53
selb
Активний учасник
Типово Відповідь: Де можна безкоштовно скачати теми Themeforest?

pberit, можливо, допоможе ця інформація.
selb зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.12.2014, 21:44 #2489516   #54
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Де можна безкоштовно скачати теми Themeforest?

Цитата
Допис від selb Переглянути допис
pberit, можливо, допоможе ця інформація.
Не допоиоже. Можливо файл роботс і не дозволить проіндексувати сторінку якщо її ще немає в індексі але якщо вона там вже є то гуглу на цей файл наплювати. В мене сторінки там закриті, вручну вже декілька разів подані на видалення але результату 0. Якщо сторінка має мета теги ноуіндекс, ноуфолов то вона випаде досить швидко з індексу. От я і думаю як би то так зробити щоб всі сторінки яких немає в карті сайту собі добавляли ці мета теги.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.12.2014, 06:27 #2489562   #55
selb
Активний учасник
Типово Відповідь: Де можна безкоштовно скачати теми Themeforest?

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
... як би то так зробити щоб всі сторінки яких немає в карті сайту собі добавляли ці мета теги.
У принципі, таке можна зробити на PHP.
selb зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.12.2014, 07:53 #2489577   #56
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Де можна безкоштовно скачати теми Themeforest?

Цитата
Допис від selb Переглянути допис
У принципі, таке можна зробити на PHP.
Знаю що можна але як? Ніде такої інформації не зустрічав і взагалі дивує чому ніхто такого ще не робив, це як на мене єдиний 100% метод побороти дублі джумли+віртуалмарта бо після кожного нового встановленого розширення все якась зараза вилазить.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.12.2014, 16:57 #2489764   #57
selb
Активний учасник
Lightbulb Відповідь: Де можна безкоштовно скачати теми Themeforest?

Вставити кодом, або інклюдом після "<head>".
Код PHP:
$sitemap $_SERVER['DOCUMENT_ROOT'].'/sitemap.xml'// шлях до sitemap.xml
$str file_get_contents($sitemap);
// $fn - адреса обробляємої сторінки, наприклад, statti/30-vzlom-domofonu
$fn 'statti/30-vzlom-domofonu';

// Дивимося, чи є така адреса в sitemap?
$pos strpos($str,$fn);

// Якщо немає, вставляємо <meta name="robots" content="NOODP">
if ($pos === false) echo "\n<meta name=\"robots\" content=\"NOODP\">\n"
Значення $fn треба отримувати самостійно.

Востаннє редагував selb: 24.12.2014 о 17:06.
selb зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (24.12.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.12.2014, 17:24 #2489771   #58
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Де можна безкоштовно скачати теми Themeforest?

Цитата
Допис від selb Переглянути допис
Вставити кодом, або інклюдом після "<head>".
Код PHP:
$sitemap $_SERVER['DOCUMENT_ROOT'].'/sitemap.xml'// шлях до sitemap.xml
$str file_get_contents($sitemap);
// $fn - адреса обробляємої сторінки, наприклад, statti/30-vzlom-domofonu
$fn 'statti/30-vzlom-domofonu';

// Дивимося, чи є така адреса в sitemap?
$pos strpos($str,$fn);

// Якщо немає, вставляємо <meta name="robots" content="NOODP">
if ($pos === false) echo "\n<meta name=\"robots\" content=\"NOODP\">\n"
Значення $fn треба отримувати самостійно.
Я трохи "далекий " так і не зрозумів на рахунок $fn
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.12.2014, 19:29 #2489831   #59
selb
Активний учасник
Типово Відповідь: Де можна безкоштовно скачати теми Themeforest?

pberit, відповів в ПП.
selb зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.10.2015, 23:21 #2582724   #60
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Де можна безкоштовно скачати теми Themeforest?

Щось я давно не відписував...
І так завдяки форумчанину selb вдалось добитись результату Я152 / Г158 сторінок при цьому всі 158 у гуглі не під фільтром, тобто фактично ідеальна індексація сайту! При чому дуже зручно і ефективно можна закривати/відкривати індексацію любих сторінок. Все ж круто було б добитися щоб різного хламу джумла не створювала але думаю це практично неможливо бо кожен плагін і компонент мутить своє.
Паралельно багато чого іншого замучено - модуль доставки нової пошти, з адмінкою де можна одразу друкувати стікери на посилки і т.д. При здійсненні покупок мені і клієнту приходить смс і багато інших ніштяків. Хотів би ще щоб модуль "замовити зворотній дзвінок відправляв мені смс але до цього ще руки не дійшли.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 22:31.