Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Господарські справи


Акумулятор тепла, який вибрати?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 03.07.2015, 13:22 #2555476   #1
phenix
покинув це місце нафік...
 
Аватар для phenix
Типово Акумулятор тепла, який вибрати?

Всім привіт. Є питання по вибору ак тепла. Треба ак тепла з 2-ма теплообмінниками, на 700-750 літрів. Де можна купити, які є нюанси? А то, начитався, ттх в інтернет-магазинах, голову забив, вже й сам не знаю, що підійде. Є стальні, є нержавіючі, є з якимось покриттям всередині, є дешевші, але не в Тернополі, є дуже дорогі, але в Тернополі. Дивився на ак тепла від місцевого виробника Теплобак, ціни там, ну, дуже святкові. Такий як мені треба, в них коштує 1200 євро, і це без утеплювача. В Києві знайшов , той який мені треба, коштує 850 євро, такий би мене влаштував. Але, не знаю, яка різниця між тими дорогими, і дешевими, поясніть, хто в курсі.
phenix зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.07.2015, 21:33 #2555855   #2
leonkiller
 
Аватар для leonkiller
Типово Відповідь: Акумулятор тепла, який вибрати?

З дешевших дражіце(в тернополі без проблем купити), або львівський Kuydych(під замовлення). Беріть без ізоляції і еконимите гроші. Утепляєте самі, хіба хочете вигляду, або не хочете гратися з утепленням.
Куйдіч на 800 літрів без ізоляції точно буде дешевше ніж 850євро.
Дражіце понеділок взнаю, без тена напевно також дешевше 850.

Два теплообміника вам для чого ? В яку систему бедете його(ТА) інтегрувати.
leonkiller зараз поза форумом  
Подякував(ла):
phenix (04.07.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.07.2015, 22:06 #2555865   #3
phenix
покинув це місце нафік...
 
Аватар для phenix
Типово Відповідь: Акумулятор тепла, який вибрати?

Цитата:
Допис від leonkiller Переглянути допис
З дешевших дражіце(в тернополі без проблем купити), або львівський Kuydych(під замовлення). Беріть без ізоляції і еконимите гроші. Утепляєте самі, хіба хочете вигляду, або не хочете гратися з утепленням.
Куйдіч на 800 літрів без ізоляції точно буде дешевше ніж 850євро.
Дражіце понеділок взнаю, без тена напевно також дешевше 850.

Два теплообміника вам для чого ? В яку систему бедете його(ТА) інтегрувати.
Вже знайшов одну фірму сьогодні, і дещо взнав. Дражіце з ізоляцією в них 810 євро. Мене така ціна влаштовує.
Два теплообмінника треба, щоб поєднати 2 приміщення, в одному система опалення відкритого типу, в іншому - закритого.

Додано через 9 хвилин
А де в Тернополі можна купити без проблем? Бо на тій фірмі сказали, що такий, як мені треба, лише під замовлення привозять.

Востаннє редагував phenix: 04.07.2015 о 22:07. Причина: Пізніше додано
phenix зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 23:43.