Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


"Неадекватні" дорожні ситуації

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 21.10.2016, 15:05 #2659400   #1161
KIgorS
 
Аватар для KIgorS
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Цитата:
Допис від Yarkop Переглянути допис
1. По чому видно що вони нормальні?
2. ПДР для всіх одинакові.
1. Бо не стоять як лохи.
2. Я б не сказав.

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
Мене особисто дуже дратує коли я на Татарській ві Туриста стояв в пробці а потім перед горбатим передімною вклиниться якийсь розумник, може то й мені так їздити і плювати на всіх зверху?
Тобі вирішувати

Востаннє редагував KIgorS: 21.10.2016 о 15:05. Причина: Пізніше додано
KIgorS зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.10.2016, 15:10 #2659404   #1162
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Цитата:
Допис від KIgorS Переглянути допис
1. Бо не стоять як лохи.
От якраз тих лохів-порушників і тих хто їх підтримує, які порушують пдр буду ще більше не пропускати і провчати. Вже не перші були мудаки, яких я провчив.
Yarkop зараз поза форумом  
Подякували 2:
leyo (22.10.2016), wenux (21.10.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.10.2016, 15:56 #2659414   #1163
Driver
Активний учасник
 
Аватар для Driver
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Цитата:
Допис від KIgorS Переглянути допис
Погано відношуся. Впадло пропустити норм пацанів?
Це сарказм, чи ти серйозно?
Driver зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 21.10.2016, 16:19 #2659418   #1164
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

По настрою: іноді пускаю, іноді - ні.
Пускаю, бо іноді сам буваю в таких ситуаціях - протупив, не перестроївся вчасно (не подумав, що вже догнав хвіст черги, а швидкість висока і проїхав пів черги поки сповільнився) - то теж прошусь, а що робити?
Маршрутки пускаю завжди, бо в них розклад. "бобіків" переважно не пускаю

Додано через 3 хвилини
"Чужаків" також завжди пускаю. Хоча для "сталічних" буває роблю вийнятки

Востаннє редагував switch: 21.10.2016 о 16:19. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Подякували 2:
Avanko (28.10.2016), wenux (21.10.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.10.2016, 16:27 #2659426   #1165
D@nZeL
 
Аватар для D@nZeL
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
як ви відноситесь до таких умніків?
Аналогічно, правда коли їздив таврією з серією МІ не бикували а відсовувались десь вбік, коли їздив калиною бикував кожен другий такий, до мотоциклів чомусь також насторожено ставляться і майже не бикують, напевно стереотипи з фільмів про байкерів роблять своє Правда в мене такі ситуації більше на Руська - Замкова і на Грушевського як їхати в сторону роддому.

Додано через 1 хвилину
Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Пускаю, бо іноді сам буваю в таких ситуаціях - протупив, не перестроївся вчасно (не подумав, що вже догнав хвіст черги, а швидкість висока і проїхав пів черги поки сповільнився) - то теж прошусь, а що робити?
Маршрутки пускаю завжди, бо в них розклад. "бобіків" переважно не пускаю

"Чужаків" також завжди пускаю. Хоча для "сталічних" буває роблю вийнятки
Тут то так, але досить часто буває, їде мудак ззаді тебе ти стаєш повертати для прикладу з Руської на Замкову, а воно об'їжджає всіх а потім коли весь ряд починає їхати, пробує перед тобою вклинитись

Востаннє редагував D@nZeL: 21.10.2016 о 16:28. Причина: Пізніше додано
D@nZeL зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.10.2016, 17:40 #2659448   #1166
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Цитата:
Допис від D@nZeL Переглянути допис
Тут то так, але досить часто буває, їде мудак ззаді тебе ти стаєш повертати для прикладу з Руської на Замкову, а воно об'їжджає всіх а потім коли весь ряд починає їхати, пробує перед тобою вклинитись
Я там теж частенько катаюсь, то перед тим як повертати вже ще додатково дивлюсь в праве дзеркало, щоб не пропускати тих мудаків.
Yarkop зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.10.2016, 17:52 #2659452   #1167
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Цитата:
Допис від korabel Переглянути допис
Дуже часто рагульні/нормальні пацани вклинюються як їхати від збаразького вверх по 15 квітня. Але то життє таке-бидла купа всюда, при чім не лише на бобиках а й на жигулях...
о так, мене аж тіпає як таке бачу, ну нахрена лізти з правого в лівий ряд, затупи то проїдь на перехресті направо а потім розвернись, але ж нє, треба внагло лізти в ряд
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 21.10.2016, 18:11 #2659455   #1168
NEO[VENOM]
 
Аватар для NEO[VENOM]
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

тут так почитати, так всі святі, ніхто нікуди ніколи не спішить, ніхто не порушує, ніхто не завтикує...автошкола,блін, з ідеальними іструкторами...вчителі...
NEO[VENOM] зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.10.2016, 19:01 #2659466   #1169
NEO[VENOM]
 
Аватар для NEO[VENOM]
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Цитата:
Допис від korabel Переглянути допис
"нор. пацани" підтянулися....
А ти не думав що ті хто в своєму ряду можливо теж поспішають, просто в силу своєї вихованості і нормальності заздалегідь стають у потрібний ряд?!
Та й 1 нормальний не проблема. але коли таких 5 то вже звиняйте.
"поспішати" можна теж по-різному...один бухла не встигає купити до 22:00 в сільпо, інший вагітну везе в лікарню. Підтягнулися, норм.пацани, так...

По темі - пускаю, як є можливість, ще не стикався з такими, яким аварійку за неоплату виключили, сам прошуся, опускаю вікно і прошуся, пускають здебільшого, причому "бобіки" і іже з ними, а от затюнені посони, всім, що можна купити на базарі і приклеїти на тазік, блатують зазвичай, на сфітлофорах в тому числі, газує довбануте, що мотор стукнути може, особливо коли якась сикуха збоку і рєпчік хрипить...
Смєшно...
NEO[VENOM] зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Nobel (22.10.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.10.2016, 19:21 #2659472   #1170
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Цитата:
Допис від NEO[VENOM] Переглянути допис
тут так почитати, так всі святі, ніхто нікуди ніколи не спішить, ніхто не порушує, ніхто не завтикує...автошкола,блін, з ідеальними іструкторами...вчителі...
Всі не без гріха. Але коли порушуєш правила і нікому при цьому не заважаєш- це одне, а коли нагло преш і створюєш аварійну обстановку це зовсім інше.
Yarkop зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 21.10.2016, 19:26 #2659474   #1171
NEO[VENOM]
 
Аватар для NEO[VENOM]
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Цитата:
Допис від korabel Переглянути допис
для вагітних і т.д. таксі існує (закім сє збереш і т.д і з квартири вийдеш-таксі приїде і борше заїде-ібо чоловік в стані піднесення за кермом може більше начудити),
ой ***....
борше заїде...))))

за кордоном...їдь в Неаполі, або Каїрі, або в Албанії покатайся, закордонник)))
NEO[VENOM] зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.10.2016, 19:42 #2659480   #1172
NEO[VENOM]
 
Аватар для NEO[VENOM]
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Цитата:
Допис від korabel Переглянути допис
розслабся, мацьонький, всьо ок, ти шось нервовий в кінці тижня, куда нині не встиг?
а стосовно за кордону то так-куда їх панам до нашого тирнопільшкого водія?!
я б не фамільр"янічав незнайомим людям, пупсік, але то твоя справа...

З.І. в тебе фігово виходить писати діалектом сіл західної України, не тужся)
NEO[VENOM] зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.10.2016, 20:29 #2659489   #1173
Buldog
Активний учасник
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Пхатися це прямий вияв неповаги. Якого милого хтось має пропускати того,хто проявляє пряму зневагу до оточуючих?
Можу пустити маршрутку,авто на чужих номерах,або якшо якимось чином видно,що людина зробила завтик і їй дуже встидно,але хоче проїхати. А хто тупо минає десяток авто і вкінці клиниться ніколи в житті,а тих хто їх пускає вважаю слюньтяями.
Buldog зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Kokorakatan (21.10.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.10.2016, 08:37 #2659540   #1174
yuramit
Активний учасник
 
Аватар для yuramit
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Цитата якшо якимось чином видно,що людина зробила завтик і їй дуже встидно
цікаво яким чином це видно
yuramit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.10.2016, 10:11 #2659547   #1175
KIgorS
 
Аватар для KIgorS
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

https

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від Driver Переглянути допис
Це сарказм, чи ти серйозно?
Та жартую я. Сам ніколи не пропускаю хитровимаханих.

Востаннє редагував KIgorS: 22.10.2016 о 10:11. Причина: Пізніше додано
KIgorS зараз поза форумом  
Подякували 4:
Avanko (28.10.2016), ig0r (22.10.2016), Kokorakatan (22.10.2016), kolibryks (28.10.2016)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 22.10.2016, 11:06 #2659557   #1176
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Цитата:
Допис від KIgorS Переглянути допис
https://www.youtube.com/watch?v=Y5hB1r4Ufok

Додано через 1 хвилину

Та жартую я. Сам ніколи не пропускаю хитровимаханих.
Вибачаюсь, не зрозумів що ви з сарказмом пишете)

Востаннє редагував Kokorakatan: 22.10.2016 о 13:51.
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.10.2016, 18:11 #2659596   #1177
NEO[VENOM]
 
Аватар для NEO[VENOM]
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Цитата:
Допис від korabel Переглянути допис
опа-ча... норм посона заділи за живе...
маєш "пунктик " стосовно сіл? сам з якого колгоспу приїхав шо такий борзий? чсв на зашкальному рівні, думаєш це когось хвилює?
П.С. То шо - часто любиш вклинюватися машиною -ше й хвалитися цим?
абсолютно ніяких "пунктиків", бидла, як і нормальних людей, не характеризує місце народження.

Я є Гриць Севків, приїхав з колгоспу "Комунарник", села Затемне, Перемишлєнського району, Львівської області. Жию дуже добре, Ні на шо сі не жалію, маю бараболі, сало, мочену капусту і квашені помідори, даю си раду потроху...

Маю, курча, таку машину, жи руля клинить і хош не хош, а мусиш мну пустити, бо мій трахтор Т-150м, таки курча, аргумент проти твого ланоса і як я не годен ніц зробити з тим, то при під колеса, хто тобі дохтор?

З.І. я не борзий, я або чоткій, або дєрзкій, ще не знаю...

Востаннє редагував NEO[VENOM]: 22.10.2016 о 18:18.
NEO[VENOM] зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.10.2016, 18:17 #2659597   #1178
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Цитата
Допис від NEO[VENOM
;2659455]тут так почитати, так всі святі, ніхто нікуди ніколи не спішить, ніхто не порушує, ніхто не завтикує...автошкола,блін, з ідеальними іструкторами...вчителі...
ну ти трохи не прав.
це проста взаємоповага - якщо людина перед тобою стає в хвіст і тянеться в черзі - то якого хера ти дозволяєш собі пхатись перед нею? Твій час важливіший, ніж її?
Якісь позаштатні ситуації, коли дійсно "треба" виникають не щодня, а хитро-зроблених можна побачити з десяток поки повзеш в черговій тянучці.
До того ж - Тернопіль - то не Київ, тут сама крута тянучка рідко затримає тебе більше ніж на 5 хв, порівняно з тим, що ти будеш пхатись без черги - то, ще раз уточню, з якої радості хтось має пожертвувати своїм часом заради тебе?
Ніхто не заважає продумувати маршрути завчасно, їхати по бандери-коновалья-тарнавського, якщо нема часу стояти в черзі на 15 Квітня... наприклад.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.10.2016, 18:44 #2659602   #1179
NEO[VENOM]
 
Аватар для NEO[VENOM]
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
ну ти трохи не прав.
це проста взаємоповага - якщо людина перед тобою стає в хвіст і тянеться в черзі - то якого хера ти дозволяєш собі пхатись перед нею? Твій час важливіший, ніж її?
Якісь позаштатні ситуації, коли дійсно "треба" виникають не щодня, а хитро-зроблених можна побачити з десяток поки повзеш в черговій тянучці.
До того ж - Тернопіль - то не Київ, тут сама крута тянучка рідко затримає тебе більше ніж на 5 хв, порівняно з тим, що ти будеш пхатись без черги - то, ще раз уточню, з якої радості хтось має пожертвувати своїм часом заради тебе?
Ніхто не заважає продумувати маршрути завчасно, їхати по бандери-коновалья-тарнавського, якщо нема часу стояти в черзі на 15 Квітня... наприклад.
я не про те.
цілком підтримую, що наглість повинна якось каратися, я про те, що дійсно є варіанти, коли людині треба.
Це як, наприклад, стати двом хлопам на ескалаторі в метро і принципово не пускати людей, які не їдуть, а біжать вниз, бо "хулі всі їдуть, а ти біжиш?".
Те саме стосується руху - будь то Київ, Тернопіль, чи Затемне, поф, маєш можливість рухатись в потоці з швидкістю 140 - їдь, моргнули - ступися як є можливість, просять - пусти, тебе пустять...нема елементарної взаємоповаги, тоді б було набагато менше проблем.
NEO[VENOM] зараз поза форумом  
Подякували 2:
Nobel (24.10.2016), Tommygun (22.10.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.10.2016, 22:15 #2659633   #1180
Dao
 
Аватар для Dao
Типово Відповідь: "Неадекватні" дорожні ситуації

Цитата:
Допис від NEO[VENOM] Переглянути допис
просять - пусти, тебе пустять...
Якби ще хтось просив і було рідко - тоді так. має поважну причину і просить. А більшість вклинювачів вклинюються вже "на автоматі", так само як щеплення витискаєш перед переключенням передач так для них обїхати тягучку і влізти.
Особисто мене просили так як ти описав тільки один раз за останні 3 роки. Думаю той чоловік якраз єдиний хто і справді спішив по дуже срочній справі.
Взаємоповага мала б виходити від тих хто вклинюється перш за все.
А не 10 чортів вклинюється бо вони так привикли робити і 9 з них впринципі нікуда не спішить просто хоче "поскоріше доїхати".

Додано через 8 хвилин
Я завжди пропущу чувачка з другорядної на головну, почекаю поки хтось виїде з парковки в навантаженій вулиці, приторможу щоб людина зробила лівий поворот і тп. Мені не шкода. І в 99% випадків я НЕ спішу щоб мені ті 30 секунд грали роль (як декому на цьому форумі).
Вприцнипі за таку поведінку агітую серед всіх знайомих автомобілісів. Це в моєму розумінні взаємоповага.

Але як мова заходить про неповагу до МОГО часу (вклинитись передімною) то ідуть такі люди лісом.

Востаннє редагував Dao: 22.10.2016 о 22:15. Причина: Пізніше додано
Dao зараз поза форумом  
Подякували 11:
Згорнути/розгорнути список подяк

Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 10:02.