Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Якість аналізів в Сінево

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 09.11.2015, 15:26 #2590924   #21
karamel856
Активний учасник
 
Аватар для karamel856
Типово Відповідь: Якість аналізів в Сінево

Читала купу коментів в неті, про дуже негативні відгуки клієнтів щодо якості аналізів. Дуже.
karamel856 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.08.2016, 18:34 #2646729   #22
jus
 
Аватар для jus
Типово Відповідь: Якість аналізів в Сінево

Можливо хтось порівнював загальний чи біохімічний аналіз в поліклініці і в сінево чи є велика різниця?
jus зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.08.2016, 19:22 #2646733   #23
karamel856
Активний учасник
 
Аватар для karamel856
Типово Відповідь: Якість аналізів в Сінево

Цитата:
Допис від jus Переглянути допис
Можливо хтось порівнював загальний чи біохімічний аналіз в поліклініці і в сінево чи є велика різниця?
Тепер я вже битий воїн і можу тобі сказати, що результати будь якої лабораторії будуть відрізнятися, бо зроблені вони на різних приладах та реагентах.
Тобто це не показник. Головне не йдіть в Румед. Вони пишуть результати зі стелі. Для себе обрала Ескулаб. Найкращий варіант в співвідношенні ціна=якість.
karamel856 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
jus (01.08.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.08.2016, 15:40 #2647232   #24
Vuyko Yosyp
 
Аватар для Vuyko Yosyp
Типово Відповідь: Якість аналізів в Сінево

Минулого року родичі стикнулися з ситуацією, коли результат аналізу в румеді в рази відрізнявся від синево. Зробили аналіз у львівській клініці - вийшов такий як в синево.
Чому ніхто так і зміг дізнатися, чи інші методики, чи реактиви.
Vuyko Yosyp зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Пантера (08.08.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.08.2016, 17:04 #2647248   #25
karamel856
Активний учасник
 
Аватар для karamel856
Типово Відповідь: Якість аналізів в Сінево

Цитата:
Допис від Vuyko Yosyp Переглянути допис
Минулого року родичі стикнулися з ситуацією, коли результат аналізу в румеді в рази відрізнявся від синево. Зробили аналіз у львівській клініці - вийшов такий як в синево.
Чому ніхто так і зміг дізнатися, чи інші методики, чи реактиви.
Вони їх пишуть зі стелі. В мене весь час показник ТТГ коливався в межах 0,5-0,9 при нормі 0,4-4,0, а ці уроди написали мені ТТГ 6,52. Я чуть інфаркт не мала. Хотіла йти робити крик, але збилася. Просто викреслила цю лабораторію зі свого життя. І всіх попереджаю.
karamel856 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Пантера (08.08.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.08.2016, 21:01 #2648884   #26
IWanna
Учасник
 
Аватар для IWanna
Типово Відповідь: Якість аналізів в Сінево

Здавали з донькою в Сінево кілька разів дитячі аналізи - алергопроби. Сподобалося тепле ставлення, дитині - сік та прикольні магніти, добре допомагає вгамуватися. Результати були протягом тижня, доволі швидко, як для таких аналізів. Загалом - задоволена.
IWanna зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.01.2017, 08:42 #2671355   #27
dylych
Учасник
Типово Відповідь: Якість аналізів в Сінево

Цитата:
Допис від karamel856 Переглянути допис
Тепер я вже битий воїн і можу тобі сказати, що результати будь якої лабораторії будуть відрізнятися, бо зроблені вони на різних приладах та реагентах.
Тобто це не показник. Головне не йдіть в Румед. Вони пишуть результати зі стелі. Для себе обрала Ескулаб. Найкращий варіант в співвідношенні ціна=якість.
Здавали швидкий аналіз на гепатит б в ескулабі в 12-му місяц 2016, прийшов результат на котрому була вказано номер партії та дата придатності тесту 2016-10.задав запитання, передзвонили зі Львова вибачалися, запевняли, що хтось не поміняв дату і тест був придатний до вжитку але можемо прийти і перездати.виникло питання чи варто. Знайшов постачальника тесту в Україні, передзвонив , пояснив ситуацію,мене запитали немер партії і дату тесту і повідомили - тест тої партії був придатний до 2016-04, тестів придатних до 2016-10 в Україну не завозили. Далі без коментарів.
Щодо різних реактивів, різні реактиви не спричиняють протилежні результати. Якщо я рік тому здавав якісний плр на один вірус і ескулаб показав позитивний результат, а румед і синево негативний при тому , що чутєвість тест системи в синево вища то питання не в реактивах бо очевидно, що вірусу в мене не було.хоча Плр неймовірно точний аналіз ,якщо дотримуватись правил стерилізації , 100 відсоткової точності ніхто не гарантує, тому тоді спокійно те сприйняв але після шахеру- махеру з датами Ескулаб для мене вмер назавжди і нікому не рекомендую.
dylych зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.01.2017, 14:40 #2671416   #28
karamel856
Активний учасник
 
Аватар для karamel856
Типово Відповідь: Якість аналізів в Сінево

Цитата
Допис від dylych Переглянути допис
Здавали швидкий аналіз на гепатит б в ескулабі в 12-му місяц 2016, прийшов результат на котрому була вказано номер партії та дата придатності тесту 2016-10.задав запитання, передзвонили зі Львова вибачалися, запевняли, що хтось не поміняв дату і тест був придатний до вжитку але можемо прийти і перездати.виникло питання чи варто. Знайшов постачальника тесту в Україні, передзвонив , пояснив ситуацію,мене запитали немер партії і дату тесту і повідомили - тест тої партії був придатний до 2016-04, тестів придатних до 2016-10 в Україну не завозили. Далі без коментарів.
Щодо різних реактивів, різні реактиви не спричиняють протилежні результати. Якщо я рік тому здавав якісний плр на один вірус і ескулаб показав позитивний результат, а румед і синево негативний при тому , що чутєвість тест системи в синево вища то питання не в реактивах бо очевидно, що вірусу в мене не було.хоча Плр неймовірно точний аналіз ,якщо дотримуватись правил стерилізації , 100 відсоткової точності ніхто не гарантує, тому тоді спокійно те сприйняв але після шахеру- махеру з датами Ескулаб для мене вмер назавжди і нікому не рекомендую.
Ну незнаю продовжую здавати в ескулабі. Недавно наздавала там аналізів на штукарь, показники всі подібні до правди. Хоча ХЗ. Для мене Сінево дорого, а ескулаб хоч трохи дешевше.
karamel856 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.01.2017, 17:11 #2671442   #29
VanesaD
Учасник
Типово Відповідь: Якість аналізів в Сінево

Робила аналіз в Сінево, на жаль, результати були не правдиві, оскільки реально мала проблеми зі здоров'ям, а по їхньому висновку я була абсолютна здорова.
VanesaD зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.01.2017, 12:53 #2671876   #30
VillisRey
Активний учасник
 
Аватар для VillisRey
Типово Відповідь: Якість аналізів в Сінево

В мене нарікань на цю лабораторію нема! Мені все подобалось і якість обслуговування, та якість роботи.
VillisRey зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
MoRZE (10.01.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.01.2017, 14:13 #2672934   #31
VanesaD
Учасник
Типово Відповідь: Якість аналізів в Сінево

Можливо, це ще залежить від працівників лабораторії, як вони ставляться до виконання своїх обов'язків, тому й такі різні відгуки.
VanesaD зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 19:03.