Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт > Здоров'я


Як поправитися???

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 11.05.2010, 21:58 #1329894   #81
scratch
time is now
 
Аватар для scratch
Типово Відповідь: Як поправитися???

менше нервуватися шоб не худати =)

спорт само собою
scratch зараз поза форумом  
Старий 12.05.2010, 16:29 #1330780   #82
Rockgorn
 
Аватар для Rockgorn
Типово Відповідь: Як поправитися???

а як на рахунок какао або гарячого шоколаду з молоком? Страшо калорійниа суміш, та й корисна, особливо за наявності молока...
Rockgorn зараз поза форумом  
Старий 12.05.2010, 16:48 #1330804   #83
ШТЕУД
 
Аватар для ШТЕУД
Типово Відповідь: Як поправитися???

Цитата:
Допис від Rockgorn Переглянути допис
а як на рахунок какао або гарячого шоколаду з молоком? Страшо калорійниа суміш, та й корисна, особливо за наявності молока...
і що ти хочеш почути нарахунок цієї суміші. нормальна штука (але не впевнений що страшно калорійна) тай какао з молоком корисні (норм з утреца попити).
ШТЕУД зараз поза форумом  
Старий 14.05.2010, 07:35 #1332916   #84
regman
 
Аватар для regman
Типово Відповідь: Як поправитися???

Цитата:
Допис від Natali Переглянути допис
Ну важити 45 кг при рості 162 трошки негарно.
дєвочка, ти сама собі подобаєшся в дзеркалі?? Думаю що так. Самопочуття хороше?? Здорова?? От і гуд. Значить не переймайся дурницями.

А співвідношення зросту до маси тіла - у кожного свій баланс. Для хлопців так звана норма - різниця в 100 одиниць (наприклад 170 см і 70 кг). Це норма для нормального дорослого мужчини (не професійних важкоатлетів і т.п.). Для дівчат звичайно більша різниця (>100) норма. В хлопців кістки просто важчі ніж у дівчат для початку.

Тим більше нормальне набирання ваги при такому обміні речовин - дуже тривалий і трудомісткий процес. Не думаю що потянеш. Якщо і почнеш цим займатися - то якщо не будеш отримувати з цього задоволення - то з часом проблеми з мотивацією виникнуть)).

Ну якщо звичайно в дзеркалі не скелет видно))) Тоді вже жирку троха тре буде завести, якщо він тобі ще пасуватиме . А то буває такке, що бачиш дівчинку вагою в кг 45, зростом 155-160, худеньку, а на ніжках целюліт - що жах просто....
regman зараз поза форумом  
Старий 22.05.2010, 17:01 #1343128   #85
GTM
 
Аватар для GTM
Типово Відповідь: Як поправитися???

3 міс назат важила при рості 159 -46кг... Пішла тренуватися на Текстильник - тому на сьогодні 50кг. В мене чітко сформована програма, по якій я тренуюсь... Плюс ще й втому, що після роботи весь негатив скидається на треніровці!!! Зараз мені як ніколи комфортно.
GTM зараз поза форумом  
Старий 23.05.2010, 21:06 #1344017   #86
scorpik
Wink Відповідь: Як поправитися???

виклади свою прогу сюди, може і я по ній буду працювати
scorpik зараз поза форумом  
Старий 24.05.2010, 22:13 #1345427   #87
Mexico
Типово Відповідь: Як поправитися???

Цитата:
Допис від GTM Переглянути допис
3 міс назат важила при рості 159 -46кг... Пішла тренуватися на Текстильник - тому на сьогодні 50кг. В мене чітко сформована програма, по якій я тренуюсь... Плюс ще й втому, що після роботи весь негатив скидається на треніровці!!! Зараз мені як ніколи комфортно.
О_о, дійсно, напиши свою програму, цікаво почути думки.

Може комусь пригодиться:
Поперше, якшо ціль тренувань - набір мязевої мас, то за період вдпочинку між кожним тренуванням ви повинні набирати вагу! Якшо минулого тренування ви важили 70кг, то цього тренування ви повинні важити 70,2 кг(наприклад). Звичайно, прослідкувати кожних 200г важко (десь більше зїв перед зважуванням, десь води випив і т.п.), але якшо кожних 2-3 дня записувати вагу, то, впринципі, буде ясно в яку сторону ви рухаєтесь. Якшо вага не набирається, то потрібно чітко розуміти причини!
Багато хто забуває одну просту істину: "на мАсу не тренуються, на мАсу їдять". І проблему, перш за все, потрібно шукати на шляху пожичних речовин від тарілки до мязевої клітини... А тут причин може бути дуууже багато: від таких які легко внормувати(режим харчування, співвідношення Б/Ж/В в раціоні, вибір продуктів...) до таких які потребують певного часу на їхнє вирішення(різноманітні захворювання травлення, гельміти, і тп.) і до тих які практично не можливо змінити (генетика, те що передбачено природою чи Богом - для віруючих).
Тому перш за все якшо є проблема з набором ваги, слабкість, поганий апетит і т.п. потрібно пройти обстеження у лікарів, зробити аналізи, УЗД і т.п.
Дуже часто у ектоморфів бувають застої жовчі, холецестити... які в свою чергу призводять до поганого апетиту, проблем із травленням і т.п. Для мене, наприклад, досить ефективною є "Галстена"(по 10 крапель на воду 3рази\день перед їдою) Зараз кожен ранок пю З вечора запарену в термосі шипшину.
Наступне шо може допомогти у "наборі маси" - це різноманітні "травки"(не путати із коноплею і т.п.) які стимулють виділення шлункового соку, ферментів, слини (читай - повишують апетит). Це, наприклад, "полин". В гуглі можна пошукати... Сам пив "Гербіон шлунковий" - непогана штука.
Далі на рахунок дієти. Зараз стало дуже модно їсти по 5-7раз на день... З власного досвіду скажу, шо це скоріше підійде для людей схильних до "зайвої ваги". Для ектоморфа 3 разове (не путати із 3 разовим - понеділок, середа пятниця) харчування найкраще ( я звичайно не рахую перекусів типу яблука, кавуна чи інших фруктів, але перекус не повинен впливати на обєм основного прийому їжі). Вживання маркетингових доз протеїну(білка) 2г\кг і більше, теж більше підійде для бажаючих підсушитись. Для ектоморфа достатньо1,3г (враховуючи рослині білки) максимум 1,8 але не кожен день. Особисто знаю людей які на 1,3г білку набирали вагу так, шо можна було позаздрити! А от вуглеводів 6-8г\кг(75% - складні) жирів - 1,5 - 1,8 (також треба враховувати к-сть холестерину, і співвідношення насичених та ненасичиних жирних кислот).
На практиці мені сподобаломь їсти зранку хліб з маслом (я зранку не їм). Також після кожного прийому їжі -чай з десертами. Деколи десерти більш калорійні ніж їжа яка їм передує ... Також повисити калорійність раціону мені помагала "нутела" з батоном(міг з нею зїдати 2\3 батона в день).
Ну, і нерви треба берегти, добре спати, відпочивати, неперетреновуватись і неперепрацьовувати...
Все що написано не підкріплено ніякими науковими фактами, просто мій досвід та досвід ще декількох чоловік.
Mexico зараз поза форумом  
Подякували 2:
Rockgorn (25.05.2010), scorpik (25.05.2010)
Старий 25.05.2010, 07:38 #1345695   #88
scorpik
Типово Відповідь: Як поправитися???

Мехіко, з чимось погоджуюсь, а з чимось ні!
Перевіртесь на наявність глиистів, а то так моге бути що вони там, навпаки, ростіуть як на дріжджах))
Цитата Особисто знаю людей які на 1,3г білку набирали вагу так, шо можна було позаздрити!
Скільки пацам років і яку вагу вони набирали?)
scorpik зараз поза форумом  
Старий 25.05.2010, 08:12 #1345759   #89
Nikalyawq
Типово Відповідь: Як поправитися???

в мене пожружка вживала пивні дріжді -вона дуже хтіла попровитись вживала вона їх приблизно 2 місяця і ефекс класний мені подобалось раджу тобі попробувати щоб набрати вагу пивні дріжді
Nikalyawq зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Mexico (25.05.2010)
Старий 25.05.2010, 13:20 #1346276   #90
Mexico
Типово Відповідь: Як поправитися???

Цитата
Допис від scorpik Переглянути допис
Мехіко, з чимось погоджуюсь, а з чимось ні!
Перевіртесь на наявність глиистів, а то так моге бути що вони там, навпаки, ростіуть як на дріжджах))

Скільки пацам років і яку вагу вони набирали?)
Один із 15р до 18р набрав близько 20 кг. Важив 65-67кг, зараз 83-88кг. Не вживав ніякого спортивного харчування, єдине був креатину десь 300г випив(за рахунок чого набрав десь 3-4кг). Постійно мене розпитував про спортивне харчування, при вазі 85кг взяв банку "Голд Стандарт"-у(2,3кг). Після того як її випив(десь 2-3міс) нічого не набрав! Звичайно тут можуть бути і інші фактори...
Другий з18р до 19р набрав близько 10кг. Важив 67-68 зараз 77-78кг. Спортивного харчування не вживав.
Обидва займаються класичною боротьбою і роблять базові вправи (жим лежа стоя, присід, станова тяга до підборіддя і т.п.). Мясо 3 рази в день не їдять і по 3л долока не пють! В середньому в день вживають 60-90г білка в т.ч. рослинного.

Додано через 47 секунд
Цитата
Допис від Nikalyawq Переглянути допис
в мене пожружка вживала пивні дріжді -вона дуже хтіла попровитись вживала вона їх приблизно 2 місяця і ефекс класний мені подобалось раджу тобі попробувати щоб набрати вагу пивні дріжді
Дріжджі аптечні? Чи брала на заводі?

Востаннє редагував Mexico: 25.05.2010 о 14:42. Причина: Пізніше додано
Mexico зараз поза форумом  
Старий 25.05.2010, 14:12 #1346384   #91
scorpik
Типово Відповідь: Як поправитися???

Цей розвиток пояснюється віковими чинниками. Після 20-ти, чи 25-ти буде трохи по-іншому
Мехіко, який в тебе місячний приріст?
scorpik зараз поза форумом  
Старий 25.05.2010, 15:04 #1346460   #92
Mexico
Типово Відповідь: Як поправитися???

Цитата
Допис від scorpik Переглянути допис
Цей розвиток пояснюється віковими чинниками. Після 20-ти, чи 25-ти буде трохи по-іншому
Мехіко, який в тебе місячний приріст?
Ну знаєш 20кг списувати на віковий чинник... В того хлопця,, шо важить 87 ріст 176см. Якби кожен хто тренується в залі із 15 до 18 років на високобілковій дієті набирали так як він, то стероїдів не потрібно було б. І "маса" в нього це не сало, а переважно мязева, фігура просто супер.
І наступне: Коли я тренувався і сидів на високобілковій дієті (2-2,2г\кг), то з 18 до 19 років я ледь набрав 4,5кг, мій колега набрав 10кг без вякого налягання на білки. Чому по відношеню до мене не спрацював "віковий чинник" ?
Звичайно в нас різна генетика і т.п. Але чому тоді перший після того як випив банку протеїну не мав ніякого ефекту? Добова доза білку була піднята на 50%!?
Починаючи із минулого літа в мене вага стала. Просто я не готовий відмовляти собі в деяких речах, які перешкоджають дотримувані режиму харчування,\сну\відпочинку, ну і робота теж трохи перешкоджає. В мене були періоди коли я ходив 2-3 рази на місяць в зал. Кожен сам вибирає що для нього важливіше...
Зараз почав вже ходити 2 рази в тиждень, думаю до липня 2-4кг наберу, почав пити креатин.
Mexico зараз поза форумом  
Старий 25.05.2010, 15:18 #1346488   #93
scorpik
Типово Відповідь: Як поправитися???

Цитата
Допис від Mexico Переглянути допис
думаю до липня 2-4кг наберу
заявочка сміла
Ждьомс ...
scorpik зараз поза форумом  
Старий 25.05.2010, 20:10 #1346885   #94
Mexico
Типово Відповідь: Як поправитися???

Цитата
Допис від scorpik Переглянути допис
заявочка сміла
Ждьомс ...
Та на креатині це небагато, правда вага ця буде не стабільна...
Mexico зараз поза форумом  
Старий 25.05.2010, 22:50 #1347197   #95
ras
Типово Відповідь: Як поправитися???

після дитини поправляються.
їж солодке в великих кількостях, в день голодай а на вечір тлум так, щоб аж в животі тріщало, результат зразу замітиш
ras зараз поза форумом  
Подякував(ла):
BONDstreet (26.05.2010)
Старий 27.05.2010, 00:04 #1348508   #96
bbuilder
 
Аватар для bbuilder
Типово Відповідь: Як поправитися???

в мене за рік було +8кг 82-90
за цей час пив протеїни нерегулярно (хоча сумніваюсь шо вага за рахунок)
Зараз тримається ваг близько 90 +-2 добавок ніяких уже не вживаю.
bbuilder зараз поза форумом  
Старий 27.05.2010, 16:26 #1349190   #97
Rockgorn
 
Аватар для Rockgorn
Типово Відповідь: Як поправитися???

Чи може причина "застою" власної ваги полягати в зашлакованості кишечника?
Тренер Женя(хто ходить в Текстильник, знає, про кого я) порадив в окремий день нічого не їсти, лише пити прокипячену воду для того, щоб очистити кишечник і тоді ріст маси зможе знову запуститися...
хто що думає на рахунок цього методу? чи варто спробувати?
Rockgorn зараз поза форумом  
Старий 27.05.2010, 20:13 #1349338   #98
Mexico
Типово Відповідь: Як поправитися???

Цитата:
Допис від Rockgorn Переглянути допис
Чи може причина "застою" власної ваги полягати в зашлакованості кишечника?
Тренер Женя(хто ходить в Текстильник, знає, про кого я) порадив в окремий день нічого не їсти, лише пити прокипячену воду для того, щоб очистити кишечник і тоді ріст маси зможе знову запуститися...
хто що думає на рахунок цього методу? чи варто спробувати?
Цей метод немає нічого спільного з очищенням кишечника Простіше проносного попити. Але в мене були випадки, коли я пропускав прийом їжі, чи якийсь день погано харчувався, то на другий день "жор" був ого го.
Я ж писав, шо потрібно передивитись всей "ланцюжок" який їжа проходить від тарілки до мязевої клітини... В кишечнику якраз і проходить остаточне розчеплення(до глюкози\фруктози, амінокислот та жирних кислот) та всмоктування розчепленої їжі і якшо є дизбактеріоз чи інші захворювання кишківника, то їжа не повністю всмоктується, або\і процеси кінцевого розчеплення проходять не коректно. А на рахунок терміну "зашлакованість", то це є маркетинговий термін для "розводу" людей.
Mexico зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Rockgorn (27.05.2010)
Старий 27.05.2010, 21:20 #1349401   #99
scorpik
Типово Відповідь: Як поправитися???

Цитата:
Допис від Rockgorn Переглянути допис
Чи може причина "застою" власної ваги полягати в зашлакованості кишечника?
А з робочою вагою як?
Самопочуття?
scorpik зараз поза форумом  
Старий 28.05.2010, 12:54 #1349967   #100
Rockgorn
 
Аватар для Rockgorn
Типово Відповідь: Як поправитися???

Цитата
Допис від scorpik Переглянути допис
А з робочою вагою як?
Самопочуття?
Робоча вага поволі, ледве-ледве, але росте після того, як програму змінив. Самопочуття хороше, правда як коли:
буває відчуття тошноти на прикінці тренування, але це досить рідко. А загалом все нормально.
Rockgorn зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 15:04.