Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Туризм/подорожі/еміграція


Польська Karta Stałego Pobytu для нащадків переселенців

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 18.06.2016, 15:37 #2640825   #21
andriy3s
 
Аватар для andriy3s
Smile Відповідь: Польська Karta Stałego Pobytu для нащадків переселенців

Досвід рятування дитини, хворої на лейкемію (białaczka)
andriy3s зараз поза форумом  
Старий 20.06.2016, 21:40 #2641101   #22
andriy3s
 
Аватар для andriy3s
Smile Відповідь: Польська Karta Stałego Pobytu для нащадків переселенців

Нашвидкуруч проаналізовані зміни, до закону про Карту Поляка:
USTAWA z dnia 13 maja 2016 r. o zmianie ustawy o Karcie Polaka oraz niektórych innych ustaw

Якщо я схибив, прошу мене виправити.
andriy3s зараз поза форумом  
Старий 28.06.2016, 11:21 #2642236   #23
andriy3s
 
Аватар для andriy3s
Smile Відповідь: Польська Karta Stałego Pobytu для нащадків переселенців

Знайшов в тенетах інтерпретацію, що власникам Карти Поляка не потрібно платити за вньосек на Kartę Stałego Pobytu. Шкода, але це не так. Звільнення від оплати є тільки на вньосек на громадянство. Підтвердження, мій апдейт внизу публікації, датований 2016-06-28:
USTAWA z dnia 13 maja 2016 r. o zmianie ustawy o Karcie Polaka oraz niektórych innych ustaw

UPD: Таки ні, безкоштовно, перепрошую за помилку. Остання колонка власне вказує, хто звільняється від оплати.

Востаннє редагував andriy3s: 28.06.2016 о 12:36. Причина: помилка
andriy3s зараз поза форумом  
Старий 28.06.2016, 19:14 #2642289   #24
tapac_ko
 
Аватар для tapac_ko
Типово Відповідь: Польська Karta Stałego Pobytu для нащадків переселенців

Це вступить в силу тільки з вересня...
tapac_ko зараз поза форумом  
Старий 28.06.2016, 22:06 #2642314   #25
andriy3s
 
Аватар для andriy3s
Smile Відповідь: Польська Karta Stałego Pobytu для нащадків переселенців

Цитата:
Допис від tapac_ko Переглянути допис
Це вступить в силу тільки з вересня...
Саме так, з 2-го, якщо точніше.
Але скористатись зможуть усі власники Карти Поляка, незалежно коли вона була отримана.

Але я не надто певний, що такий варіант, як зміна Карти Поляка на Kartę Stałego Pobytu, має сенс.
Хоча порівняльного аналізу привілеїв не робив.
Видається мені, що вигідніше вже подавати на громадянство, що теж буде безкоштовно.
Хоч тоді настає факт подвійного громадянства, котрий теж потрібно якось вирішити.
andriy3s зараз поза форумом  
Старий 29.06.2016, 00:12 #2642334   #26
tapac_ko
 
Аватар для tapac_ko
Типово Відповідь: Польська Karta Stałego Pobytu для нащадків переселенців

Цитата:
Допис від andriy3s Переглянути допис
Саме так, з 2-го, якщо точніше.
Але скористатись зможуть усі власники Карти Поляка, незалежно коли вона була отримана.

Але я не надто певний, що такий варіант, як зміна Карти Поляка на Kartę Stałego Pobytu, має сенс.
Хоча порівняльного аналізу привілеїв не робив.
Видається мені, що вигідніше вже подавати на громадянство, що теж буде безкоштовно.
Хоч тоді настає факт подвійного громадянства, котрий теж потрібно якось вирішити.
Спочатку міняється на карту сталего побиту, з нею вже нетреба ніяких віз, можна стати на консульский облік, що актуально для бажаючих купити авто на польскій реєстрації, потім живеться рік і подається на громадянство.

Зара багато хто майже відразу як отримав карту сталего побиту через кілька місяців подає на громадянство через рішення президента і отримує позитивний результат, що також безкоштовно на відміну від подачі через воєводу, або консульство яка коштує 360 євро.
tapac_ko зараз поза форумом  
Старий 29.06.2016, 08:17 #2642346   #27
andriy3s
 
Аватар для andriy3s
Типово Відповідь: Польська Karta Stałego Pobytu для нащадків переселенців

Цитата:
Допис від tapac_ko Переглянути допис
Спочатку міняється на карту сталего побиту, з нею вже нетреба ніяких віз, можна стати на консульский облік, що актуально для бажаючих купити авто на польскій реєстрації, потім живеться рік і подається на громадянство.

Зара багато хто майже відразу як отримав карту сталего побиту через кілька місяців подає на громадянство через рішення президента і отримує позитивний результат, що також безкоштовно на відміну від подачі через воєводу, або консульство яка коштує 360 євро.
Ну власне, немає сенсу з запровадженням цих змін подавати на Pobyt Stały, бо з Картою Поляка можна користати з фінансових пільг (37% проїзд, щомісячна допомога у 600 zł протягом 9-и місяців тощо). А після року одразу подавати на громадянство. Але то все персонально.
andriy3s зараз поза форумом  
Старий 29.06.2016, 20:49 #2642469   #28
lileya
Учасник
Типово Відповідь: Польська Karta Stałego Pobytu для нащадків переселенців

www.geneteka.genealodzy.pl
lileya зараз поза форумом  
Старий 29.06.2016, 23:46 #2642496   #29
tapac_ko
 
Аватар для tapac_ko
Типово Відповідь: Польська Karta Stałego Pobytu для нащадків переселенців

Цитата:
Допис від andriy3s Переглянути допис
Ну власне, немає сенсу з запровадженням цих змін подавати на Pobyt Stały, бо з Картою Поляка можна користати з фінансових пільг (37% проїзд, щомісячна допомога у 600 zł протягом 9-и місяців тощо). А після року одразу подавати на громадянство. Але то все персонально.
Нема такого, поки не подасьте на карту побуту ніякоїї допомоги не отримаєте і громадянство видають після року (до того було 2) проживання по карті сталого побуту виданій на основі карти поляка або польского походження...
tapac_ko зараз поза форумом  
Подякували 2:
andriy3s (25.07.2016), dajan_kg (23.08.2016)
Старий 24.07.2016, 19:00 #2645697   #30
andriy3s
 
Аватар для andriy3s
Exclamation Відповідь: Польська Karta Stałego Pobytu для нащадків переселенців

Кому цікаво, є рішення по моїй апеляції. Гра продовжується.
Cоломонове рішення стосовно відмови надання мені Stałego Pobytu (Decyzja Szefa Urzędu do Spraw Cudzoziemców)
andriy3s зараз поза форумом  
Подякував(ла):
tapac_ko (25.07.2016)
Старий 25.07.2016, 20:09 #2645830   #31
mazyarok
Учасник
 
Аватар для mazyarok
Типово Відповідь: Польська Karta Stałego Pobytu для нащадків переселенців

а які переваги дає ця карта?
mazyarok зараз поза форумом  
Старий 25.07.2016, 20:50 #2645837   #32
andriy3s
 
Аватар для andriy3s
Wink Відповідь: Польська Karta Stałego Pobytu для нащадків переселенців

Цитата:
Допис від mazyarok Переглянути допис
а які переваги дає ця карта?
Це польський аналог ПМП.
andriy3s зараз поза форумом  
Старий 08.08.2016, 14:27 #2647527   #33
Кара Божа
Активний учасник
Типово Відповідь: Польська Karta Stałego Pobytu для нащадків переселенців

З якої радості тобі мають надати СП ? Я так розумію ти падався на пересленьку візу,і вже з неї подав на сталий побит? Звісно що документи приймуть.У всіх приймають,навіть у негрів зімбабвійців.Але децизію видать негативну.
Я так підозрюю що з отими "вулицями бандери"у Києві,і решту речами що зараз відбуваються,ще й візи переселенцям ліквідують,і малий прикордонний рух закриють.
Кара Божа зараз поза форумом  
Старий 08.08.2016, 14:40 #2647533   #34
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Польська Karta Stałego Pobytu для нащадків переселенців

Цитата малий прикордонний рух закриють
обома руками за
нафіг тих папіросників
хто був на кордоні в серпні, той розуміє про шо я, нема МРГ - нема черг....
Sasha зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ingenue (09.08.2016)
Старий 08.08.2016, 17:19 #2647546   #35
andriy3s
 
Аватар для andriy3s
Smile Відповідь: Польська Karta Stałego Pobytu для нащадків переселенців

Цитата
Допис від Кара Божа Переглянути допис
З якої радості тобі мають надати СП ? Я так розумію ти падався на пересленьку візу,і вже з неї подав на сталий побит? Звісно що документи приймуть.У всіх приймають,навіть у негрів зімбабвійців.Але децизію видать негативну.
Я так підозрюю що з отими "вулицями бандери"у Києві,і решту речами що зараз відбуваються,ще й візи переселенцям ліквідують,і малий прикордонний рух закриють.
Дуже дякую за кваліфікований допис, синку\доцю. Мені аж соромно починало ставати, але з невідомої причини якось минулось. Адже, так чудово, що в нашій Україні живуть такі виховані та доброзичливі люди. Нашу Батьківщину з такими мешканцями чекають неймовірні успіхи, переконаний. І вже тільки в силу відчуття своєї неповноцінності у порівннянні з Вами, о чудова особо, соромно й думати про повернення, адже лише зашкодити можу.

По темі: поживемо-побачимо. https
andriy3s зараз поза форумом  
Подякував(ла):
switch (20.08.2016)
Старий 09.08.2016, 14:06 #2647734   #36
Кара Божа
Активний учасник
Типово Відповідь: Польська Karta Stałego Pobytu для нащадків переселенців

Цитата:
Допис від andriy3s Переглянути допис
Дуже дякую за кваліфікований допис, синку\доцю. Мені аж соромно починало ставати, але з невідомої причини якось минулось. Адже, так чудово, що в нашій Україні живуть такі виховані та доброзичливі люди. Нашу Батьківщину з такими мешканцями чекають неймовірні успіхи, переконаний. І вже тільки в силу відчуття своєї неповноцінності у порівннянні з Вами, о чудова особо, соромно й думати про повернення, адже лише зашкодити можу.

По темі: поживемо-побачимо. "...Хіба хтось сказав тобі, що буде легко?..." Океан Ельзи
Ти чого так розхивався,манюнький
Я всього лиш висловив свою думку.І взагалі вважаю що у тих питаннях я більш компетентний за тебе.Бо сам пройшов процедуру від і до.Без хабарів,рішал і тд. До чого дійшов ,не скажу
Обдурити Польщу тобі не вийде.Тут треба бути або щирим до того краю в якому хочеш жити,або сидіти в Україні. А включати "хитрожопого хохла" (не плутати зі щирим українцем) типу тут від мобілізації сібався,а там ляхів надурив - не вийде.
Кара Божа зараз поза форумом  
Старий 09.08.2016, 15:13 #2647758   #37
andriy3s
 
Аватар для andriy3s
Wink Відповідь: Польська Karta Stałego Pobytu для нащадків переселенців

Цитата
Допис від Кара Божа Переглянути допис
Ти чого так розхивався,манюнький
Я всього лиш висловив свою думку.І взагалі вважаю що у тих питаннях я більш компетентний за тебе.Бо сам пройшов процедуру від і до.Без хабарів,рішал і тд. До чого дійшов ,не скажу
Обдурити Польщу тобі не вийде.Тут треба бути або щирим до того краю в якому хочеш жити,або сидіти в Україні. А включати "хитрожопого хохла" (не плутати зі щирим українцем) типу тут від мобілізації сібався,а там ляхів надурив - не вийде.
Тішуся за тебе, синку. Головне, голівку закутуй і будь здоровий!
andriy3s зараз поза форумом  
Старий 09.08.2016, 16:33 #2647760   #38
Кара Божа
Активний учасник
Типово Відповідь: Польська Karta Stałego Pobytu для нащадків переселенців

Цитата:
Допис від andriy3s Переглянути допис
Тішуся за тебе, синку. Головне, голівку закутуй і будь здоровий!
От чесно ,Польща не для тебе) Я не хочу щоб таке-во,вешталось там навіть по візі. Одягни каструлю на голову,сходи на майдан.Не потрібна тобі Польща(а більше ти їй) повір мені наслово
Кара Божа зараз поза форумом  
Подякував(ла):
dajan_kg (23.08.2016)
Старий 09.08.2016, 17:23 #2647770   #39
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Польська Karta Stałego Pobytu для нащадків переселенців

Цитата
Допис від Кара Божа Переглянути допис
З якої радості тобі мають надати СП ? Я так розумію ти падався на пересленьку візу,і вже з неї подав на сталий побит? Звісно що документи приймуть.У всіх приймають,навіть у негрів зімбабвійців.Але децизію видать негативну.
Я так підозрюю що з отими "вулицями бандери"у Києві,і решту речами що зараз відбуваються,ще й візи переселенцям ліквідують,і малий прикордонний рух закриють.
Не думаю,що справа у вулицях,просто поляки зливають Україну,то братались,а тепер вже капають у змі безкіннчно про геноцид.Такі речі не відбуваються по причині перейменування вулиць,все значно глибше,їм набридло потерпати від санкцій з Росією ну і очевидно згори дали команду,або дозволили.
Ingenue зараз поза форумом  
Старий 09.08.2016, 17:46 #2647776   #40
jus
 
Аватар для jus
Типово Відповідь: Польська Karta Stałego Pobytu для нащадків переселенців

Цитата
Допис від Кара Божа Переглянути допис
З якої радості тобі мають надати СП ? Я так розумію ти падався на пересленьку візу,і вже з неї подав на сталий побит? Звісно що документи приймуть.У всіх приймають,навіть у негрів зімбабвійців.Але децизію видать негативну.
Я так підозрюю що з отими "вулицями бандери"у Києві,і решту речами що зараз відбуваються,ще й візи переселенцям ліквідують,і малий прикордонний рух закриють.
Сестра його отримала, то і він може отримати...Кара Божа ти чого буваєш такий вїдливий(язва)?) чи для профілактики
в житті тоже так?)
Дехто всерйоз сприймає, то шо пишуть(хоч пофігистично тре сприймати)
jus зараз поза форумом  
Відповідь

Мітки
польща, ммм, пмж, переселенці, karta stałego pobytu



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 21:10.