Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Хтось вкурсі що відбувається з фірмою Захід на Громницького 7?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 07.10.2011, 17:53 #1761892   #161
dunkanMoysha
Banned
Типово Відповідь: Хтось вкурсі що відбувається з фірмою Захід на Громницького 7?

Цитата:
Допис від riznyk Переглянути допис
дункан, до тих пір, поки ти ховаєшся під анонімом - ти є п__даболом. і гріш ціна твоїм фактам/словам.


та може я й піс...бол
але тут форум а не публічне зборищем. а те що ви тут перезнайомились це ваша проблема
хоча за певну сумму в ойро я теж можу оприлюднити свої паспортні дані

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від riznyk Переглянути допис
це коневі зрозуміло. і так не є. і нескоро буде. бо тих, хто робить це законодавство, влаштовує стан речей.

звичайно
але і народ це влаштовує в основній масі раз він нічого не хоче міняти .

Востаннє редагував dunkanMoysha: 07.10.2011 о 17:53. Причина: Пізніше додано
dunkanMoysha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.10.2011, 17:54 #1761897   #162
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: Хтось вкурсі що відбувається з фірмою Захід на Громницького 7?

Цитата
Допис від dunkanMoysha Переглянути допис
та може я й піс...бол
але тут форум а не публічне зборищем. а те що ви тут перезнайомились це ваша проблема
хоча за певну сумму в ойро я теж можу оприлюднити свої паспортні дані
з-під тишка паяснічати - великого розуму не потрібно.
riznyk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.10.2011, 17:55 #1761898   #163
dunkanMoysha
Banned
Типово Відповідь: Хтось вкурсі що відбувається з фірмою Захід на Громницького 7?

Цитата:
Допис від riznyk Переглянути допис
От читаю цю тему і ах_ю даюсь...
скільки амеб і медуз розплодилось...
які всі мудрі і дотепні...
тьху!..

.

ти ще скажи що ти ніколи не прогинаєшся під систему і не даєш хабарів і т.п.

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від riznyk Переглянути допис
з-під тишка паяснічати - великого розуму не потрібно.

в цій темі нікого паяснічення з мого . просто реальний стан речей викладаю

Востаннє редагував dunkanMoysha: 07.10.2011 о 17:55. Причина: Пізніше додано
dunkanMoysha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.10.2011, 17:57 #1761901   #164
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: Хтось вкурсі що відбувається з фірмою Захід на Громницького 7?

Цитата
Допис від dunkanMoysha Переглянути допис
ти ще скажи що ти ніколи не прогинаєшся під систему і не даєш хабарів і т.п.
коли вчився - давав. зараз за це соромно.
riznyk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.10.2011, 17:58 #1761902   #165
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Хтось вкурсі що відбувається з фірмою Захід на Громницького 7?

Цитата
Допис від dunkanMoysha Переглянути допис
мої інформатори говорять правду пацани зливали гроші на обнальні кантори і хочуть щоб їм за це дякую сказали? хто незнає що таке обналічка можу пояснити для чого її роблять і які наслідки хе-хе
Знову ж таки неправда.
Якщо підприємство купує
Цитата
Допис від dunkanMoysha Переглянути допис
мої інформатори говорять правду пацани зливали гроші на обнальні кантори і хочуть щоб їм за це дякую сказали? хто незнає що таке обналічка можу пояснити для чого її роблять і які наслідки хе-хе
Від того, що ви будете називати мяч квадратним - він не перестане бути круглим.
Найбільше не поважаю самовпевнених брехунів.
Нещодавно мій знайомий довший час доводив податковій, що він дійсно купує кожен місяць кілька ящиків паперу в іншого підприємця і кілька бутлів офісної води.
"Ревізори" впевнено заявляли, що це "фіктивні проплати".
FortYear зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.10.2011, 18:06 #1761910   #166
Lazar
Типово Відповідь: Хтось вкурсі що відбувається з фірмою Захід на Громницького 7?

Я думаю, що цей дункан і пукун є шестьорками податкової.
Він каже то шо йому розказують податківці. А вони для чистоти своєї совісті завжди так і пояснюють: типу кожен підприємець все рівно щось порушує і при бажанні ми найдемо! а нам кажуть план по штрафах виконувати і нам сімї годувати! ми могл би вас оштрафувати на 10млн., але ви хороші і ми згідні щоб ви хоч 1млн. заплатили.
А якщо у підприємства ситуація, що в нього "зайвих" навіть 50тис. нема?!!

Цей дункан цілими днями бачу пише. Певне його попросили "підстрахувати" в інтернеті.

ГАНДОНИ!!!!
Lazar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.10.2011, 18:10 #1761913   #167
FORS
 
Аватар для FORS
Типово Відповідь: Хтось вкурсі що відбувається з фірмою Захід на Громницького 7?

Модери, чому не баните цього податкового прихвостня?
Якщо цей дібілоїд такий умний, то нехай представиться і конкретні факти називає!
Чи будемо терпіти як ця сука анонімна буде вчити людей податки платити і як правильно домовлятись?????????????
Розізлили!!!
FORS зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
VT (07.10.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.10.2011, 18:13 #1761914   #168
MoyshaDunkan
Banned
Типово Відповідь: Хтось вкурсі що відбувається з фірмою Захід на Громницького 7?

Цитата
Допис від Lazar Переглянути допис
Я думаю, що цей дункан і пукун є шестьорками податкової.
Він каже то шо йому розказують податківці. А вони для чистоти своєї совісті завжди так і пояснюють: типу кожен підприємець все рівно щось порушує і при бажанні ми найдемо! а нам кажуть план по штрафах виконувати і нам сімї годувати! ми могл би вас оштрафувати на 10млн., але ви хороші і ми згідні щоб ви хоч 1млн. заплатили.
А якщо у підприємства ситуація, що в нього "зайвих" навіть 50тис. нема?!!

Цей дункан цілими днями бачу пише. Певне його попросили "підстрахувати" в інтернеті.

ГАНДОНИ!!!!

Цитата В нашому будинку на першому поверсі має офіс фірма Захід. Вони роблять сухарики і горішки. Кажись в них тут основна дирекція розміщена, а цех десь за містом.
Від минулої середи там маскі-шоу. Міліція з автоматами. Фірма певне не працює, всі злі ходять.
Хтось знає шо то за наєзд?
я щось не зрозумів так ця фірма в твоєму домі ? чи це ти і є працівнком-власником тієї фірми?
щось це повідомлення вступає в протиріччя з першим повідомленням

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від FORS Переглянути допис
Модери, чому не баните цього податкового прихвостня?
Якщо цей дібілоїд такий умний, то нехай представиться і конкретні факти називає!
Чи будемо терпіти як ця сука анонімна буде вчити людей податки платити і як правильно домовлятись?????????????
Розізлили!!!


базар фільтруй хто з нас сука ще не не ясно

а нарахунок банити я парушив якісь правила форуму?

Востаннє редагував MoyshaDunkan: 07.10.2011 о 18:13. Причина: Пізніше додано
MoyshaDunkan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.10.2011, 18:20 #1761919   #169
Ost
Типово Відповідь: Хтось вкурсі що відбувається з фірмою Захід на Громницького 7?

Колись мав бесіду з податківцями. І вони мені розповідали призлизно те саме, що розповідає дункан.
Знаєте чим я їм рота заткнув?
Я запропонував, що давайте хлопці їдемо прямо зараз до вас додому і ми разом з вами (а ви ж фахівці!) порівняємо ваше майно з вашими доходами! Слабо?!

Дункан і інші порадники "домовлятись", ви якісь слабі на голову!
Ви багато знаєте підприємств в Тернополі, котрі зараз мають вільні кошти?
Перебрав усіх знайомих підприємців. Одні або закрились або закриваються. Інші судяться з банками через власні борги або мають великі затримки по погашенню кредитів. Ще інші з трудом зарплати виплачують.
Про яке "домовляння" і "компромісні штрафи" може йти мова???
Зараз ще податкова має доплатити тим хто робочі місця втримує!

Я в шоці!
Ost зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.10.2011, 18:24 #1761923   #170
MoyshaDunkan
Banned
Типово Відповідь: Хтось вкурсі що відбувається з фірмою Захід на Громницького 7?

Цитата
Допис від Ost Переглянути допис
Колись мав бесіду з податківцями. І вони мені розповідали призлизно те саме, що розповідає дункан.
Знаєте чим я їм рота заткнув?
Я запропонував, що давайте хлопці їдемо прямо зараз до вас додому і ми разом з вами (а ви ж фахівці!) порівняємо ваше майно з вашими доходами! Слабо?!

Дункан і інші порадники "домовлятись", ви якісь слабі на голову!
Ви багато знаєте підприємств в Тернополі, котрі зараз мають вільні кошти?
Перебрав усіх знайомих підприємців. Одні або закрились або закриваються. Інші судяться з банками через власні борги або мають великі затримки по погашенню кредитів. Ще інші з трудом зарплати виплачують.
Про яке "домовляння" і "компромісні штрафи" може йти мова???
Зараз ще податкова має доплатити тим хто робочі місця втримує!

Я в шоці!
а де я писав що вони живуть на зарплату?
"вони самі собі хати мурують після роботи " )))))))))))))
MoyshaDunkan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.10.2011, 18:27 #1761927   #171
Lazar
Типово Відповідь: Хтось вкурсі що відбувається з фірмою Захід на Громницького 7?

Цитата
Допис від MoyshaDunkan Переглянути допис
я щось не зрозумів так ця фірма в твоєму домі ? чи це ти і є працівнком-власником тієї фірми?
щось це повідомлення вступає в протиріччя з першим повідомленням
За останні дні я вже вдосталь наспілкувався з співробітниками фірми з тими що трохи щось розказували.
Реально трохи залякані.
Lazar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.10.2011, 18:31 #1761929   #172
Proof
тигровий креведко
 
Аватар для Proof
Типово Відповідь: Хтось вкурсі що відбувається з фірмою Захід на Громницького 7?

Цитата:
Допис від riznyk Переглянути допис
коли вчився - давав. зараз за це соромно.
він ще не в системі, тому з нього ніхто нічого не бере, хіба візітки на шару
От виросте, обзаведеться десятком бігбордів і двома десятками сітілайтів, тоді попаде в "план" до чесних пацанів з ДПА.
а по темі сварки, хочу сказати наступне: на наїзди завжди є дві точки зору: платити і воювати. І обидві правильні. В одному випадку - ти зберігаєш бізнес, робочі місця, клієнтів, але втрачаєш частку гідності морди ліца, у іншому - стаєш героєм публікацій, обговорень на форумах, маєш шо внукам розказати, інфаркт на 5 років раніше і.т.д. Безумсту храбрих - вєнкі со скідкой. С.Кузін

П.С. А вас Мойша сюда ні звалі

Востаннє редагував Proof: 07.10.2011 о 18:38.
Proof зараз поза форумом  
Подякував(ла):
MoyshaDunkan (07.10.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.10.2011, 18:38 #1761935   #173
FORS
 
Аватар для FORS
Типово Відповідь: Хтось вкурсі що відбувається з фірмою Захід на Громницького 7?

Цитата
Допис від MoyshaDunkan Переглянути допис
базар фільтруй хто з нас сука ще не не ясно
Я мало кого суками називаю. Але ти реальна сука! І я тобі це і в очі можу сказати!
Блять татко найшовся, що буде вчити жити!

Порада для підприємців, котрих щемлять явно несправедливо (саме несправедливо, а не незаконно! бо наша грьобана держава таке законодавство виписала, що законно бізнес вести неможливо!):
Вичисліть усіх хто має відношення до вашої "справи" і їх адреси проживання і почерзі вечорами біля будинку усім сусідам розповідайте якого вони харогого гвинтика системи мають по сусідству! І нехай потім той урод з вами судиться за наклепи!
Перевірено знайомими 2 рази. Працює дуже ефективно! Рєбята суттєво з небес на землю спускаються. Їм комфортно коли їх "робоче" і "особисте" життя це паралельні світи. А коли ви їх зєднуєте - вони просто в паніці!
FORS зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.10.2011, 19:04 #1761944   #174
MoyshaDunkan
Banned
Типово Відповідь: Хтось вкурсі що відбувається з фірмою Захід на Громницького 7?

Цитата:
Допис від Proof Переглянути допис
він ще не в системі, тому з нього ніхто нічого не бере, хіба візітки на шару
От виросте, обзаведеться десятком бігбордів і двома десятками сітілайтів, тоді попаде в "план" до чесних пацанів з ДПА.
а по темі сварки, хочу сказати наступне: на наїзди завжди є дві точки зору: платити і воювати. І обидві правильні. В одному випадку - ти зберігаєш бізнес, робочі місця, клієнтів, але втрачаєш частку гідності морди ліца, у іншому - стаєш героєм публікацій, обговорень на форумах, маєш шо внукам розказати, інфаркт на 5 років раніше і.т.д. Безумсту храбрих - вєнкі со скідкой. С.Кузін

П.С. А вас Мойша сюда ні звалі

ну без нас мойш тут нікак ))))))))))))))))))))




а по основному тексту ситуація описана правильно .

правда героєм стаєш на день два потім всі забудуть крім самого героя і його сімї

Додано через 20 хвилин
Цитата:
Допис від FORS Переглянути допис
Я мало кого суками називаю. Але ти реальна сука! І я тобі це і в очі можу сказати!
Блять татко найшовся, що буде вчити жити!

Порада для підприємців, котрих щемлять явно несправедливо (саме несправедливо, а не незаконно! бо наша грьобана держава таке законодавство виписала, що законно бізнес вести неможливо!):
Вичисліть усіх хто має відношення до вашої "справи" і їх адреси проживання і почерзі вечорами біля будинку усім сусідам розповідайте якого вони харогого гвинтика системи мають по сусідству! І нехай потім той урод з вами судиться за наклепи!
Перевірено знайомими 2 рази. Працює дуже ефективно! Рєбята суттєво з небес на землю спускаються. Їм комфортно коли їх "робоче" і "особисте" життя це паралельні світи. А коли ви їх зєднуєте - вони просто в паніці!
вибач я помилився хе-хе
в очі мене називати не треба тобі буде соромно

а нарахунок розповідати сусідам то їм "податквцям " п..й

Востаннє редагував MoyshaDunkan: 07.10.2011 о 19:04. Причина: Пізніше додано
MoyshaDunkan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.10.2011, 19:22 #1761990   #175
FORS
 
Аватар для FORS
Типово Відповідь: Хтось вкурсі що відбувається з фірмою Захід на Громницького 7?

Цитата
Допис від MoyshaDunkan Переглянути допис
в очі мене називати не треба тобі буде соромно
Бо ти старший дядя? І цим ти собі пояснюєш свою зверхню повчальну але одночасно сцикливу поведінку?
За ті речі що ти тут пишеш я незалежно скіки тобі років в очі сукою назву.
Чи може ти інвалід і це тобі дозволяє анонімно всяку ху....ню писати?
Дядя, ти якщо такий умний, то викладай свої уроки не анонімно в інтернеті, а відкрито!
FORS зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.10.2011, 20:24 #1762037   #176
006
Типово Відповідь: Хтось вкурсі що відбувається з фірмою Захід на Громницького 7?

Читаю і диву даюся! Домоввишся - не домовишся, заплатиш - не заплатиш, можеш - не можеш... Питання то в зовсім іншому, а саме на якій підставі вимагають те що законом не передбачене?! І то, що Захід конверти - брехня і популізм , який не підкріплюється нічим. Люди купляють, переробляють і продають і щоби перевірити їх достатньо звести баланс між купленим і проданим - чого ніхто і не робив! І як зараз може хтось домовлятися, якщо справи вже давно по судах?!
006 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.10.2011, 21:17 #1762078   #177
Myroslav123
Типово Відповідь: Хтось вкурсі що відбувається з фірмою Захід на Громницького 7?

"Захід" не здавайтеся! Ми з вами! Треба то і під суди підемо!!!
Myroslav123 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.10.2011, 14:21 #1762536   #178
VT
 
Аватар для VT
Типово Відповідь: Хтось вкурсі що відбувається з фірмою Захід на Громницького 7?

Цитата
Допис від Myroslav123 Переглянути допис
"Захід" не здавайтеся! Ми з вами! Треба то і під суди підемо!!!
Хто ви?
Не те що я проти захисту Заходу, просто цікаво. Зареєструвались кілька днів тому і вже вас так багато
VT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.10.2011, 18:22 #1762669   #179
negotiator
 
Аватар для negotiator
Типово Відповідь: Хтось вкурсі що відбувається з фірмою Захід на Громницького 7?

Цитата:
Допис від VT Переглянути допис
Хто ви?
Не те що я проти захисту Заходу, просто цікаво. Зареєструвались кілька днів тому і вже вас так багато
Різні люди дописують, комусь тема ближча, комусь дальша, а комусь взагалі - аби потриндіти про те, в чому нічого не розуміють (як от Tern зі своїм глибоким здивуванням щодо існування сплати податків наперед і т.п.). Так що не дивуйся. Я сам підтримую їх, бо не можна людей наодинці з проблемою залишати (Захід маю на увазі). Думаю, що бажання вилізти з тої кризи економічної і податкової і загальнодержавної не лише у Заходу є, тому мусимо підтримати сьогодні їх, завтра ще когось, а там дивись і зміни може настануть, як будем купи триматися.
negotiator зараз поза форумом  
Подякував(ла):
chlenfufuemu (26.11.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.10.2011, 18:33 #1762674   #180
Myroslav123
Типово Відповідь: Хтось вкурсі що відбувається з фірмою Захід на Громницького 7?

Да, чуваче! Дні минають швидко, тільки зареєструвався, а вже і рік пройшов. А Захід підтримую! І буду підтримувати всіх кого марнотрати та зажирівші коти, які нічого в своєму житті не зробили своїми руками, будуть гнобити і заважати спокійно жити і працювати!
Myroslav123 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 01:22.