Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво > Мистецтво різне


...®...Tattoo

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 10.04.2011, 11:41 #1622990   #261
Alinka
 
Аватар для Alinka
Типово Відповідь: ...®...Tattoo

...і не кожен зразу став великим майстром... ---- http://www.tatuirovanie.ru/ugly_tattoos.html а таких майстрів як цей є дууууууууже багато. Їх не те що обговорювати, їм руки відрізати треба. І чому люди, які "не дуже в цьому розуміються", але хочуть зробити собі тату мають попадати в руки до таких "уродів". Я тільки "ЗА" хороші і погані відгуки. І якщо Ви шановна BilkN так тут розпинаєтеся в захист "партачників", то думаю і за Вами не один "грішок"!
Alinka зараз поза форумом  
Подякував(ла):
DrakoschaSan (10.04.2011)
Старий 10.04.2011, 17:34 #1623313   #262
BilkN
 
Аватар для BilkN
Типово Відповідь: ...®...Tattoo

Привіт я партачників не захищаю.Я захищаю майстрів.Тому,що багато людей самі розпускають слухи.
Для чого невідомо.А клієнти чому ідуть до партачників.Хочуть дешево або на халяву зробити тату.
Всім відомо,що тату дороге задоволення.А скретчери беруть "на горілку".Що заплатили,те і маєте.
І якщо,хочете судити майстрів.Ідьте в Киів на фестиваль тату,отримайте перше місце.А ПОТІМ СУДІТЬ.
Хто які грішки має.
BilkN зараз поза форумом  
Старий 11.04.2011, 12:43 #1623977   #263
Alinka
 
Аватар для Alinka
Типово Відповідь: ...®...Tattoo

Не потрібно бути супер-пупер знавцем, щоб глянувши на роботу визначити якість!!!
Alinka зараз поза форумом  
Подякував(ла):
BilkN (11.04.2011)
Старий 11.04.2011, 13:10 #1624011   #264
Meteora
 
Аватар для Meteora
Типово Відповідь: ...®...Tattoo

Планую зробити тату в наступному році.
Майстером хотілось би бачити Кет фон Ді,але звичайно це анріал)
Meteora зараз поза форумом  
Старий 11.04.2011, 17:45 #1624301   #265
BilkN
 
Аватар для BilkN
Типово Відповідь: ...®...Tattoo

Привіт Alinka ви велика молодець якщо
розбираєтесь в якості тату.Якщо ви недавно зробили собі малюнок.То Вітаю Вас у світі татуйованих людей.
BilkN зараз поза форумом  
Старий 13.04.2011, 10:38 #1625784   #266
seryoja
Типово Відповідь: ...®...Tattoo

Привіт всім..
Партачнік значення доволі розтяжиме.. всі роблять загони, навіть супер профі майстри.. діло в тому що хтось робить то частіше а хтось рідше.. так само і у розвитку (всі проходять через партаки) да але хтось робить 1-5 партачків а потім нормально а деякі паро років не можуть рівну лінію зробити..
2-гий фактор це міняти голки одноразові, носіки, і т. д. і парити людям шо то стерильно..
Багато з "майстрів" тернополя не дотримуються основного - стерильності.. а потім вспливають всякі болячки (гепатит саме частіше).. заро як що приходять переробляти, підправляти, доробляти роботи інших майстрів відправляю здавати кров на ВІЛ і гепатит.. не дуже часто але всеж попадають позитивні результати..
а що клієнт? як він докаже що заразився саме від майстра - та ні як!!!
тим більше які мають бути умови щоб робити тату на дому?
заро в тернополі такий двіж мол всі майстри гонять один на одного.... да гонять і всі розказують що переробляють після інших (одні просто більше переробляють другі менше... так як спочатку писав що загони роблять всі одні більше другі менше).. так само і малюнок майстер зможе розказати людині шо буде супер кльова татушка, зробе якуто кльову з художьої точки зору татузу а клієнту через рік покажеться що кривенький, невразумітєльний трайбл буде виглядати крутіше.. все ще від людини залежить..
майстри переважно відчуждаються від інших майстрів (конкурєнти мол, або самовнушения я самий крутий) да ні які не конкурєнти на кожного майстра і на кожну ціну буде свій клієнт.. або тусуються групками.. не простіше б було якось всіх до купи, разом збиратись, шось вчитись, підтягувати один дного.. шоб якось вилізни на вищий рівень..
але тут є одна загвоздка.. наприклад мені не хочеться взагалі бачитись з деякими майстрами і з якими я навіть спілкуватись не збираюсь.. думаю і зі мною також деякі.. але якось при можлвості тре триматись купи і вчитись один у одного..
П. С. хочеться подивитись роботи Наталі раз вона вже є в цій темі..
seryoja зараз поза форумом  
Подякував(ла):
DrakoschaSan (13.04.2011)
Старий 13.04.2011, 12:22 #1625850   #267
DrakoschaSan
 
Аватар для DrakoschaSan
Question Відповідь: ...®...Tattoo

І всі з нетерпінням затаїли подих в очікуванні ...
DrakoschaSan зараз поза форумом  
Старий 13.04.2011, 20:18 #1626350   #268
seryoja
Типово Відповідь: ...®...Tattoo

Роботи Наталі найшов в неті..
Що до поста в якому сказано що зайняти перше місце в Києві на фесті а потім тут всіх "тушити" і вчити, то от як приклад.. Деякий час назад (десь рік тому) в Полтаві почали час від часу жалуватись на запартачені роботи одного майстра а потім як виявилось він неодноразовий переможець номінацій Тattoo Collection.. так що неважно яке місце займаєш, важно як ти в подальшому тримаєш рівень своїх робіт як майстер..
на фест.. да будем їхати але тоді коли піднімем майстерність.. ато пхатись коли маєш паро робіт якісь більш менш (середняк) (а думають що їх роботи суперово тільки дєлєтанти як сказав один мастр "Ваша самоуверенность будет всё больше угнетаться в процессе сравнительного анализа Ваших работ и работ Мастеров.
-Ваше недовольство собственными работами будет практически постоянным (несмотря на Ваши явные успехи в работе).
-И лестные отзывы односельчан уже не будут радовать как прежде.")нема смислу тай смішно.. думаю перед тим як їхати на якито фест тре мати якусь індивідуалність в роботах.. а не виставляти каталожну банальщину, ескізи, картини здерті з нету чи копії чиїгось робіт.. а індивідуальності в тернополі немає ні в одного "майстра"..
а щоб вирости як майстр тре час, вчитися, практика.. хтось довше а хтось скоріше головне старатись і щоб подобалось те що робиш.. да всі поголовно майстри робили серйозні загони в роботах.. В Тернополі є одна людина яка в 80-х-90-х роках їздила по різних містах і робила собі татузи в мастрів які заро дуже відомі в Україні і рахуються супер профі, які мають імя і статус.. але в той час їх робти заставляли чекати кращого, зустріну цього чоловіка сфоткаю ці татузи і виставлю як що комусь буде цікаво..
.. свої роботи (старі) по змозі виловлюю і доробляю, переробляю.. максимально як тільки можна.. але багато клієнтів вже не зловиш..
П. С. був би дуже радий як би мої роботи "критикували" навіть грубо критикували (саме майстри).. так б може б скорше вчився робити краще..
Що до того кого вигнали, то вже діло друге і запутане так як в Долоресі не тільки Наташа працювала.. а ще декілька майстрів імена яких історі вже умалчує але когось виганяли то точно..
а хто в полуничці робив?

Додано через 36 хвилин
Цитата:
Допис від Alinka Переглянути допис
...і не кожен зразу став великим майстром... ---- http://www.tatuirovanie.ru/ugly_tattoos.html
Стрелок, "майстр" вже історія і всі його знають.. доречі заро робить татузи досить пріємлімо...

Востаннє редагував seryoja: 13.04.2011 о 20:18. Причина: Пізніше додано
seryoja зараз поза форумом  
Подякував(ла):
DrakoschaSan (13.04.2011)
Старий 14.04.2011, 09:18 #1626768   #269
Alinka
 
Аватар для Alinka
Типово Відповідь: ...®...Tattoo

Цитата
Допис від seryoja Переглянути допис

Стрелок, "майстр" вже історія і всі його знають.. доречі заро робить татузи досить пріємлімо...
Дивно, що після такого йому ще не відбили бажання працювати у цій сфері!!! ))

Востаннє редагував Alinka: 15.04.2011 о 21:27.
Alinka зараз поза форумом  
Старий 16.04.2011, 08:44 #1628545   #270
BilkN
 
Аватар для BilkN
Типово Відповідь: ...®...Tattoo

Привіт роботи моі є на інмаркеті.А виставляти особисто для вас Саша не має резону.Так як ваша думка мене взагалі не цікавить.Тим більше ви моі роботи бачили.І якщо майстри непроти обмінятися досвідом роботи.Я також з радістю приєднаюсь.Дуже дякую усім за приємне спілкування.По переду літо бажаю майстрам вдалоі роботи,побільше клієнтів і хороших відгуків.З повагою Наташа!!!!!
BilkN зараз поза форумом  
Старий 16.04.2011, 09:57 #1628591   #271
Паша1991
Типово Відповідь: ...®...Tattoo

Де в тернополі можна зробити біотату? Яка приблизно ціна?
Паша1991 зараз поза форумом  
Старий 16.04.2011, 20:26 #1628896   #272
DrakoschaSan
 
Аватар для DrakoschaSan
Thumbs down Відповідь: ...®...Tattoo

Цитата:
Допис від BilkN Переглянути допис
Привіт роботи моі є на інмаркеті.А виставляти особисто для вас Саша не має резону.Так як ваша думка мене взагалі не цікавить.Тим більше ви моі роботи бачили.І якщо майстри непроти обмінятися досвідом роботи.Я також з радістю приєднаюсь.Дуже дякую усім за приємне спілкування.По переду літо бажаю майстрам вдалоі роботи,побільше клієнтів і хороших відгуків.З повагою Наташа!!!!!
Я б на Вашому місці найбільше цікавився би думкою людей, які мають відношення до вашої професії. Лишилося тільки уточнити, що в інтмаркеті дракон на спині не Ваша робота, навіть якщо по ній Вам пояснювали як працювати з кольором. Є багато гарних робіт, по яких колись і мене вчили - але я їх не видаю за свої роботи...
DrakoschaSan зараз поза форумом  
Подякував(ла):
seryoja (16.04.2011)
Старий 16.04.2011, 22:15 #1628989   #273
BilkN
 
Аватар для BilkN
Типово Відповідь: ...®...Tattoo

Ви Саша не на моєму місці,отже не вам вказувати що мені робити і чим цікавитись.А так як моі слова вас заділи,то можливо ви перестанете пліткувати накінець.А то Тернопіль місто мале.І люди все донесуть.А я вас не поважаю ні як майстра ні як мужчину.Тому ще раз кажу ваша думка мене не хвилює.))))
BilkN зараз поза форумом  
Старий 17.04.2011, 15:55 #1629157   #274
seryoja
Типово Відповідь: ...®...Tattoo

Цитата:
Допис від BilkN Переглянути допис
А виставляти особисто для вас Саша не має резону.Так як ваша думка мене взагалі не цікавить.
Цитата:
Допис від BilkN Переглянути допис
А я вас не поважаю ні як майстра ні як мужчину.Тому ще раз кажу ваша думка мене не хвилює.))))
Цитата:
Допис від BilkN Переглянути допис
І якщо майстри непроти обмінятися досвідом роботи.Я також з радістю приєднаюсь.
Вибачась, але ці цитати якось суперечась самі собі.. Хто захоче обмінюватись досвідом як що Ви так різко пишете..
виглядає так:
або пафосом пахне або якись мороз включається..

як що є якісь зуб на інших майстрів то це бажано вистовлювати і обговорювати при обміні досвідом.. ато на форумі тролити всі ковбої..

Цитата:
Допис від BilkN Переглянути допис
можливо ви перестанете пліткувати накінець.А то Тернопіль місто мале.І люди все донесуть.
всі донощики прям.. як показала практика що поки донесуть то вийде зовсім інше.. або ж і люди самі виходячи з якигось своїх думок від роботи і спілкування з попереднім майстром і вже приходять жалітись Вам.. а після Вас ідуть ще до когось і далі розказують вже за 2-ох майстрів..
так само як Ви пишете про те що інші майстри гонять на Вас і доносять люди, то так само і до тих ж майстрів доносять як мол Ви розказуєте за них.. (а це не обовязково точно вказувати і розказувати цілеспрямовано).. можна по при слово щось сказати а люди вже додумають..

Як що на вас гонять то вже "я не поважаю вас як мужчину".. а як що ви то "нічого лічного - бізнес"
і так як Ви тут пишете то так і надалі буде, Ви на нас гнати ми на Вас..

Додано через 6 хвилин
зі свіжого.. мабуть ще будем підправляти але пока так
http://cs9623.vkontakte.ru/u9237870/126489701/x_601534af.jpg

Востаннє редагував seryoja: 17.04.2011 о 19:36. Причина: Пізніше додано
seryoja зараз поза форумом  
Подякував(ла):
DrakoschaSan (17.04.2011)
Старий 17.04.2011, 18:21 #1629514   #275
BilkN
 
Аватар для BilkN
Типово Відповідь: ...®...Tattoo

Привіт Сергій ти так захищаеш..почитай
Люди, нізащо не ходіть в даний тату салон, там працює майстер Сергій, кидала ще той, здере гроші вперед, а потім кіданет вас, буде колупати самої тонкою голкою рік, та так, щоб ви самі від нього втекли, мене розвів на тисяч, а роботу зробив не більше.
Набери в Googl "пірсинг інтим жіночий" і прочитай графу"жіноче тату"
я ніколи не опущуся так низько щоб когось критикувати....це дописи твоіх клієнтів...
BilkN зараз поза форумом  
Старий 17.04.2011, 18:26 #1629518   #276
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: ...®...Tattoo

Цитата:
Допис від BilkN Переглянути допис
Привіт Сергій ти так захищаеш..почитай
Люди, нізащо не ходіть в даний тату салон, там працює майстер Сергій, кидала ще той, здере гроші вперед, а потім кіданет вас, буде колупати самої тонкою голкою рік, та так, щоб ви самі від нього втекли, мене розвів на тисяч, а роботу зробив не більше.
Набери в Googl "пірсинг інтим жіночий" і прочитай графу"жіноче тату"
я ніколи не опущуся так низько щоб когось критикувати....це дописи твоіх клієнтів...
ех. жінки жінки
Distemper зараз поза форумом  
Старий 17.04.2011, 18:53 #1629524   #277
BilkN
 
Аватар для BilkN
Типово Відповідь: ...®...Tattoo

Дякую усім за приємне спілкування.Ємоціі тримайте при собі,це погано впливає на роботу.
З повагою Наташа!!!!

Додано через 17 хвилин
Вітаю усіх балакунів файного міста Тернопіль з наступаючим святом Паски.Гарного відпочинку,смачноі паски і
гучного святкування.Па-па

Востаннє редагував BilkN: 17.04.2011 о 18:53. Причина: Пізніше додано
BilkN зараз поза форумом  
Старий 17.04.2011, 19:32 #1629557   #278
seryoja
Типово Відповідь: ...®...Tattoo

Цитата:
Допис від BilkN Переглянути допис
Привіт Сергій ти так захищаеш..почитай
Люди, нізащо не ходіть в даний тату салон, там працює майстер Сергій, кидала ще той, здере гроші вперед, а потім кіданет вас, буде колупати самої тонкою голкою рік, та так, щоб ви самі від нього втекли, мене розвів на тисяч, а роботу зробив не більше.
Набери в Googl "пірсинг інтим жіночий" і прочитай графу"жіноче тату"
я ніколи не опущуся так низько щоб когось критикувати....це дописи твоіх клієнтів...
1. нікого не захищаю..
2. з чого ти взяла шо це дописи моїх клієнтів? даючи посилку через гугл на якито сомнітєльний сайт..
голки молі, тонкі не юзаю.. всі кому робив, і інші майстри підтвердять..
3. ти рахуєш що критикувати - це опускатись.. як що так то виходить що майже всі великі майстри "піндоси" бо критикують роботи починаючих, вказаючи їм на помилки в роботах.... критиуцвати і сприймати критику тре нормально..
А те що ти пишеш нічого не більше як не обгрунтоване гноблення інших людей.. як що щото смущає чи гризе то по ділу пиши! Як вже писав критику і зауваження тре нормально сприймати і зауважувати..
Знаєш коли мені кажуть що я шось не так роблю то я задумуюсь чого я це роблю.. і роблю якісь висновки і подальшому страраюсь боків не повторювати..
Коли появились в цій гілці твої дописи думав може і дійсно якось будуть збиратись майстри і ділитись досвідом, вчитись, іздити на якіто майстре класи і т. д. і буде більше майстрів але помилився.. тут не тільки діло в тому щоб майстри купи тримались а в першу чергу стравлення якесь до людей..
чого я з Сашою спілкуюсь і ще з декількома, чого помагав майстрам які ротором робили, роздаючи їм машинки і блоки.. та для того шоб якось розвивати тату як культуру, ато в нас раніше всі говорили один з одним як зараз на форумі..
як шо так і далі буде то вийде шо всі будуть срати один на одного і битись за клієнтів бо бл... паро рублів можно заробити чи той майстер мені нахамив то він бик криворукий. а так і буде.. ібо завжди будуть люди які будуть гнати.. з якигось відомих тільки їм причин..
Особисто заробляю собі на хліб іншою роботою, тату як хоббі, чого в салоні? та того шо в дома не катіт робити таку процедуру..
seryoja зараз поза форумом  
Старий 17.04.2011, 23:42 #1629724   #279
Retro TATTOO
 
Аватар для Retro TATTOO
Типово Відповідь: ...®...Tattoo

Всім привіт .Давно не був тут ,бачу цікава і водночас безглузда дискусія.
Отож пару зауважень і висновківз прочитаного:
По 1 якшо людина робить партаки це вже не майтер а партачнік.
2 нічого проти партачніків ( ветєранів) не маю. завдяки їм люди осознають шо скупий платить двічі.)))
3 пліз не заряжайте умняк цей з визначенями про тату який вам розчесали на навчані і дали дипломчик яким можна попу витерти .Раджу в художку походити а тоді до тіла братися вивчивши акаемічний ресунок і основи малюнку.я не розумію як можна колоти не знаючи як воно насправді,це як роботи .перебили обвели і зачот)))
4 гнати на серьожу совісті нема в вас .він на мою думку рівень має і вам далеко до нього ше.
чомусь коли реклама була по місту і я робив тату фестиваль в козі лиш 3 наважилися прийти на публіку попрацювати.де ж всі модні ви такі були.
З питанями і пропозиціями прошу звертатися сюди http://vkontakte.ru/club234088#/club6775614

Додано через 46 хвилин
Доречі Наталя я будучи на місці цього хлопця вам би це не полишив так просто ви йому житя споганили чи це мож він погано доглянув .і це після корекції вашої вже.
Реально дуже важко зараз відкаверити це(((
Думайте Людям як неяк колите а не тваринам.хоч і тваринам таке жорстоко робити

Востаннє редагував Retro TATTOO: 17.04.2011 о 23:42. Причина: Пізніше додано
Retro TATTOO зараз поза форумом  
Старий 19.04.2011, 17:31 #1631200   #280
indie
 
Аватар для indie
Типово Відповідь: ...®...Tattoo

Добрий день! Скажіть будь ласка, скільки приблизьно буде коштувати такого плану тату?
indie зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 11:28.