Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Результати опитування: Чи має безкровна медицина майбутнє?
Ні. 35 49.30%
Так. 25 35.21%
Не знаю 11 15.49%
Голосували: 71. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Переливання крові.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 19.04.2016, 02:36 #2630092   #2221
saymon
Guest
Типово Відповідь: Переливання крові.

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Ще раз повторюю: мене чиїсь постулати взагалі не цікавлять...
Сказав той, хто називає себе дослідником Біблії.
Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
А ви що не знали, що остаточно люди будуть поділені правда перед самим Армагедоном
Виглянув у вікно. Ніякого армагедону не бачу.
Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
А ви на старійшинах не зациклюйтесь, ви звертайте увагу на те, чому навчав Ісус Христос і апостоли.
Але ж ти зациклюєшся на храмах, священниках, іконах, святах і т.п. Давай ти теж перестанеш і будеш звертати увагу тільки на те, чому навчав Ісус.
Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
Я впевнений, що ви багато чого не знаєте, чому навчав і навчає насправді Ісус Христос своїх послідовників, хоч можете мати десять світських освіт.
Оце вот "насправді" таке миле
Судячи із прочитаного насправді Ісус навчав не лікувати людей, не веселитися, не жити повноцінним життям, а ходити з задумливим обличчям та впарювати людям якісь журнали і придумати собі, в ітак не сильно легкому житті, ще штучні проблеми, щоб потім із ними героїчно боротися.

І так, освіта, яку ти називаєш світською, дає перевагу ібо неосвічена людина, типу того ж Рассела, не може побачити в Біблію метафору, а починає впадати в крайнощі, трактуючи написане там буквально.
Середньовіччя якесь.

Я реально не можу зрозуміти як можна серйозно сприймати секту, засновник якої якийсь неграмотний чувак, який крім Біблії в житті жодної книги не прочитав, а потім раптом вирішив що там є один фатальний недолік, і тому просто поміняв там текст і сказав що так має бути насправді.
І тепер його послідовники, які по освіченості не сильно далеко від нього втікли, тут мені розказують якісь байки.
Скажи, як ти докотився до такого життя?
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.04.2016, 12:02 #2630210   #2222
saymon
Guest
Типово Відповідь: Переливання крові.

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Логічно, бо в Біблії немає постулатів (фантазій, чи припущень).
Прочитай що таке постулат.
Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Нас постулати не цікавлять.
Ок. Перевіримо.
В Бога немає імені. Що скажеш?
Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Цікаво яку грамотність мали Ваші прадідусі і прабабці в той період, скільки клясів мали ???
Це не важливо, тому що вони не переписували Біблію, не створювали секту і не втирали людям що всі дурні, тільки вони знають істину і як було насправді.
Різницю відчуваєш?
Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
А що саме Вам розказують- Вас взагалі ніхто не рухає, тільки якщо Ви самі щось не запитуєте. Не запитуйте , той ніхто Вам особисто нічого не буде говорити. А то дивно якось виходить: сам спитав і сам же самозвинуватився (мені говорять, але я цього зовсім не хочу, я тільки хочу щоб мені відповіли, а може не відповіли- сам не знаю що хочу).А Ви говорите що все так сумбурно і не весело, дивіться скільки гумору!
Значить поясняю.
В 325 році відбувся вселенський собор, на якому пів тисячі +/- людей із християнського духовенства, поміж іншого, визначили символ віри та святкування Пасхи.
Наголошу, сталося це в 325 році, тобто діди чи прадіди цих людей швидше за все могли бути безпосередніми свідками подій, а можливо навіть особисто знали апостолів чи Ісуса.
А ти мені хочеш сказати, що якийсь неграмотний чувак з Америки, через 1 500 років, читаючи Біблію одноосібно вирішив що там щось нетак, переписав її по власній субєктивній думці і це називається істиною.
От про які байки я говорю.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.04.2016, 13:17 #2630236   #2223
saymon
Guest
Типово Відповідь: Переливання крові.

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Мене духовенство і їхні байки не цікавлять.
Я розумію. Тому і дивуюся навіщо ти називаєш свою секту християнською, якщо тебе не цікавлять люди, які це саме християнство і започаткували.
Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Як думаєш духовенство вбило Ісуса ХрИста, чи апостоли ???
Думаю це зробив римський префект провінції Юдея.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.04.2016, 13:50 #2630249   #2224
saymon
Guest
Типово Відповідь: Переливання крові.

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Я належу до хрИстових, а не до духовників (підмазку під хрИстиянство).
Я і не кажу що ти належиш до духовенства. Мені цікаво як ти відносиш себе до того, що вони власне і впорядкували та канонізували, і в той же час стверджуєш що це все байки які тебе не цікавлять.

Ти розумієш яка величезна прірва стоїть між засновниками християнства у І ст. і якимось одним чуваком у 19 ст.? Чи не розумієш?
Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Читай уважно: Понтій Пилат відмовлявся винести вирок над ХрИстом. Йому погрожували: що він зневажає кесаря, якщо виправдає Ісуса. Тому Понтій Пилат зайняв позицію, формально знявши з себе відповідальність умивши руки, але задовольнив юдеїв і їхні вимоги стратити ХрИста.
То він виніс вирок чи ні?
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.04.2016, 14:35 #2630272   #2225
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Переливання крові.

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Давай ти теж перестанеш і будеш звертати увагу тільки на те, чому навчав Ісус.
Пропонувати таке так званим "свідкам Єгови"?
Та для них це смерті подібно!
Вже багато разів їм цитовано слова Ісуса Христа, але вони на них реагують як на щось чужорідне і страшне.
А от слова їхніх керівників їм любі і приємні.
І, що цікаво, ці "свідки" не звертають уваги не те, що вчора керівники називали щось чорним, а сьогодні ТЕ САМЕ називають білим. Побічний ефект перебування у тоталітарній організації, очевидно.

П.С. Є певні паралелі із путінською Росією і 85% її жителів із промитими пропагандою мізками. Путін (для них) теж "всєгда прав", чи не так?
Наглядний приклад того як небезпечно віддавати свої мізки у владу людей і вірити людям як Богу.
Тому-то новий завіт, про який говорить Біблія грунтується на тому, що Бог Сам вкладе Свої закони, думки і бажання в серця людей, а не через посередництво людей.

Востаннє редагував Новак: 19.04.2016 о 14:51.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.04.2016, 14:56 #2630285   #2226
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Переливання крові.

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Дуже співчуваю Вашому 1000 перебуванню ще з часів, коли Вас тоталітарно загнали у Води Дніпра.
Слабенько, Учень, дуже слабенько і недостойно навіть дитсадка. )))
Ваш аргумент мене, як і інших християн, не стосується зовсім.
А от ваші керівники якраз поводять себе подібно отим "христителям Русі", бо ті заганяли мечами, а ваші керіники страхом смерті від Армагедону, який, ТОЧНО-ТОЧНО мав статися в 1914, 1925 та інших роках. Ваші ж керівники не помилялися, не брехали, встановлюючи ці роки?
Ви є проповідниками фальшивого Армагедону, а не Доброї Новини, яку прововідували Ісус Христос та апостоли.
Ваше проповідування заганяє людей у рабство вашим керівникам, а Ісус Христос звільняє людей для вічного життя з Богом.
Різниці не бачите?
Вам добре і там, у вашому підвалі, збудованому Расселом, Рутерфордом і Ко?
Переливання крові ви називаєте харчуванням, пересадку органів - канібалізмом, християн - слузами антихриста, а дію Духа Святого, Який спасає людей по всій землі - дією духу антихриста.
Добре вам так?
Ісусу Христу двері відчинити не хочете і вийти зі смердячого підвалу?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.04.2016, 15:02 #2630289   #2227
saymon
Guest
Типово Відповідь: Переливання крові.

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Тільки підписав і вдарив печатку (завізував готове звинувачення).
Ну от. Відповідь на твоє питання дано. Римський префект поставив свій підпис та печатку під наказом стартити Ісуса. Хоча його влада давала йому право цього не робити.
Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Дуже співчуваю Вашому 1000 перебуванню ще з часів, коли Вас тоталітарно загнали у Води Дніпра.
Як шкода що Свідки Єгови зявилися лише через майже 900 років, і не вберегли Володимира від такої фатальної помилки, та не розказали як було насправді і де істина.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.04.2016, 15:46 #2630312   #2228
saymon
Guest
Типово Відповідь: Переливання крові.

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Та вони взагалі толком не розуміли навіщо їм купатись у Дніпрі.
Це все тому, що один неграмотний чувак з Америки ще не народився, і все їм популярно не пояснив. Та й Америка тоді ще не відкрита була.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.04.2016, 18:33 #2630359   #2229
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Переливання крові.

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Новаку, знаєте скільки людей померло від переливання крові?
Ну, скажіть мені, Вітябе, скільки людей померло від переливання їм їхньої власної крові, зібраної із усіма застереженнями і правилами?
Чекаю на відповідь.

П.С. Ви ж прекрасно знаєте, що вам та іншим членам вашої організації, заборонено керівниками переливати навіть вашу власну кров.
Новак зараз поза форумом  
Подякував(ла):
vuyiko (09.06.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.09.2016, 10:02 #2654396   #2230
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: Переливання крові.

Цитата:
Допис від SNIZHOK Переглянути допис
сонячний літній ранок .міська лікарня. тишинаааа. хворі не вештаються і головний черговий лікар ще спить. проїжджаю я повз з клубу на таксі і нахлинула думка "зробити собі переливання крові чи ні?"
так я це до того, що такі речі робляться коли загроза втрати життя неминуча. коли двері на той світ відкриті . коли жити хочеться, то думаєш не про герпес.
Виявляється не завжди,я ще Слава Богу не помираю,а кров чужу вже для мене замовили,капець.
Сказала що відмовляюсь,кажуть,що треба передзвонити на станцію,чи як та кантора називається,бо там вже готують.
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.09.2017, 15:02 #2705176   #2231
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Переливання крові.

Попав на цікаву статтю.
Цитата Донор с необычной кровью спас 2 000 000 детей
Научно-популярное,
Биотехнологии
Вот уже более 60 лет австралиец Джеймс Харрисон (James Harrison) практически каждую неделю ходит сдавать плазму крови. Почётный донор давным-давно удостоился прозвища Человек с золотой рукой, и это не просто так. Своей правой рукой, куда ему более 1000 раз вставляли иглу аппарата для плазмофереза, за прошедшие годы он спас более двух миллионов человек!

Ещё в юности Джеймс пережил серьёзную операцию на грудной клетке, ему удалили лёгкое. Это произошло в далёком 1951 году, когда нашему герою было 14 лет. Жизнь подростку удалось спасти благодаря неизвестным донорам, которые пожертвовали 13 единиц крови (6,5 л). Тогда Джеймс раз и навсегда решил, что он достаточно взрослый и тоже станет донором крови.

Вскоре после того, как парень начал сдавать кровь, его вызвали к врачам для разговора.

Доктора сказали, что кровь Харрисона обладает необычным свойством и может спасти жизнь новорожденным детям. До 1967 года тысячи детей умирали по неизвестной причине, обычно после выкидышей. Другие рождались с необратимыми повреждениями мозга. Позже врачи разобрались, что причина в резус-несовместимости матери и ребёнка. В такой ситуации кровь беременной матери буквально атакует кровяные клетки ребёнка. В худшем случае это может привести к повреждению мозга или смерти.

Несовместимость по резус-фактору случается, когда кровь матери имеет отрицательный резус-фактор по антигену D (RhD), а кровь ребёнка — положительный резус-фактор по тому же антигену, поскольку он позаимствовал гены отца. Болезнь проявляется, если мать с отрицательным резус-фактором является сенсибилизированной к RhD-фактору, то есть её иммунная система отвечает на резус-положительную кровь гораздо сильнее, чем у других людей (например, если ей раньше делали переливание без учёта резус-фактора). Иммунная система женщины вырабатывает антитела, которые атакуют «вражескую» кровь ребёнка. Такая опасность угрожает 17% всех беременных женщин.

Так вот, в 1960-е годы медики обнаружили, что в крови Харрисона присутствуют редкие антитела, которые блокируют образование «атакующих» антител в иммунной системе. На основе образцов его крови врачи создали вакцину под названием Anti-D, которая эффективно предотвращала формирование антител RhD у женщины во время беременности.

Австралия была одной из первых стран мира, где обнаружили донора с такими антителами, так что для того времени это было революционное открытие.

По информации австралийского Красного креста, за минувшие годы препарат Anti-D на основе крови Джеймса Харрисона спас от смерти более двух миллионов детей. Только благодаря тому, что он продолжал еженедельно сдавать плазму, у врачей была возможность изготавливать новые порции вакцины. В течение десятилетий абсолютно все порции Anti-D в стране были сделаны из крови одного человека. Джеймс Харрисон считается национальным героем в Австралии и удостоен множества наград.

Врачи до сих пор точно не знают, почему у Харрисона в крови присутствуют такие антитела, но предполагают, что это связано с тем самым переливанием крови, которое ему сделали в возрасте 14-ти лет.

На сегодняшний день врачи идентифицировали 50 человек в Австралии, у которых кровь такого же редкого типа. Через пару лет 78-летнему Джеймсу придётся уйти на «пенсию», и доктора очень надеются, что кто-нибудь займёт его место. В любом случае, то, что он сделал за эти 60 лет, никогда не забудут люди.
https://geektimes.ru/post/251852/
Мабуть такого виродка ніколи би не прийняли в СЄ.
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.09.2017, 21:10 #2705196   #2232
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Переливання крові.

Стаття цікава!
Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Мабуть такого виродка ніколи би не прийняли в СЄ.
Впевнений, що зараз не прийняли б. Ну а тоді, коли він був підлітком, цілком ще могли б, бо керівництво свідків спочатку схвалювало донорство крові.
Ну а сучасне керівництво організації, безумовно, або не прийняло б таку людину, або вигнали б з клеймом відступника, якого Єгова ненавидить. Ненавидить за те, що він, цей відступник, допоміг лікарям врятувати мільйони людей.
Що зробиш... ті, хто перебуває в організації свідків, мусять дружно коритися керівникам і приймати їх точку зору за істинну. Такий їхній вибір - коритися навіть тоді, коли здоровий глузд і Слово Боже говорить їм протилежне до того, що навчають керівники організації.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.04.2019, 05:53 #2753125   #2233
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Переливання крові.

Прочитав статтю про ФАНАТИЗМ свідків.
https://www.nekudaidti.com/истории/смерть-маши/
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.06.2019, 10:12 #2760802   #2234
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Переливання крові.

1 Коринфян 10:25 Їжте все, що продається на м’ясному ринку, і задля власного сумління ні про що не розпитуйте.
На ринку могла попастися кров'янка, чи м'ясо задушених тварин. Таке ж не можна Свідкам Єгови їсти.
Цим віршем можна ставити крапку в даній темі.
Злий раб винен у всіх смертях, де могло врятувати переливання крові.
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.06.2019, 14:38 #2760812   #2235
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Переливання крові.

Lео, ми вже всі поняли що ти більше не Свідок Єгови.
Але ж на світі є ще багато всяких баптистів, пятидесятників, харизматів та іже з ними.
В чому проблема?
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.06.2019, 15:16 #2760823   #2236
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Переливання крові.

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Lео, ми вже всі поняли що ти більше не Свідок Єгови.
Але ж на світі є ще багато всяких баптистів, пятидесятників, харизматів та іже з ними.
В чому проблема?
Саймон, більшысть СЄ теж приблизно такеж мислення мають. Просто якщо почнуть критично думати, їх виженуть.
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.06.2019, 19:16 #2760837   #2237
frhfnthy
Активний учасник
Типово Відповідь: Переливання крові.

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Злий раб винен у всіх смертях, де могло врятувати переливання крові.
Тут треба мислити глибше. Причина в мервості християнської віри і бездіяльності Бога.
Якщо люди зробили вибір на користь Бога (не має значення в якій конфесії), то він повинен відразу їх взяти під повну опіку і таких ситуації, що потребують переливання крові, взагалі не має виникати.


Ну знаєм ми тепер, що СЄ - лохотрон. А де не лохотрон?
frhfnthy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.06.2019, 19:43 #2760838   #2238
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Переливання крові.

Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Тут треба мислити глибше. Причина в мервості християнської віри і бездіяльності Бога.
Якщо люди зробили вибір на користь Бога (не має значення в якій конфесії), то він повинен відразу їх взяти під повну опіку і таких ситуації, що потребують переливання крові, взагалі не має виникати.


Ну знаєм ми тепер, що СЄ - лохотрон. А де не лохотрон?
frhfnthy, цей лохотрон грає життями людей.
Ти читав випадок з одною сестричкою? https://www.nekudaidti.com/истории/смерть-маши/
Її могло врятувати переливання крові. Але якби переляла, Злий раб застосував би інквізицію. А таких немало. Не сумніваюся, що скоро Злого раба закидають позовами в судах. Відберуть все майно в вовків в овечих шкурах.
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.06.2019, 20:42 #2760843   #2239
frhfnthy
Активний учасник
Типово Відповідь: Переливання крові.

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Її могло врятувати переливання крові. Але якби переляла, Злий раб застосував би інквізицію. А таких немало. Не сумніваюся, що скоро Злого раба закидають позовами в судах. Відберуть все майно в вовків в овечих шкурах.
Вони вже і самі розуміють, що загнали себе в глухий кут з тим переливанням. Але відступити не можуть. Хоча можливо вже готують шлях. В лютому 2017 написали, що керівна рада не отримує одкровень зверху і може помилятись. Об'являть, що це була помилка, неправильне розуміння, а тепер у них появилось уточнення. Це їм не вперше. А лох, як відомо, не мамонт...

Ясно, що там нема з ким говорити. Але я б в них спитав. Невже ви думаєте, що люди, які писали в Біблії про кров і вважали, що земля плоска, а на хмарах можна жити, мали якесь уявлення про переливання.
frhfnthy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.06.2019, 14:53 #2760912   #2240
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Переливання крові.

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Саймон, більшысть СЄ теж приблизно такеж мислення мають. Просто якщо почнуть критично думати, їх виженуть.
Не бачу взагалі жодних проблем. Збираєтеся разом, і створюєте свою версію секти. Робоча назва: "свідки єгови 2" або "свідки єгови (оновлені)" і вуаля! Бабло тече вже у вашу кишеню, а лох не мамонт, лох не вимре. Можна, наприклад, збільшити ліміт спасенних до 288 тисяч, пообіцяти якісь додаткові ніштяки, типу тих же гурій, карочє тут для мене особисто політ фантазії необмежений.
Якби мене це інтересувало, то я би вже давно таке замутив. Не розумію чому ви мнете кота за резину і досі так не зробили, тим паче що більшість, з твоїх слів, згодна.
Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
цей лохотрон грає життями людей
А ти як думав? Не розбивши яєць не засмажиш яєшню. (с) Самі_знаєте_хто.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 02:51.