Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Вибори > Тернопільська міська рада 31.10.2010 - мажоритарка


Результати опитування: голосую за:
Дмитришин Наталія Михайлівна 0 0%
Рекуш Антон Миколайович 3 6.52%
Удич Олег Євгенович 17 36.96%
Колінець Леся Богданівна 0 0%
Смакоуз Віталій Георгійович 0 0%
Крутиголов Петро Григорович 0 0%
Ясіновський Андрій Васильович 0 0%
Стець Михайло Васильович 0 0%
Ангел Олексій Степанович 0 0%
Сиротюк Михайло Мирославович 12 26.09%
Олексюк Жанетта Петрівна 0 0%
Мацикур Віктор Степанович 0 0%
Постригач Павло Анатолійович 1 2.17%
Кос Сергій Ігорович 3 6.52%
Штокало Володимир Якович 0 0%
Грода Петро Павлович 0 0%
Пугач Микола Миколайович 0 0%
Теплов Кирил Павлович 1 2.17%
Винницький Роман Орестович 1 2.17%
Плітін Дмитро Анатолійович 5 10.87%
Колісник Ярослав Дмитрович 0 0%
Варакута Олександр Павлович 3 6.52%
Коваль Олег Михайлович 0 0%
Вонсович Юрій Петрович 0 0%
Букавин Іван Ярославович 0 0%
Голосували: 46. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Округ №29

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 17.10.2010, 00:24 #1473387   #1
Sargon
царь, просто царь
 
Аватар для Sargon
Типово Округ №29

Одномандатний мажоритарний виборчий округ №29, вулиці Володимира Великого, Куліша 4, 8, 10, 12, та бульвар Дмитра Вишневецького. 5978 жителів.

  1. Дмитришин Наталія Михайлівна - Тернопільська міська партійна організація Християнсько-демократичної партії України.
  2. Рекуш Антон Миколайович - Тернопільська міська партійна організація Політичної партії «Совість України».
  3. Удич Олег Євгенович - Тернопільська міська партійна організація політичної партії «За Україну!».
  4. Колінець Леся Богданівна - Тернопільська міська партійна організація політичної партії «Наша Україна».
  5. Смакоуз Віталій Георгійович - Тернопільська міська партійна організація політичної партії «Всеукраїнська партія Дітей війни».
  6. Крутиголов Петро Григорович - Тернопільська міська партійна організація політичної партії «Українська платформа».
  7. Ясіновський Андрій Васильович - Тернопільська міська партійна організація політичної партії «Фронт Змін».
  8. Стець Михайло Васильович - Тернопільська міська партійна організація Партії регіонів.
  9. Ангел Олексій Степанович - Тернопільська міська партійна організація партії ВО «Батьківщина».
  10. Сиротюк Михайло Мирославович - Тернопільська міська партійна організація ВО«Свобода».
  11. Олексюк Жанетта Петрівна - Тернопільська міська партійна організація Партії «Громадянська солідарність».
  12. Мацикур Віктор Степанович - Тернопільська міська партійна організація політичної партії «Нова Політика».
  13. Постригач Павло Анатолійович - Тернопільська міська партійна організація «Єдиний центр».
  14. Кос Сергій Ігорович - Тернопільська міська партійна організація Політичної партії «Сильна Україна».
  15. Штокало Володимир Якович - Тернопільська міська партійна організація партії «Інформаційна Україна»
  16. Грода Петро Павлович - Тернопільська міська партійна організація Української народної партії.
  17. Пугач Микола Миколайович - Тернопільська міська партійна організація політичної партії «Громадянська позиція».
  18. Теплов Кирил Павлович - Тернопільська міська партійна організація політичної Партії промисловців і підприємців України.
  19. Винницький Роман Орестович - від Тернопільської міської організації Народної партії.
  20. Плітін Дмитро Анатолійович - Тернопільська міська партійна організаціяУкраїнської соціал-демократичної партії
  21. Колісник Ярослав Дмитрович - від Тернопільської міської організації партія «Зелених України».
  22. Варакута Олександр Павлович - від Тернопільської міської організації Української партії
  23. Коваль Олег Михайлович - від Тернопільської міської організації Партії «Відродження».
  24. Вонсович Юрій Петрович - від Тернопільської міської організації Всеукраїнської партії трудящих.
  25. Букавин Іван Ярославович - від Тернопільської міської організації Конгресу Українських Націоналістів.
Sargon зараз поза форумом  
Старий 17.10.2010, 00:26 #1473390   #2
Бойківчанка
 
Аватар для Бойківчанка
Типово Відповідь: 29 округ

Удич!
Бойківчанка зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Олег Удич (11.10.2013)
Старий 17.10.2010, 00:30 #1473392   #3
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: 29 округ

Еріксоне, а чо не пішов по тому округу?

список по алфавіту:
1. Ангел Олексій Степанович - Тернопільська міська партійна організація партії ВО «Батьківщина».
2. Букавин Іван Ярославович - від Тернопільської міської організації Конгресу Українських Націоналістів.
3. Варакута Олександр Павлович - від Тернопільської міської організації Української партії
4. Винницький Роман Орестович - від Тернопільської міської організації Народної партії.
5. Вонсович Юрій Петрович - від Тернопільської міської організації Всеукраїнської партії трудящих.
6. Грода Петро Павлович - Тернопільська міська партійна організація Української народної партії.
7. Дмитришин Наталія Михайлівна - Тернопільська міська партійна організація Християнсько-демократичної партії України.
8. Коваль Олег Михайлович - від Тернопільської міської організації Партії «Відродження».
9. Колінець Леся Богданівна - Тернопільська міська партійна організація політичної партії «Наша Україна».
10. Колісник Ярослав Дмитрович - від Тернопільської міської організації партія «Зелених України».
11. Кос Сергій Ігорович - Тернопільська міська партійна організація Політичної партії «Сильна Україна».
12. Крутиголов Петро Григорович - Тернопільська міська партійна організація політичної партії «Українська платформа».
13. Мацикур Віктор Степанович - Тернопільська міська партійна організація політичної партії «Нова Політика».
14. Олексюк Жанетта Петрівна - Тернопільська міська партійна організація Партії «Громадянська солідарність».
15. Плітін Дмитро Анатолійович - Тернопільська міська партійна організаціяУкраїнської соціал-демократичної партії
16. Постригач Павло Анатолійович - Тернопільська міська партійна організація «Єдиний центр».
17. Пугач Микола Миколайович - Тернопільська міська партійна організація політичної партії «Громадянська позиція».
18. Рекуш Антон Миколайович - Тернопільська міська партійна організація Політичної партії «Совість України».
19. Сиротюк Михайло Мирославович - Тернопільська міська партійна організація ВО«Свобода».
20. Смакоуз Віталій Георгійович - Тернопільська міська партійна організація політичної партії «Всеукраїнська партія Дітей війни».
21. Стець Михайло Васильович - Тернопільська міська партійна організація Партії регіонів.
22. Теплов Кирил Павлович - Тернопільська міська партійна організація політичної Партії промисловців і підприємців України.
23. Удич Олег Євгенович - Тернопільська міська партійна організація політичної партії «За Україну!».
24. Штокало Володимир Якович - Тернопільська міська партійна організація партії «Інформаційна Україна»
25. Ясіновський Андрій Васильович - Тернопільська міська партійна організація політичної партії «Фронт Змін».

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від riznyk Переглянути допис
3. Варакута Олександр Павлович - від Тернопільської міської організації Української партії
9. Колінець Леся Богданівна - Тернопільська міська партійна організація політичної партії «Наша Україна».
15. Плітін Дмитро Анатолійович - Тернопільська міська партійна організаціяУкраїнської соціал-демократичної партії
18. Рекуш Антон Миколайович - Тернопільська міська партійна організація Політичної партії «Совість України».
19. Сиротюк Михайло Мирославович - Тернопільська міська партійна організація ВО«Свобода».
не мають шансів. тому що
Цитата:
Допис від riznyk Переглянути допис
23. Удич Олег Євгенович - Тернопільська міська партійна організація політичної партії «За Україну!».
Додано через 1 хвилину
стоп! а таваріщ левків як і антон рекуш - від совісті України?

Востаннє редагував riznyk: 17.10.2010 о 00:30. Причина: Пізніше додано
riznyk зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Олег Удич (11.10.2013)
Старий 17.10.2010, 00:31 #1473397   #4
Sargon
царь, просто царь
 
Аватар для Sargon
Типово Відповідь: Округ №29

я б не сказав що Удич там є найсильнішою фігурою
Sargon зараз поза форумом  
Подякували 2:
christina (18.10.2010)
Старий 17.10.2010, 00:32 #1473399   #5
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: Округ №29

Цитата:
Допис від Sargon Переглянути допис
я б не сказав що Удич там є найсильнішою фігурою
а кого ти вважаєш сильнішим за нього? (не беручи до уваги партійну підтримку)
riznyk зараз поза форумом  
Старий 17.10.2010, 00:35 #1473401   #6
Sargon
царь, просто царь
 
Аватар для Sargon
Типово Відповідь: Округ №29

Якщо ставити питання хто виграє на цьому окрузі то я б ставив на Смакоуза, якщо ставити питання за кого я буду голосувати то за Смакоуза я голосувати не буду )
Sargon зараз поза форумом  
Старий 17.10.2010, 00:35 #1473403   #7
Kabasik
 
Аватар для Kabasik
Типово Відповідь: Округ №29

Я б голосував за Мацикура, він колись бодібілдінгом займався, дуже вагома річ!
Kabasik зараз поза форумом  
Старий 17.10.2010, 00:35 #1473404   #8
Бойківчанка
 
Аватар для Бойківчанка
Типово Відповідь: Округ №29

отже... Саргон живе вулиці Володимира Великого, Куліша 4, 8, 10, 12, та бульвар Дмитра Вишневецького.
Бойківчанка зараз поза форумом  
Старий 17.10.2010, 00:37 #1473407   #9
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: Округ №29

я всьооо удичу розкааажу, як ти за малого сиротюююкааа проголосуваааав!

Додано через 50 секунд
Цитата:
Допис від Kabasik Переглянути допис
Я б голосував за Мацикура, він колись бодібілдінгом займався, дуже вагома річ!
в міській раді мало тренажорів... його краще в текстильник обирати або в олімп

Востаннє редагував riznyk: 17.10.2010 о 00:37. Причина: Пізніше додано
riznyk зараз поза форумом  
Старий 17.10.2010, 00:47 #1473418   #10
Kabasik
 
Аватар для Kabasik
Типово Відповідь: Округ №29

Цитата:
Допис від riznyk Переглянути допис
я всьооо удичу розкааажу, як ти за малого сиротюююкааа проголосуваааав!

Додано через 50 секунд

в міській раді мало тренажорів... його краще в текстильник обирати або в олімп
Не знаю чи він би туди пройшов, якби зробили вибори ))))

Але тссс... якшо чувак під ніком shynoby це почує може на нас обідитись і порубати нас своїм мечом!

Пе.Се. В нас тут шо не депутат то або цар Саргон, або якийсь ніндзя Шинобі попроси Форта хай змінить нік, бо якось не солідно...
Kabasik зараз поза форумом  
Старий 17.10.2010, 03:29 #1473444   #11
Mark V
Guest
Типово Відповідь: Округ №29

Конкретна людина - лише гвинтик в механізмі партії, яку він представляє.
Для наглядності і для тих хто не служив в армії:
Якщо на вас суне дивізіон танків противника то будете ви з"ясовувати за штурвалом якого танку сидить чесна і порядна людина? А за штурвалом якого танку сидить гвалтівник, який згвалтував жінок в щойно захопленій цим танковим угрупуванням селі?
А ще може бути таке, коли в одному танку командир танку порядна людина і добістний солдат, а водій танку - ловелас, який не пропускає при нагоді жодної спідниці.
В будь якому випадку розпізнавальним знаком служить символіка, під якою даний танк суне в бій. І якому командуванню підпордкований даний військовий підрозділ і які завдання в бою він виконує.
А зовсм не моральні і людські якості механіка-водія, наводчика чи стрілка-радиста.
Такий розпізнавальний маячок "свій" -"чужий" давно введений не лише в танкових військах, але і в ВВС і в ВМС.
Це вже давно загльновідома практика скрізь окрім українського політикуму, де на цьому ще можна струшувати політичні дивіденти.

Цитата
я всьооо удичу розкааажу, як ти за малого сиротюююкааа проголосуваааав!
Я маю симпатію до вищезгаданого тобою Сиротюка, тому, що я з ним особисто спілкувався і тому,що він особисто ходить по квартирах і говорить з людьми пропонуючи себе на посаду депутата і не уникає "важких запитань" . І якби він балатувався не від "Свободи" я би за нього проголосував. Свободу поважаю лише за те, що це чи не єдина партія в Україні, яка дійсно є партією з своєю ідеологією. Але на жаль, я цю ідеологію не поділяю, тому ні за кого з цієї партії голосувати не буду.

Востаннє редагував Mark V: 17.10.2010 о 03:57.
 
Подякував(ла):
Teneter (18.10.2010)
Старий 17.10.2010, 22:21 #1474120   #12
Larik
Guest
Типово Відповідь: Округ №29

Ви думаєте, люди забули, як Смакоуз обіцяв розбити парк біля 29 школи, а сам на тому ж місці збудував будинок, який ще досі незаселений? Таке не прощають...
 
Старий 18.10.2010, 11:06 #1474430   #13
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Округ №29

Плітін Дмитро Анатолійович AKA mr.Dem
цікаво було би послухати програмку і бачення себе в політиці.
gsv зараз поза форумом  
Старий 18.10.2010, 11:16 #1474441   #14
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: Округ №29

Цитата:
Допис від gsv Переглянути допис
Плітін Дмитро Анатолійович AKA mr.Dem
цікаво було би послухати програмку і бачення себе в політиці.
та не підкалуй він же нас не чіпає
riznyk зараз поза форумом  
Старий 18.10.2010, 11:20 #1474447   #15
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Округ №29

Цитата:
Допис від riznyk Переглянути допис
та не підкалуй він же нас не чіпає
Я щиро, без підколки.
gsv зараз поза форумом  
Старий 18.10.2010, 15:31 #1474607   #16
Teneter
 
Аватар для Teneter
Типово Відповідь: Округ №29

Цитата
Допис від Mark V Переглянути допис
Я маю симпатію до вищезгаданого тобою Сиротюка, тому, що я з ним особисто спілкувався і тому,що він особисто ходить по квартирах і говорить з людьми пропонуючи себе на посаду депутата і не уникає "важких запитань" . І якби він балатувався не від "Свободи" я би за нього проголосував. Свободу поважаю лише за те, що це чи не єдина партія в Україні, яка дійсно є партією з своєю ідеологією. Але на жаль, я цю ідеологію не поділяю, тому ні за кого з цієї партії голосувати не буду.
Щиро дякую за похвалу. Вважаю що виборці мають знати собисто свого депутата, мають знати де його знайти і могли в будь який момент до нього звернутись. А депутат має знати виборців і їхні проблеми для того щоб відповідно діяти в міській раді. Також дуже шкода що чинні депутати міської ради які теж ідуть по 29-му окрузі немають про що звітувати перед громадою... а ці звіти малиб бути щопівроку а ще краще щоквартально. Я, Сиротюк Михайло, вважаю своїм обовязком у разі мого обрання звітувати і радитись щодо важливих рішень місцевого значення з жителями мого округу та мікрорайону.

Востаннє редагував Teneter: 18.10.2010 о 15:37.
Teneter зараз поза форумом  
Старий 18.10.2010, 15:32 #1474609   #17
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: Округ №29

Teneter, давай влаштуємо тут дебати між тобою і удичем
riznyk зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Teneter (18.10.2010)
Старий 18.10.2010, 17:39 #1474708   #18
Sargon
царь, просто царь
 
Аватар для Sargon
Типово Відповідь: Округ №29

Цитата:
Допис від riznyk Переглянути допис
Teneter, давай влаштуємо тут дебати між тобою і удичем
І що тобі Олег поганого зробив???

ПМ слух, а якщо тебе закинуть на 29 округ членом комісії, на чию користь махлювати будеш?
Sargon зараз поза форумом  
Старий 18.10.2010, 18:26 #1474748   #19
MrDem
 
Аватар для MrDem
Типово Відповідь: Округ №29

Цитата:
Допис від gsv Переглянути допис
Плітін Дмитро Анатолійович AKA mr.Dem
цікаво було би послухати програмку і бачення себе в політиці.
Славік, я не проти поспілкуватись і розказати своє бачення проблем міста.
Основна ідея - економічного х-теру: організувати людей і довести що гроші можна економити, витрачати за призначенням, а не викидати на вітер як зараз роблять і в замін нічого не отримувати. Тобто я про реорганізацію ЖКГ.
Маю 4 роки позитивного досвіду: батьки платять за 3-кімнатну квартиру 25 грн в місяць (за ці гроші спілка мешканців поміняла всі труби в домі, зробили ремонт у підїздах і підвалах, двір закритий автоматизованими воротами і калиткою, в дворі стоять сучасні тренажери і сучасний дитячий майданчик, і т.д. - 50-літня хрущовка стала елітним домо ) ))) , а ми 130 грн і нічого не отримуємо в замін.
Впевнений, що не пройду оскільки виборами ніколи не цікавився, бабла вкладати не збираюсь, позичати так само, - бо потім комусь винен буду, а під чиюсь дудку плясати я не вмію.
Можливо трошки В.Великого мене знають і проголосують (в основному із-за дружби/сусідства/"допомога за профілем роботи"/ну і для малих на майданчик завіз піску за свої гроші ) , але то таке.
Для себе зробив висновок, що Програму (принаймі для початку проблеми мікрорайону Аляска) можна виконати без депутатства. Хоча з корочкою певно буде легше людей організувати.

Родичі і друзі кажуть, що з моїми принципами я довго не витримаю/мене терпіти не будуть. Радять в політиці бути гнучким і знаходити компроміс - я ж буду завжди стояти на своєму, тим більше якщо відчуватиму, що за мною правда. Тому спроба буде, але я реаліст і не плекаю надій.
MrDem зараз поза форумом  
Подякували 10:
Eineshteine (19.10.2010), FortYear (18.10.2010), gsv (19.10.2010), Мановар (22.10.2010), nacho one (18.10.2010), Nirvana (25.10.2010), riznyk (18.10.2010), Romko_7 (19.10.2010), Vlodko (18.10.2010)
Старий 18.10.2010, 18:26 #1474751   #20
Бойківчанка
 
Аватар для Бойківчанка
Типово Відповідь: Округ №29

Цитата:
Допис від Sargon Переглянути допис
І що тобі Олег поганого зробив???

ПМ слух, а якщо тебе закинуть на 29 округ членом комісії, на чию користь махлювати будеш?
а що свобода хоче шось махлювати?
Бойківчанка зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 03:30.