Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Складна ситуація в Росії

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 13.03.2015, 09:21 #2520741   #1041
HamanN
 
Аватар для HamanN
Типово Відповідь: Складна ситуація в Росії

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Ти будеш здивований,але багато українців мріють про такого президента,як путін.
http://sovet.kidstaff.com.ua/question-831221
А якби тут включити російські канали і виключити всі решта,то їх би стало значно більше.
Так само,як не було б майдану ніякого,якби канали "чесних новин "не били на сполох,вставайте,піднімайтесь,бо побили наших дітей,зато тепер мовчать про те як люди пачками гинуть в котлах,як гине мирне населення на
Донбасі і про інші проблеми,які можуть нашкодити нинішній владі.
Тому все дуже відносно,може хтось дивиться на українців і дивується,як можна підтримувати такого президента,як наш.
Вже який раз дивуюсь твоїй логіці, яка перегукується з простою тупістю. Але зараз вже напишу. Якби в росії виключили всі путінські канали (пропаганду), а включили українські - то ніякої війни би не було. Багато українців думали що путін нормальний - тепер ніхто так не думає. Давай хтось поб"є твоїх дітей, а ти не піднімай шуму, не бий на сполох, просто спостерігай.
HamanN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.03.2015, 09:23 #2520742   #1042
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Складна ситуація в Росії

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Ти будеш здивований,але багато українців мріють про такого президента,як путін.
http://sovet.kidstaff.com.ua/question-831221
А якби тут включити російські канали і виключити всі решта,то їх би стало значно більше.
А якби ще в воду підмішувати легкі наркотики, то ми би і султана назначили.
Не мели дурниць. Твоє посилання повна єрунда і нічого не значить. Путін це вчорашній день - болото і безнадьога. Ні одна розумна людина не погодиться мати такого президента.
На рахунок росіян, можете сміятися, але я впевнена, що на них використовують якісь методи зомбування. Бачу по своїй рідні - за останній рік вони стали говорити речі протилежні тим, які говорили до того.
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.03.2015, 09:30 #2520750   #1043
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Складна ситуація в Росії

Розумних людей мало,зато багато нерозумних і гонорових.
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.03.2015, 09:42 #2520755   #1044
Alpha_Draconis
Guest
Arrow Відповідь: Складна ситуація в Росії

Цитата:
Допис від HamanN Переглянути допис
Давай хтось поб"є твоїх дітей, а ти не піднімай шуму, не бий на сполох, просто спостерігай.
Але ж так само треба бити на сполох, коли кажуть: віддай сина на війну. Чи це вже громадянський обов'язок і з цим можна спокійно миритися?
 
Подякували 2:
Пантера (13.03.2015), Ingenue (13.03.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.03.2015, 09:47 #2520757   #1045
Dinara
математик-реаліст
 
Аватар для Dinara
Типово Відповідь: Складна ситуація в Росії

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
На рахунок росіян, можете сміятися, але я впевнена, що на них використовують якісь методи зомбування. Бачу по своїй рідні - за останній рік вони стали говорити речі протилежні тим, які говорили до того.
доречі, дійсно щось змінилось - на них стали сильніше впливати
маю родичів в Росії, були адекватні, їздили в гості до нас, їздили по Європі - світ бачили.
Після анексії Криму не тішились, що "кримнаш", як почалась війна на Донбасі, спочатку були на нашій стороні, але зараз вже схилились до тієї думки, що наші військові садисти, мародери і вбивці, а їхні - визволителі.
так що пропаганда працює і спрацьовує
Dinara зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.03.2015, 09:54 #2520763   #1046
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Складна ситуація в Росії

Цитата:
Допис від Dinara Переглянути допис
доречі, дійсно щось змінилось - на них стали сильніше впливати
маю родичів в Росії, були адекватні, їздили в гості до нас, їздили по Європі - світ бачили.
Після анексії Криму не тішились, що "кримнаш", як почалась війна на Донбасі, спочатку були на нашій стороні, але зараз вже схилились до тієї думки, що наші військові садисти, мародери і вбивці, а їхні - визволителі.
так що пропаганда працює і спрацьовує
Думаю, тут щось більше як пропаганда. Брат кожен рік сюди приїзджав, виріс тут, тобто все бачив сам, а тут таке почав сплітати про бандерівців і фашистів, що навіть сперечатися немає з ким. Може їм якись "кадр" по телевізору вставляють, чи в воду щось підмішують?
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.03.2015, 09:56 #2520765   #1047
HamanN
 
Аватар для HamanN
Типово Відповідь: Складна ситуація в Росії

Цитата
Допис від Alpha_Draconis Переглянути допис
Але ж так само треба бити на сполох, коли кажуть: віддай сина на війну. Чи це вже громадянський обов'язок і з цим можна спокійно миритися?
Згідний. То як правильно було поступити в ситуації з розгоном людей? Віддай сина на війну - гіршого нема. Але змоделюєм ситуацію. На твій дім (сім"ю) напали злочинці з самими гіршими намірами, вбити, згвалтувати, обікрасти, знущатись. Втекти можливості немає, домовитись теж. Що робити будеш? Невже не будеш захищати навіть ціною власного життя?
HamanN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.03.2015, 10:00 #2520767   #1048
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Складна ситуація в Росії

Цитата:
Допис від HamanN Переглянути допис
Згідний. То як правильно було поступити в ситуації з розгоном людей? Віддай сина на війну - гіршого нема. Але змоделюєм ситуацію. На твій дім (сім"ю) напали злочинці з самими гіршими намірами, вбити, згвалтувати, обікрасти, знущатись. Втекти можливості немає, домовитись теж. Що робити будеш? Невже не будеш захищати навіть ціною власного житя?
Можна я:
По-перше, ніхто на будинок не нападав.
По-друге, власним життям так, але не сина.
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.03.2015, 10:05 #2520768   #1049
Alpha_Draconis
Guest
Arrow Відповідь: Складна ситуація в Росії

Цитата:
Допис від HamanN Переглянути допис
Згідний. То як правильно було поступити в ситуації з розгоном людей? Віддай сина на війну - гіршого нема. Але змоделюєм ситуацію. На твій дім (сім"ю) напали злочинці з самими гіршими намірами, вбити, згвалтувати, обікрасти, знущатись. Втекти можливості немає, домовитись теж. Що робити будеш? Невже не будеш захищати навіть ціною власного життя?
Звичайно, якби в рідне село прийшли російські танки, то партизанської війни уникнути було б неможливо.
Але коли маніпулюють такими поняттями, як патріотизм (про який ніхто десятиліттями не згадував ні слова), борг перед батьківщиною (звідки він взявся, якщо мені батьківщина всі ці роки практично нічим не допомагала, а тільки ставила палки в колеса?) для того, щоб воювати за Донбас, навіть не оглосивши мобілізації, це виглядає збоку досить дивно. Де були патріотизм і борги перед державою, коли дарували парашці Крим?

Кому здався той Донбас - тобі, мені? Та більшість людей далі Дніпра на схід в житті б не подалися, бо нема там, що робити українцеві. Висновок один - людей відправляють на смерть заразди інтересів мафіозної олігархії. Поки тисячами гинуть солдати, потрошенко розказує, що він бачить "тільки мирне вирішення конфлікту". В "мирний час" для "мирного вирішення конфлікту з терористами" цивільні люди мобілізовуватися НЕ ПОВИННІ.
 
Подякував(ла):
Ingenue (13.03.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.03.2015, 10:19 #2520773   #1050
HamanN
 
Аватар для HamanN
Типово Відповідь: Складна ситуація в Росії

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Можна я:
По-перше, ніхто на будинок не нападав.
По-друге, власним життям так, але не сина.
Тобто якщо ти будеш чути і бачити що сім"ю твого сусіда грабують-вбивають, буде рівно 0 реакції? Прекрасно. Правильно, кличуть сина в армію, йдеш сам.


Цитата
Допис від Alpha_Draconis Переглянути допис
Звичайно, якби в рідне село прийшли російські танки, то партизанської війни уникнути було б неможливо.
Але коли маніпулюють такими поняттями, як патріотизм (про який ніхто десятиліттями не згадував ні слова), борг перед батьківщиною (звідки він взявся, якщо мені батьківщина всі ці роки практично нічим не допомагала, а тільки ставила палки в колеса?) для того, щоб воювати за Донбас, навіть не оглосивши мобілізації, це виглядає збоку досить дивно. Де були патріотизм і борги перед державою, коли дарували парашці Крим?

Кому здався той Донбас - тобі, мені? Та більшість людей далі Дніпра на схід в житті б не подалися, бо нема там, що робити українцеві. Висновок один - людей відправляють на смерть заразди інтересів мафіозної олігархії. Поки тисячами гинуть солдати, потрошенко розказує, що він бачить "тільки мирне вирішення конфлікту". В "мирний час" для "мирного вирішення конфлікту з терористами" цивільні люди мобілізовуватися НЕ ПОВИННІ.
Про це все в мене думка така сама. За цивільних людей згідний. Проте, нема гарантій, що коли заберуть Донбас не підуть дальше. Поки нема такої впевненості, то з ворогом краще битись не на "своїй" території.
HamanN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.03.2015, 10:24 #2520778   #1051
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Складна ситуація в Росії

Цитата:
Допис від HamanN Переглянути допис
Тобто якщо ти будеш чути і бачити що сім"ю твого сусіда грабують-вбивають, буде рівно 0 реакції? Прекрасно.

Про це все в мене думка така сама. За цивільних людей згідний. Проте, нема гарантій, що коли заберуть Донбас не підуть дальше. Поки нема такої впевненості, то з ворогом краще битись не на "своїй" території.
Якщо до сусідської жінки прийде коханець, якого вона сама кликала, і буде її "мати", то як би я не шкодувала сусіда, точно не піду її "спасати".
А впевненості в цьому житті немає ні в кого і ні в чому. "Всі ми смертні і смертні раптово". Воювати "наперед" що б щось не сталося - дурість.
Пантера зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ingenue (13.03.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.03.2015, 10:55 #2520800   #1052
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Складна ситуація в Росії

HamanN ,чудік,звідки ти взявся?про це вже говорилось -балакалось 150 раз,йди почитай старі теми ,там знайдеш всі відповіді на свої примітивні запитання.
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.03.2015, 11:59 #2520811   #1053
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Складна ситуація в Росії

Цитата Не мели дурниць. Твоє посилання повна єрунда і нічого не значить. Путін це вчорашній день - болото і безнадьога. Ні одна розумна людина не погодиться мати такого президента.
ну путіна - ні.
а лукашенка - запросто.
хотя в суті своїй що той що інший далекі від демократії і що там що там народ рішає дуже мало.

Додано через 1 хвилину
Цитата Але коли маніпулюють такими поняттями, як патріотизм (про який ніхто десятиліттями не згадував ні слова), борг перед батьківщиною (звідки він взявся, якщо мені батьківщина всі ці роки практично нічим не допомагала, а тільки ставила палки в колеса?) для того, щоб воювати за Донбас, навіть не оглосивши мобілізації, це виглядає збоку досить дивно. Де були патріотизм і борги перед державою, коли дарували парашці Крим?
акуєть мислитель

Додано через 2 хвилини
А чо ж не пішов крим захищати то?
дай вгадаю - того ж що і донбас.
і тернопіль ти захищати не будеш, бо сам же признався, що тобі всюди добре де безпечно
Інженю поважаю, бо вона пише те саме але чесно каже, що не варто ні за що воювати, краще залишитись живим. А ти пробуєш робити хорошу міну при поганій грі

Додано через 17 хвилин
Цитата Якщо до сусідської жінки прийде коханець, якого вона сама кликала, і буде її "мати", то як би я не шкодувала сусіда, точно не піду її "спасати".
дівчата... ну чого ви якісь такі примітивні приклади обговорюєте?
Ви (Пантара, Інженю, Дракоша і ще там багато-багато інших) розкажіть, а що буде, якщо не опиратись? Ну Інженю можна не розказувати - вона вже розповідала, і її теорія - віддати загарбнику все не опираючись. От Дракоша і Пантера притримуються, що воювати треба за своє, а Донбас і східні регіони - то їхні проблеми.
Так от у мене думка десь така:
- от бачили що почало творитись в нашій економіці відколи триває війна? так от це квіточки, порівняно з тим, що почнеться, коли спрацює план Путіна і йому вдасться розчленувати Україну. Ну наприклад відділити східні і південні області, відтяпати половину промисловості (а все ж не так просто - між підприємствами море звязків, контрактів з іншими, в інших чатсинах країни), відрізати від морських портів.
Знаєте що тоді буде? От розкажіть.
Я думаю буде МОРОК. Тупий безпросвітній морок на ХЗ скільки років вперед.
- І я не думаю, що Путін тим обмежиться, думаю що після успіхів на сході почнуть розігріватись Чернівецька і Закарпатська області - це 100%.
- Кримінал активізується, бо 100% відновляться старі звязки, які тянуться аж в Москву.

Ви собі порівнюєте то з побутовими проблемами і думаєте, що вас то не зачепить, бо ви через стіну живете - чорта два...

Спробуйте спростувати... Я буду тільки радий.

Додано через 3 хвилини
Цитата Воювати "наперед" що б щось не сталося - дурість.
точно!!!
саме так видно керує армією наш генштаб. поки котла не зробили - то і нєфіг воювати. буде котел - будем прориватись.
результати - всі можемо спостерігати, на жаль. з Дебальцева все везуть і везуть тих "20 загиблих"... і з ДАПа досі не всіх ще вивезли.

Востаннє редагував switch: 13.03.2015 о 12:01. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Chefild (13.03.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.03.2015, 12:20 #2520838   #1054
HamanN
 
Аватар для HamanN
Типово Відповідь: Складна ситуація в Росії

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Якщо до сусідської жінки прийде коханець, якого вона сама кликала, і буде її "мати", то як би я не шкодувала сусіда, точно не піду її "спасати".
А впевненості в цьому житті немає ні в кого і ні в чому. "Всі ми смертні і смертні раптово". Воювати "наперед" що б щось не сталося - дурість.
Я би хотів подивитись на тебе якби ти жила не в Тернополі, а в Херсоні чи в Дніпропетровську. Що б тоді говорилося за воювати на перед. Наша хата з краю?

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
HamanN ,чудік,звідки ти взявся?про це вже говорилось -балакалось 150 раз,йди почитай старі теми ,там знайдеш всі відповіді на свої примітивні запитання.
Чудіком називай свого чоловіка, якщо він в тебе є. і якщо це йому подобається)). Я читав ці всі теми, без твого дозволу. Такого брєду як пишеш ти, треба ще пошукати, це я про російські канали в часності і про решта перлів.
HamanN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.03.2015, 13:24 #2520859   #1055
Alpha_Draconis
Guest
Arrow Відповідь: Складна ситуація в Росії

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
А чо ж не пішов крим захищати то?
дай вгадаю - того ж що і донбас.
і тернопіль ти захищати не будеш, бо сам же признався, що тобі всюди добре де безпечно
Інженю поважаю, бо вона пише те саме але чесно каже, що не варто ні за що воювати, краще залишитись живим. А ти пробуєш робити хорошу міну при поганій грі
о, патріоти злазяться з-під диванів

сам чого ще не на фронті?
дай вгадаю - як прийде повістка, обов'язково підеш воювати?

Зможеш свою гімняну думку висловлювати з другого боку Дніпра, а наразі тріпатися легше за все і бити себе в груди, який великий патріот.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.03.2015, 13:40 #2520863   #1056
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Складна ситуація в Росії

Цитата о, патріоти злазяться з-під диванів
ну ти бачу і вилазити не збираєшся - з-під дивана гавкати безпечніше
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.03.2015, 13:48 #2520869   #1057
Alpha_Draconis
Guest
Arrow Відповідь: Складна ситуація в Росії

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
ну ти бачу і вилазити не збираєшся - з-під дивана гавкати безпечніше
Я солдатам допомагаю справами, а не пустим тріпанням на форумах рву сорочку з криками "який я патріот, за мобілізацію, ухилянти продажні дизертири, ви всі ніхрена не можете"
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.03.2015, 16:56 #2520943   #1058
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Складна ситуація в Росії

Цитата Я солдатам допомагаю справами, а не пустим тріпанням на форумах рву сорочку з криками
сорочку в нас рвеш ти більше
твої пости почитати - то з тебе тестостерон аж пре ))
а я пишу спокійно і виважено. і "клінчують" зі мною на форумі лише деякі "особливо обдаровані", що мабуть говорить про те, що в більшості форумчани зі мною таки погоджуються.
а ти - виставляєш себе як посміховисько, помічник армії великий...
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.03.2015, 17:41 #2520960   #1059
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Складна ситуація в Росії

сподобалась одна думка в статті:
Цитата Когда-то на вопрос, почему в Англии нет антисемитизма, Уинстон Черчилль ответил: «Мы просто не считаем евреев умнее себя». В России — считают.
у нас тут теж багато ниють про жидів, в усьому вальцмана якогось винять .
видно ми теж вважаєм жидів розумнішими за нас.
switch зараз поза форумом  
Подякував(ла):
qazwsx321 (13.03.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.03.2015, 17:42 #2520961   #1060
saymon
Guest
Типово Відповідь: Складна ситуація в Росії

Цитата:
Допис від ut15 Переглянути допис
Российский политолог считает, что Кремль уже не контролирует события
Цитата Российский политолог
Цитата Российский
Експертна думка врахована.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 09:06.