Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Свідки Єгови шарлатани. Але це стоється любої релігії. Пояснення в темі

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 30.08.2019, 00:44 #2766325   #1
Satuk
Активний учасник
 
Аватар для Satuk
Типово Свідки Єгови шарлатани. Але це стоється любої релігії. Пояснення в темі

В принципі це стосується любої релігії. Але наразі зара активні СЄ. Мені надоїло одне те саме писати в різних темах. Вот це одна тема для вашого бреду. І так ваші аргументи зводяться до псевдонауковості. Тут просто докажу по фактам, що ваші всі доводи це бред і псевдо! Ваше мовчання в цій темі це факт вашого зливу. Якщо нема вам тут в цій темі щось сказати, це значить що ви злились! Одна тема для вашого гімна!
Вони недавно почали ссилатися на аферистів із країни окупанта. І ця країна окупувала ще і Грузію. Я в принципі можу позвонити до своїх грузинских друзів з яким познайомився на своїй теперішній роботі. І ви свідки єгови особисто зможете доказати що доктор який підтримує окупацію південої Осетії не шарлатан. Я про грузинів іх Тбилісі. Ну якщо ви СЄ не проти особисто зустрітися.
Друге це те, що СЄ в країна хуйла(путін Хуйло) поза законом. Ви заборонені. І це вагомий аргумент в тому що СЄ - агенти хуйла, або у них низкий рівень розумового розвитку.
І накінец попрошу апнути мені репу, а то порохоботи, зебеники і різні релігійні лапани мінусують мене. Так, ті хто в очі вам кажуть, шо вони за добро(релігійні), поза очі мінусують і ще матюкають тебе(є така функція що можна щось написати в мінусі і це буде анонімно).
Satuk зараз поза форумом  
Подякував(ла):
vuyiko (30.08.2019)
Сказав(ла) Фууу!:
idcomsomnom (01.09.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.08.2019, 15:42 #2766468   #2
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Свідки Єгови шарлатани. Але це стоється любої релігії. Пояснення в темі

Цитата:
Допис від Satuk Переглянути допис
Друге це те, що СЄ в країна хуйла(путін Хуйло) поза законом. Ви заборонені. І це вагомий аргумент в тому що СЄ - агенти хуйла,
Satuk а в чому логіка? Забороняти своїх же агентів? РПЦ тоді доречно запресувати.
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.09.2019, 13:15 #2766558   #3
vuyiko
Активний учасник
Типово Відповідь: Свідки Єгови шарлатани. Але це стоється любої релігії. Пояснення в темі

Минулого чи позаминулого року(точно не пам'ятаю) фсб дійсно почало пресувати СЄ в Росії. Був невеликий шум з цього приводу хоча шуміли в основному СЄ. Потім нараз все стихло, але змінилася риторика СЄ в Україні, тобто вони почали засуджувати дії наших військ на Донбасі.
Совпадение ?
vuyiko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.09.2019, 11:26 #2766789   #4
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Свідки Єгови шарлатани. Але це стоється любої релігії. Пояснення в темі

Цитата
Допис від vuyiko Переглянути допис
Минулого чи позаминулого року(точно не пам'ятаю) фсб дійсно почало пресувати СЄ в Росії. Був невеликий шум з цього приводу хоча шуміли в основному СЄ. Потім нараз все стихло, але змінилася риторика СЄ в Україні, тобто вони почали засуджувати дії наших військ на Донбасі.
Совпадение ?
А російські схвалюють?
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.09.2019, 19:52 #2766829   #5
vuyiko
Активний учасник
Типово Відповідь: Свідки Єгови шарлатани. Але це стоється любої релігії. Пояснення в темі

А ихтамнету, які можуть бути претензії?
vuyiko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.09.2019, 13:21 #2766871   #6
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Свідки Єгови шарлатани. Але це стоється любої релігії. Пояснення в темі

Цитата Європейський суд з прав людини (ЄСПЛ) рішенням від 3 вересня зобов’язав Україну виплатити компенсацію “Свідкам Єгови” з Кривого Рогу в розмірі 7 тис. євро.
via

Ми какбе не визнаємо мирської влади, і в нас один суд - Божий, але як запахне грошима то можна і піднапрягтися.

Вся суть секти.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.09.2019, 19:33 #2766951   #7
vuyiko
Активний учасник
Типово Відповідь: Свідки Єгови шарлатани. Але це стоється любої релігії. Пояснення в темі

Бо вони ще не навчились жити Божим Духом тому змушені користуватися грошима.
vuyiko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.03.2022, 09:30 #2799553   #8
EvilClown
Banned
Типово Відповідь: Свідки Єгови шарлатани. Але це стоється любої релігії. Пояснення в темі

Иеговисты вечно сидят по своим норкам. Истинная вера прятаться не будет.
EvilClown зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.03.2022, 08:04 #2799571   #9
org100h
organize hundred humans
 
Аватар для org100h
Типово Відповідь: Свідки Єгови шарлатани. Але це стоється любої релігії. Пояснення в темі

Цитата Иеговисты вечно сидят по своим норкам. Истинная вера прятаться не будет.
Ану скажи, куди має йти російський корабель?
org100h зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.03.2022, 16:45 #2799598   #10
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Свідки Єгови шарлатани. Але це стоється любої релігії. Пояснення в темі

Цитата:
Допис від org100h Переглянути допис
Ану скажи, куди має йти російський корабель?
Я відповім: нaxyй. А ти вмієш відверто відповідати, не шифруватися і тд і тп?
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.03.2022, 09:42 #2799609   #11
org100h
organize hundred humans
 
Аватар для org100h
Типово Відповідь: Свідки Єгови шарлатани. Але це стоється любої релігії. Пояснення в темі

Цитата А ти вмієш відверто відповідати, не шифруватися і тд і тп?
Недуже, а що?

В московії штунд притискають, тому я на їх стороні, якщо що
org100h зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.03.2022, 12:17 #2799611   #12
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Свідки Єгови шарлатани. Але це стоється любої релігії. Пояснення в темі

Цитата:
Допис від org100h Переглянути допис
Недуже, а що?
А правда класно провокувати на відвертість, коли сам зашифрований?

Цитата В московії штунд притискають, тому я на їх стороні, якщо що
Я не штунда. І не свідок.
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 23:19.