Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело

Авто / мото / вело новини, тюнінг, ремонт, секрети, сервіс обслуговування, мастила, запчастини, гонки, злети, маршрути...


Хто їздив на Крим, як дорога? Чи ночували по дорозі чи за один заїзд?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 09.08.2012, 22:25 #2011000   #61
ars13
Активний учасник
 
Аватар для ars13
Типово Відповідь: Хто їздив на Крим, як дорога? Чи ночували по дорозі чи за один заїзд?

Доброго вечора. Задумав ради інтересу і на спор поїздку в Коктебель... своїм жигульонком!Хочу почути ваші відзиви і поради чи варто пускатися в далеку дорогу(жигуль справний)))
ars13 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.08.2012, 22:47 #2011031   #62
alexandor
 
Аватар для alexandor
Типово Відповідь: Хто їздив на Крим, як дорога? Чи ночували по дорозі чи за один заїзд?

Цитата:
Допис від ars13 Переглянути допис
Доброго вечора. Задумав ради інтересу і на спор поїздку в Коктебель... своїм жигульонком!Хочу почути ваші відзиви і поради чи варто пускатися в далеку дорогу(жигуль справний)))
Якщо жигулик справний то можна їхати, але обовязково мати при собі супутника і заряджену мобілку
alexandor зараз поза форумом  
Подякували 2:
ars13 (10.08.2012), Джалка (09.08.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.08.2012, 16:15 #2011568   #63
ars13
Активний учасник
 
Аватар для ars13
Типово Відповідь: Хто їздив на Крим, як дорога? Чи ночували по дорозі чи за один заїзд?

Цитата:
Допис від alexandor Переглянути допис
обовязково мати при собі супутника
- шоб пхав коли шось станеться?)))
ars13 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.08.2012, 16:55 #2011586   #64
NEMIROFF
Люблю Mitsubishi...
 
Аватар для NEMIROFF
Типово Відповідь: Хто їздив на Крим, як дорога? Чи ночували по дорозі чи за один заїзд?

Цитата:
Допис від alexandor Переглянути допис
Найбільш треба вважати на дибілів, що йдуть на обгін, за поїздку 3-4 рази різко скидав швидкість зі 100-110 до 50-60, щоб встигали вклинитись.
Сьогодні перед Теофіпілкою.як їхати на Козову.один чоловяга з жінкою на жипі з київськими номерами не вклинився.то зачепив жугилика і трохи побив йому бік.а сам злетів з дороги.збив стовпчик і зупинився на тросах.На звороті коли вертався.то перед Почапинцями також приторможував і брав обочину.бо добло-йобло стало спорт-каром і рвало під гору 4-5 машин.Це я до того.що щоб подивитися на шалених не треба їхати на море.тут своїх хватає...
NEMIROFF зараз поза форумом  
Подякували 2:
alexandor (11.08.2012), BIMMER (10.08.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.08.2012, 08:49 #2011867   #65
Sany
 
Аватар для Sany
Типово Відповідь: Хто їздив на Крим, як дорога? Чи ночували по дорозі чи за один заїзд?

повернувся вчора з ЗП. Для мене нормальна дорога почалась за Уманню (до того тоже були нормальні відрізки) там же і закінчилась на зворотньому хляху.
Sany зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.08.2012, 19:40 #2012126   #66
boris_tr
Типово Відповідь: Хто їздив на Крим, як дорога? Чи ночували по дорозі чи за один заїзд?

Тема закинута мною ще тамтого літа приємно що вона живе.Цього року другий раз їздив авто роада бус Т 4 хочу сказати що зручніша машинка від легківки більше місця а це вирішує деякі питання.
Дураків хватає але людина яка їде у відпустку повинна розуміти куди вона їде й і для чого,поступіться лишній раз дураку і ваш відпочинок буде шикарний.

Додано через 4 хвилини
Цитата:
Допис від alexandor Переглянути допис
Якщо жигулик справний то можна їхати, але обовязково мати при собі супутника і заряджену мобілку
Сам собі нераз задавав таке питання відповідь на нього також найшов.
Колись люди не тільки жигами гасали а і москвичами і запорами,тепер трохи інший формат їзди фури які тримають легенько100 автобуси ну ви розумієте треба добре двигло 1.8 хватає,але якщо їхати і тішитись тому що ви все таки їдите то все ок. Відчуття власної гордості вам забезпечене. Щасливо.

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від alexandor Переглянути допис
Минулого тижня повернувся з Криму. Перша поїздка на таку відстань. Виїжджали з Тернополя о 18 годині, в Поповці (1030км) були в 9 ранку (Тернопіль-Хмельницький-Вінниця-Умань-Первомайськ-Миколаїв-Херсон-Євпаторія-Поповка).
Найгірший відрізок - Тернопіль - Волочиськ (ну може трохи далі за Волочиськ), далі можна більш-менш спокійно їхати. Хмельницьк - Крим дорога без ям, подекуди вузька, без розмітки, але терпимо. Також на відрізку між Херсоном і Армянськом склалося враження що одночасно всі чотири колеса розбалансовані, і так тривало десь 40км, потім все стало нормально.... така дорога, без ям але сильно полатана...
Найбільш треба вважати на дибілів, що йдуть на обгін, за поїздку 3-4 рази різко скидав швидкість зі 100-110 до 50-60, щоб встигали вклинитись.
Як Поповка гарна місцина чи не так,До казана готова.

Востаннє редагував boris_tr: 11.08.2012 о 19:40. Причина: Пізніше додано
boris_tr зараз поза форумом  
Подякував(ла):
ars13 (11.08.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.08.2012, 23:31 #2012282   #67
alexandor
 
Аватар для alexandor
Типово Відповідь: Хто їздив на Крим, як дорога? Чи ночували по дорозі чи за один заїзд?

Цитата
Допис від boris_tr Переглянути допис

Як Поповка гарна місцина чи не так,До казана готова.
Місцина так собі, якщо є бажання спокійно відпочити (не враховую період казантипу), не займати місце на пляжі в 7 ранку, отримати великий чистий піщаний пляж і тепле море то Поповка саме те, що треба, особливо для відпочинку з дітьми.
Територія казантипу просто супер, там все було готово за кілька днів до офіційного відкриття. Останню ніч, яку там ночували то відчутно гупала музика, хоча діти спали нормально ))
alexandor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.08.2012, 16:23 #2022699   #68
cee_dee
 
Аватар для cee_dee
Типово Відповідь: Хто їздив на Крим, як дорога? Чи ночували по дорозі чи за один заїзд?

Цитата:
Допис від Sany Переглянути допис
повернувся вчора з ЗП. Для мене нормальна дорога почалась за Уманню (до того тоже були нормальні відрізки) там же і закінчилась на зворотньому хляху.
Во, адекватна людина! А то одним розмітки не хватає, другим 4 полоси давай, третім оказується з Умані до Хмельницька тоже нормальна дорога
Але в загальному нащот розмітки погоджусь в одному: вночі дуже важко їхати по такій дорозі..

Востаннє редагував cee_dee: 28.08.2012 о 16:29.
cee_dee зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Sany (29.08.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.08.2012, 19:16 #2022767   #69
shypuch
Активний учасник
Типово Відповідь: Хто їздив на Крим, як дорога? Чи ночували по дорозі чи за один заїзд?

Цитата:
Допис від cee_dee Переглянути допис
третім оказується з Умані до Хмельницького тоже нормальна дорога
я теж як прочитав ... ги-ги
(є там, правда, кусочок-кусочок) ДІЙСНО ХОРОШОЇ ДОРОГИ десь перед Меджибожем
shypuch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.08.2012, 22:24 #2022882   #70
alexandor
 
Аватар для alexandor
Типово Відповідь: Хто їздив на Крим, як дорога? Чи ночували по дорозі чи за один заїзд?

Цитата
Допис від shypuch Переглянути допис
я теж як прочитав ... ги-ги
(є там, правда, кусочок-кусочок) ДІЙСНО ХОРОШОЇ ДОРОГИ десь перед Меджибожем

І чим вас не влаштовує відрізок Хмельницький - Умань?
Обїзна без питаннь, зроблена якісно не гірше Львівської, до Летичева їдеш нормально, ям немає, подекуди колія яку мій Accent успішно проходив, жодного разу не вчепивши захистом двигуна. Летичів також нормально, дорога не гірша Тернопільських. Від Летичева до Вінниці абсолютно комфортно їдеш. Вінниця - Немирів - Гайсин - Умань в деяких місцях вузько, але ям і колії НЕМАЄ, що вже величезний "+". Умань мовчу, немає до чого придертися, автобан )))
Коли повертаєш в напрямку Первомайська - покриття супер, а розмітка просто пропадає, за пасмурної погоди вночі їхати дууууже важко. Далі до самого Криму ідеш нормально, в деяких місцях дорога як і на відрізку Вінниця - Умань.
Підсумовуючи - для мене найгірша дорога Тернопіль - Війтівці, далі досить нормально.
alexandor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.08.2012, 23:07 #2022905   #71
shypuch
Активний учасник
Типово Відповідь: Хто їздив на Крим, як дорога? Чи ночували по дорозі чи за один заїзд?

От якщо тако маленькими відрізками розкласти, то дорога терпима. Як і по всій Україні. Колій нема, я б так не говорив, терпимо. Вузько, в Вінницькій області гарно те, що вони дорогу ділять на три смуги, хоч якісь комфортні можливості до обгону. АЛЕ особисто мені НАЙБІЛЬШЕ псує враження (також правда кусочок-кусочок) дорога, теж десь перед Меджибожем, котра роки там реконструюється, ... ОТАМ ТАНКОДРОМ, і не відірвали ви шось там, тільки через те, що тримали маленьку швидкість. Саме цей кусок, і обїздна Підволочиськ-Волочиськ відбиває бажання їхати. Умань, де ви там ті дороги бачили? Автобан звичайно супер, але коли їдете на Крим, то не так його і багато. Миколаїв-Херсон, гарно зробили колись дорогу, не хотіли напевне, але вдалося Подобається їхати Армянськ, хороша дорога природа, відчуття таке, ніби ти десь на поліссі, такі ланшафти як на Маневичі. Ну і весь Крим хороша дорога.

От все так райдужно, якщо безпечно їхати, не наражати себе і навколишніх на небезпеку, то чого ж тоді Тернопіль-Ялта, виходить 15год, а не 10год?

PS Ще звичайно хто як місто розглядає. До прикладу Рогатин, дорога ж містом ідеальна, якщо їхати Львів-Франківськ. Попри те, я на обїздній умудрився через власну безпечність (тіпа не тре мені як всі обїздити і гальмувати) порогом гепнутися об асфальт покриття, і то на L200 на 32гій гумі!!!
shypuch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.08.2012, 13:38 #2023151   #72
cee_dee
 
Аватар для cee_dee
Типово Відповідь: Хто їздив на Крим, як дорога? Чи ночували по дорозі чи за один заїзд?

А ще в Умані можна не об"їзною, а заїхати в Софіївку, так по місту там опше пісець, не знаю, може й не всюди.. А автобаном шо, всього кілометрів 30, далі звертаєм)..
Дорогою назад ше в об"їзд пустили, через дорожні роботи, якимось селами, трохи вийшов гак, очкував бо бензу було впритик дотягнути до херсонського окко..
В сусідній темі розказував, ще тут повторюсь: коли паркуєтесь на обочині, ставайте якомога далі від дороги, на очах білорусу фура зачепила дверку, яку його дружина відкрила в "нужний" момент. Добре, шо на тому ся стало, а могло бути і набагато гірше..
cee_dee зараз поза форумом  
Подякував(ла):
shypuch (30.08.2012)
Офтопів до посту: 3  Офтоп  
Старий 29.08.2012, 14:11 #2023173   #73
Sany
 
Аватар для Sany
Типово Відповідь: Хто їздив на Крим, як дорога? Чи ночували по дорозі чи за один заїзд?

я тоже чуть не зніс дверку одній курці на морі
Sany зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.08.2012, 15:37 #2023242   #74
seryk
 
Аватар для seryk
Типово Відповідь: Хто їздив на Крим, як дорога? Чи ночували по дорозі чи за один заїзд?

Як на мене, то дорога нормальна, не нiмецький автобан конечно, але iхати можно, десь пiсля Вiнницi стаэ лiпша, В Криму то взагалi чудовi дороги (все вiдносно звичайно)
1200 км до Керчi, iхали разом з дружиною, подолали приблизно за 17 год, притому ставали перекусити, купити кавунiв помыдорiв i тд,. Думаю, що можна i швидше , аби мотор сильнiший (iхали на Ford Fiesta)
В дорозi напрягу не помiтили, ну за винятком пару дебiльних гонщегов.
Якщо самому iхати то думаю полюбе тре ставати на вiдпочинок бо тяжко таку вi дстань за раз подолати
seryk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.02.2017, 07:15 #2678765   #75
vladlen88
Учасник
Типово Відповідь: Хто їздив на Крим, як дорога? Чи ночували по дорозі чи за один заїзд?

Зараз чутки йдуть що не дозволяють наші номери на старих автівках і штрафують, тому їхати туди було б по дурному - зупиняли б на кожному пості, тому я по стандарту - на потязі до Херсона, далі до кордону і автобус від кордону до Сімферополя, на місці вже взяв автівку в оренду через сервіс crimeacarrental.ru, бо на таксі по роботі не наїздишся, особливо по Криму.
vladlen88 зараз поза форумом  
Сказали Фууу!: 10
---ANDRE--- (17.02.2017), barvik777 (17.02.2017), BIMMER (17.02.2017), DAVIS (24.02.2017), kislotnik (17.02.2017), Klisan (17.02.2017), Kokorakatan (17.02.2017), MoRZE (17.02.2017), Sasha (15.03.2017), Yarkop (17.02.2017)
Офтопів до посту: 3  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 16:15.