Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мобільний та радіозв'язок


Результати опитування: Який смартфон обрати Android чи Windows Phone 8.1?
Samsung Galaxy S3 Neo Duos I9300i 5 83.33%
Microsoft Lumia 640 1 16.67%
Голосували: 6. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Допомога у виборі телефону

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 19.11.2011, 11:42 #1807392   #1
Sem
 
Аватар для Sem
Типово Допомога у виборі телефону

Відтепер всі питання по вибору, порадах, "що вибрати за ціну хххххх" і таке подібне, будуть обговорюватися тут!
Sem зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.02.2012, 20:26 #1874185   #21
zumnuj
 
Аватар для zumnuj
Типово Відповідь: Допомога у виборі телефону

Отож зацікавився я таким апаратом - HTC Imagio XV6975. Є пару питань до людей добре знаючих, або тих що користуються:

1) Чи коректно працює з технологією EVDO Rev.A в мережі "інтертелекому"? Тому що десь вичитав, що непрацює.
2) чи можна використовувати телефон, як cdma модем при підключенні до комп'ютера?
4) на скільки часу на практиці вистачає батареї? (перегляд документів, трохи інтернету + розмов)
5) чи актуально ще брати апарат на WM 6.5 і чи можливо під нього буде знайти нормальний софт?

Ну або ж порадьте краще на вашу думку. Дякую.
zumnuj зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.02.2012, 20:33 #1874193   #22
LeoN
 
Аватар для LeoN
Типово Відповідь: Допомога у виборі телефону

Цитата:
Допис від zumnuj Переглянути допис
Отож зацікавився я таким апаратом - HTC Imagio XV6975. Є пару питань до людей добре знаючих, або тих що користуються:

1) Чи коректно працює з технологією EVDO Rev.A в мережі "інтертелекому"? Тому що десь вичитав, що непрацює.
2) чи можна використовувати телефон, як cdma модем при підключенні до комп'ютера?
4) на скільки часу на практиці вистачає батареї? (перегляд документів, трохи інтернету + розмов)
5) чи актуально ще брати апарат на WM 6.5 і чи можливо під нього буде знайти нормальний софт?

Ну або ж порадьте краще на вашу думку. Дякую.
Відповім тільки по 5 пункту, так як сдма звязком не користуюсь. Думаю, на даний час вже не варто дивитись в сторону апаратів на цій легендарній ОСьці. Вимогливість до ресурсів все таки вже моральна і фізична застарілість, слабка оновлюваність софту. Правда на противагу - досить таки великий вибір програм на всі випадки життя + фірмова НТСшна маніла... Я особисто перейшов на WP7, ніразу не жалію про це, правда перед остаточним вибором все таки варто помацати телефон і зрозуміти чи ОС не викликає огиди
LeoN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.02.2012, 11:09 #1874793   #23
kykish
 
Аватар для kykish
Типово Відповідь: Допомога у виборі телефону

може хтось стикався з такими телефонами, якшо так то порадьте яких зних кращий і надійніший.
1.Nokia C5-06
2.Nokia 500 Black (Azure/Red)
3.Nokia C5-03 Illuvial Pink

Можливо хтось має ше якісь варіанти. Буду вдячний за пораду
kykish зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.02.2012, 15:03 #1874994   #24
Dumko92
 
Аватар для Dumko92
Типово Відповідь: Допомога у виборі телефону

Цитата:
Допис від kykish Переглянути допис
може хтось стикався з такими телефонами, якшо так то порадьте яких зних кращий і надійніший.
1.Nokia C5-06
2.Nokia 500 Black (Azure/Red)
3.Nokia C5-03 Illuvial Pink

Можливо хтось має ше якісь варіанти. Буду вдячний за пораду
Я б взагалі не радив брати смартфони від Нокіа)Їхній Сімбіан вже віджив своє,і не може складати конкуренцію Android/IOS
Для прикладу візьміть в руку смарт з Android/IOS і з Symbian,я думаю в вас відразу пропаде бажання купляти шось з цих нокій))
Dumko92 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
kykish (17.02.2012)
Сказав(ла) Фууу!:
S.H.A.D.E (18.02.2012)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 17.02.2012, 15:43 #1875022   #25
kykish
 
Аватар для kykish
Типово Відповідь: Допомога у виборі телефону

Цитата:
Допис від Dumko92 Переглянути допис
Я б взагалі не радив брати смартфони від Нокіа)Їхній Сімбіан вже віджив своє,і не може складати конкуренцію Android/IOS
Для прикладу візьміть в руку смарт з Android/IOS і з Symbian,я думаю в вас відразу пропаде бажання купляти шось з цих нокій))
так це зрозуміло. це в подарок для дівчини тому й я писав Можливо хтось має ше якісь варіанти. Буду вдячний за пораду
kykish зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.02.2012, 14:12 #1875779   #26
irinakvl
Новачок
Типово Відповідь: Допомога у виборі телефону

Я взагалі нерозумію як можна вести дискусії про вибір телефону коли є ANDROID яка Нокіа із своім Симбіан Ви про що ???? Попустіться ..Зробіть глибшим подих та беріть все що підтримуе Андроїд. Вас чекає океан сервісів програм різних напрямків які одним подихом інсталюються у вашу систему вони створені вони чекають на Вас Прийміть іх у свій побут і ви виграєте та відчуєте сучасний світ за одну мить ...

Ціни різні від 1000 грн до 8000 грн..

Але андроід має всі фішки від гугл ..автоматичне розміщення ваших відео фото файлів в пікаса і таке інше..Ця система покорила світ про що може бути мова..

Так АППЛ то круто зато андроід ще й практично ..Ваш телефон співпрацює із вашими акаунтами в інтернеті ..там стільки функцій шо голова стає дибом і ти думаєш як так до цього вже додумались ..Тим більше ця система постійно вдосконалюється появляються нові функції ..Це просто СУПЕР...Сама маю Андроід телефон свідомо його вибирала..у мене LG P990 Optimuch 2X


Востаннє редагував irinakvl: 18.02.2012 о 14:22.
irinakvl зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.02.2012, 14:28 #1875796   #27
LeoN
 
Аватар для LeoN
Типово Відповідь: Допомога у виборі телефону

Як мінімум не всі користуються сервісами гугла.
LeoN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.02.2012, 14:34 #1875803   #28
irinakvl
Новачок
Типово Відповідь: Допомога у виборі телефону

Цитата:
Допис від LeoN Переглянути допис
Як мінімум не всі користуються сервісами гугла.
Нокіа має добре залізо але нокія здає позиції тільки тому і її це помилка що вона не використовує андроїд..Як всім відомо ГУГЛ і Інтернет два поняття які сьогодні асоціюються із комінікацією номер одни на планеті земля серед простих людей і не тільки ..Незнаю можливо я так думаю тільки тому що є великою прихилицею Гугл і всього що з ним повязано але альтернативи на даний час не бачу ..

irinakvl зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.02.2012, 14:39 #1875805   #29
Ікебан
Активний учасник
Типово Відповідь: Допомога у виборі телефону

Цитата
Допис від irinakvl Переглянути допис
Я взагалі нерозумію як можна вести дискусії про вибір телефону коли є ANDROID яка Нокіа із своім Симбіан Ви про що ???? Попустіться ..Зробіть глибшим подих та беріть все що підтримуе Андроїд. Вас чекає океан сервісів програм різних напрямків які одним подихом інсталюються у вашу систему вони створені вони чекають на Вас Прийміть іх у свій побут і ви виграєте та відчуєте сучасний світ за одну мить ...

Ціни різні від 1000 грн до 8000 грн..

Але андроід має всі фішки від гугл ..автоматичне розміщення ваших відео фото файлів в пікаса і таке інше..Ця система покорила світ про що може бути мова..

Так АППЛ то круто зато андроід ще й практично ..Ваш телефон співпрацює із вашими акаунтами в інтернеті ..там стільки функцій шо голова стає дибом і ти думаєш як так до цього вже додумались ..Тим більше ця система постійно вдосконалюється появляються нові функції ..Це просто СУПЕР...Сама маю Андроід телефон свідомо його вибирала..у мене LG P990 Optimuch 2X

http://www.youtube.com/watch?v=p-rsFMbLM0c
Чоловік не питав про переваги Андроїда над Симбіан, а про надійність і зручність - то є раз.
По-друге, в мене є повноцінний комп'ютер і не один щоб серфити інтернет і виставляти фотографії - наявність цієї опції не є перевагою одного телефона над іншим.
По-третє, не поважаю телефони фірми LG( сам з таким мучусь).

Сюди зайшов, щоб вибрати собі адекватний апарат, а натрапив на емоції...

Додано через 2 хвилини
Цитата
Допис від irinakvl Переглянути допис
...Як всім відомо ГУГЛ і Інтернет два поняття які сьогодні асоціюються із комінікацією номер одни на планеті земля серед простих людей і не тільки .
Як я жив до сьогодні без цього всього?

Востаннє редагував Ікебан: 18.02.2012 о 14:39. Причина: Пізніше додано
Ікебан зараз поза форумом  
Подякував(ла):
kykish (18.02.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.02.2012, 14:44 #1875808   #30
irinakvl
Новачок
Типово Відповідь: Допомога у виборі телефону

Цитата
Допис від Ікебан Переглянути допис
Чоловік не питав про переваги Андроїда над Симбіан, а про надійність і зручність - то є раз.
По-друге, в мене є повноцінний комп'ютер і не один щоб серфити інтернет і виставляти фотографії - наявність цієї опції не є перевагою одного телефона над іншим.
По-третє, не поважаю телефони фірми LG( сам з таким мучусь).

Сюди зайшов, щоб вибрати собі адекватний апарат, а натрапив на емоції...
Говорити про марки телефонів на андроїді це все ірвно шо сперечатися про виробників які працюють на Віндовс 7 ...ту головне параметри ...а марки не мають такоі ролі ...Я також прихильник двох фірм соні та самсунг...Але ЛЖ також нічим не гірша та вийшла на новий рівень по новинках заліза ..так що говорити що ЛЖ це погана фірма не варто ...вона стоіть попереду навіть розкурчених соні та самсунг ..Доречі ви вкурсі хто Ай фон поставляє екрани ..так так фірма ЛЖ ...яка навіть розробила супер екран для апл але немає права сама використовувати а тільки виготовляє для АПЛ

Додано через 56 секунд
Цитата
Допис від Ікебан Переглянути допис
Чоловік не питав про переваги Андроїда над Симбіан, а про надійність і зручність - то є раз.
По-друге, в мене є повноцінний комп'ютер і не один щоб серфити інтернет і виставляти фотографії - наявність цієї опції не є перевагою одного телефона над іншим.
По-третє, не поважаю телефони фірми LG( сам з таким мучусь).

Сюди зайшов, щоб вибрати собі адекватний апарат, а натрапив на емоції...

Додано через 2 хвилини

Як я жив до сьогодні без цього всього?
Ви дуже багато втратили та втрачаєте...:magist_ g:

Востаннє редагував irinakvl: 18.02.2012 о 14:44. Причина: Пізніше додано
irinakvl зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.02.2012, 14:45 #1875813   #31
LeoN
 
Аватар для LeoN
Типово Відповідь: Допомога у виборі телефону

А я не пропоную користуватись Нокією, на рахунок неї також притримуюсь думки, що Сімбіан вже далеко не конкурентноспроможний, а вот їхні апарати на ВФ7, виглядають досить привабливо, як на мене.
Не треба такого жосткого фанатизму, тільки сухі факти є хорошими аргументами.
LeoN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.02.2012, 14:52 #1875817   #32
irinakvl
Новачок
Типово Відповідь: Допомога у виборі телефону

ВФ7 це щось нове для нього немає стільки написаних програм і взагалі Майкрософт мені нагадує у смартфонах на даний час підводну лодку яка тонучи хоче взелетіти на рівень літака який летить над нею..
irinakvl зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.02.2012, 14:53 #1875819   #33
Sem
 
Аватар для Sem
Типово Відповідь: Допомога у виборі телефону

Я як користувач Андроіду. ( поки що недовго, всього місяць часу).
Можу сказати, що дійсно згідний з тим, що марка зараз не грає вирішальну роль. Сам раніше не думав, що куплю Моторолу.

На даний час бачу тільки такі ОС для вибору смартфону:
Андроід
iOS
windows phone

Остання ще розвивається тільки, але думаю займе належну нішу на ринку.

Це все поради для людей, котрі обирають телефон і люблять, щоб з телефону можна було вийти в інтернет, переглянути відео, приймати листи з пошти і ще багато всього.
Для людей, яким є пріорітет дзвонити, а це все лишнє, не є досить актуально.
Sem зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.02.2012, 15:37 #1875867   #34
irinakvl
Новачок
Типово Відповідь: Допомога у виборі телефону

Стів Джобс недавно сказав ... Ми не ліземо в інтернет але вони полізли у ринок смартфонів...Він мав на увазі Гугл...І я вважаю що це був правильний крок... Зараз гугл проводить політику синхронізації Гугл в інтернеті із смартфонами і це поєднання є дуже навіть вдалим ... Приставте саме елементарне ..Ви знаходитесь далеко від дому робите фото у відпустці а ваші фото вже паралельно можуть переглядати ваші друзфі де б вони не знаходились на планеті лиш би мали вихід в інтернет ..і так по всьому ...Можливо мої повідомлення виглядають дещо фанатично але недарма андроід лідер серед мобільних систем у світі на даний час..я думаю що це вже про щось говорить ...Фірма Соні зрозумівши це вже готовить модель на андроїді..чи вже випустила точно не памятаю ..Була свідком у магазині як молода людина купляла телефон... Основною вимогою було те щоб телефон був надійним...а я подумала надійним для чого для збереження даних чи для того щоб колоти горіхи ..якщо для даних то андроід телефон навіть у разі його знищення не втрачається ваші дані так як вони закріплені за вашим акаунтом сервісу Гугл і зберігаються в інтернеті .. береш другий андроід телефон вводиш свій логін та пароль і все ти маеш тіж дані що і були до цього ..

Востаннє редагував irinakvl: 18.02.2012 о 15:44.
irinakvl зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.02.2012, 15:54 #1875878   #35
Ікебан
Активний учасник
Типово Відповідь: Допомога у виборі телефону

Цитата
Допис від irinakvl Переглянути допис
Стів Джобс недавно сказав ... Ми не ліземо в інтернет але вони полізли у ринок смартфонів...Він мав на увазі Гугл...І я вважаю що це був правильний крок... Зараз гугл проводить політику синхронізації Гугл в інтернеті із смартфонами і це поєднання є дуже навіть вдалим ... Приставте саме елементарне ..Ви знаходитесь далеко від дому робите фото у відпустці а ваші фото вже паралельно можуть переглядати ваші друзфі де б вони не знаходились на планеті лиш би мали вихід в інтернет ..і так по всьому ...Можливо мої повідомлення виглядають дещо фанатично але недарма андроід лідер серед мобільних систем у світі на даний час..я думаю що це вже про щось говорить ...Фірма Соні зрозумівши це вже готовить модель на андроїді..чи вже випустила точно не памятаю ..Була свідком у магазині як молода людина купляла телефон... Основною вимогою було те щоб телефон був надійним...а я подумала надійним для чого для збереження даних чи для того щоб колоти горіхи ..якщо для даних то андроід телефон навіть у разі його знищення не втрачається ваші дані так як вони закріплені за вашим акаунтом сервісу Гугл і зберігаються в інтернеті .. береш другий андроід телефон вводиш свій логін та пароль і все ти маеш тіж дані що і були до цього ..
Я радий за вас із вашим телефоном за майже 4 тисячі гривень. Але я вже награвся в різного роду забавки ще в дитинстві. Зараз мені потрібен лише телефон + камера на 2-а мегапікселі, нотатник, календар і будильник, і головне - ємнісний акумулятор.
Ікебан зараз поза форумом  
Подякував(ла):
. (19.02.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.02.2012, 15:55 #1875880   #36
kykish
 
Аватар для kykish
Типово Відповідь: Допомога у виборі телефону

Дякую звичайно всім за пораду, але мій пост не був про вибір ОС тема про вибір телефону. Пишіть тоді конкретні моделі з якими стикались, які надійні, які зручні. я привіт 3 приклади спитався думку про них Можливо хтось має ше якісь варіанти це малось на увазі конкретні моделі а не конкретні ОС
kykish зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.02.2012, 16:12 #1875889   #37
irinakvl
Новачок
Типово Відповідь: Допомога у виборі телефону

хочу написати два коменти до двох останніх дописувачів...останній автор теми.. до першого ...А андроід телефон якраз всі функції і має які вам потрібні ...і більше того навіть більші той же мі має фотокамеру не на 2 міліони а на 8 міліонів..і тут не йде справа у забавках йде справа також у тих вимогах які ставляться у наш час як засіб комунікації який не обмежується лиш гудками телефону алей передачею даних у різних її формах ..в тому числі і онлайн а це заміть те дуже велика різниця із тим що була вчора...

Автору теми вважаю якщо він хоче просто позвонити і не поглиблюватися у комунікації інтернету взяти простий телефон який я бачила за 200 гнр там дуже великі клавіші із великими буковками та чорнобілим екраном ..а що ще треба як не позвонити то щоб тебе знайшли ...

Вибираючи телефон сьогодні просто неможливо не звернути увагу на те яка стоіть там ОС... тому що будь який телефон сьогодні має свою ОС ...звичайно якщо не йде мова про старі моделі які вже просто знімаються із виробництва..

Хочу звернути увагу на те що зараз є телефони на Андроід і за 1000 грн і не обовязково викладати тих же 4000

беріть цю модель

http://www.youtube.com/watch?v=Qf9YmOJfFxk

Востаннє редагував irinakvl: 18.02.2012 о 16:36.
irinakvl зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.02.2012, 16:43 #1875907   #38
Sem
 
Аватар для Sem
Типово Відповідь: Допомога у виборі телефону

Цитата
Допис від irinakvl Переглянути допис
хочу написати два коменти до двох останніх дописувачів...останній автор теми.. до першого ...А андроід телефон якраз всі функції і має які вам потрібні ...і більше того навіть більші той же мі має фотокамеру не на 2 міліони а на 8 міліонів..і тут не йде справа у забавках йде справа також у тих вимогах які ставляться у наш час як засіб комунікації який не обмежується лиш гудками телефону алей передачею даних у різних її формах ..в тому числі і онлайн а це заміть те дуже велика різниця із тим що була вчора...

Автору теми вважаю якщо він хоче просто позвонити і не поглиблюватися у комунікації інтернету взяти простий телефон який я бачила за 200 гнр там дуже великі клавіші із великими буковками та чорнобілим екраном ..а що ще треба як не позвонити то щоб тебе знайшли ...

Вибираючи телефон сьогодні просто неможливо не звернути увагу на те яка стоіть там ОС... тому що будь який телефон сьогодні має свою ОС ...звичайно якщо не йде мова про старі моделі які вже просто знімаються із виробництва..

Хочу звернути увагу на те що зараз є телефони на Андроід і за 1000 грн і не обовязково викладати тих же 4000

беріть цю модель

http://www.youtube.com/watch?v=Qf9YmOJfFxk
Такс, переставай нав"язувати свою думку. Тут мова про вибір телефону. Людина сказала, чого саме хоче.
Та й не кожен може вивалити за хороший смартфон ену суму грошей.
Те що ти радиш за 1000 грн , це досить простий смартфон, який більше буде дратувати чим приносити задоволення в порівнянні з іншими дорожчими смартфонами.

В той же час за 1000-1500 грн можна взяти хороший телефон для дзвінків, смс з хорошим органайзером і камерою.

І твоя думка про те що для дзвінків підійде телефон за 200грн, воно то так, але якщо людина привикла до телефонів в ціновій категорії 1500-2000грн, то для неї телефон за 200грн не буде достатнім, а ще бюджетні телефони часто бувають без тих банальних функцій, які потрібні. Перевірено на практиці, це не суто мої домисли.
Sem зараз поза форумом  
Подякували 3:
D@nZeL (22.02.2012), kykish (19.02.2012), Ікебан (18.02.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.02.2012, 21:54 #1885416   #39
Ікебан
Активний учасник
Типово Відповідь: Допомога у виборі телефону

Цитата:
Допис від Sem Переглянути допис
І твоя думка про те що для дзвінків підійде телефон за 200грн, воно то так, але якщо людина привикла до телефонів в ціновій категорії 1500-2000грн, то для неї телефон за 200грн не буде достатнім, а ще бюджетні телефони часто бувають без тих банальних функцій, які потрібні. Перевірено на практиці, це не суто мої домисли.
Зупинив свій вибір на Samsung GT-S5610.
Критерії вибору:
•Ємнісна батарея
•Великий екран 2,4" QVGA
•Камера 5Мп зі спалахом(фонарик)
•Сподобався корпус - великий, стильний. З металевою кришкою.
•Ціна - на розетці 817 грн/ дешевше.нет.юа - 786 грн. В Тернополі ціни коливаються від 885+бонус до 999 грн...
Прихований текст: фото 

Востаннє редагував Ікебан: 29.02.2012 о 22:01.
Ікебан зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2012, 19:42 #1886973   #40
ZGFRID
Активний учасник
 
Аватар для ZGFRID
Типово Допоможіть підібрати телефон

Допоможіть підібрати якийсь телефон для дівчини. Бажано сенсорний, ціна до 2000. Можна шось якскаве і кольорове.
Може ще якісь поради чи відгуки до конкретних моделей дасте ))))
ZGFRID зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 20:39.