Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво > Мистецтво різне


...®...Tattoo

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 04.08.2012, 19:24 #2006997   #421
saymon
Guest
Типово Відповідь: ...®...Tattoo

DrakoschaSan, вибач що знову втручаюся у твою царину, але чисто заради цікавості, от скажи ти коли таку бєлєбєрду людям б'єш, то подальшою їх долею цікавишся?



Дві помилки у трьох словах це просто атас. Невже настільки побарабану клієнти що ти лупашиш все що вони скажуть? Це якось не ОК, ящітаю.

Для довідки, девіз "Живу без жалю" італійською мовою пишеться як
Цитата Vivere Senza Rimpianti
Отак взяти і законтачити людину... Я б не зміг.
 
Подякували 2:
Masquerade (05.08.2012), Джалка (05.08.2012)
Старий 04.08.2012, 19:43 #2007002   #422
DrakoschaSan
 
Аватар для DrakoschaSan
Типово Відповідь: ...®...Tattoo

З долею в людини все ок ))) а белеберду поясню просто. Клієнт приніс ескіз. Написати тільки так, а не іначе... - наскільки якісно я виконав роботу - видно на фото ... Ти би знав, які вони ієрогліфи приносять - взагалі впасти, не встати))))

Додано через 1 хвилину
до речі це не італійська, а латинь

Востаннє редагував DrakoschaSan: 04.08.2012 о 19:43. Причина: Пізніше додано
DrakoschaSan зараз поза форумом  
Старий 04.08.2012, 19:49 #2007006   #423
saymon
Guest
Типово Відповідь: ...®...Tattoo

Та я так і поняв що тобі пофіг що і як робити, головне що гроші платять.

ТруСторі в тему
Цитата Пришёл чувак в татуировочный салон
- Вытатуируйте мне на спине танк.
.... Прошло две минуты
- Готово.
-А чё так быстро?
-А хули... Там всего 4 буквы.
Так і живемо.

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від DrakoschaSan Переглянути допис
до речі це не італійська, а латинь
Ти так само знаєш латинь як італійську. Ну і той... розумний чоловік, який собі це набив так само.

Востаннє редагував saymon: 04.08.2012 о 19:50. Причина: Пізніше додано
 
Старий 04.08.2012, 20:00 #2007010   #424
DrakoschaSan
 
Аватар для DrakoschaSan
Типово Відповідь: ...®...Tattoo

Класний анекдот) Часто клієнтам розповідаю...
А на рахунок нижче сказаного:

те саме стосується латині, італійської та інших мов... ще не один мені не сказав, шо я написав не те, що він хотів...
DrakoschaSan зараз поза форумом  
Старий 04.08.2012, 20:08 #2007014   #425
saymon
Guest
Типово Відповідь: ...®...Tattoo

Та діло твоє. Я просто сказав що не посмів би так закантачити людину, яка буде все життя з цим ходити і всі будуть з неї гнати.
 
Старий 05.08.2012, 08:33 #2007208   #426
DrakoschaSan
 
Аватар для DrakoschaSan
Thumbs up Відповідь: ...®...Tattoo

Дякую, Саймон, за конструктивну критику і усім іншим, хто допомагає мені рости в професійному плані...
DrakoschaSan зараз поза форумом  
Старий 05.08.2012, 08:57 #2007219   #427
creepy
 
Аватар для creepy
Типово Відповідь: ...®...Tattoo

Цитата:
Допис від DrakoschaSan Переглянути допис
Дякую, Саймон, за конструктивну критику і усім іншим, хто допомагає мені рости в професійному плані...
походу ти неростеш і не виростеш в професійному рівні, раз таке б'єш
creepy зараз поза форумом  
Старий 05.08.2012, 09:24 #2007231   #428
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: ...®...Tattoo

для всіх нападників в будь-якій галузі є клієн якомму радиш пояснюєш , що так не годиться , а "воно"
впреться "рогом" і пофіг саме так і ні в якому разі не інакше він бажає. Особисто в мене такі траплялися клієнти в плані відео монтажу (які поняття в аспектах відео монтажу немали ) так і в звукозаписі. Що та там цей випадок , якщо є безліч людей які носять футболки чи кофти де пише всяке. Саме мізерне , що мені траплялось на англ. мові в чудака писало на футболці "я мудак і мені пофіг" і такі футболки я бачив або в сєлюхів або в людях які напевне не розуміють англ.мови і з спокоєм носять футболки.

п.с. Саймон відколи ти почав нападати на людей в їх сфері дільності ? Ти компетентний в цих питаннях ? Задвання майстра зробити якісно роботу , якщо клієнт принесе ескіз статевого члена і скаже , що він хоче це собі набити на чолі то це його клопіт , мастр може звісно наголосити що так і так і уточнити чи дійсно хоче набити таке людина і все. Так , що нема чого нападати товарісчі.
Distemper зараз поза форумом  
Старий 05.08.2012, 10:55 #2007290   #429
saymon
Guest
Типово Відповідь: ...®...Tattoo

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
для всіх нападників в будь-якій галузі є клієн якомму радиш пояснюєш , що так не годиться , а "воно"
впреться "рогом" і пофіг саме так і ні в якому разі не інакше він бажає. Особисто в мене такі траплялися клієнти в плані відео монтажу (які поняття в аспектах відео монтажу немали ) так і в звукозаписі. Що та там цей випадок , якщо є безліч людей які носять футболки чи кофти де пише всяке. Саме мізерне , що мені траплялось на англ. мові в чудака писало на футболці "я мудак і мені пофіг" і такі футболки я бачив або в сєлюхів або в людях які напевне не розуміють англ.мови і з спокоєм носять футболки.
Порівняв футболку з наколкою.
 
Старий 05.08.2012, 12:45 #2007390   #430
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: ...®...Tattoo

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Порівняв футболку з наколкою.
наколки на зоні бють а це татуюування + я паралелі провів , а ти так і не відповів якого милого нападаєш і чи маєш ти компетентність в цій сфері щоб кидати якійсь предяви людям ?
Distemper зараз поза форумом  
Старий 05.08.2012, 12:53 #2007397   #431
saymon
Guest
Типово Відповідь: ...®...Tattoo

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
наколки на зоні бють а це татуюування + я паралелі провів , а ти так і не відповів якого милого нападаєш і чи маєш ти компетентність в цій сфері щоб кидати якійсь предяви людям ?
Наколка і татуювання це синоніми, а твої паралелі невдалі, ібо татуювання і напис на футболці це принципово різні речі.

І я тобі нічого не винен щоб перед тобою відповідати. Я веду діалог з людиною, тут раптом приходиш ти, агресивно висловлюєш свої претензії щодо чужої розмови на тему у якій не розбираєшся, та ще й щось пробуєш вимагати. Це було так мило що я аж розгубився.
 
Старий 05.08.2012, 15:16 #2007497   #432
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: ...®...Tattoo

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Наколка і татуювання це синоніми, а твої паралелі невдалі, ібо татуювання і напис на футболці це принципово різні речі.

І я тобі нічого не винен щоб перед тобою відповідати. Я веду діалог з людиною, тут раптом приходиш ти, агресивно висловлюєш свої претензії щодо чужої розмови на тему у якій не розбираєшся, та ще й щось пробуєш вимагати. Це було так мило що я аж розгубився.
футболку і тату різні речі , але носіння слів неграмотно написаних або слів які ображають субєкт носіння одягу/натільних знаків це результат один необізнанність людей + впертість от тобі і вдала паралель яку ти назвав невдалою.

Як ти увірвався з претензіями в цей розділ в якому теж як я зроузмів не знаток то так само і я встав на захист твого опонента чи то правильніше буде сказати відповідчика. Це тобі особисто били "масть" , що це тебе так зачепило чи занйомим ? Якщо тобі я думаю ти б вживу все висловив або тупо б не дав такого набивати , а якщо занймоими то вони думаю мають своє я і можуть без тебе все сказати чи поставити претензії тому хто робив.
Distemper зараз поза форумом  
Старий 05.08.2012, 15:29 #2007507   #433
saymon
Guest
Типово Відповідь: ...®...Tattoo

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
футболку і тату різні речі , але носіння слів неграмотно написаних або слів які ображають субєкт носіння одягу/натільних знаків це результат один необізнанність людей + впертість от тобі і вдала паралель яку ти назвав невдалою.
Носіння слів які можна вмить зняти і викинути у сміття та носіння слів які виводяться тривалою та болючою процедурою це дві великі різниці, що би там собі не вважав.
Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
Як ти увірвався з претензіями в цей розділ в якому теж як я зроузмів не знаток то так само і я встав на захист твого опонента чи то правильніше буде сказати відповідчика. Це тобі особисто били "масть" , що це тебе так зачепило чи занйомим ? Якщо тобі я думаю ти б вживу все висловив або тупо б не дав такого набивати , а якщо занймоими то вони думаю мають своє я і можуть без тебе все сказати чи поставити претензії тому хто робив.
Почнем з того що я не вривався в розмову а прокоментував фото виставлене на загальний огляд, і це фото мене не зачіпає жодним чином, бо мені били рисунки нормальні майстри, які не нафігачать людині на чолі статевий орган, просто тому що так хоче клієнт, на що я власне і звернув увагу.
Тому мені незрозуміло твоя агресія і предяви щодо відповідальності.
 
Старий 05.08.2012, 15:45 #2007518   #434
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: ...®...Tattoo

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Носіння слів які можна вмить зняти і викинути у сміття та носіння слів які виводяться тривалою та болючою процедурою це дві великі різниці, що би там собі не вважав.

Почнем з того що я не вривався в розмову а прокоментував фото виставлене на загальний огляд, і це фото мене не зачіпає жодним чином, бо мені били рисунки нормальні майстри, які не нафігачать людині на чолі статевий орган, просто тому що так хоче клієнт, на що я власне і звернув увагу.
Тому мені незрозуміло твоя агресія і предяви щодо відповідальності.
Цитата Носіння слів які можна вмить зняти і викинути у сміття та носіння слів які виводяться тривалою та болючою процедурою це дві великі різниці
о да капітан це ж очевидно , але навіть купляючи футболку з надписом "я контацептив" можна поцікавитись , що ти купляєш якщо знань в англ.мові жодних так само із ескізами.

стосовно цього -
Цитата Почнем з того що я не вривався в розмову а прокоментував
Цитата от скажи ти коли таку бєлєбєрду людям б'єш, то подальшою їх долею цікавишся?
такий собі безобідний лагідний і сонячний "просто коментар" )))

Цитата Тому мені незрозуміло твоя агресія і предяви
агресії ноль швидше іронія. Незрозуміло тобі може бути багато чого , але суті це не міняє.

Цитата , бо мені били рисунки нормальні майстри, які не нафігачать людині на чолі статевий орган, просто тому що так хоче клієнт, на що я власне і звернув увагу.
клієнта попереджається про те , що означає те чи інше і запитуєтсья чи він дійсно хоче носити це на тілі і чи його вчнок є свідомим , якщо йому поф і він хоче попри все то як кажуть "любой капріз за ваші бабки"
Distemper зараз поза форумом  
Старий 05.08.2012, 15:48 #2007520   #435
saymon
Guest
Типово Відповідь: ...®...Tattoo

Погоджуюся.
 
Старий 05.08.2012, 16:00 #2007530   #436
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: ...®...Tattoo

Не то шо когось підтримую, але мастебойщик повинен таке знати і попередити кліента.
Цитата Актриса Хайден Панеттьери продемонстрировала тату на левой части своей спины — фразу "vivere senza rimpianti", которая в переводе с итальянского означает "жить без сожалений". Однако в одном из слов допущена орфографическая ошибка — "rimipianti" пишется с тремя, а не с четырьмя буквами "i".
http://www.rosbalt.ru/style/2010/02/26/715798.html
Зазвичай я попереджаю можна але током може гепнути . Те самоя коли робить авторитетні татухи. Набити собі масть не знаючи запросто але потім всяке може бути і хто зна як буде виглядати на зоні та чи інша татуіровка.

в кінці кінців текст перевірити можна http://www.tattootranslate.com/. Зпоганили пацану руку))). І винен я важаю шо таки майстер, до нього звернулись як до профі, а він провтикав
Сомбра зараз поза форумом  
Старий 05.08.2012, 20:18 #2007666   #437
zaharys
 
Аватар для zaharys
Типово Відповідь: ...®...Tattoo

сретеся тут
мені майстер треба самий ліпший, але дійсно ліпший.
6 слів всього треба набити, але шоб дуууже гарно було.
чекаю в ПП контакти і фотки робіт.
дякую.
zaharys зараз поза форумом  
Старий 06.08.2012, 00:33 #2007850   #438
Джалка
formidable
 
Аватар для Джалка
Типово Відповідь: ...®...Tattoo

Цитата:
Допис від zaharys Переглянути допис
сретеся тут
мені майстер треба самий ліпший, але дійсно ліпший.
6 слів всього треба набити, але шоб дуууже гарно було.
чекаю в ПП контакти і фотки робіт.
дякую.
якшо не шкода пару ре на потяг до Львова і назад, торозглянь варіант Ігора Савчина, він найкращий тату - майстер у Львові, введи в гуглі його ім*я, подивись. ОТУТ інтерв*ю і пару робіт. Контакти дам, якшо зацікавить.
сама робила в нього і вже пару чоловік зробили в нього по моїй наводці

Додано через 8 хвилин
ше отут його промо з фото робіт:

http://rfpromo.com/index.php/competi...ments-2012/530

Востаннє редагував Джалка: 06.08.2012 о 00:34. Причина: Пізніше додано
Джалка зараз поза форумом  
Старий 06.08.2012, 07:49 #2007904   #439
creepy
 
Аватар для creepy
Типово Відповідь: ...®...Tattoo

Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
Не то шо когось підтримую, але мастебойщик повинен таке знати і попередити кліента.
http://www.rosbalt.ru/style/2010/02/26/715798.html
Зазвичай я попереджаю можна але током може гепнути . Те самоя коли робить авторитетні татухи. Набити собі масть не знаючи запросто але потім всяке може бути і хто зна як буде виглядати на зоні та чи інша татуіровка.

в кінці кінців текст перевірити можна http://www.tattootranslate.com/. Зпоганили пацану руку))). І винен я важаю шо таки майстер, до нього звернулись як до профі, а він провтикав
все вірно, нормальний майстер не буде за пару рубасів малювати партак і портити собі репутацію навіть якшо клієнт головою в стіну б'є, а цьому аби набити.
creepy зараз поза форумом  
Подякував(ла):
seryoja (09.08.2012)
Старий 09.08.2012, 23:25 #2011098   #440
seryoja
Типово Відповідь: ...®...Tattoo

жостко якось троха.. таке враження шо всі в своїй роботі боків не робили? просто в Ваших очах від не знання роботи і азів інших це виглядає як не поправиме і вихід тільки в тому щоб довго і болісно зводити чи ампутувати руку.. в мене таке саме враження було як мені знайомий в телефоні шото не туда припаяв.. партаки, бока - виправляються, переробляються, перекриваються без проблем.. чи по Вашому майстру треба знати всі мови і знаки.. вибачте.. але ті ж самі переводчики часто по різному перекладають.. сам стараюсь уникати надписів тим більше на карявих мовах.. ще терпимо англ., укр. чи рос.. але як всеж таки приходиться шото робити всеодно попереджаю що точність перекладу нехай вже самі вирішують.. ато шукай, перекладай, звіряй і всеодно шото не то може вийти..
seryoja зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Distemper (28.08.2012)
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 06:13.