Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


не купуйте техніку в Орбіті

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 18.01.2017, 23:03 #2673719   #221
ion
Активний учасник
 
Аватар для ion
Типово Відповідь: не купуйте техніку в Орбіті

Цитата що не так з китайськими деталями. Недивно шо і ноутбук може бути з китаю.
По секрету скажу, що і в Америці ноути складаються з деталей виготовлених в Китаї. Нікому не кажи, ок?
А до дами питання: як то поломався після гарантії? Гарантійний термін завершився чи як? В чому проявлялась несправність зразу після покупки? Мені просто цікаво.
ion зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ektalion (19.01.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.01.2017, 12:06 #2673886   #222
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: не купуйте техніку в Орбіті

Цитата
Допис від okksankaaaa Переглянути допис
не купляйте техніку в ОРБІТІ.
Цитата
Допис від okksankaaaa Переглянути допис
ми заходили в остер
Вмієш ти вибрати магазини
saymon зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pomka (20.01.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.01.2017, 12:27 #2673896   #223
dodge
 
Аватар для dodge
Типово Відповідь: не купуйте техніку в Орбіті

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Допис від okksankaaaa Переглянути допис ми заходили в остер Вмієш ти вибрати магазини
Магазин Остер що на проти Євроринку - досить хороший, і толкові майстри там сидять, на рахунок орбіти знаю як там складали (чи досі складають ПК) - я промовчу нічого писати не буду
dodge зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 21.01.2017, 14:39 #2674061   #224
into
Гуру І
 
Аватар для into
Типово Відповідь: не купуйте техніку в Орбіті

Реклама магазину Орбіти напевно найдебільніша в Тернополі. Я спочатку думав для чого роблять таку тупу рекламу бо в нормальних людей вона викликає відразу до магазину.
А мені знайомий пояснив що саме на те і розраховується, що нормальна людина не піде, а лохи на ту рекламу поведуться, а лоху легше товар впарити і розбирається він на характеристиках і в цінах слабо, та й не любить в тому розбиратися. Лох керується стадними інстинктами і тим що йому на вуха навішають а тому ідеальний покупець.
into зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.01.2017, 15:15 #2674069   #225
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: не купуйте техніку в Орбіті

Цитата:
Допис від into Переглянути допис
Реклама магазину Орбіти напевно найдебільніша в Тернополі.
ТЕХНІКУ УСЮ ЗНАЙДЕШ! КОЛИ ЗАЙДЕШ! ТОДІ ЗНАЙДЕШ! ТЕХНІКУ УСЮ ЗНАЙДЕШ!
saymon зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Samyel_Fox (21.01.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.01.2017, 15:02 #2674391   #226
Hurricane
 
Аватар для Hurricane
Типово Відповідь: не купуйте техніку в Орбіті

Фігня це все, техніка однакова що в Орбіті, що в Фокстроті, що в Ельмарті..і т.д. Чи ви думаєте, що кожна мережа магазинів по підвалах продукцію для продажу клепає?
Hurricane зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.01.2017, 15:03 #2674392   #227
harry
Учасник
Типово Відповідь: не купуйте техніку в Орбіті

ні, не однакова; реклама - наше всьо!!!
harry зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.01.2017, 15:34 #2674395   #228
Tommygun
Активний учасник
 
Аватар для Tommygun
Типово Відповідь: не купуйте техніку в Орбіті

Цитата:
Допис від into Переглянути допис
Реклама магазину Орбіти напевно найдебільніша в Тернополі. Я спочатку думав для чого роблять таку тупу рекламу бо в нормальних людей вона викликає відразу до магазину.
А мені знайомий пояснив що саме на те і розраховується, що нормальна людина не піде, а лохи на ту рекламу поведуться, а лоху легше товар впарити і розбирається він на характеристиках і в цінах слабо, та й не любить в тому розбиратися. Лох керується стадними інстинктами і тим що йому на вуха навішають а тому ідеальний покупець.
Думаю, що не най сама дебільніша, а якже : мясокмбінат ...бінат ...бінат ... бінат
Tommygun зараз поза форумом  
Подякували 3:
Мановар (02.02.2017), into (04.02.2017), roma22101987 (23.01.2017)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 23.01.2017, 17:14 #2674407   #229
yakudza
Типово Відповідь: не купуйте техніку в Орбіті

Прохання до модерів дописи з китайськими комлектуючими виділити в окрему тему, але у відповідному розділі - "Гумор". Продавець, якому будуть рівняти ноут на голові за китайські комплектуючі певно піде в монастир.
yakudza зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.01.2017, 20:30 #2674470   #230
Samyel_Fox
Sex, Drugs & Rock'n'Roll
 
Аватар для Samyel_Fox
Типово Відповідь: не купуйте техніку в Орбіті

Цитата:
Допис від Hurricane Переглянути допис
Фігня це все, техніка однакова що в Орбіті, що в Фокстроті, що в Ельмарті..і т.д. Чи ви думаєте, що кожна мережа магазинів по підвалах продукцію для продажу клепає?
На рахунок цього можу поспорити, бо не всі магазини купують підвальну продукцію. Той же Фокстрот тарить їх дочірня фірма "Юг Контракт", яка офіційний прекдставник по багатьом маркам в Україні, і в якої я колись сам багато чого купував(коли працював в моб. індустрії), на всі товари діяли офіційні гарантії від виробників. Думаю так само і працюють більшість великих мереж(не місцевого рівня), бо їм не вигідно попасти на перевірці. Місцеві ж таряться певно 70\30, трохи оригіналом, трохи пальоно привезеним товаром.
Samyel_Fox зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.01.2017, 22:44 #2674490   #231
stanley
Типово Відповідь: не купуйте техніку в Орбіті

Цитата
Допис від okksankaaaa Переглянути допис
Аналогічні ситуація з ноутбуком за 10 тисяч, але він поломався через 2 місяці після гарантії!......... Я вже мовчу за чайник який має гарантію на 2 роки а вже барахлить не прослуживши і пів року
За законами жанру от-от має з"явитися допис із інформацією про "правильний" магазин, де продається "правильна" техніка...
stanley зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.01.2017, 08:41 #2674522   #232
Hurricane
 
Аватар для Hurricane
Типово Відповідь: не купуйте техніку в Орбіті

Цитата:
Допис від Samyel_Fox Переглянути допис
На рахунок цього можу поспорити, бо не всі магазини купують підвальну продукцію. Той же Фокстрот тарить їх дочірня фірма "Юг Контракт", яка офіційний прекдставник по багатьом маркам в Україні, і в якої я колись сам багато чого купував (коли працював в моб. індустрії), на всі товари діяли офіційні гарантії від виробників. Думаю так само і працюють більшість великих мереж (не місцевого рівня), бо їм не вигідно попасти на перевірці. Місцеві ж таряться певно 70\30, трохи оригіналом, трохи пальоно привезеним товаром.
А ти не цікавився, де тариться "Орбіта"? Власний імпорт? І хто сказав, що на те, що ти називаєш "пальоно ввезеним", чи те , що називається "власний імпорт" не діє гарантія виробника? Гарантія виробника діє навіть на техніку, яку я куплю сам собі за кордоном і привезу сюди для власного користування. Гарантія виробника не має нічого спільного з тим, хто сюди привіз цю техніку - офіційний дилер, просто підприємець, чи сам споживач особисто. Питання способу ввезення товару і сплати встановлених законом митних платежів і зборів може цікавити лише фіскальну службу, а не кінцевого споживача.

Востаннє редагував Hurricane: 24.01.2017 о 08:53.
Hurricane зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.01.2017, 09:18 #2674529   #233
DIC
 
Аватар для DIC
Типово Відповідь: не купуйте техніку в Орбіті

техніка возиться з Польщі.
DIC зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.01.2017, 10:38 #2674546   #234
Samyel_Fox
Sex, Drugs & Rock'n'Roll
 
Аватар для Samyel_Fox
Типово Відповідь: не купуйте техніку в Орбіті

Цитата:
Допис від Hurricane Переглянути допис
А ти не цікавився, де тариться "Орбіта"? Власний імпорт? І хто сказав, що на те, що ти називаєш "пальоно ввезеним", чи те , що називається "власний імпорт" не діє гарантія виробника? Гарантія виробника діє навіть на техніку, яку я куплю сам собі за кордоном і привезу сюди для власного користування. Гарантія виробника не має нічого спільного з тим, хто сюди привіз цю техніку - офіційний дилер, просто підприємець, чи сам споживач особисто. Питання способу ввезення товару і сплати встановлених законом митних платежів і зборів може цікавити лише фіскальну службу, а не кінцевого споживача.
Ну на прикладі можете спробувати здати будь який телефон в сервісний центр без uacrf, і побачите як його приймуть. Те саме діє з технікою самсунг, яка не для нашого ринку випущена. Вже трохи довший час з технікою справи не маю, тому не можу точно говорити, але думаю, що і по інших виробниках наразі та сама ситуація.
На рахунок звідки тариться, то я думаю що ситуація від колишньої сильно не змінилась - частина офіційної, частина лєваків з польщі і одеси від різних перекупів.
Samyel_Fox зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 01.02.2017, 21:19 #2676161   #235
VillisRey
Активний учасник
 
Аватар для VillisRey
Типово Відповідь: не купуйте техніку в Орбіті

Не знаю, я там купляла, повністю задоволена, не можу нічого поганого сказати.
VillisRey зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.02.2017, 21:43 #2676167   #236
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: не купуйте техніку в Орбіті

Цитата:
Допис від Hurricane Переглянути допис
А ти не цікавився, де тариться "Орбіта"? Власний імпорт? І хто сказав, що на те, що ти називаєш "пальоно ввезеним", чи те , що називається "власний імпорт" не діє гарантія виробника? Гарантія виробника діє навіть на техніку, яку я куплю сам собі за кордоном і привезу сюди для власного користування. Гарантія виробника не має нічого спільного з тим, хто сюди привіз цю техніку - офіційний дилер, просто підприємець, чи сам споживач особисто. Питання способу ввезення товару і сплати встановлених законом митних платежів і зборів може цікавити лише фіскальну службу, а не кінцевого споживача.
Всьо так, тільки є нюанси. Якщо ти купиш, наприклад, скажімо макбук в США, то перевіривши його номер серійний на сайті виробника - ти отримаєш валідну дату покупки, такий ноут буд мати гарантію в Україні в сервіснову центрі афільованому.

Але більшість "сірих" маків, які завозяться і продаться в нас не мають такої дати, вони не вважаються проданими в США чи де інде в світі, і по суті для епла вони висять як продані якомусь реселеру, але не покупцю кінцевому. На такі компи гарантії від епла немає, гарантію і гарантійне обслуговування в такому випадку надає сам оптовий продавець який завіз їх в Україну, він домовляється з сервісними центрами і покриває гарантійні випадки!

Пишу це бо я колись купив такий ноутбук, і в ньому сталась поломка з вінтом, в "офіційному" севісному центрі епла в Львові сказали що він не на гарантії, але продавець не відморозився і поремонтував безкоштовно, також оплатив всі пересилки. Писати хто то був не буду, щоб не прибіг саймон і не казав що то реклама це гуглиться.

Ну і суть така - сіра техніка часто не є на гарантії від виробника! Самсунга це теж стосується.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.02.2017, 08:36 #2676213   #237
Hurricane
 
Аватар для Hurricane
Типово Відповідь: не купуйте техніку в Орбіті

Те, що деякі сервісні центри деяких виробників техніки дозволяють собі, здійснюючи діяльність в Україні, ігнорувати законодавство України про права споживача - це великий мінус в карму самим споживачам, які не знають цих своїх прав і не вміють їх відстоювати.
Hurricane зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.02.2017, 16:50 #2676358   #238
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: не купуйте техніку в Орбіті

Цитата:
Допис від Hurricane Переглянути допис
Те, що деякі сервісні центри деяких виробників техніки дозволяють собі, здійснюючи діяльність в Україні, ігнорувати законодавство України про права споживача - це великий мінус в карму самим споживачам, які не знають цих своїх прав і не вміють їх відстоювати.
Не зовсім так, є моделі не призначені до продажу і використання в нас, + при продажу є формальна вимога від виробника оформляти початок гарантії, бо тоді не відомо коли продана техніка і коли зкінчується гарантійний термін. Так от сірі постачальники не оформляють це через офіційні канали, незнаю можливо їм продають партії техніки з дисконтом через те що гарантія там не включена взагалі.
Деяки постачальники беруть на себе гарантійне обслуговування, деякі просто кидають користувача. А є такі що тягнуть час, наприклад в тебе ще 3-4 місяці гарантії а телефон виключається час від часу, ти несеш його в сервіс, вони мають право його ремонтувати скажімо 3 тижні, вони його тримають три тижні, відають тобі, ти через кілька днів розумієш що проблема не пофіксана, несеш знов, вони знов тримають 3 тижні і так поки в тебе не закінчиться гарантія чи терпіння (з досвіду родича)
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.02.2017, 17:43 #2676693   #239
into
Гуру І
 
Аватар для into
Типово Відповідь: не купуйте техніку в Орбіті

Цитата:
Допис від VillisRey Переглянути допис
Не знаю, я там купляла, повністю задоволена, не можу нічого поганого сказати.
Більш дивно було би якби усі 100% покупців які там щось купили були чимось незадоволені.
into зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.02.2017, 01:48 #2676730   #240
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: не купуйте техніку в Орбіті

Цитата:
Допис від Hurricane Переглянути допис
Те, що деякі сервісні центри деяких виробників техніки дозволяють собі, здійснюючи діяльність в Україні, ігнорувати законодавство України про права споживача - це великий мінус в карму самим споживачам, які не знають цих своїх прав і не вміють їх відстоювати.
Копійни цей пост в тему про поліцію. Посміємося разом.

Гнобити пушерів це кожен зможе. А от реально відстоювати свої права то відразу у всіх жим-жим.
Так і живемо.
saymon зараз поза форумом  
Сказали Фууу!: 2
dodge (06.02.2017), Minato (05.02.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 05:34.