Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Вибори > Тернопільська міська рада 25.10.2015


Результати опитування: Кого з пропонованих кандидатів Ви підтримаєте на виборах міського голови Тернополя 25 жовтня 2015 ро
БЛІХАР Володимир - партія "Громадський рух "Народний контроль" 4 3.17%
ВІТВІЦЬКИЙ Олег - партія "Українська Галицька Партія" 1 0.79%
ВОНС Ігор - партія "Блок Петра Порошенка "Солідарність" 5 3.97%
КІНАШ Роман - самовисунення 0 0%
ЛАНДЯК Петро - партія "Громадянська позиція" 14 11.11%
МУЦ Орест - партія "Соціально-християнська партія" 1 0.79%
НАДАЛ Сергій - партія "Всеукраїнське об'єднання "Свобода" 24 19.05%
ПАСТУХ Тарас - партія "Об'єднання "Самопоміч" 17 13.49%
ПІВТОРАК Святослав - партія "Радикальна партія Олега Ляшка" 1 0.79%
РАТУШНЯК Михайло - партія "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" 6 4.76%
ЦАРИК Руслан - партія "Нові обличчя" 0 0%
ще не визначився, але планую іти на вибори 12 9.52%
не підтримую жодного кандидата (проти всіх) 26 20.63%
не піду на вибори, бо не хочу 12 9.52%
не піду на вибори, бо не маю змоги (немає 18 років, не прописаний та ін.) 3 2.38%
Голосували: 126. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Вибори міського голови Тернополя 2015 +голосування

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 03.10.2015, 17:46 #2580855   #1
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Вибори міського голови Тернополя 2015 +голосування

Отож, 25 жовтня 2015-го року на посаду міського голови Тернополя вибиратимемо з-поміж 11 кандидатів:

  1. Бліхар Володимир - партія "Громадський рух "Народний контроль"
  2. Вітвіцький Олег - партія "Українська Галицька Партія"
  3. Вонс Ігор - партія "Блок Петра Порошенка "Солідарність"
  4. Кінаш Роман - самовисунення
  5. Ландяк Петро - партія "Громадянська позиція"
  6. Муц Орест - партія "Соціально-християнська партія"
  7. Надал Сергій - партія "Всеукраїнське об'єднання "Свобода"
  8. Пастух Тарас - партія "Об'єднання "Самопоміч"
  9. Півторак Святослав - партія "Радикальна партія Олега Ляшка"
  10. Ратушняк Михайло - партія "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина"
  11. Царик Руслан - партія "Нові обличчя"


Додано через 10 годин 1 хвилину
ап!

Востаннє редагував FortYear: 05.10.2015 о 07:06. Причина: Пізніше додано
FortYear зараз поза форумом  
Старий 25.10.2015, 20:58 #2586789   #61
vk87
Учасник
Типово Відповідь: Вибори міського голови Тернополя 2015 +голосування

Цитата
Допис від Winston Переглянути допис
Можливо і правильні, тому що всі свободівці і їх фанати голосували на 99% ))) Але якщо врахувати рівень явки, то як мінімум 50% міста ця партія вже бісить + врахувати, що по екзітполу він набрав трохи більше 50%, то це 50% з 50% - реальна підтримка 25%, не так вже і багато. Шкода що цих 50% які не прийшли, не дуже витягнеш на вибори ((( Така вже реальність на наступні n років - Я ЛЮБЛЮ ТЕРНОПІЛЬ ЗА БАБЛО
Тому більшість людей і їде з цієї держави, бо хтось чи продав чи ще щось отримав і потім сидить в куточку плаче, що все погано. Хоча він і дав початок тому. Як говорив один мій товариш "нічні метелики" отримують 1000грн година "це все умовно", а простий народ продасть себе за 100-200грн на 5 років то потрібно подумати хто більшою ......
vk87 зараз поза форумом  
Старий 25.10.2015, 21:04 #2586790   #62
Winston
Активний учасник
Типово Відповідь: Вибори міського голови Тернополя 2015 +голосування

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Winston, після бою кулаками не махають. Пізно вже обурюватися.
Та й екзитполи це не результати, багато є таких хто соромиться сказати правду, за кого голосував.
Та це ясно, але чомусь внутрішній голос підказує, що тепер все будуть мутити під те "як сказали екзітполи", враховуючи у кого адмінресурс в цьому місті, навіть якщо він був і липовим - моральна підготовка стартувала. Тепер це питання часу... Можна не паритись і більше ніколи на вибори не ходити - і так толку мало.
Winston зараз поза форумом  
Старий 25.10.2015, 21:10 #2586791   #63
saymon
Guest
Типово Відповідь: Вибори міського голови Тернополя 2015 +голосування

Вже почалося.
Цитата У Тернополі буде свободівська більшість на чолі з Надалом
Але якщо я правильно порахував, то титульним доведеться купити ще 3 депутати, бо зараз в них 17 + Надал, тобто 18. Напротивагу "коаліція" має 25 людей.
Як мінімум абсолютної більшості в титульних вже немає, навіть по результатах екзитполів, які мають досить таки високу похибку.

Судячи зі всього це провал. А якщо міськрада буде в опозиції до мера то мутити буде в рази важче.

Хоча... Кого я обманюю Куплять всіх, або заткнуть рота компроматом, та й по всьому.
 
Подякував(ла):
Winston (25.10.2015)
Старий 25.10.2015, 21:16 #2586802   #64
Yura495397
Типово Відповідь: Вибори міського голови Тернополя 2015 +голосування

Прийшов проголосувати проти всіх і був ще раз неприємно здивований - проти всіх не було.....????
Довелось самому дописати. Зарікся вибирати з гівна менш смердюче... Вже так намутили з тим законом шоб на.бати той народ!!!!!!!!!!!!! Скоро терпіння закінчиться
Yura495397 зараз поза форумом  
Подякували 3:
aqwaqw (27.10.2015), Ingenue (26.10.2015), ternopil1 (25.10.2015)
Старий 25.10.2015, 21:25 #2586806   #65
kap_lun
 
Аватар для kap_lun
Типово Відповідь: Вибори міського голови Тернополя 2015 +голосування

Цитата Дані екзит-полу волевиявлення опитуваних щодо виборів до Тернопільської міської ради
Свобода 34,4 Самопоміч 14,1 БПП 12,7 Громадянська позиція 8,6 Народний контроль 6,7 Батьківщина 5,5 УКРОП 4,3 Радикальна партія Ляшка 3,3 Солідарність правих сил 2,7 Добрий самарянин 1,8 Українська Галицька Партія 1,2 Народий Рух України 1,2 Сила Людей 1,0 Нові обличчя 1,0 Патріот 0,6 Республіка 0,4 Воля 0,4 Соціально-християнська партія 0,0

Дані екзит-полу волевиявлення опитуваних щодо виборів міського голови Тернополя
Надал 59,9 Пастух 11,8 Ландяк 10,4 Ратушняк 7,4 Бліхар 3,4 Вонс 3,2 Півторак 1,6 Царик 0,8 Вітвіцький 0,6 Кінаш 0,6 Муц 0,4
Опитано 723 респонденти
kap_lun зараз поза форумом  
Старий 25.10.2015, 21:35 #2586811   #66
MakDi
 
Аватар для MakDi
Типово Відповідь: Вибори міського голови Тернополя 2015 +голосування

Цитата
Допис від Winston Переглянути допис
Я своїх переконав, що голосувати за свободівців не можна, вже давно. Відео з Камінським розставило всі крапки на І в питанні того, що вишиванка не показник порядності чи патріотизму...
А Ви зі своїми не спілкуєтесь ?
Саме головне що я мамі пояснював чому не варто і всерівно.....................



Я тепер розумію чому багато людей валить з країни, певно і мені варто....

Команда Надал + Свобода деребанила при Януковичі три роки,а люди в нас все швидко забувають. Їм останній рік перед виборами зремонтувати пару доріг і дворів і він бог. Як це сумно.....
MakDi зараз поза форумом  
Старий 25.10.2015, 22:02 #2586816   #67
Winston
Активний учасник
Типово Відповідь: Вибори міського голови Тернополя 2015 +голосування

Цитата:
Допис від MakDi Переглянути допис
Команда Надал + Свобода деребанила при Януковичі три роки,а люди в нас все швидко забувають. Їм останній рік перед виборами зремонтувати пару доріг і дворів і він бог. Як це сумно.....
Він лаве відбивав на базі свого ж виробництва, але лаптям це не поясниш - дійсно сумно... В мене майстер ремонт робив і як почав співати про бруківку, то мене аж знудило і більше він рот не вікривав ))) Зразу згадався вулик який хвалив свого сусіда Заставного в прямому ефірі на ТВ-4, бо той в свому ж дворі ремонт зробив, ЛОЛ.
Winston зараз поза форумом  
Старий 25.10.2015, 22:31 #2586821   #68
Bondyk
Активний учасник
Типово Відповідь: Вибори міського голови Тернополя 2015 +голосування

Пляха, читаю всіх таких "знаючих" і "обізнаних" про злодіяння Надала і скоро знудить як дописувача вище, тільки вже від тупості таких як він. Чи заробляв (крав) Надал на посаді мера? Безперечно. Скільки заробив (вкрав)? Впевнений в рази менше ніж думають такі крикуни, як і впевнений, що попередники вкрали не менше, як і теперішні опоненти вкрали б в разі успіху. Треба бути останнім йовбаком, щоб не помітити як ця істерія навколо його персони штучно наганялася, в тому числі сюжети по 1+1. А наганялася тими, хто втратив доступ до корита (державних коштів) у "співпраці" із тими хто його хотів би отримати. Надал нічого нового не придумав, просто перенаправив давно існуючі схеми в іншому напрямку вигідному для себе. Чому ці схеми досі працюють питання самі знаєте до кого. І попри те все в місті зробилося навіть не на порядок, а в рази більше ніж за всіх його попередників. Значить не такий страшний Надал як його малюють. Для мене як рядового тернополянина головне не ходити по болоту, а не гладити українську жабу, що мер заробив на бруківці, а не я. Всеодно цю бруківку продадуть місту по завищеній ціні, як і все решта. Згадалася реклама із 90-х: "Прі всьом багатствє вибора другой альтернатіви нєт".

Востаннє редагував Bondyk: 25.10.2015 о 22:50.
Bondyk зараз поза форумом  
Подякували 2:
Apocrypha (26.10.2015), NEXT (25.10.2015)
Старий 25.10.2015, 22:53 #2586835   #69
Winston
Активний учасник
Типово Відповідь: Вибори міського голови Тернополя 2015 +голосування

Цитата
Допис від Bondyk Переглянути допис
Пляха, читаю всіх таких "знаючих" і "обізнаних" про злодіяння Надала і скоро знудить як дописувача вище, тільки вже від тупості таких як він. Чи заробляв (крав) Надал на посаді мера? Безперечно. Скільки заробив (вкрав)? Впевнений в рази менше ніж думають такі крикуни, як і впевнений, що попередники вкрали не менше, як і теперішні опоненти вкрали б в разі успіху. Треба бути останнім йовбаком, щоб не помітити як ця істерія навколо його персони штучно наганялася, в тому числі сюжети по 1+1. А наганялася тими, хто втратив доступ до корита (державних коштів) у "співпраці" із тими хто його хотів би отримати. Надал нічого нового не придумав, просто перенаправив давно існуючі схеми в іншому напрямку вигідному для себе. Чому ці схеми досі працюють питання самі знаєте до кого. І попри те все в місці зробилося навіть не на порядок, а в рази більше ніж за всіх його попередників. Значить не такий страшний Надал як його малюють. Для мене як рядового тернополянина головне не ходити по болоту, а не гладити українську жабу, що мер заробив на бруківці, а не я. Всеодно цю бруківку продадуть місту по завищеній ціні, як і все решта. Згадалася реклама із 90-х: "Прі всьом багатствє вибора другой альтернатіви нєт".
А можуть і не продавати такими обсягами, а зробити щось інше, вірно ? Чи нехай весь Тернопіль хєрячить на бруківку ? Найбільше мене вбиває не бруківка, незрозумілі/непрозорі тендера і т.д., а покривання і безкарність ЧЕСНИХ свободівців, яких ловлять за руку, вони влаштовують клоунаду і бігають як дебіли по будівлі, а їх потім тихо відмазують свої ж прокурори (яких поставили ті ж свободівці тільки рангом повище). А після цього, в мера вистачає наглості кричати "це політичне замовлення і я взагалі був не в курсі" - ТИПУ ХАРКНИ В МОРДУ, А ВІН НАГЛО ПРО БОЖУ РОСУ. Особисто ти віриш в те що він не в курсі і замісники не ділились, а саме головне чому не відхреститись і не сказати ТА НЕХАЙ ПОСАДЯТЬ, Я ДО ЦЬОГО ВІДНОШЕННЯ РЕАЛЬНО НЕ МАЮ ? Вбиває наглість, цинізм, відчуття безкарності всього цього кодла яке нічим не відрізняється від "папєрєдників", крім того що вишиванку вдівають... Не за це люди боролись і не цього хотіли, а казати типу ну нехай собі буде, він типу нічого нового не придумав, а обсяги менші це не просто тупість, а дебілізм. Якщо нєт альтернатиіви, то хоча б міняти їх кожні 5 років, а не давати розростатись... Одному вже дали розростись в Росії - він сере на голови, а всі йому аплодують.

P.S. Чому не голосувати за громадянську позицію, можливо кандидат на місці, на перший погляд, не ахті, але якщо глянути на деяких людей вищих рангом, то є досить порядні... Я, наприклад, симпатизую сину Гриценка який пробує щось робити з автомайданом (можливо він і не в партії, але рано чи пізно там буде). Чому не голосувати за самопоміч, з якої Садовий це такий же поц як більшість діючих мерів, але є Соболєв і ще ряд молодих і перспективних, які теж щось пробують РЕАЛЬНО ? А голосувати за г... в яких нічого немає взагалі ні зверху ні знизу і нічого міняти ВОНИ ТОЧНО НЕ БУДУТЬ, тому що їх все влаштовує (ну крім москаляки на гіляку І ВСЕ), а реальна ціль - ближче до корита і побільше своїх в тих органах які можуть по руцях дати чи посадити.

Востаннє редагував Winston: 25.10.2015 о 23:14.
Winston зараз поза форумом  
Подякували 2:
Dinara (25.10.2015), regman (03.11.2015)
Старий 25.10.2015, 22:55 #2586837   #70
NEXT
Активний учасник
 
Аватар для NEXT
Типово Відповідь: Вибори міського голови Тернополя 2015 +голосування

"Прі всьом багатствє вибора другой альтернатіви нєт".

Дуже влучно сказано із тих претендентів, аж 11 на посаду мера

https
NEXT зараз поза форумом  
Старий 25.10.2015, 23:07 #2586841   #71
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Вибори міського голови Тернополя 2015 +голосування

По тій тенденції результатів з дільниць що я отримую, то Сергій Надал перемагає у першому турі.
FortYear зараз поза форумом  
Старий 25.10.2015, 23:08 #2586842   #72
хамід
Активний учасник
 
Аватар для хамід
Типово Відповідь: Вибори міського голови Тернополя 2015 +голосування

Цитата
Допис від Bondyk Переглянути допис
І попри те все в місті зробилося навіть не на порядок, а в рази більше ніж за всіх його попередників. Значить не такий страшний Надал як його малюють.
Ну да ну да,
як згадаю як однієї зими по милості "його високості" по коліна в снігу півтори години пхав маршрутку,
це я так в неділю на роботу їхав,так зразу знов починаю хотіти то повторити...

Можете спитати "а чому маршрутку" .
А тому що я з гаража автівкою виїхав лише на 100 метрів )))

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
По тій тенденції результатів з дільниць що я отримую, то Сергій Надал перемагає у першому турі.
прикро однака

Востаннє редагував хамід: 25.10.2015 о 23:08. Причина: Пізніше додано
хамід зараз поза форумом  
Подякували 5:
Dinara (25.10.2015), Ha3ap (25.10.2015), Пантера (25.10.2015), vladik (26.10.2015), Winston (25.10.2015)
Старий 25.10.2015, 23:25 #2586844   #73
Winston
Активний учасник
Типово Відповідь: Вибори міського голови Тернополя 2015 +голосування

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
По тій тенденції результатів з дільниць що я отримую, то Сергій Надал перемагає у першому турі.
Така ж "радісна" новина, як "Вітаю! В Одесі мером знову буде ватнік, а в Києві розумний боксер". Пєчалька повна і "докорінні зміни".
Winston зараз поза форумом  
Старий 25.10.2015, 23:47 #2586845   #74
ternopil1
Активний учасник
 
Аватар для ternopil1
Типово Відповідь: Вибори міського голови Тернополя 2015 +голосування

Коли перечитую сопливі комменти про те, як мало вкрав Надал і як багато "зробив", в пам"яті випливає такий собі Пабло Ескобар. Для тих, хто не в курсі - був такий наркобарон в Колумбії. Сказати, що у нього руки в крові по лікті - це не сказати нічого - він в крові купався. Все би нічого, якби крім таких же баронів, як і він сам, не було вбито безліч невинних людей, які просто опинились не в тому місці і не в той час. Потрібно прибрати конкурента? Не проблема! Ну подумаєш, що разом з ним на той світ піде 10-20 пішоходів. Суд погрожує свідками? Ще простіше - просто підірвав в повітрі пасажирський літак з доброю сотнею пасажирів, серед яких був той самий свідок. І таких прикладів маса, лік йде на тисячі душ. Чувак, по суті, тероризував всю країну.
Я от до чого веду: коли місцева поліція намагалася його заарештувати, то натикнулась на несподівану проблему - протистояння місцевих баранів. Чому баранів? Ну, мабуть, тому, що головними аргументами на захист цієї мерзоти були (увага!):
1. дороги в місцевих "фавелах"
2. стадіони для місцевих любителів футболу, а також дітей.
3. інші мілкі послуги баранам.
Суть в тому, що тисячі смертей, ще більше скалічених наркотиками душ, діти, які залишились сиротами - все це виявилось нічим по зрівнянням з кісткою, кинутою Ескобаром тупорилим плебеям. Отаке... Зрештою втрутилось ЦРУ США і кондома таки вистежили і пристрелили, як скажену собаку...

Так от, шановні поціновувачі п.Надала ака "хоч і вкрав, але бруківку постелив", Надал, звісно не Ескобар - не той калібр, але коли ви не зможете вийти зі своїми дітьми в парк, бо там буде чергова багатоповерхівка/парковка, чи єдиним "інвестором" в Тернополі виявиться завод по виготовленню бруківки, або в затишних скверах почнуть "цвісти" торгові центри, тоді згадайте баранів з далекої Колумбії, і припиніть шукати перлину в купі лайна - її там немає, повірте.... А кістка вона тільки спочатку смачна, бо м"яса на ній мало, а розраховуватись все життя...

ПС. розумію, що деколи не має з кого вибирати, бо всі такі добрі, що нема де проби ставити, але ж це не привід робити зі злодія - святого, нє? И виставляти себе дурнями.

Востаннє редагував ternopil1: 25.10.2015 о 23:57.
ternopil1 зараз поза форумом  
Подякували 13:
Згорнути/розгорнути список подяк

Старий 26.10.2015, 01:00 #2586852   #75
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Вибори міського голови Тернополя 2015 +голосування

файно є.
ще 5 років співання славнів, вишиванок і бруківки... без прогресу
ШТЕУД зараз поза форумом  
Старий 26.10.2015, 03:59 #2586862   #76
tapac_ko
 
Аватар для tapac_ko
Типово Відповідь: Вибори міського голови Тернополя 2015 +голосування

Цитата:
Допис від ШТЕУД Переглянути допис
файно є.
ще 5 років співання славнів, вишиванок і бруківки... без прогресу
по плану має бути на 2 роки...
потім будем переобирати по новому адмінстративному розподілу територій...
tapac_ko зараз поза форумом  
Старий 26.10.2015, 07:08 #2586869   #77
MakDi
 
Аватар для MakDi
Типово Відповідь: Вибори міського голови Тернополя 2015 +голосування

Проста задачка. Чому в центрі не роблять дитячі майданчики і двори і взагалі хоть шось???? Правильно, ви всі напевно здогадалися! Нащо це робити якщо можна зробити за ті самі гроші в жилому районі з 9 поверхівками, де його електорат буде збільшений на 2-3 тис чоловік, а не на 200 (в центрі малі будинки).
Навіщо було робити за 5 років тенісні корти безкоштовні в гідропарку, які поросли травою, якщо це збільшить його електорат на 50 чоловік. Краще впиздячити фонтан біля якого ходить багато народу.

Навіщо будувати безкоштовні спорт майданчики, які мають бути по 2-3 штуки на район. Нащо дітям розвиток і спорт? Краще віддати землю на чергову церкву, яке нехіло башляє за то.
MakDi зараз поза форумом  
Старий 26.10.2015, 09:02 #2586903   #78
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Вибори міського голови Тернополя 2015 +голосування

Прикалує як при такій кількості жовчі і "теплих слів", типу всьо вкрадено, людям було влом відірвати попу і обрати когось на їхній погляд кращого. Тепер терпіть і сопіть тихенько.

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від MakDi Переглянути допис
Проста задачка. Чому в центрі не роблять дитячі майданчики і двори і взагалі хоть шось???? Правильно, ви всі напевно здогадалися! Нащо це робити якщо можна зробити за ті самі гроші в жилому районі з 9 поверхівками, де його електорат буде збільшений на 2-3 тис чоловік, а не на 200 (в центрі малі будинки).
Навіщо було робити за 5 років тенісні корти безкоштовні в гідропарку, які поросли травою, якщо це збільшить його електорат на 50 чоловік. Краще впиздячити фонтан біля якого ходить багато народу.

Навіщо будувати безкоштовні майданчики, які мають бути по 2-3 штуки на район. Нащо дітям розвиток і спорт? Краще віддати землю на чергову церкву, яке нехіло башляє за то.
Острівок Чайка з тренажерами де? З кілометр бруківки попри озеро де? На Руській не робили дворів? Чи ти не задумуючись постиш свою ахінею?

Востаннє редагував pberit: 26.10.2015 о 09:02. Причина: Пізніше додано
pberit зараз поза форумом  
Старий 26.10.2015, 09:49 #2586927   #79
MakDi
 
Аватар для MakDi
Типово Відповідь: Вибори міського голови Тернополя 2015 +голосування

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис

Острівок Чайка з тренажерами де? З кілометр бруківки попри озеро де? На Руській не робили дворів? Чи ти не задумуючись постиш свою ахінею?

Майданчик має бути біля кожного великого кварталу і не тренажери на яких нормальні вправи не зробиш, а нормальні універсальні поля для футболу, баскетболу, тенісу, волейболу. Огороджені і освітлені. Але ж то вигідніше продати землю під супермаркет з бутіками чи церкву.

На Чайці з 6 видів тренажерів є тільки 2 нормальних. А те що не поставили звичайного турніка на підтягування це взагалі повний пе.... Жим лежачи взагалі не юзабельний.
MakDi зараз поза форумом  
Старий 26.10.2015, 12:26 #2586983   #80
promouter
 
Аватар для promouter
Типово Відповідь: Вибори міського голови Тернополя 2015 +голосування

В Києві Кличко по тому ж принципу працював, що і Надал: дороги, лАвАчкІ для бабулек, але не дотягнув до 50%+1. Жаль, а то тих два заступники, чотири з яких досі лежать в Кабінеті міністрів, яких призначити неможливо, так і дальше будуть лежати.
--------
Надал просто крАсевчеГ. Ще коли не можна було агітувати, по Тернополю всі бігборди були заклеєні рекламою типу: "Я люблю Тернопіль за...". В тролейбусах і маршрутках були розклеєні звіти мера. На екранах в тролейбусах цілодобово повторювали одне і те саме на тему: "СпАсІбА Надалу за дорогу, за бруківку, за майданчики". Воно реально зачіпає, тому що це не реклама "Я зроблю, а обіцяю,...", а подяка з перших уст таких простих смертних людей, як ті, що їздять в тролейбусах.
Що зробили для перемоги його опоненти? Та нічого, зовсім нічого. Тільки слюнявилися від того, що той краде, а вони ні. Закономірна перемога Надала, в якій я навіть не сумнівався.

P.S. Жаль, дуже жаль, що ніякі майдани, захоплення територій України не навчили людей думати.
promouter зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 09:26.