Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Господарські справи > Ремонт і будівництво


Хтось ставив автоматичний або механічний віконний провітрювач (клапан)?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 26.12.2014, 14:00 #2490444   #1
Мановар
бусовод
 
Аватар для Мановар
Типово Хтось ставив автоматичний або механічний віконний провітрювач (клапан)?

чи хтось ставив таке чудо на пластикові вікна? які відгуки?
в одній кімнаті не можу побороти конденсат, нема грошей щоб щось радикально міняти, от питаю чи вони допоможуть хоть трохи зрухати повітря...
ну от наприклад автоматичний реагує на зміну тиску в кімнаті і відкривається на певний період для закачки свіжого повітря

Мановар зараз поза форумом  
Старий 26.12.2014, 17:27 #2490505   #2
ANDRIY-QJ
 
Аватар для ANDRIY-QJ
Типово Відповідь: Хтось ставив автоматичний або механічний віконний провітрювач (клапан)?

замінював склопакети з однокамерних на двокамерні з напилом і запитував в майстра про провітрювальні клапани,відповідь його була ,гроші на вітер.Майстер профі своєї справи ,він говорив ,якщо обрізати і витягнути резинку з профіля ,то буде той самий клапан.Заміна вікон мені допомогла в боротьбі з конденсатами.
ANDRIY-QJ зараз поза форумом  
Старий 26.12.2014, 18:05 #2490514   #3
Мановар
бусовод
 
Аватар для Мановар
Типово Відповідь: Хтось ставив автоматичний або механічний віконний провітрювач (клапан)?

за ці дешевсі механічні згоден...
але такі, що мають в собі гігрометр і реагують на вологість в кімнаті, при підвищенні клапан відкривається і поступає холодне повітря, потім клапан закривається.... тобто немає постійного притоку.
а якщо зрізати резинки, то вже получається постійна циркуляція
Мановар зараз поза форумом  
Старий 27.12.2014, 11:51 #2490709   #4
leyo
 
Аватар для leyo
Типово Відповідь: Хтось ставив автоматичний або механічний віконний провітрювач (клапан)?

Цитата:
Допис від Мановар Переглянути допис
постійна циркуляція
тоді коли треба і ні.думаю не доцільно. а якщо зима? світло виключили а в хаті малі діти і тд,. коли треба зберегти тепле повітря в кімнаті? думаю що не варто різати ущільнювач
leyo зараз поза форумом  
Старий 27.12.2014, 12:04 #2490711   #5
wisper
Banned
Типово Відповідь: Хтось ставив автоматичний або механічний віконний провітрювач (клапан)?

я просто не дотягую ручку до кінця і повітря файно циркулює,от і є клапан. вікна не потіють.
wisper зараз поза форумом  
Старий 27.12.2014, 15:01 #2490766   #6
sasha77
Активний учасник
Типово Відповідь: Хтось ставив автоматичний або механічний віконний провітрювач (клапан)?

Цитата:
Допис від wisper Переглянути допис
я просто не дотягую ручку до кінця і повітря файно циркулює,от і є клапан. вікна не потіють.
сам займаюсь вікнами, то зранку досить 5 - 10 хв інтенсивного провітр\ювання - зимою теж правило і не треба ніякого велосипеда придумувати, при умові що у вас все ок в квартирі з вентиляційними каналами ))))))))))
sasha77 зараз поза форумом  
Старий 27.12.2014, 17:54 #2490844   #7
Мановар
бусовод
 
Аватар для Мановар
Типово Відповідь: Хтось ставив автоматичний або механічний віконний провітрювач (клапан)?

витяжка є добра через туалет, а от притоку повітря бракує в самій дальній кімнаті
провітрюю на ніч з 20 хв, на ранок просипаюсь з запотілими вікнами
Мановар зараз поза форумом  
Старий 03.12.2017, 15:22 #2714229   #8
VovaBS
Активний учасник
 
Аватар для VovaBS
Типово Відповідь: Хтось ставив автоматичний або механічний віконний провітрювач (клапан)?

Купив собі провітрювач.https://vents.ua/series/window-ventilator-po-400
Для установки провітрювача в глухе вікно (в моєму випадку) в верху рами треба просвердлити наскрізні отвори на вулицю. Вікно трьох камерне. в середній камері металевий профіль.
Чи не буде з часом через ці дірки скапувати конденсат в середину рами в низ.
Вентиляційні дірки в низу рами на вікнах є, але вони напевно тільки в зовнішній камері а не в камері з металевим профілем. А отвори будуть проходити і через мет. профіль теж.
VovaBS зараз поза форумом  
Старий 03.12.2017, 18:24 #2714239   #9
leyo
 
Аватар для leyo
Типово Відповідь: Хтось ставив автоматичний або механічний віконний провітрювач (клапан)?

Цитата:
Допис від VovaBS Переглянути допис
Купив собі провітрювач.https://vents.ua/series/window-ventilator-po-400
Для установки провітрювача в глухе вікно
Приточка то звичайно добре, але якщо чесно я би не рискнув. Бо якщо щось піде не так, то прийдеться вибивати вікно і міняти раму.(якщо ще знайдеться така) Гемору буде огого.
leyo зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 05:04.