Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Господарські справи > Ремонт і будівництво


де в Тернополі можна придбати план будинку?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 14.03.2013, 14:09 #2160488   #21
AMOROSO
 
Аватар для AMOROSO
Типово Відповідь: де в Тернополі можна придбати план будинку?

Цитата:
Допис від olligarh Переглянути допис
AMOROSO
Що, аргументи адекватні закінчилися. тому фукаєш? Як некультурно... Які манери-такий ти спец... пічялькє..
І чого Вам бракує?
Вмієте цвях в стіну забити і тішетеся з того. Я не одну будівлю і споруду спроектував і побудував особисто.
Про манери не Вам писати, я на особистості не переходив..
Радий що Ваші батьки побудували будинки в яких хороше і практичне планування, інсоляція, теплоізоляція, не тріскають і не "цвітуть" стіни через погані фундаменти і відсутність вентиляції, прокладені всі необхідні сантехнічні і електричні мережі; є нормальна кухня, ванна, санвузол та ще багато іншого для комфортного життя.
Думаю саме такий будинок цікавить автора теми.
Нажаль більшість (95%) будинків про які Ви писали не мають цього.
Надалі офтопити тему не бачу змісту. Всього найкращого.
AMOROSO зараз поза форумом  
Старий 14.03.2013, 19:52 #2160811   #22
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: де в Тернополі можна придбати план будинку?

*балися гуси...... нашо то шов з вашими постами? адмін закривай тему!
Kokorakatan зараз поза форумом  
Старий 14.03.2013, 19:58 #2160817   #23
ОРДА
 
Аватар для ОРДА
Типово Відповідь: де в Тернополі можна придбати план будинку?

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
проблема в тому що я хочу побудувати будинок і наскільки я зрозумів потрібно мати план .... де його можна притбати недорого але якісний? буду дуже вдячний за поради!!!!!!!!!!!
http://b2btoday.com.ua/id/2331629

та ще багато інших
ОРДА зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Kokorakatan (14.03.2013)
Старий 06.05.2013, 10:34 #2201003   #24
Кара Божа
Активний учасник
Типово Відповідь: де в Тернополі можна придбати план будинку?

Цитата:
Допис від olligarh Переглянути допис
Але давай обдумаємо таке. більшість будинків в селах і по окраїнах тернополя (особливо побудовані до 90-х років) будували люди самі , власними силами (ніхто тоді проектантів не кликав, інженерів і т.д. Максимум газовиків щоб врізку зробити, чи електриків щоб дозвіл дали при тому що проводку кидали самі ) Але чомусь ці будинки стоять собі, і стоятимуть далі. А от сучасні творіння інженерної думки чи витримають вплив часу аналогічно? Взяти до уваги супер пупер споруди типу стадіонів чи спорт арен, котрі після зим завалюються, їх жеж проектували купа спеців, невїбацца крутих, і шо?
Тобто по твоїй логіці щоб спроектувати арену чи мегаспоруду,потібно кликати не "спаців" а бабу яка в 1936 побудувала хату мазанку,і та ще до сих пір стоїть бабі й мишам на радість) Щось мені здається що наші "арени" будуть саме внуки тих бабусь,які ніби й в інститутах вчились,але...,(
Кара Божа зараз поза форумом  
Старий 27.01.2015, 01:56 #2502744   #25
GIgaBite
Типово Відповідь: де в Тернополі можна придбати план будинку?

Підкажіть архітекторів або архітектурні фірми, що розробляють повністю проект майбутнього будину, прораховуюють всі матеріали, навантаження і т.д згідно зДСТУ
GIgaBite зараз поза форумом  
Старий 27.01.2015, 20:30 #2503153   #26
GIgaBite
Типово Відповідь: де в Тернополі можна придбати план будинку?

Доброго вечора. Ніхто не цікавився даним питання і тому не можуть підказати надійних архітекторів-проектантів ?
GIgaBite зараз поза форумом  
Старий 28.01.2015, 01:42 #2503257   #27
Martin
Активний учасник
 
Аватар для Martin
Типово Відповідь: де в Тернополі можна придбати план будинку?

Доброго часу доби, займаюсь проектуванням будинків та переплануванням. Якшо шо звертайтесь в приват або за телефоном 0935135458.Буду радий допомогти)
Martin зараз поза форумом  
Старий 28.01.2015, 06:30 #2503274   #28
D@nZeL
 
Аватар для D@nZeL
Типово Відповідь: де в Тернополі можна придбати план будинку?

Можете запитати на Просвіти 6б, фірма БудАрт, точно архітектори, але чи займаються будинками приватними не впевнений.
D@nZeL зараз поза форумом  
Старий 02.05.2017, 19:20 #2690685   #29
Alfasoft
 
Аватар для Alfasoft
Типово Відповідь: де в Тернополі можна придбати план будинку?

от цікаво панове архітектори - а ви готові підписувати повну матеріальну відповідальність за свої проекти в плані якісного виконання всіх нормативів та вимог - бо так бачу що як до оплати, то ціни в нас вище європейських, а як от щодо відповідальності за зроблену роботу?
Alfasoft зараз поза форумом  
Старий 03.05.2017, 23:29 #2690880   #30
Haisenberg
Активний учасник
 
Аватар для Haisenberg
Типово Відповідь: де в Тернополі можна придбати план будинку?

Цитата:
Допис від Alfasoft Переглянути допис
от цікаво панове архітектори - а ви готові підписувати повну матеріальну відповідальність за свої проекти в плані якісного виконання всіх нормативів та вимог - бо так бачу що як до оплати, то ціни в нас вище європейських, а як от щодо відповідальності за зроблену роботу?
втиснути будь-який проект в будь-які норми чи вимоги для толкового архітектора - це не є щось надскладне, звичайно є індивідуальні "хотілки" і є типові проекти, де більшість норми уже прораховані - відповідно і ціна буде різна.
окрім нормального проекту від архітектора, ще потрібна правильна реалізіція, а також правильна експлуатація.
Haisenberg зараз поза форумом  
Старий 17.05.2017, 22:20 #2693045   #31
ChuykoArchitect
Активний учасник
 
Аватар для ChuykoArchitect
Типово Відповідь: де в Тернополі можна придбати план будинку?

Цитата:
Допис від Alfasoft Переглянути допис
от цікаво панове архітектори - а ви готові підписувати повну матеріальну відповідальність за свої проекти в плані якісного виконання всіх нормативів та вимог - бо так бачу що як до оплати, то ціни в нас вище європейських, а як от щодо відповідальності за зроблену роботу?
Відповім як практикуючий архітектор.

Адекватний архітектор завжди дотримуватиметься норм, інакше наражає себе на ризик. Це не виключає того що архітектор, як хороший юрист, знайде різні законні лазівки, щоб і правила не порушити і замовнику вгодити. Хороший архітектор, звичайно.

А чи готові замовники будівництва слухати архітектора та дотримуватись всіх норм? Чи як завжди "та як то так моя земля і я на ній не можу робити що хочу?!" Скільки раз я зустрічав ситуації коли люди не йшли до архітектора, "та шо ми самі того не намалюємо, он журнал є", а потім на половині будови приходили і казали "зробіть щось", але бажано задарма. Або коли людям радиш,згідно здорового глузду та досвіду, люди не слухають, потім влітають (переважно на гроші).

Щодо цін - у Європі вартість проектування, приватне будівництво візьмемо до прикладу, складає 10-15% від вартості будівництва. Без погодження з архітектором вид дверної ручки змінити не можна. Інакше потім в експлуатацію будинок не приймуть. В Україні ж люди шкодують менше 1% на проект. Відповідно отримують низькоякісний продукт. А грамотний проект дозволить раціональніше використати кошти та потім не мучитись, живучи у незручному, погано збудованому будинку. Зекономили 1% - втратили 10%.

Висновок - працюйте з хорошими архітекторами, слухайте їх, та не економте на проекті.
ChuykoArchitect зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 17:24.