Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


б"є - значить любить?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 09.11.2012, 17:22 #2071805   #41
Jane Doe
 
Аватар для Jane Doe
Типово Відповідь: б"є - значить любить?

Цитата:
Допис від Driver Переглянути допис
так дякуй Богу за такого чоловіка, чи ти хочеш щоб тут усю прекрасну половину людства "жаба давила"
По ходу Вас давить найбільше
Jane Doe зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.11.2012, 16:06 #2072292   #42
Джалка
formidable
 
Аватар для Джалка
Типово Відповідь: б"є - значить любить?

Цитата:
Допис від G1N3K10G Переглянути допис
Ось цікаво коли заміж виходили за такого що б"є то чим думали?
Людина, яка спроможна бити жінку одразу відчувається..
-----------
Ще анекдот в тему... Если уже третий муж бьёт морду то может проблема не в муже, а в морде?
нічого подібного.
Джалка зараз поза форумом  
Подякували 2:
Пантера (10.11.2012), Jane Doe (12.11.2012)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 10.11.2012, 16:12 #2072295   #43
Witch
Учасник
 
Аватар для Witch
Типово Відповідь: б"є - значить любить?

Не завжди відчувається. Ця риса іноді може проявитися тільки в ході спільного проживання, на фоні побутових негараздів.
Witch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.11.2012, 16:58 #2072314   #44
ilove2108
Активний учасник
Типово Відповідь: б"є - значить любить?

та треба деколи підзатильника дати шоб мозги трохи вправились...
ну сильно бити полюбому не можна.....дівчина має і без фізичної сили поважати хлопця і розуміти шо він на одну сходинку павише
ilove2108 зараз поза форумом  
Сказали Фууу!: 3
Пантера (10.11.2012), Jane Doe (12.11.2012), Terrorist (22.12.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.11.2012, 17:01 #2072316   #45
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: б"є - значить любить?

Цитата
Допис від ilove2108 Переглянути допис
та треба деколи підзатильника дати шоб мозги трохи вправились...
ну сильно бити полюбому не можна.....дівчина має і без фізичної сили поважати хлопця і розуміти шо він на одну сходинку павише
Повна фігня!!! Це тебе завищена самооцінка..

Востаннє редагував Сомбра: 10.11.2012 о 17:09.
Сомбра зараз поза форумом  
Подякували 2:
ats295 (10.11.2012), Jane Doe (12.11.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.11.2012, 17:06 #2072319   #46
ilove2108
Активний учасник
Типово Відповідь: б"є - значить любить?

це суто субєктивна думка лічно в мене так є і буде.спорити безполезно
ilove2108 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.11.2012, 17:07 #2072320   #47
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: б"є - значить любить?

Цитата
Допис від ilove2108 Переглянути допис
це суто субєктивна думка лічно в мене так є і буде.спорити безполезно
Я з такими не спорю.
Цитата
Допис від ilove2108 Переглянути допис
треба деколи підзатильника дати шоб мозги трохи вправились...
дівчина має і без фізичної сили поважати хлопця і розуміти шо він на одну сходинку павише
Мамі своїй це скажи...
Сомбра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.11.2012, 17:21 #2072323   #48
Alita
Активний учасник
 
Аватар для Alita
Типово Відповідь: б"є - значить любить?

Цитата:
Допис від G1N3K10G Переглянути допис
Людина, яка спроможна бити жінку одразу відчувається..
Цитата:
Допис від Witch Переглянути допис
Не завжди відчувається. Ця риса іноді може проявитися тільки в ході спільного проживання, на фоні побутових негараздів.
А я думаю, що таки відчувається. Люди ж не на третій день після знайомства одружуються! Знають і про нетерплячість, і про дратування і про егоїзм, владність, відсутність самоконтролю, невпевненість в собі.... Всі ті риси, які ведуть до рукоприкладства. Відчуття агресії ( а ще й з боку коханої людини, майбутнього чоловіка) не може не відчуватися! Хіба що тільки глушиться бажанням вийти заміж і мрією його перевиховати. Мол, після свадьби тільки кава в ліжко!...

Додано через 7 хвилин
Ще будучи студенткою зустрічалася з хлопцем. Ситуація невизначена, все тіко намічалося. Але час проведений з ним був дуже цікавим. Людина розумна, розвинута, з почуттям гумору.. Багато спільних тем нас затягували. Ну і красивим був. Та одного разу якимись слоїми нерозумними словами і діями я довела його до сказу в очах. Ніби така дрібничка, суті і не розповісиш. Але свій висновок і вибір в той момент я зробила. Я злякалася і не бачила змісту більше його бачити. Телефонне спілкування ще деякий час продовжувалося і все... Думаю, по іншому і не могло бути: якщо неконтрольована злоба в людини є, то рано чи пізно вона її таки проявить . Краще, звичайно, рано)

Востаннє редагував Alita: 10.11.2012 о 17:22. Причина: Пізніше додано
Alita зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ingenue (10.11.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.11.2012, 17:23 #2072331   #49
Філько
 
Аватар для Філько
Типово Відповідь: б"є - значить любить?

гадаю в чоловіка лупцювати дружину рівно стільки права - скільки в мами лупити свою (а може й не свою) дитину. Якщо ви, любі дівчата, можете виправдати побиття дитини (причина значення не має) - значить, знайдеться виправдання й для такого "мужичка".
Філько зараз поза форумом  
Подякували 2:
Alita (10.11.2012), Driver (10.11.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.11.2012, 17:23 #2072332   #50
Джалка
formidable
 
Аватар для Джалка
Типово Відповідь: б"є - значить любить?

Цитата
Допис від ilove2108 Переглянути допис
це суто субєктивна думка лічно в мене так є і буде.спорити безполезно
а можна питання? цікаво просто... Скільки разів особисто ви "давали підзатильника" і скільки дівчат після того залишалися з вами? і ше нелишнім би було знати - чи били вас в дитинстві батьки
Джалка зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Alita (10.11.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.11.2012, 17:28 #2072336   #51
Alita
Активний учасник
 
Аватар для Alita
Типово Відповідь: б"є - значить любить?

Цитата:
Допис від Філько Переглянути допис
гадаю в чоловіка лупцювати дружину рівно стільки права - скільки в мами лупити свою (а може й не свою) дитину. Якщо ви, любі дівчата, можете виправдати побиття дитини (причина значення не має) - значить, знайдеться виправдання й для такого "мужичка".
О, про таке виховання дітей також дуже цікава тема і вона таки тісно пов"язана з побиттям дружин. В обох випадках людина розписується в своєму безсиллі. Я категорично проти биття дітей, це не те що не є виховним методом, я переконана, що це лише портить стосунки між дитиною і мамою , абсолютно не досягаючи поставленої цілі.
Alita зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.11.2012, 18:30 #2072367   #52
ilove2108
Активний учасник
Типово Відповідь: б"є - значить любить?

джалка......в мене дывчина одна яка дуже мене любить....ми з нею сварились дуже багато раз ........останый раз вона трошки загналась вийшло так шо вона сама сказала хоч бий хоч забий тыльки шоб були разом. плюху получила легше стало мены помирилися потым вибачився канешно

Додано через 12 хвилин
всьо залежить выд ситуації....деколи хочеться добряче п.зди дати....наприклад ситуація чо мій друг з падругою посварився.
кароче гуляв він зі своє дівчиною...тут до неї звонить пацик якийсь там колишній друг який на 10 років від неї старший....і каже я вон скоро буду в тернополі давай десь побухаєм....на гучномовці це всьо...і вона каже да давай канешно....друг каже шо за друг ти шо єбанулось....вона то просто друг....типа в той день праєхалі ситуацію...на другий день звонить вона і каже борі типа другу мому йдем бухати з тим колишнім другом...ну кентуха в
а ..уї .. каже йдем.....вона взяла сестру сестрна хлопця тай пішли пятеро бухати...потім собі пацики відійшли типа посцяти...тай той питає а шо ви такі ппц друзі шо в вас общщого...той приєжжий друг не шарить шо боря її хлопець...тай боря питає шо до чого тай той каже та во приїхав ту трампампам....і каже та я вже її колись ..бав...барюня ше в більшому ..а..уї....
НУ ВОТ В ТАКІЙ СИТУАЦІЇ ВІН ЇЇ НЕ ВІДП..ЗДИВ....А Я ВОТ БИ ПРИБИВ

Востаннє редагував ilove2108: 10.11.2012 о 18:30. Причина: Пізніше додано
ilove2108 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ingenue (10.11.2012)
Офтопів до посту: 6  Офтоп  
Старий 10.11.2012, 19:54 #2072417   #53
zabo
 
Аватар для zabo
Типово Відповідь: б"є - значить любить?

Цитата
Допис від ilove2108 Переглянути допис
плюху получила легше стало мены помирилися потым вибачився канешно
чи то я слабий чи то лижі не їдуть, як можна вдарити ту яку любиш більше за життя ? а якщо не більше за життя то нащо з нею бути ? краще бути самому ніж тільки заради безплатного сексу.
Моє сонце мене доводить по три рази на тиждень, але в мене за 4 роки не те що не виникало бажання її вдарити навіть матюкнутись при ній ( ні брешу матюкатись було бажання , але завжди стримувася)
zabo зараз поза форумом  
Подякували 4:
Alita (10.11.2012), Пантера (10.11.2012), Jane Doe (12.11.2012), Джалка (10.11.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.11.2012, 20:03 #2072424   #54
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: б"є - значить любить?

Цитата Моє сонце мене доводить по три рази на тиждень
це та шо з лоботомією?)))
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 5  Офтоп  
Старий 10.11.2012, 20:06 #2072426   #55
ilove2108
Активний учасник
Типово Відповідь: б"є - значить любить?

всьо від людини залежить..я просто бешений стаю коли злий...наприклад приїхав я до дівчини в село познайомився з її мамою і вітчимом...трохи випили поїхали з її відчимом за добавкою...він каже дай я поїду бо ти більше пяний та я кажу сідай їдь...кароче він розвертався і заїхав в рів я йому настріляв добряче...витянув нас тіпок на бусі...кароче сів я за ту баранку збив дві курки ..приїхав дівчина варена незнає хто прав хто не прав на мене наїжати кароче гон получився.
я ваще спокійний по житті тіхоня...просто бувають сриви)
ilove2108 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ingenue (10.11.2012)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 10.11.2012, 20:24 #2072436   #56
andrey_ko
 
Аватар для andrey_ko
Типово Відповідь: б"є - значить любить?

Цитата:
Допис від Філько Переглянути допис
гадаю в чоловіка лупцювати дружину рівно стільки права - скільки в мами лупити свою (а може й не свою) дитину
гадаю інакше. Дати дитині по попі - це, на мою думку, елемент виховання, яких іноді є необхідним. В малому віці дитині важко зрозуміти де добре, а де погано. Правда, це бажано робити мамі. Батькові варто словом ставити на місце. Тобто, коли діти не повнолітні, і за них відповідають батьки - їм вирішувати як правильно виховувати своїх дітей (і це не є предметом спору). А от привити тій ж дитині принципи порядності і табу на таке як "вдарити жінку" - це і є одним з напрямків виховання.

Додано через 3 хвилини
Цитата
Допис від ilove2108 Переглянути допис
наприклад приїхав я до дівчини в село познайомився з її мамою і вітчимом...трохи випили поїхали з її відчимом за добавкою...він каже дай я поїду бо ти більше пяний та я кажу сідай їдь...кароче він розвертався і заїхав в рів я йому настріляв добряче...витянув нас тіпок на бусі...кароче сів я за ту баранку збив дві курки
)))) не вірю

Востаннє редагував andrey_ko: 10.11.2012 о 20:24. Причина: Пізніше додано
andrey_ko зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Джалка (10.11.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.11.2012, 20:40 #2072448   #57
ilove2108
Активний учасник
Типово Відповідь: б"є - значить любить?

наспор канає?
з тріснутим бампером ше досі ганяю...
та і свідків хватає)весела історія мала місце в якомусь галімому селі біля калуша...три дня сплошного гонева таке не забувається
ilove2108 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.11.2012, 20:49 #2072457   #58
Філько
 
Аватар для Філько
Типово Відповідь: б"є - значить любить?

ilove2108, ти хоч скажи на чом їздиш - аби я наперед впізнав болід з пяним льотчиком. )))

andrey_ko
кажуть існують в природі жіночки, які теж не проти шоб їх по попі били... можна навіть якимсь шкіряним батогом

про те шо мати має грати роль поліцая в сім"ї - категорично не згоден. Задача бути сильним, і відповідно - головним і страшним, мусить бути в глави сімейства. Та й думаю, навряд чи дитина засвоє принцип "не бий дівчаток" через побивання ременем. Плюс - за жінку відповідає чоловік - значить із цього випливає - йому таки можна її час від часу виховувати?
Та й ідея шо дитина не знає шо є добре а шо зле - теж трохи однобока - навіть серед нас, дорослих - те що є добре для русского, для нємца - смерть. Або вот стандартний підхід до виховання - шугати її бабаями і пасками, коли дитя захоче піти подивитися на дерево, чи покидати камінці в калюжу, чи заглянути в пащу собаці - просто тому шо мамі/бабці/татові влом відірвати дупу від лавочки і замість того шоб точити ляси з подружками - пояснити дитині шо й до чого, чи сходити з нею і заглянути до писка тому псу )).

Ну і крім того сю тему можна ше скерувати в русло, мовляв: любе виховання - це насилля над особистістю дитини, ламання дитячої життєрадісної безпосередності і насаджування наших з вами сірих і безпросвітних стереотипів, які ми блюзнірськи зовемо досвідом і мудрістю старших
Філько зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Alita (10.11.2012)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 10.11.2012, 20:58 #2072464   #59
ilove2108
Активний учасник
Типово Відповідь: б"є - значить любить?

біла васмьора.
особа примета діски покрашені середина чорна ободок сірий)бампер тріснутий задній і крило праве погнуте.
але я пяний не їжджу таке буває дуже рідко і то там де нема людей
ilove2108 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.11.2012, 22:09 #2072502   #60
Alita
Активний учасник
 
Аватар для Alita
Типово Відповідь: б"є - значить любить?

Цитата
Допис від ilove2108 Переглянути допис
джалка......в мене дывчина одна яка дуже мене любить....ми з нею сварились дуже багато раз ........останый раз вона трошки загналась вийшло так шо вона сама сказала хоч бий хоч забий тыльки шоб були разом. плюху получила легше стало мены помирилися потым вибачився канешно

Додано через 12 хвилин
всьо залежить выд ситуації....деколи хочеться добряче п.зди дати....наприклад ситуація чо мій друг з падругою посварився.
кароче гуляв він зі своє дівчиною...тут до неї звонить пацик якийсь там колишній друг який на 10 років від неї старший....і каже я вон скоро буду в тернополі давай десь побухаєм....на гучномовці це всьо...і вона каже да давай канешно....друг каже шо за друг ти шо єбанулось....вона то просто друг....типа в той день праєхалі ситуацію...на другий день звонить вона і каже борі типа другу мому йдем бухати з тим колишнім другом...ну кентуха в
а ..уї .. каже йдем.....вона взяла сестру сестрна хлопця тай пішли пятеро бухати...потім собі пацики відійшли типа посцяти...тай той питає а шо ви такі ппц друзі шо в вас общщого...той приєжжий друг не шарить шо боря її хлопець...тай боря питає шо до чого тай той каже та во приїхав ту трампампам....і каже та я вже її колись ..бав...барюня ше в більшому ..а..уї....
НУ ВОТ В ТАКІЙ СИТУАЦІЇ ВІН ЇЇ НЕ ВІДП..ЗДИВ....А Я ВОТ БИ ПРИБИВ
Нє, ну то панятно. Кагда єбан..та кєнтуха бухає з чужими пациками, то барюня мож її і відп..ти.
Мда, це все канєшно нє для срєдніх умов, я деяких висловів так і не зрозуміла

Додано через 9 хвилин
Цитата:
Допис від Філько Переглянути допис
про те шо мати має грати роль поліцая в сім"ї - категорично не згоден. Задача бути сильним, і відповідно - головним і страшним, мусить бути в глави сімейства. Та й думаю, навряд чи дитина засвоє принцип "не бий дівчаток" через побивання ременем. Плюс - за жінку відповідає чоловік - значить із цього випливає - йому таки можна її час від часу виховувати?
Та й ідея шо дитина не знає шо є добре а шо зле - теж трохи однобока - навіть серед нас, дорослих - те що є добре для русского, для нємца - смерть. Або вот стандартний підхід до виховання - шугати її бабаями і пасками, коли дитя захоче піти подивитися на дерево, чи покидати камінці в калюжу, чи заглянути в пащу собаці - просто тому шо мамі/бабці/татові влом відірвати дупу від лавочки і замість того шоб точити ляси з подружками - пояснити дитині шо й до чого, чи сходити з нею і заглянути до писка тому псу )).
Поставила плюсик, якби могла - то б ще кілька нажала.
Все абсолютно вірно. Якщо хтось каже, що бити дитину - це виховання, це від великого добра щось навчити, то скажіть мені, чого ж вас навчили биттям ( якщо таке було)? Боятися тата-маму, робити те ж саме, але так, щоб вони не знали... Добре сказано : щоб чогось навчити - треба відірвати свою дупу від дивану і на щось подивитися, десь прогулятися, щось намалювати або розказати.
Подумалось: офтоплю. Але по суті - це та ж тема. Чого ж жіночки так можуть слізно виступати проти мужа-тирана, а лупцювання дитини при цьому вважати турботою і любов"ю?

Про себе: я категорично Проти биття дитини. При цьому, каюся, таке зі мною траплялося. Та хочу сказати, що мені завжди було і буде за це соромно ( відповідно - просила у димтини вибачення). Я не вважаю, що цей вчинок можна чимось виправдати. Це вияв моєї слабкості, безпорадності і навіть лінивства.

Востаннє редагував Alita: 10.11.2012 о 22:31. Причина: Пізніше додано
Alita зараз поза форумом  
Подякували 2:
Witch (11.11.2012), Джалка (10.11.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 23:11.