Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


Результати опитування: Найкращий «паркетний» позашляховик? (+/- 20 000$)
Mitsubishi Outlander 8 5.33%
Mitsubishi Outlander XL 21 14.00%
Hyundai Tucson 14 9.33%
Subaru Forester 56 37.33%
Great Wall Hover 0 0%
SsangYong Kyron 6 4.00%
SsangYong Actyon 2 1.33%
Kia Sportage 4 2.67%
Suzuki Grand Vitara 14 9.33%
Nissan Qashqai 15 10.00%
ВАШ ВАРІАНТ (напишіть в темі) 10 6.67%
Голосували: 150. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Найкращий «паркетний» позашляховик?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 07.02.2010, 20:56 #1214780   #21
fresh
Типово Відповідь: Найкращий «паркетний» позашляховик?

Цитата:
Допис від tyzz Переглянути допис
KIA Sorento зараз 182 900 грн,якби в мене стояв вибір між "форіком" і соренто,то б обрав кіа,чому?Тому що кліренс більший,і повний джіп на рамі!
Скажи де за такі гроші? Я подивлюся... !!!

П.С. Я коли читав відгуки, про КІА Спортедж, то народ не дуже довольний був.
fresh зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.02.2010, 20:58 #1214781   #22
be$t
 
Аватар для be$t
Типово Відповідь: Найкращий «паркетний» позашляховик?

Найкрутіший паркетник - Nissan X-Trail. Надійний, на бездоріжжі точно найкращий в своєму класі, досить динамічний на дорозі.
be$t зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.02.2010, 21:17 #1214817   #23
fresh
Типово Відповідь: Найкращий «паркетний» позашляховик?

Цитата:
Допис від be$t Переглянути допис
Найкрутіший паркетник - Nissan X-Trail. Надійний, на бездоріжжі точно найкращий в своєму класі, досить динамічний на дорозі.
Можливо, але середня ціна нового Nissan X-Trail - поза 30 000 $
Нормальний б/у з 2008 року - від 26 000 $. Не вписується в грошові рамки в +/- 20 штук $
Дорогуватий троха, або мені ще збирати, а збирати
fresh зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.02.2010, 21:37 #1214852   #24
tyzz
 
Аватар для tyzz
Типово Відповідь: Найкращий «паркетний» позашляховик?

Цитата
Допис від fresh Переглянути допис
Скажи де за такі гроші? Я подивлюся... !!!

П.С. Я коли читав відгуки, про КІА Спортедж, то народ не дуже довольний був.
http://kia.com.ua/cars/sorento/integration.html
Спортедж і Соренто то є зовсім 2 різні машини,навіть нема шо рівняти!В знайомого Соренто,катається вже 3 роки,ніяких нарікань крім розходу палива!
tyzz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.02.2010, 21:50 #1214864   #25
Mr.Player
 
Аватар для Mr.Player
Типово Відповідь: Найкращий «паркетний» позашляховик?

Я тобі раніше в приват відписував вже, конкретно, що і до чого..
Я би брав форестер або аутбек, єдиний мінус в них - це те, що обслуговування дорожче, ніж в більшості авто зі списку, ми в хмельницькому обслуговуємся..хоча машини в мене не ламались, і на Т0 тіки їздив по кілометражу. форік пройшов 60 тисяч за 5 років - стабілізатори мінялись, на аутбеку так само, за 35 тисяч - 2 стабілізатора, все наразі.
Mr.Player зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.02.2010, 22:18 #1214896   #26
fresh
Типово Відповідь: Найкращий «паркетний» позашляховик?

Цитата:
Допис від Mr.Player Переглянути допис
Я тобі раніше в приват відписував вже, конкретно, що і до чого..
Я би брав форестер або аутбек, єдиний мінус в них - це те, що обслуговування дорожче, ніж в більшості авто зі списку, ми в хмельницькому обслуговуємся..хоча машини в мене не ламались, і на Т0 тіки їздив по кілометражу. форік пройшов 60 тисяч за 5 років - стабілізатори мінялись, на аутбеку так само, за 35 тисяч - 2 стабілізатора, все наразі.
Знаю! Щиро дякую, що тоді відписав. Не "спорю" Форестер - непогана машина. Тільки мені на неї грошей не хватає
Новий Форестер від 30 штук $ нормальний б/у від 25 штук $.
Спитаєш, як в тебе нема грошей, то якого х.. машину шукати?
Відповім, є 20 тисяч $, треба позашляховика, вони зараз трохи дешевші (бо зима, і не дуже попит є)
... от і мудрую.

І поки що намудрувати можу на новий Таксон, СангЙонг, он КІА внизу за 182 тисячі грн. (проте там ще як додати реєстрацію, страховку, антикорозійну обробку кузова, бо новий, може ще щось ...)\
Або б/у - трошки ширше коло, але тут треба знайти, щоб нормальний був, не битий, не крадений ...

Так що поки що шукаю з допомогою Форуму, що можна взяти за 20 000$


П,С.

До речі, хто знає - де реально можна купити нових японо-корейо-китайців?
Я поки що був тільки в салоні на Микулинецькій.

Востаннє редагував fresh: 07.02.2010 о 22:28.
fresh зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.02.2010, 22:27 #1214913   #27
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Найкращий «паркетний» позашляховик?

Цитата:
Допис від be$t Переглянути допис
Найкрутіший паркетник - Nissan X-Trail. Надійний, на бездоріжжі точно найкращий в своєму класі, досить динамічний на дорозі.
Це вже зовсім інший клас машини: не паркетник, а повноцінний джип. Хоча по ціні хороший конкурент Субару.
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.02.2010, 22:34 #1214925   #28
fresh
Типово Відповідь: Найкращий «паркетний» позашляховик?

Цитата:
Допис від . Переглянути допис
Це вже зовсім інший клас машини: не паркетник, а повноцінний джип. Хоча по ціні хороший конкурент Субару.
Хіба, Х-trail - повноцінний джип? Здається також безрамний...
fresh зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.02.2010, 22:45 #1214937   #29
SerBB
Типово Відповідь: Найкращий «паркетний» позашляховик?

Цитата:
Допис від be$t Переглянути допис
Найкрутіший паркетник - Nissan X-Trail. Надійний, на бездоріжжі точно найкращий в своєму класі, досить динамічний на дорозі.
Вибачте але це ви вже загнули))
Порівняйте тип приводу на Субаріках і на Хтрейлах, я не стверджую що кращий Субару, але на бездоріжжі то точно кращий.
fresh
На рахунок цін зараз акцій багато, і форестер 2 літра в районі 205-211 тисячс коштує.

Востаннє редагував SerBB: 07.02.2010 о 22:51.
SerBB зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.02.2010, 22:55 #1214946   #30
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Найкращий «паркетний» позашляховик?

Цитата
Допис від fresh Переглянути допис
Хіба, Х-trail - повноцінний джип? Здається також безрамний...
Хоча може і нічим не кращий Qashqai:
http://media.club4x4.ru/383-nissan_q...an_xtrail.html

Це Ніссан відносить його в іншу групу від кросоверів Qashqai i Murano.

Додано через 2 хвилини
Цитата
Допис від SerBB Переглянути допис
fresh
На рахунок цін зараз акцій багато, і форестер 2 літра в районі 205-211 тисячс коштує.
Хіба модель в старішому кузові, а не в 4-у поколінні.

Востаннє редагував .: 07.02.2010 о 22:55. Причина: Пізніше додано
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.02.2010, 23:00 #1214954   #31
SerBB
Типово Відповідь: Найкращий «паркетний» позашляховик?

Цитата:
Допис від . Переглянути допис
Хіба модель в старішому кузові, а не в 4-у поколінні.
Та ні якраз нова.
SerBB зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.02.2010, 23:34 #1214987   #32
Mr.Player
 
Аватар для Mr.Player
Типово Відповідь: Найкращий «паркетний» позашляховик?

Цитата
Допис від SerBB Переглянути допис
Вибачте але це ви вже загнули))
Порівняйте тип приводу на Субаріках і на Хтрейлах, я не стверджую що кращий Субару, але на бездоріжжі то точно кращий.
згодний.. взагалі на кращому повному приводі, ніж субаровський, їздити наразі не доводилося, хоч попадалися в руки і дорожчі машини преміум класу, вже мовчу про ніссан Хтреіл.
Mr.Player зараз поза форумом  
Подякував(ла):
SerBB (07.02.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.02.2010, 00:01 #1215007   #33
SerBB
Типово Відповідь: Найкращий «паркетний» позашляховик?

fresh
Питав про Аутбек.
Ще раз скажу про універсальність цього авто.
В далеких подорожах не змучуєшся, комфортна посадка і керування.
Великий багажник, при складених задніх сидіннях, можна спати в поний зріст двом дорослим людям до 180см.))), я вже не кажу про кількість перевезених речей, та про можливість завантажити як крупногабаритні речі так і 3 метрові рейки.
Проходимість - кліренс, повний привід, великі ходи підвіски. Відповідно - рибалка, полювання.
Комфортність та неубиваємість підвіски, великий плюс для наших доріг, якого стану дороги в нас сам знаєш)
Ну і їзда зимою. Наприклад зараз в місті є такі місця, що без повного приводу туди нема чого пхатись.
Дизайн авто, досить непоганий, подобається майже всім (модель 2005-2009)
З мінусів гірша керованність ніж у легкових авто, дорогувате облслуговування
SerBB зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.02.2010, 07:19 #1215095   #34
tyzz
 
Аватар для tyzz
Типово Відповідь: Найкращий «паркетний» позашляховик?

Пошукай Соренто 2008-2009 років,може є якісь конфіскати банків чи що,можна добряче зекономити!
tyzz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.02.2010, 08:19 #1215147   #35
D@nZeL
 
Аватар для D@nZeL
Типово Відповідь: Найкращий «паркетний» позашляховик?

А чому ніхто не розглядає таксона? помоєму досить хороша машина, і вигляд так нічо і порівняно з того класу за невеликі гроші можна взяти нову в хорошій комплектації з дизельним двигуном?
П.С. Правда от як вони в обслуговуванні і в експлуатації незнаю, але думаю машинка хороша, та й на різних тестах досить її хвалять...
D@nZeL зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.02.2010, 10:15 #1215317   #36
Mr.Player
 
Аватар для Mr.Player
Thumbs up Відповідь: Найкращий «паркетний» позашляховик?

Цитата
Допис від SerBB Переглянути допис
fresh
....
Великий багажник, при складених задніх сидіннях, можна спати в поний зріст двом дорослим людям до 180см.)))
З мінусів гірша керованність ніж у легкових авто, дорогувате облслуговування

100%, я маю в районі 190см, але коли складав минулої весни задній ряд, то спав там спокійно і без проблем, головне щось мягке постелити під себе.
А на рах.: * Дорогувате в обслуговуванні * - то вибачай, але за задоволення доводиться платити в будь-якій сфері людської діяльності, в т.ч. при експлуатації якісних авто.
п.с. а на рах. кіа спортейдж і таксона, це однакові машини, тіки марки інші, матеріали ті самі, ще можу сказати, машини може і гарні, але це далеко не суба, так вона значно дешевша, ну але тут вже хто на шо розраховує, відповідно там і салон попри аутбек - жигулівський, в знайомого той таксон, пересів з аутлендера на нього, не жаліється - бере менше бєнзи, обслуговування дешевше, ну але економія ця прийшлася на їздові характеристики, на внутрішнє оздоблення і сприяння машини і т.д.

Прохачу - я раджу звернути увагу на голосування, і відрив одного конкурента від інших, багато чого стає зрозумілим. При всій повазі до конкурентів, моя порада 2-3 річний аутбек ( або як варіант форік ) - тут вже більше до чого душа лежить, бо по багатьом параметрам це близькі машини.

Востаннє редагував Mr.Player: 08.02.2010 о 10:28.
Mr.Player зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.02.2010, 10:23 #1215333   #37
madyury
Типово Відповідь: Найкращий «паркетний» позашляховик?

Цитата:
Допис від tyzz Переглянути допис
Недавно стояв перед подібним вибором,шукав для тата машину.Після довгих роздумів,вирішили брати Lexus RX 330 2004 року ,покищо розмитнюється,оскільки авто із США,ціна вже перевалила за позначку в 25 тищ вічнозелених,ще лишається поставити на облік,доручення,техогляд,страховка.Порахували,і визначили,що обійдеться все діло в 27 тисяч.
Особисто я б, на твому місці обрав б - б.у Кіа Соренто.Повний джип,на рамі,з 2.5 дизельним мотором.А з списку переліченого вище,мій + за Субару Форестер,хоча дизайн мені відверто не подобається,але прохідність і надійність субару вже багато років завойовує довіру наших автопокупців!

читаємо про Субару: http://fishki.net/commentall.php?id=62039

Субару вже давно не те, що було
madyury зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.02.2010, 10:33 #1215351   #38
Mr.Player
 
Аватар для Mr.Player
Типово Відповідь: Найкращий «паркетний» позашляховик?

Цитата
Допис від madyury Переглянути допис
читаємо про Субару: http://fishki.net/commentall.php?id=62039

Субару вже давно не те, що було
точніше цей випадок з форестером - вже не те, що було.
тай ми говоримо більше за попередній модельний ряд + це перший такий випадок, що я зустрічав. тут ніхто нікого не переконує щось купляти чи ні, просто я раджу зі своєї сторони по тим авто, з якими стикався сам, а не читав тести в неті.
Mr.Player зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.02.2010, 11:03 #1215383   #39
be$t
 
Аватар для be$t
Типово Відповідь: Найкращий «паркетний» позашляховик?

Цитата Можливо, але середня ціна нового Nissan X-Trail - поза 30 000 $
Нормальний б/у з 2008 року - від 26 000 $. Не вписується в грошові рамки в +/- 20 штук $
Дорогуватий троха, або мені ще збирати, а збирати
Моя думка - підзбирати і взяти гідне шось, ніж купити зараз корейську чи китайську каку.

Цитата Це вже зовсім інший клас машини: не паркетник, а повноцінний джип. Хоча по ціні хороший конкурент Субару.
Ні Ікстрейл це всетаки паркетник ше, кросовер.

Цитата Вибачте але це ви вже загнули))
Порівняйте тип приводу на Субаріках і на Хтрейлах, я не стверджую що кращий Субару, але на бездоріжжі то точно кращий.
Я канєш немаю досвіду кермування Субару і лише раз доводилось їздити на Нісані, але судячи по всіх тестах які читав чи бачив Нісан зовсім трошки, але кращий. Привід в них помоєму однаковий, з підключенням задніх коліс при пробуксовці передніх, але маленький плюс в сторону Нісана це блокування муфти, якого немає в Субару. Хоча звичайно і та і інша машина це компроміс між шоссе і бездоріжжям.
Ще плюс до Ікстрейла - більший багажник, при достатньому місці для задніх пасажирів. Я маю 186 зросту сидів в Ікстрейлі як на лавці, салон реально просторий.

Востаннє редагував be$t: 08.02.2010 о 11:10.
be$t зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.02.2010, 11:21 #1215406   #40
SerBB
Типово Відповідь: Найкращий «паркетний» позашляховик?

Цитата:
Допис від be$t Переглянути допис
Я канєш немаю досвіду кермування Субару і лише раз доводилось їздити на Нісані, але судячи по всіх тестах які читав чи бачив Нісан зовсім трошки, але кращий. Привід в них помоєму однаковий, з підключенням задніх коліс при пробуксовці передніх, але маленький плюс в сторону Нісана це блокування муфти, якого немає в Субару. Хоча звичайно і та і інша машина це компроміс між шоссе і бездоріжжям.
Ще плюс до Ікстрейла - більший багажник, при достатньому місці для задніх пасажирів. Я маю 186 зросту сидів в Ікстрейлі як на лавці, салон реально просторий.
Ні привід в них різний. У Субару постійний повний привід на всі колеса 50х50, без муфт і тому подібних електронних систем, а Ніссан передньоприводний з можливістю підключення електронною багатодисковою муфтою заднього приводу, яка з часом при перегріві відключається.(
SerBB зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 04:47.