Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Або пан, або пропав - Верховна Рада 2014 (VIII-ме скликання)

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 18.12.2014, 11:15 #2487185   #41
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Або пан, або пропав - Верховна Рада 2014 (VIII-ме скликання)

Це все дуже сильно тхне черговою порцією популізму. Вони можуть запросити в уряд супер прогресивних та найкращих реформаторів зі всього світу, але вони тут ні чорта не зроблять поки не буде політичної волі зверху. Крапка.

Ну неможливо в країні проводити успішні реформи коли в той же час генпрокуратура кришує корупціонерів які як сиділи так і сидять дальше на своїх корупційних схемах та грабують країну. Що, може ми за рік часу, від коли так звана "нова влада", посадили хоча б 1 корупціонера? Ні. Більше того ЄС зараз вже починає процес скасування санкцій проти злочинців режиму Януковича, тому що за рік часу Генпрокуратура так і не пред'явила доказів що до їньої причетності до злочинів.

В нас в державі просто не існує такого поняття як "незворотність покарання", а все купується та продається. Поки це поняття не з'явиться і не почне працювати, і поки не з'явиться політична воля до радикальних реформ зверху, тут абсолютно нічого не вийде, навіть якщо в нас весь уряд буде складатися з варягів. Чому в Саакашвілі політична воля була і він знайшов в маленькій 5 мільйонній Грузії людей які здатні її втілити в життя? А в нас в 40 мільйонній країні що не знайшлось би людей? Знайшлись би. До речі там з корупцією ситуація в той час була набагато гіршою ніж в нас, і нічого якось справились.

Вся проблема в тому що в нас немає політичної еліти яка представляла б інтереси народу та держави. А в нас є продажна політична еліта яка представляє інтереси виключно оліхархічного класу, і її діяльність спрямована на власне самозбагачення та на збагачення останніх. Вся система держави в Україні на цьому побудована. І можуть тільки наївні дурні думати про те що вони раптом почнуть думати про народ, а думають вони про народ тільки під час виборів та в студії Шустер-лайв, де на випередки змагаються в популізмі.

Покійний Каха Бендукідзе про це писав так:

Цитата Вы все время выбираете популистов, людей, которые будут вам обещать как можно больше. Это означает, что выбираются не лучшие граждане, а худшие – то, что я называю извращенным политическим отбором. Все это происходит в рамках идеи большого правительства, которое повышает уровень бюрократии, тем самым создает больше помех для развития бизнеса и увеличивает коррупцию. Они вводят высокие налоги, потому что надо выполнять популистские обещания. Они бездумно и бессмысленно повышают пенсии. Все это приводит к обнищанию народа. И в результате популярнее становятся другие популисты. Те, которые обещают еще больше.
А з запрошенням варягів, це також схоже на популізм і не більше, і це все виглядає на бажання в черговий раз перекрасити ззовнішій фасад старої занедбаної будівлі в нові кольори, та повісити нову красиву вивіску, при цьому абсолютно не ремонтуючи її з середини. І це все хочуть назвати гучним словом - "реформи". Цю будівлю вже давно зносити потрібно, і на її місці будувати нову, а вони хочуть обійтись лиш косметичним ремонтом...

Тому сподівання в мене на рахунок цього вкрай песимістичні.
Chefild зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Пантера (18.12.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.12.2014, 17:24 #2487302   #42
saymon
Guest
Типово Відповідь: Або пан, або пропав - Верховна Рада 2014 (VIII-ме скликання)

Принаймні це щось дійсно нове, якого ще ніколи не було.
Хтось памятає щоб хоч один міністр після вступу на посаду публічно заявив що його міністерство це розсадник корупції і його можна без жодних негативних наслідків ліквідувати? Ніколи.
Навпаки, із радісним виглядом позували перед камерами, гнали пургу про глобальні реформи та інновації, які зазвичай зводилися до якоїсь чергової заборони для громадян або обміну шила на мило і через деякий час починали скиглити що нема бабла.
Вся подальша інформація про міністерство зводилася до того як міністр набухався в іноземному аеропорту, скільки вкрали бабла папєрєднікі і як чергового міністра вигнали і поставили на його місце такого самого. Потім все починалося з початку.

А тут люди, закрема Згуладзе, спокійно розповідають про те що вони зробили. Розумієш різницю? Не про те що вони хотіли би зробити, чи мірють або планують, а про те що і як зробили.

І Ека чесно визнає, що коли вони починали реформу МВС вони самі не сильно вірили що це можливо. Що на перші рейди коли арештовували високі чини в прокуратурі і судах навіть спецназ не весь зголосився. Вже потім, пізніше, коли побачили що це серйозно і надовго зондеркоманди було сформовано в повному складі.
Або коли просто взяли і розформували ДАІ. 16 000 тис. (точно не памятаю, може менше) людей в один день взяли і звільнили, а потім Грузія кілька місяців жила без ДАІ. Причому вона наголошує, що ситуація була критичною настільки, що проїжджаючи пост ДАІ люди не зупиняючись просто через вікно викидали сірникову коробку із покладеними туди грошима, для інспекторів. І вона змогла це побороти. Розумієш маштаби?
Причому сама хитрість плану полягала не в тому щоб всіх нагнути і посадити. Посадили тільки високе начальство, а в тому що рядовим інспекторам сказали "ми вас прощаємо", виплатили їм компенсацію в еквіваленті зарплати за два місяці і всіляко допомагали із пошуком роботи, не в держструктурах само собою.
Або вори в законі. В боротьбі із ними загинуло 25 оперативників, але їх всіх зловили і посадили, а їх майно конфіскували і пустили кошти... ні не собі в кишеню і не на нову резиденцію, а на боротьбу з корупцією.
Причому спочатку бабла на всі ці реформи було 0 цілих 0 десятих. Вони там зробили якийсь фонд, клянчили гроші в Америки і у лояльних місцевих підприємців, і думали що все це десь за років 5 окупиться. Фонд закрили через 6 місяців, за непотрібністю. Завдяки конфіскатам і практиці відкупу арештованих за економічні злочини, за 6 місяців всі поліція була забезпечена фінансуванням.

Вороже налаштовані москалі дуже люблять пісню про те що Грузія, мовляв, поліцейська держава і тримається лише на тому що там поліцейський отримує зарплату приблизно в 10 разів вищу за середню по країні. І що всі ці прозорі кабінети і електронні уряди це все туфта і окозамилювання, насправді все майже по старому. Можливо, доля правди в цьому є. Але в тій же Росії, та й в нас, те ж саме, та сама поліцейська держава, просто мусора не з бюджету отримують а налом від людей. І управи на них немає ніякої.
А якщо ти знаєш що любого борзого мєнта через пів години поженуть з роботи, якщо він вчиняв злочинні дії щодо тебе, то це дуже навіть гарна поліцейська держава.

Якось так, якщо коротко
 
Подякував(ла):
erazel (18.12.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.12.2014, 18:51 #2487329   #43
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Або пан, або пропав - Верховна Рада 2014 (VIII-ме скликання)

Зараз мова не про Грузію. Там ситуація була кращою в тому плані що там була воля політичної еліти, яка в той момент прийшла до влади, і яка дозволила сформувати єдину команду що почала реально, а не на словах, і одразу без розкачки, займатися системними, а місцями - радикальними реформами. Тобто там працювала єдина команда яка поставила перед собою єдину мету, і за для її досягнення працювали разом.

Про наш уряд щось таке сказати можна? Ні. Можна сказати що немає абсолютно ніякої політично волі на системні реформи, якби вона була, то можливо реформи почалися ще в березні місяці... але ми до цих пір чуємо одні декларації про наміри і не більше. Що там казати, якщо довіру вже втрачають західні кредитори які сказали що не дадуть нам гроші поки не побачать результатів реформ. А без грошей, на Україну чекає дефолт вже наступної весни.

Чомусь єдиним джерелом покриття дефіциту бюджету вони вбачають в західних кредитах, замість того щоб реально почати боротися з корупцією, наприклад шляхом закриття податкових ям та корупційних схем на яких відмивають мільярди. Чому за рік часу в цьому напрямку не зроблено жодного кроку? Чому злочинці режиму Януковича які грабили нашу державу почуваються зараз досить непогано при цьому не відчуваючи абсолютно ніяких проблем та не понесли абсолютно ніякої відповідальності? Наприклад той же Бойко з Бакуліном які відмили величезні гроші на сумнозвісних вишках, замість того щоб сидіти як мінімум в сізо та давати покази в прокуратурі, зараз сидять в парламенті розповідаючи нам як правильно потрібно реформувати країну? Чому до цих пір не було надано доказів ЄС щодо причетності злочинців режиму Януковича до скоєних злочинів з розкрадання країни? І вже найближчим часом в звязку з цим плануються зняття санкцій та розмороження рахунків, тому що там на відміну від нас працює правосуддя, і вони не мають права безпідставно заарештовувати чуже майно. А наша так звана "нова влада" цих підстав до цих пір не надала... Чому до цих пір не сформовано номінаційної комісії яка мала б зайнятися проведенням конкурсу на відбір голови Антикорупційного бюро? Чому в проекті бюджеті на це бюро було закладено 0 грн?

Цих "чому" можна написати ще з десяток. Але відповідь очевидна. Сьогодні просто немає в нашої так званої "еліти" політичної волі на тотальну боротьбу з корупцією та введення принципу "незворотності покарання". А без боротьби з цією самою корупцією в нас в державі будь які реформи приречені на провал ще в самому зародку, навіть якщо їх почнуть проводити супер-класні міжнародні спеціалісти. А звідки появиться ця політична воля якщо наша влада в першу чергу в особі Порошенко з Яценюком є ж джерелом цієї самої корупції. Може вони самі з собою почнуть боротися? Чи ви думаєте що наприклад Порошенко не знає про більшість діючих на сьогодні корупційних схем? Або Яценюк? При цьому вони не тільки знають, але й получають на цьому, за безпосереднє кришування, свої дивіденти
А злочинці режиму Януковича вже давно відкупилися від своїх гріхів. В любому випадку це єдине пояснення чому до цих пір саботуються по ним кримінальні провадження...

В нас система побудована так що не буде красти в ній тільки дурень... А чому й би ні? Будь який чиновник глянувши на Бойка виступаючого з трибуни ВР, або інших, може сказати: чому той може вкрасти як мінімум 150 млн доларів (тільки з того що вже доведено по вишкам) і при цьому не понести абсолютно ніякої за це відповідальності, а я не можу?

Тому ще раз повторююсь призначення варягів в уряд це окозамилювання, і якщо ті дійсно почнуть впроваджувати реформи то їхні спроби як мінімум приречені на провал до тих пір поки ну буде робитися те про що я написав вище...
Chefild зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ingenue (19.12.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.12.2014, 19:36 #2487348   #44
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Або пан, або пропав - Верховна Рада 2014 (VIII-ме скликання)

Чефілд, як ти гадаєш, що станеться коли Згуладзе офіційно скаже "Аваков заважає мені робити реформи і ставить палки в колеса"? Через скільки днів його знайдуть з вилами понижче спини?
Вся біда українського народу в тому що ми завжди хочемо когось слухати. Чекаємо поки хтось скаже "Вперед" і буде тією піщинкою навколо якої наросте перлина. От нам бозя і дав пару таких піщинок. Тепер головне їх не просрати. Я і цілковито підтримую Саймона в бажанні почати їх покривати перламутром потрохи.
erazel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.12.2014, 19:46 #2487352   #45
romatrader
Banned
Типово Відповідь: Або пан, або пропав - Верховна Рада 2014 (VIII-ме скликання)

Цитата Або вори в законі. В боротьбі із ними загинуло 25 оперативників, але їх всіх зловили і посадили, а їх майно конфіскували і пустили кошти... ні не собі в кишеню і не на нову резиденцію, а на боротьбу з корупцією.
Це для мене те саме, що дивитись "Зоряні війни" )))
romatrader зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.12.2014, 20:00 #2487357   #46
saymon
Guest
Типово Відповідь: Або пан, або пропав - Верховна Рада 2014 (VIII-ме скликання)

Все правильно, мова про Україну а не Грузію. Але мова в контексті людей з Грузії, тому грузинське питання полюбому випливає.

Наголошу ще раз. В Грузії небуло ніякої єдиної команди яка чудесним чином почала займатися реформами. І електорат і багато хто з уряду можна сказати невірили що щось можна привести в порядок. Точно так само як є зараз в нас.

Тобто сценарій був наступним: є 26-річна дівчина, яка нікому невідома, не має ні широкої підтрмики, ні бабла, ні криші, окрім президента і кількох людей з уряду. І вона за 6 місяців перетворює Міністерство Сплати Хабарів на МВС.
Таким людям треба ставити памятник із бронзи в кожному населеному пункті. І якщо раптом зараз виясниться що в неї у власності острів на Канарах і два особистих літаки, я запропоную пожиттєво оплатити заправку цих літаків. Тому що те що вона зробила фактично неможливо зробити. Це феномен.

І як тільки в МВС наберуть нових людей, вони, під керівництвом Еки, займуться всіма решту міністерствами, судами, прокуратурами, митницями і податковими. Чому я в це вірю? Тому що вона таке вже зробила.

А вся ця балачка про якусь там еліту і аналіз чому в нас все так погано - це все софістика, в поганому значенні цього слова.

Во імя справедливості, треба згадати ще українців (ну, не зовсім українців, але по паспорту такі да) це помічники і корєша Коломойського - Корбан і Філатов. Конкретні пацани люди які джаст фор лулз (ну і на прохання куратора звичайно) пішли в політику.
Наприклад Корбан на пряме питання "Чи займалися ви рейдерством?" чесно надав відповідь "Так, займався. Але я ніколи не воював зі слабшим, тільки із рівним собі". Це люди для яких ціль не бабло і не підняття ЧСВ, їх ціль - сам процес, а результат всього лиш статистика, і от ця статистика вже дуже важлива для електорату, а оскільки результату вони добиваються то нам з ними по одній дорозі.
На даний момент вони нам не зовсім підходять, ібо для них перебування у владі це щось типу спортивного змагання або навіть азартної гри. Поки що це зайве. Але з часом вони цілком можуть косплеїти ту саму "еліту", про яку тут так багато мови.

Зате флегматична (що рідкість) грузинка, гарячий литооооовський хлопець і прагматична американка це дуже навіть ок. На них немає стандартних важелів впливу, їм побарабану ксіви і клани, їх не цікавлять дрібязкові хабарі і кумівство. Вони як мінімум будуть гнути свою лінію, незважаючи ні на що. А якщо їх лінія нам не сподобається то ми їх депортуємо та й по всьому.

Для закріплення. Ми фізіологічно не можемо подолати корупцію у власній країні. На це є багато обєктивних і субєктивних причин, які я особисто чув навіть від людей які безпосередньо знаходяться у владі. Тому я стверджую що без варягів ми ніколи нічого путнього не зробимо.
А якщо вже вони нічого не зроблять то можна сміло прикриватися хрестом Андрія Первозванного і повзти на кладовище. Або не вимахуватися та іти в політику, і красти як всі.
Такі от райдужні перспективи.
 
Подякував(ла):
Chefild (18.12.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.12.2014, 20:49 #2487379   #47
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Або пан, або пропав - Верховна Рада 2014 (VIII-ме скликання)

Цитата:
Допис від erazel Переглянути допис
Чефілд, як ти гадаєш, що станеться коли Згуладзе офіційно скаже "Аваков заважає мені робити реформи і ставить палки в колеса"? Через скільки днів його знайдуть з вилами понижче спини?
Вся біда українського народу в тому що ми завжди хочемо когось слухати. Чекаємо поки хтось скаже "Вперед" і буде тією піщинкою навколо якої наросте перлина. От нам бозя і дав пару таких піщинок. Тепер головне їх не просрати. Я і цілковито підтримую Саймона в бажанні почати їх покривати перламутром потрохи.
Які ви наївні...Те що ми почнемо їх покривати перламутом абсолютно нічого не змінить. Поки що вони працюють недавно, і щось конкретно сказати про їхню роботу поки рано. Но якщо ці люди і справді мають щире бажання щось змінити в цій державі, без сумніву їх потрібно підтримувати, але їм просто не дасть зробити це система. ось до чого я веду. А поміняти систему самотужки вони не зможуть, тому що для цього потрібна в першу чергу тверда політична воля керівників держави та команда яка могла б це втілити (як сталося в Грузії). А керівниками держави є де-факто олігархи, політичні сили яких представлені в парламенті, та займають ключові посади в державі. Ці ж олігархи цю систему для себе багато років вибудовували, і вони в першу чергу будуть не зацікавлені в її зміні, тому що її зміна буде полягати в першу чергу в тому щоб бортанути тих же олігархів зі всіх фінансових потоків і прирівняти в кращому випадку до звичайного громадянина, а в гіршому випадку посадити в тюрму якщо буде доказана їхня вина в розбудові корупційних схем та конфіскація їхніх активів. Ось чому до сьогоднішнього дня тормозяться всі реформи в державі.

І нічого з Аваковим не станеться якщо Згуладзе раптом заявить що він їй мішає з реформами, це просто буде означати що вона таким чином самовідсторониться від очолюваної посади, не більше і не менше. По моєму Чорновіл, яку на майдані призначили головним борцем з корупцією, вже заявляла що їй мішають боротися з корупцією в державі, і одного з винних вона назвала Яценюка? І що, хтось запхав вили в спину Яценюку? Ні! Більше того Яценюк виграв вибори, а в його списку опинилась та сама ж Чорновіл...

Тому в нашій державі мене сьогодні вже ніщо не здивує. Єдина надія в мене зараз що ЄС та США під приводом не дачі наступного траншу кредиту заставлять створити більш менш незалежне та дієве Антикорупційне бюро, яке очолить незалежна, безкомпромісна та авторитетна людина. Але вже зараз я спостерігаю тотальний саботаж в цьому питанні, починаючи з того що кінцевий закон який подала громадськість, тодішні депутати прийняли суттєво кастрованим, зокрема в питаннях незалежності цього бюро. І закінчуючи тим що в проекті бюджету заклали 0 грн. на його функіонування, тобто вони навіть не розглядали його створення. І до цих пір не створена номінаційна комісія, хоча директор за законом має бути призначеним до 27 січня...

Додано через 14 хвилин
saymon, я почну розділяти твій оптимізм в цьому питанні коли побачу їхні конкретні кроки і результати, а поки я утримаюсь, тому що при всій повазі до них вважаю що їм просто не дадуть щось зробити, про що я вже в котрий раз пишу. Тому більше повторюватися не буду.

До речі призначення міністрів іноземців щось нагадує мені як акивістів майдану та комбатів брали в списки партії в цілях популізму, для того щоб набрати додаткових балів на виборах

Востаннє редагував Chefild: 18.12.2014 о 20:50. Причина: Пізніше додано
Chefild зараз поза форумом  
Подякували 2:
Dinara (19.12.2014), Ingenue (19.12.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.12.2014, 21:44 #2487414   #48
saymon
Guest
Типово Відповідь: Або пан, або пропав - Верховна Рада 2014 (VIII-ме скликання)

Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
saymon, я почну розділяти твій оптимізм в цьому питанні коли побачу їхні конкретні кроки і результати, а поки я утримаюсь, тому що при всій повазі до них вважаю що їм просто не дадуть щось зробити, про що я вже в котрий раз пишу. Тому більше повторюватися не буду.
Пояснюю звідки оптимізм. Останні 20 років в нас картина наступна: чисто випадково до влади прийшов Іван, коли його термін перебування біля корита закінчився він пропхав свого кума Петра, а коли в того закінчився термін то Петро пропхав свого колєгу Степана. І так по кругу, куми, брати, свати і інші особи що до них примкнули.
І тут ОПА! в апарат приходить Армен, якому побарабану куми і свати Іванів/Степанів і, святотатцтво! взагалі всі побарабану, чи хочуть вони щось робити чи не хочуть, чи думають йому заважати чи не думають. Тобто натурально всі. І Армен каже - ви всі непотрібні і завтра звільняйте кабінети. І вони це будуть змушені зробити, бо важелів впливу на Армена немає. Так, вони будуть плекати надію на те що Армена через місяць звільнять і вони повернуться до звичного життя, але Армену і на це пофіг.
Ось тому я і вважаю що реформи від іноземцім цілком реальні. А від наших нереальні впринципі.
Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
До речі призначення міністрів іноземців щось нагадує мені як акивістів майдану та комбатів брали в списки партії в цілях популізму, для того щоб набрати додаткових балів на виборах
Комбати знають толк у війні, їм слід було залишатися там де вони були би корисні. А міністри знають толк в міністерській роботі, тому ні, таке порівняння абсолютно недоречне. Депутати - комбати це сміх крізь сльози. А міністри які реально щось зробили на посаді міністрів це єдина правильна політика нашої країни.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.12.2014, 10:48 #2487533   #49
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Або пан, або пропав - Верховна Рада 2014 (VIII-ме скликання)

До речі "Кровавий пастор", якому зараз всі оди співають, і який безпосередньо відповідальний за здачу Криму Росії, посів невиборну посаду секретаря РНБО, а значить згідно з частиною 3 статті 1, та частиною 4 статті 3 закону України "Про очищення влади" повинен бути люстрований, та не має право обіймати посади в державі протягом 10 років, так як з 1987 по 1990 рік займав керівну посаду комуністичної партії, а саме секретаря райкому комсомолу та завідувача відділу агітації і пропаганди Дніпропетровського обкому комсомолу...

Але це ж все дурниця, він ж "Кровавий пастор", йому можна...

Востаннє редагував Chefild: 19.12.2014 о 10:55.
Chefild зараз поза форумом  
Подякував(ла):
qazwsx321 (19.12.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.12.2014, 12:38 #2487568   #50
saymon
Guest
Типово Відповідь: Або пан, або пропав - Верховна Рада 2014 (VIII-ме скликання)

Всьо. Перший скурвився.
Цитата Те, що лікарі беруть гроші – це не хабар. Вам пропонують послугу і ви за це платите.
заявив Квіташвілі.

Роблю скидку на те що він ще не встиг в повній мірі ознайомитися із Конституцією України. В іншому випадку цьому підарасу пряма дорога назад в гори, швидко, рішуче.
 
Подякував(ла):
Chefild (19.12.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.12.2014, 13:23 #2487577   #51
lancs
 
Аватар для lancs
Типово Відповідь: Або пан, або пропав - Верховна Рада 2014 (VIII-ме скликання)

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Всьо. Перший скурвився.

заявив Квіташвілі.

Роблю скидку на те що він ще не встиг в повній мірі ознайомитися із Конституцією України. В іншому випадку цьому підарасу пряма дорога назад в гори, швидко, рішуче.
Боюсь нас ще чекає низка "геніальних" висловів та ідей....
lancs зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.12.2014, 13:32 #2487585   #52
saymon
Guest
Типово Відповідь: Або пан, або пропав - Верховна Рада 2014 (VIII-ме скликання)

Цитата:
Допис від lancs Переглянути допис
Боюсь нас ще чекає низка "геніальних" висловів та ідей....
Скидку треба робити ще і на наші блоги, для яких головне щоб заголовок і текст був максимально наближений до жовтого.

Але ми, хвала Аллаху, не Росія і не Білорусь. Навіть якщо щось не так, то можна вирішити по простому
Цитата Під Генеральною прокуратурою України невідомі залишили спалену машину із попереджувальним написом, адресованим Генеральному прокурору України Віталію Яремі.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.12.2014, 14:07 #2487598   #53
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Або пан, або пропав - Верховна Рада 2014 (VIII-ме скликання)

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
І вони це будуть змушені зробити, бо важелів впливу на Армена немає. .
cнайперів з майдану , вже спіймали і посадили ?
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.12.2014, 14:15 #2487602   #54
saymon
Guest
Типово Відповідь: Або пан, або пропав - Верховна Рада 2014 (VIII-ме скликання)

Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
cнайперів з майдану , вже спіймали і посадили ?
Їх не спіймають і не посадять. В крайньому знайдуть якихось бомжів і вони відсидять.

Питання в тому щоб більше ніколи не було снайперів, що стріляють в людей.
 
Подякував(ла):
Dinara (19.12.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.12.2014, 14:25 #2487605   #55
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Або пан, або пропав - Верховна Рада 2014 (VIII-ме скликання)

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис

Ми фізіологічно не можемо подолати корупцію у власній країні. На це є багато обєктивних і субєктивних причин, які я особисто чув навіть від людей які безпосередньо знаходяться у владі.
щоб угробити якесь святе діло , наприклад корупцію , достатньо її очолити )
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.12.2014, 14:35 #2487610   #56
lancs
 
Аватар для lancs
Типово Відповідь: Або пан, або пропав - Верховна Рада 2014 (VIII-ме скликання)

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Але ми, хвала Аллаху, не Росія і не Білорусь. Навіть якщо щось не так, то можна вирішити по простому
Те по-простому може дуже по-складному повернутися...
lancs зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.12.2014, 14:36 #2487611   #57
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Або пан, або пропав - Верховна Рада 2014 (VIII-ме скликання)

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Їх не спіймають і не посадять. .
а що по вашому їм заважатиме прибрати реформаторів , відсутність грошей у корупціонерів для проплати роботи чи може совість ?
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.12.2014, 14:58 #2487629   #58
saymon
Guest
Типово Відповідь: Або пан, або пропав - Верховна Рада 2014 (VIII-ме скликання)

Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
щоб угробити якесь святе діло , наприклад корупцію , достатньо її очолити )
Що і зробив Алєксандр "Бацька" Лукашенко.
Цитата:
Допис від lancs Переглянути допис
Те по-простому може дуже по-складному повернутися...
Як страшно жити.... Біда-біда!
Цитата
Допис від qazwsx321 Переглянути допис
а що по вашому їм заважатиме прибрати реформаторів , відсутність грошей у корупціонерів для проплати роботи чи може совість ?
По нашому прибирати "реформаторів" буде народ України. Ібо реформи які зводяться до того що красти стають все більше ми і без сторонньої допомоги можемо зробити.
А щодо нормальних людей, то вже писав. Важелі впливу. На іноземців немає важелів впливу, і це буде заважати нашим щирим українцям прибрати їх від влади.
Але, знову ж таки, це не буде заважати українцям вкинути у сміттєвий бак будь-кого, навіть іноземця. І це прекрасно.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.12.2014, 16:09 #2487666   #59
Dinara
математик-реаліст
 
Аватар для Dinara
Типово Відповідь: Або пан, або пропав - Верховна Рада 2014 (VIII-ме скликання)

цифри з проекту бюджету-2015:

Цитата А тепер, малята, дивіться-но сюди… Дали мені добрі люди проект бюджету почитати…

Мустафа, не плач! Апарат Верховної Ради України - 674,139 млн.
У тому числі: Висвітлення діяльності Верховної Ради України через засоби телебачення і радіомовлення та фінансова підтримка видання газети "Голос України" і журналу "Віче" 25,625 млн. Хтось із вас колись читав журнал «Віче»? Щоб хоч знати, що там друкують.. Мо` мемуари престарілих депутатів??
*Господарсько-фінансовий департамент Секретаріату Кабінету Міністрів України (ну, тобто, парафія завгоспа, туалетний папір там, водичка мінеральна на стіл начальству і теде) - 239,929 млн.
А ось яка цікава контора: Національна служба посередництва і примирення України - 10,985 млн. Скажіть мені, будь ласка, хто-небудь щось чув про таку службу? Чим вони займаються? Кого із ким примирюють? Жінок зі зрадливими чоловіками? І на які потреби їм десять лямів з бюджету виділяють?
*Державне управління справами (Президент) - 983,855 млн.
У тому числі: фінансова підтримка санаторно-курортних закладів 49,730 млн. Це ж які санаторії, цікаво, ті, що в Криму?
Ідемо далі.
*Секретаріат Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини - 20,103 млн. Да-да, все та ж пані Лутковська. Свою своячку на посаду омбудсмена свого часу успішно пролобіював вірний васал Януковича, тодішній міністр юстиції Лавринович. Нате вам, пані Лутковська, замість люстрації – двадцять лимонів з бюджету…
А тепер найцікавіше.
З’ясувалося, що влада нас боїться. Дуже сильно. Тому що на орлів Авакова, тобто на Міністерство внутрішніх справ виділяється… 22,5 мільярди. А знаєте, скільки на Міністерство оборони? 16 млрд. Тобто, на армію в бюджеті-2015 закладено у півтора рази менше, ніж на ментів. Хтось там каже, що у нас війна? Де війна? Яка війна? Не чули про таке…
А ще хочете прикол?
Генеральна прокуратура України - 2,8 млрд.
Національна гвардія України - 2 млрд.
Питання на засипку – чому на Нацгвардію, яка сьогодні воює з ворогом, виділяється коштів менше, ніж на прокурорів, повноваження яких, до речі, у відповідності із прийнятим законом про прокуратуру, дуже сильно обрізані?
А ви кажете, що стояли на Майдані проти міліцейської держави? Ну, а владі так не здається. Їй треба себе берегти. І обороняти. Себе. Він нас)
Не вірите? Ось вам: Антитерористичний центр Служби безпеки України 19,5 млн.
Управління державної охорони України 378 млн.
Ще раз повторю. Дев’ятнадцять мільйонів на боротьбу з тероризмом (нагадаю, у країні, в якій, типу, війна йде) – проти трьохсот сімдесяти восьми мільйонів на охорону для владних вельмож. Круто, да?)
Або ось іще смішні циферки: Адміністрація Державної прикордонної служби України - 2, 8 млрд.
Державна судова адміністрація України - 4 млрд.
Ну, тобто, навіщо нам кордон з Росією, правда ж? Набагато ж важливіше – суддів пригодувати, вони ж іще знадобляться «потрібні» рішення виносити. А кордон – яка з нього користь?...
….Там ще багато цікавих циферок по міністерствам, розпишу пізніше. До речі, Мінстець у бюджеті відсутній. Може, його «Рошен» на пряму буде фінансувати? Ну, аби ця геббелівська брехня була більш солодкою?)
А ось іще один прикол з проекту держбюджету: "Виконання боргових зобов'язань за кредитами, залученими під державні гарантії, що використовуються для реалізації завдань та здійснення заходів, передбачених Державною цільовою програмою підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу - 1 862 734 тис. грн". Повторю. 1, 8 мілярди гривень ми з вами сьогодні змушені відривати від нашого і так злиденного бюджета за тих, хто пи%див дежравні кошти на Євро2012.
Dinara зараз поза форумом  
Подякували 3:
Chefild (19.12.2014), saymon (19.12.2014), Дєцко (20.12.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.12.2014, 16:25 #2487674   #60
saymon
Guest
Типово Відповідь: Або пан, або пропав - Верховна Рада 2014 (VIII-ме скликання)

Цитата Апарат Верховної Ради України - 674,139 млн.
"У цей складний для країни час українцям слід затягнути пояси" (с)
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 21:01.