Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


що можна зробити романтичного для дівчини?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 30.06.2010, 18:56 #1386298   #81
Alinka
 
Аватар для Alinka
Типово Відповідь: що можна зробити романтичного для дівчини?

Так, ремонт крана і т.п. дуже потрібна річ, але якщо ти виходиш заміж за хлопця, живеш з ним рік, два, він ідеальний господар, все в тебе поремонтовано, працює, а на душі противно, бо твій чоловік не може елементарного: сказати що ти гарно виглядаєш, запрсити на каву, подарувати букет квітів просто-так. І тоді життя перетворюється в один "быт". І я впевнена на 100% що такі жінки зраджують своїм чоловікам, бо їм просто хочеться уваги, у вигляді чашки кави в ліжко, слів що ти найкраща і кохана!!!
Alinka зараз поза форумом  
Подякував(ла):
sl@yes (30.06.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.06.2010, 19:27 #1386314   #82
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: що можна зробити романтичного для дівчини?

Цитата:
Допис від Alinka Переглянути допис
Так, ремонт крана і т.п. дуже потрібна річ, але якщо ти виходиш заміж за хлопця, живеш з ним рік, два, він ідеальний господар, все в тебе поремонтовано, працює, а на душі противно, бо твій чоловік не може елементарного: сказати що ти гарно виглядаєш, запрсити на каву, подарувати букет квітів просто-так. І тоді життя перетворюється в один "быт". І я впевнена на 100% що такі жінки зраджують своїм чоловікам, бо їм просто хочеться уваги, у вигляді чашки кави в ліжко, слів що ти найкраща і кохана!!!

Я ж не проти романтики, яка для кожного своя ( емоції, мрії, ідеали), та різних витікаючих, але це має бути тет а тет, а не пафосна показуха. І не побут вбиває кохання, а відсутність кохання робить побут нестерпним .
SNIZHOK зараз поза форумом  
Подякував(ла):
[RCT].(*P@vuk****) (30.07.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.06.2010, 20:39 #1386359   #83
sl@yes
Активний учасник
Типово Відповідь: що можна зробити романтичного для дівчини?

Цитата:
Допис від Alinka Переглянути допис
Так, ремонт крана і т.п. дуже потрібна річ, але якщо ти виходиш заміж за хлопця, живеш з ним рік, два, він ідеальний господар, все в тебе поремонтовано, працює, а на душі противно, бо твій чоловік не може елементарного: сказати що ти гарно виглядаєш, запрсити на каву, подарувати букет квітів просто-так. І тоді життя перетворюється в один "быт". І я впевнена на 100% що такі жінки зраджують своїм чоловікам, бо їм просто хочеться уваги, у вигляді чашки кави в ліжко, слів що ти найкраща і кохана!!!
Ну так. Мені тоже не подобалось би, якби жінка вічно мила, прала, гладила, варила їсти, а потім лягала і казала "мене болить голова". А хіба сказати що ти гарно виглядаєш, запрсити на каву, подарувати букет квітів просто-так це романтика? Думаю, для багатьох це в порядку речей. Час від часу, для вас, любі наші дівчата, треба робити шось таке, що б ви казали "ах, ну мій - точно найкращий". Кран зремонтувати - ето хорошо, але треба задіти ваші тонкі душевні фібри, а краном того не зробиш

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від SNIZHOK Переглянути допис
Я ж не проти романтики, яка для кожного своя ( емоції, мрії, ідеали)...
То що б ти хотіла, щоб зробили романтичного для тебе? (звичайно, крім крана)

Востаннє редагував sl@yes: 30.06.2010 о 20:39. Причина: Пізніше додано
sl@yes зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.06.2010, 21:25 #1386410   #84
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: що можна зробити романтичного для дівчини?

Цитата
Допис від sl@yes Переглянути допис
То що б ти хотіла, щоб зробили романтичного для тебе? (звичайно, крім крана)
Хочу щоб мені Бред Пітт дзвонив на мобілку, а я така спала і скидала, а потім він би мені дзвонив з телефону Тарантіно,а я б взагалі на беззвучний поставила
SNIZHOK зараз поза форумом  
Подякували 3:
Punisher-x3m (01.07.2010), Romko_7 (30.07.2010), sl@yes (30.06.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.06.2010, 23:12 #1386578   #85
sl@yes
Активний учасник
Типово Відповідь: що можна зробити романтичного для дівчини?

Цитата:
Допис від SNIZHOK Переглянути допис
Хочу щоб мені Бред Пітт дзвонив на мобілку, а я така спала і скидала, а потім він би мені дзвонив з телефону Тарантіно,а я б взагалі на беззвучний поставила
О, покруче ремонту крана
sl@yes зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.07.2010, 21:02 #1395894   #86
GTM
 
Аватар для GTM
Типово Відповідь: що можна зробити романтичного для дівчини?

РОМАНТИКА - це набагато глибше ніж щось матеріальне... ОСОБИСТО ДЛЯ МЕНЕ - це зірвані в полі мої любимі ромашки, це УСМІШКА, ПОЦІЛУНОК В НОСИК, це ХОРОШИЙ ФІЛЬМ разом...
GTM зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.07.2010, 17:18 #1396577   #87
tratata
 
Аватар для tratata
Типово Відповідь: що можна зробити романтичного для дівчини?

як все банально просто!
порада №1:зніми лодку на озері(там за циганкою є бази,поговори з сторожами,за пузирь на годину дадуть,колись так робив).отож!дівчина є.лодка є.купи бутилку чогось(на свій смак чи смак дівчини),два бокала.думаю нескладно,але бокала а не пластикові стаканчики,глупо і по бидлячому.а бокали-вже говорять про те,що ти старався.ну і свічку при бажанні.хоча останнє не обов"язково.
№2 вечеря на 2-ох.рішай сам(вдома,в ресторані),головне створи романтичну атмосферу,якшо вдома.якшо в ресторані,то місце не надто людне .мені подобається класік.там і музика часто буває хороша і більш-менш романтично і щодо цін то там не так то і дорого.грн 200 думаю хватить(якшо звісно ти і дівчина не нажиратись прийшли).
№3 як варіант прояви оригінальність-шось типу пісня під балконом ))))думаєш смішно???можливо,зато прикольно,будь-хто оцінить твою сміливість співати під вікнами(тільки не вночі).якшо стидаєшся,знайди знайомого,нехай бере ветхую гітарку і заспіває )))
п.с.варантів купа,не будь скнарою,будь що не типове і неповсякденне,обрадує твою половинку,та навіть ті нещасні квіти в 7 ранку доставити службою доставки додому,підняти ранковий настрій.дерзай
tratata зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.07.2010, 14:08 #1402728   #88
Yankee
 
Аватар для Yankee
Smile Відповідь: що можна зробити романтичного для дівчини?

Цитата:
Допис від tratata Переглянути допис
як все банально просто!
порада №1:зніми лодку на озері(там за циганкою є бази,поговори з сторожами,за пузирь на годину дадуть,колись так робив).отож!дівчина є.лодка є.купи бутилку чогось(на свій смак чи смак дівчини),два бокала.думаю нескладно,але бокала а не пластикові стаканчики,глупо і по бидлячому.а бокали-вже говорять про те,що ти старався.ну і свічку при бажанні.хоча останнє не обов"язково.
№2 вечеря на 2-ох.рішай сам(вдома,в ресторані),головне створи романтичну атмосферу,якшо вдома.якшо в ресторані,то місце не надто людне .мені подобається класік.там і музика часто буває хороша і більш-менш романтично і щодо цін то там не так то і дорого.грн 200 думаю хватить(якшо звісно ти і дівчина не нажиратись прийшли).
№3 як варіант прояви оригінальність-шось типу пісня під балконом ))))думаєш смішно???можливо,зато прикольно,будь-хто оцінить твою сміливість співати під вікнами(тільки не вночі).якшо стидаєшся,знайди знайомого,нехай бере ветхую гітарку і заспіває )))
п.с.варантів купа,не будь скнарою,будь що не типове і неповсякденне,обрадує твою половинку,та навіть ті нещасні квіти в 7 ранку доставити службою доставки додому,підняти ранковий настрій.дерзай
Читаєш думки!

Від себе хочу добавити - взнай краще про сам "обєкт симпатії", підходь тактично до вирішення проблеми. А то ти просто запитав що можна зробити, це як тицьнув в небо.
Опиши свої можливості фінансові, до якого міця привязуєшся(Тернопіль чи ін.). Знову ж таки - що подобається тобі, а що їй.
І опиши - як ти сам бачиш і розумієш слово романтика, а то ми тут нарадим а ти проколишся на вечері (атмосферу будеш дискомфортно відчувати )
Yankee зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.07.2010, 19:32 #1416313   #89
Vushenka19
90*60*90
 
Аватар для Vushenka19
Типово Відповідь: що можна зробити романтичного для дівчини?

Цитата:
Допис від tratata Переглянути допис
навіть ті нещасні квіти в 7 ранку доставити службою доставки додому,підняти ранковий настрій.дерзай
Оце найбільше сподобалося з написаного))))
Vushenka19 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.07.2010, 19:54 #1416323   #90
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: що можна зробити романтичного для дівчини?

Цитата:
Допис від SNIZHOK Переглянути допис
Хочу щоб мені Бред Пітт дзвонив на мобілку, а я така спала і скидала, а потім він би мені дзвонив з телефону Тарантіно,а я б взагалі на беззвучний поставила
А через тиждень ці два штемпа приїдуть до тебе додому в костюмах сантехніків поремонтувати кран.
Romko_7 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
sl@yes (30.07.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.09.2017, 11:36 #2707497   #91
mariyadalmat
Banned
Типово Відповідь: що можна зробити романтичного для дівчини?

Заказать столик в ресторане, и перед тем как прийти к него сделать вечернюю прогулку на лимузине по ночному городу.
mariyadalmat зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
MoRZE (26.09.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.09.2017, 18:18 #2707546   #92
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: що можна зробити романтичного для дівчини?

взяти в погодинну оренду сексуального монстра типа Еразеля і надати йому і дівчині у користування шафу для одягу
я в Еразелі впевенений - він непереможний гравець у шахи і може годинами розказувати довірливим дівчатам про лінійку велокомпонентів шимано ХТ
Стечкин зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.09.2017, 20:15 #2707562   #93
dodge
 
Аватар для dodge
Типово Відповідь: що можна зробити романтичного для дівчини?

Цитата:
Допис від Стечкин Переглянути допис
взяти в погодинну оренду сексуального монстра типа Еразеля і надати йому і дівчині у користування шафу для одягу
я в Еразелі впевенений - він непереможний гравець у шахи і може годинами розказувати довірливим дівчатам про лінійку велокомпонентів шимано ХТ
дивно.... - думав зараз буде допис про вишню і кладовище де ти її .....
п.с. це часом не ти вчора був у водоканалі ?
dodge зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.09.2017, 20:32 #2707564   #94
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: що можна зробити романтичного для дівчини?

Цитата:
Допис від dodge Переглянути допис
дивно.... - думав зараз буде допис про вишню і кладовище де ти її .....
не наздогнав...
втікла (((
Стечкин зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2019, 12:56 #2747965   #95
Mila88
Учасник
Типово Відповідь: що можна зробити романтичного для дівчини?

можно подарить ей духи. Я заказываю на Parfum City, мои любимые - это духи от Каролины Эрреры, некоторые Шанель, Ангелы и Демоны
Mila88 зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
MoRZE (13.02.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.02.2019, 17:34 #2747980   #96
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: що можна зробити романтичного для дівчини?

подаруй своїй дівчині посібник "Особливості національного полювання у зимовий період на вампірів і голу Вишню" з авторским підписом

Востаннє редагував Стечкин: 14.02.2019 о 20:35.
Стечкин зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.03.2019, 17:04 #2750390   #97
IraTyz
Учасник
Типово Відповідь: що можна зробити романтичного для дівчини?

політ на повітряній кулі
IraTyz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.03.2019, 23:04 #2751324   #98
data
Учасник
 
Аватар для data
Типово Відповідь: що можна зробити романтичного для дівчини?

Як вам такий романтичний набір для закоханих?
data зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.04.2019, 08:58 #2756665   #99
Pavkon
Учасник
Типово Відповідь: що можна зробити романтичного для дівчини?

Как по мне, то лучше всего заказать красивейший букет роз, это вечная классика, которая понравится любой девушке. Вот здесь можно красивые цветы заказать, которые будут с душою доставлены) Знаю это не понаслышке
Pavkon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.04.2019, 12:31 #2756715   #100
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: що можна зробити романтичного для дівчини?

а йа таки категорічно наполягаю шо всякі там рози\троянди може подарувати лише кончений лох, шо реально потерпає від деменції...
а потребуєш справжньої романтики - запроси дівчину на нічну пробіжку голяком по цвинтарі
головне там не зустрітися із Стечкиним - той навчить поганому
Стечкин зараз поза форумом  
Подякував(ла):
shypuch (03.05.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 16:57.