Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > Програмування

Програмування системне, прикладне, web, макро, процедурне ... на різних рівнях


Навчання програмуванню!!! Треба вибрати державний навчальний заклад.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 15.05.2010, 17:49 #1334569   #1
kolybasov
Трудящийся
 
Аватар для kolybasov
Exclamation Навчання програмуванню!!! Треба вибрати державний навчальний заклад.

Закінчую 9-й клас і виникло бажання поступати. Хочу навчатися програмуванню, але оскільки я добре вчуся, то хочу на державний, а не на приватний. Хто що може порадити, які навчальні заклади на заході України (бажано Волинська, Рівненська обл.) або в Києві.
kolybasov зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Zzipy (17.06.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.05.2010, 18:05 #1334579   #2
saymon
Guest
Типово Відповідь: Навчання програмуванню!!! Треба вибрати державний навчальний заклад.

Місяць практики із нормальною книгою по програмуванню заміняє рік навчання в уніері. Подумай.
 
Подякували 3:
gsv (17.05.2010), Romko_7 (15.05.2010), SliderS (01.12.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.05.2010, 19:42 #1334657   #3
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Навчання програмуванню!!! Треба вибрати державний навчальний заклад.

Цитата:
Допис від kolybasov Переглянути допис
Закінчую 9-й клас і виникло бажання поступати. Хочу навчатися програмуванню, але оскільки я добре вчуся, то хочу на державний, а не на приватний. Хто що може порадити, які навчальні заклади на заході України (бажано Волинська, Рівненська обл.) або в Києві.
Після 9го класу це буде якийсь коледж.

Якшо добре вчишся,то чого не йдеш в 10-11й клас?
Romko_7 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.05.2010, 23:29 #1334867   #4
andriy.te.ua
 
Аватар для andriy.te.ua
Типово Відповідь: Навчання програмуванню!!! Треба вибрати державний навчальний заклад.

Якщо орієнтуєшся після 11-го класу (чи то зараз 12-го), то в нас є 2 технічні ВНЗ в Україні: 1е місце - КПІ(нац.у-т. київський політехнічний у-т), 2е місце - у-т Шевченка, ну... може ще Харківський політех (системне програмування там на хорошому рівні).

Все решта без особливої різниці. Якщо говорити про Тернопіль, то між ТАНГом, фіз-матом педу і політехом - політех.
Львівський політех... ну може трішки, дуже-дуже-дуже трішки ліпше за наш політех, бо більші можливості навчання в ЛПІ і одночасної роботи в якісь аутсорсинговій фірмі. Але то відносно.

Якщо йти в КПІ, то звичайно вже бажано знати щось самому.
andriy.te.ua зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.05.2010, 13:23 #1335336   #5
orirock
Типово Відповідь: Навчання програмуванню!!! Треба вибрати державний навчальний заклад.

А в університетах програмувати не навчать.
Якщо сильно пощастить - розширять кругозір і збагатять потрібними знаннями (дискретна математика, статистика, теорія алгоритмів, теорія графів, архітектура ЕОМ, теорія ймовірності, інше).
А якщо не пощастить - відіб'ють всяке бажання програмувати.

Тож, по моєму, навчальний заклад грає далеко не головну роль в тому, яким ви з нього вийдете.

Я пораджу поки не зникло бажання навчитись програмувати
приступити до самонавчання. Складно самому почати - спробуйте знайти собі толкового ментора.

Бажаю успіхів.

ps. Раджу педагогічний, вивчити все доведеться самому.
orirock зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.05.2010, 16:45 #1335511   #6
kolybasov
Трудящийся
 
Аватар для kolybasov
Типово Відповідь: Навчання програмуванню!!! Треба вибрати державний навчальний заклад.

Я знаю, що можна вчитися в дома, але без диплома, куди йти працювати? В школу не йду бо після 9 класу можна вивчитися і йти працювати, а вишку заочно, а після 12 класу ще скільки треба вчитися. На рахунок КПІ я ж 9 класів закінчую а не 11. І в педагогічний не хочу. Дякую за допомогу. Буду шукати далі.

Додано через 33 хвилини
Хтось щось чув про Київський коледж інформаційних систем і технологій КНЕУ?

Востаннє редагував kolybasov: 16.05.2010 о 16:45. Причина: Пізніше додано
kolybasov зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.05.2010, 12:03 #1336451   #7
Delf
 
Аватар для Delf
Типово Відповідь: Навчання програмуванню!!! Треба вибрати державний навчальний заклад.

наробитися ще встигнеш, йди в 10 і 11 клас а там кудись у вуз на стаціонар. якщо маєш голову на плечах.

Повір краще вчитись на стаціонарі і підробляти на фрілансі чи просто по вечорах десь на півставки, чим заочно купляти в розстрочку диплом, бо та освіта що в нас заочно таке і дозволяє, ніфіга вона більше не дає.

І на роботу краще йти з курсу 3-го або і з 4-5-го. , якщо дуже бабок хочеться то і раніше можна просто якщо набереш багато роботи то толку не буде ні там ні там. І з державного можуть поперти за неуспішність.

я теж на перших курсах універу рвався на роботу, тепер після закінчення думаю - який я був дурний, треба було горілку пити і з дівками гуляти.

Всіх грошей не заробиш а роки пройдуть і буш жаліти.
Delf зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.05.2010, 15:54 #1336691   #8
Sten1
Тутешній
 
Аватар для Sten1
Типово Відповідь: Навчання програмуванню!!! Треба вибрати державний навчальний заклад.

Цитата:
Допис від Delf Переглянути допис
наробитися ще встигнеш, йди в 10 і 11 клас .
і ще в 12 прийдеться йти, якщо не відмінять,а 3 роки в школі штани протирати то краще в коледж,а потім на 3 курс в ВНЗ
Sten1 зараз поза форумом  
Подякували 3:
kolybasov (17.05.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.05.2010, 17:27 #1336821   #9
kolybasov
Трудящийся
 
Аватар для kolybasov
Типово Відповідь: Навчання програмуванню!!! Треба вибрати державний навчальний заклад.

Наробитися буде час, але півжитки вчитися теж не хочу і тим більше якої радості я буду вчити віршики, якщо вони мені не треба, а 1 урок інформатики в тиждень на якому я слухаю музику мені не канає.
kolybasov зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.05.2010, 09:55 #1337681   #10
Delf
 
Аватар для Delf
Типово Відповідь: Навчання програмуванню!!! Треба вибрати державний навчальний заклад.

Цитата якщо вони мені не треба, а 1 урок інформатики в тиждень на якому я слухаю музику мені не канає.
ну то значить в якийсь коледж.... а потім бажано в ВНЗ.
При закінчені деяких вроді колись були пільги при вступі в Політех чи брали не на перший курс а на вищий.... то тре взнавати на місці...
але предметів там теж буде багато різних з інформатикою малоповязаних і якщо на них музон слухати
то можуть і поперти через якийсь зовсім не потрібний на цій спеціальності предмет і привіт- воєнкомат
Цитата тим більше якої радості я буду вчити віршики, якщо вони мені не треба,
P.S. Я б зара замість того щоб втикати в код і дописувату функціонал сайту з задоволенням вивчив би зо 2 віршики...

Востаннє редагував Delf: 18.05.2010 о 10:00.
Delf зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.05.2010, 12:00 #1337823   #11
Frutik
 
Аватар для Frutik
Типово Відповідь: Навчання програмуванню!!! Треба вибрати державний навчальний заклад.

Цитата
Допис від orirock Переглянути допис
А в університетах програмувати не навчать.
Якщо сильно пощастить - розширять кругозір і збагатять потрібними знаннями (дискретна математика, статистика, теорія алгоритмів, теорія графів, архітектура ЕОМ, теорія ймовірності, інше).
без системних знань в цьому будеш банальним бидлокодером а системны знання дає лише вища освіта
Frutik зараз поза форумом  
Подякували 4:
castor (18.05.2010), MARIK (08.12.2010), Romko_7 (18.05.2010), Ікебан (24.05.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.05.2010, 07:33 #1341515   #12
Palmer
 
Аватар для Palmer
Типово Відповідь: Навчання програмуванню!!! Треба вибрати державний навчальний заклад.

Галицький коледж імені В'ячеслава Чорновола.
тут
і тут
Palmer зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.05.2010, 22:09 #1342570   #13
7iv
 
Аватар для 7iv
Post Відповідь: Навчання програмуванню!!! Треба вибрати державний навчальний заклад.

Я знаю що ТКТДТУ є найкрацьм на Тернопільсьуку Хмельницьку і Львівську області . А по рівню навчання мае 1 місце так як 95 % студентів мають степендію !!! Я б радив сюди поступати (сам вчуся на 1-му курсі)
7iv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.05.2010, 21:01 #1343271   #14
castor
Типово Відповідь: Навчання програмуванню!!! Треба вибрати державний навчальний заклад.

Цитата:
Допис від 7iv Переглянути допис
Я знаю що ТКТДТУ є найкрацьм на Тернопільсьуку Хмельницьку і Львівську області . А по рівню навчання мае 1 місце так як 95 % студентів мають степендію !!! Я б радив сюди поступати (сам вчуся на 1-му курсі)
голослівна, нічим не підтверджена фраза
castor зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
7iv (22.05.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.05.2010, 22:20 #1343347   #15
7iv
 
Аватар для 7iv
Wink Відповідь: Навчання програмуванню!!! Треба вибрати державний навчальний заклад.

Тому чому з цих областей їдуть в Тернопіль щоб вчитися в коледжі ????
7iv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.05.2010, 23:01 #1343385   #16
castor
Типово Відповідь: Навчання програмуванню!!! Треба вибрати державний навчальний заклад.

Цитата:
Допис від 7iv Переглянути допис
Тому чому з цих областей їдуть в Тернопіль щоб вчитися в коледжі ????
а чому всі в Київ хочуть? чи, там, в Львів чи Чернівці?

куди получається - туди і йдуть, приїжжі в тернопільских закладах (тим більше пту) - не показник якості закладу

а от % випускників, які працюють по спеціальності - хоч якось показує якість закладу
castor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.05.2010, 23:02 #1343386   #17
Delf
 
Аватар для Delf
Типово Відповідь: Навчання програмуванню!!! Треба вибрати державний навчальний заклад.

Цитата Тому чому з цих областей їдуть в Тернопіль щоб вчитися в коледжі ????
причин може бути багато...
1.Не пройшли по конкурсу в жоден навч. заклад своєї області.
2. Дешевша плата за навчання чи проживання.
3. Легше вчитися (читай "отримати диплом в "рострочку")
і т.д.
Delf зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.05.2010, 22:30 #1344093   #18
7iv
 
Аватар для 7iv
Smile Відповідь: Навчання програмуванню!!! Треба вибрати державний навчальний заклад.

Цитата
Допис від castor Переглянути допис
а чому всі в Київ хочуть? чи, там, в Львів чи Чернівці?

куди получається - туди і йдуть, приїжжі в тернопільских закладах (тим більше пту) - не показник якості закладу

а от % випускників, які працюють по спеціальності - хоч якось показує якість закладу
Більшість людей їде не так за вибором закладу як за рейтенгом міста ( але й в деяких містах рівень тої чи іншої спеціальності більший) Наскільки мені відомо Тернопіль -це найпопулярніший технічний .( хоча Київ теж але там набагато дорожча плата за навчання і кількість державних місць менша ) Якщо я помиляюсть то вибачайте !! Я всьоголиш висловлюю свою думку)))
7iv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.05.2010, 23:18 #1344134   #19
Ікебан
Активний учасник
Типово Відповідь: Навчання програмуванню!!! Треба вибрати державний навчальний заклад.

Цитата:
Допис від kolybasov Переглянути допис
... але оскільки я добре вчуся...
Звучить я приговор. Раджу йти на любу технічну/фізичну спеціальність любого більш-менш престижного(грає роль, коли влаштовуєшся на роботу) навчального закладу. Програмування як спеціальність давно вийшло за рамки одного предмету. І раджу не ставити програмування як самоціль на заробляння грошей. Це мистецтво. Якщо митець, то від твого рівня залежатимуть твої статки.

Стосовно технічного коледжу... Раніше, поступивши туди після 9-го класу, можна було зекономити рік - там проходили програму 10-11 класів за 1 рік. Не знаю як тепер - раджу вияснити.
Ікебан зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.05.2010, 08:08 #1344256   #20
7iv
 
Аватар для 7iv
Talking Відповідь: Навчання програмуванню!!! Треба вибрати державний навчальний заклад.

Зараз теж за 1 рік 10-11 класи .А якщо хочеш навчитися програмуванню но тобі на допомогу є безліч гуртків чи спецшкол (ось у Технічному коледжі діє гурток по веб-дизайну !!)
7iv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 16:27.