Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Рослини і тварини


Чим можна годувати тварин, а чим категорично заборонено?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 08.07.2015, 10:08 #2556965   #1
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Чим можна годувати тварин, а чим категорично заборонено?

розказуйте чим можна годувати тварин, а чим категорично заборонено. молоко? сир ? картопля ? макарони ? ковбаса ?

...але тему я створила, щоб запитати чи є в Тернополі гуртовня де продаються корми для собак ?


Зверніь увагу на корисні повідомлення у цій темі


SNIZHOK зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.07.2015, 10:48 #2556980   #2
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: КОРМ

Цитата:
Допис від SNIZHOK Переглянути допис
розказуйте чим можна годувати тварин, а чим категорично заборонено. молоко? сир ? картопля ? макарони ? ковбаса ?

...але тему я створила, щоб запитати чи є в Тернополі гуртовня де продаються корми для собак ?
Гуртовнею себе називає магазин на Руській ніби 25. Там дійсно дешевше.
Я замовляю в інтернет-магазині Зооландія. Там знижки і доставка безкоштовна, якщо Делівері.
А картоплю, макарони і ковбасу дійсно не бажано давати.
Пантера зараз поза форумом  
Подякував(ла):
SNIZHOK (08.07.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.07.2015, 11:04 #2556984   #3
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: КОРМ

а якої марки береш корм ?
мене цікавлять відгуки про "клуб 4 лапи" . собака його їсть. але не знаю чи він підійде для сухого харчування.

Додано через 3 хвилини
о, Пантера, ти точно маєш знати . хочу купити фурмінатор, якої фірми краще купувати ?

Востаннє редагував SNIZHOK: 08.07.2015 о 11:04. Причина: Пізніше додано
SNIZHOK зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.07.2015, 11:43 #2556998   #4
ScottishAngel
Активний учасник
 
Аватар для ScottishAngel
Типово Відповідь: Чим можна годувати тварин, а чим категорично заборонено?

Гуртовень в Тернополі нема. В інтернет-зоомагазинах на "4 лапи" ціни різняться максимум 20 грн. Корм як корм, на просто поїсти піде. Але треба буде ще хоча би раз-два на рік ще й вітаміни подавати. З такої ж категорії є тепер якийсь новий "Для друга". Якщо шото пристойніше то орієнтуйся 700-1000 грн за 15 кг мішок. Категорично не варто давати кості, копченості, солодке, шоколад.Макарони теж не варто давати, користі від них ніякої, можуть початися проблеми з вухами і шлунком. Іноді можу дати сиру картоплину. Молоко мої обидва дуже люблять. Даю по стакану десь раз на тиждень. Сир частіше. Але врахуй, що багато собак не можуть нормально перетравлювати молоко. То треба пробувати. За фурмінатори не скажу, щітки то наше всьо. Я своїх обох і щітками незле вичісую.

Востаннє редагував ScottishAngel: 08.07.2015 о 11:49.
ScottishAngel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.07.2015, 17:01 #2557101   #5
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: Чим можна годувати тварин, а чим категорично заборонено?

а як визначити кращий чи гірший корм ? собака або їсть або ні. а той що їсть, то мабуть відчуває, що їй бракує.
в мене от попередній не їв взагалі сухого корму, а ця не любить каш. і овочів не любить.

купила щітку, але гладкошерстних неможливо нею вичесати.
SNIZHOK зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.07.2015, 17:08 #2557104   #6
thebestsobaka
 
Аватар для thebestsobaka
Типово Відповідь: КОРМ

Цитата хочу купити фурмінатор, якої фірми краще купувати ?
в мене фурмінатор фірми Nobby, мені підходить для котів і собак (короткошерстних і довгошерстних). мої шарпеї як починають линяти то тільки він і рятує. свій купували на Київській.
thebestsobaka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.07.2015, 17:09 #2557105   #7
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: КОРМ

Цитата:
Допис від thebestsobaka Переглянути допис
в мене фурмінатор фірми Nobby, мені підходить для котів і собак (короткошерстних і довгошерстних). мої шарпеї як починають линяти то тільки він і рятує. свій купували на Київській.
скільки вартує ?
подивилась в інет магазині, що сказала пантера. там 700 грн. це ппц, як на мене .
SNIZHOK зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.07.2015, 17:57 #2557112   #8
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Чим можна годувати тварин, а чим категорично заборонено?

Цитата:
Допис від SNIZHOK Переглянути допис
а як визначити кращий чи гірший корм ? собака або їсть або ні. а той що їсть, то мабуть відчуває, що їй бракує.
в мене от попередній не їв взагалі сухого корму, а ця не любить каш. і овочів не любить.

купила щітку, але гладкошерстних неможливо нею вичесати.
Якість корму визначається його складом і здоровям, зовнішнім виглядом собаки. Собака чим більша кака тим краще їсть.
"Клуб 4 лапи" гадость ще та. Такі корми можна давати дуже короткий час, бо не витримає печінка.
Я годувала свою 6 років Advance. Зараз купила новий німецький Josera, бо він на мясі ягняти, а в мої появилася якась алергія, читала що може бути від корму на курці. Корм ще не розкручений і тому відносно недорогий.
Бажано брати корми класу суперпреміум і дивитися, що б в складі на першому місці стояло якесь мясо або риба.
Якщо не вистарчає грошей на нормальний корм, то краще годувати натуралкою: купляти говяжі суппродукти - щоки, вимя, серце і т.д і варити разом з кашою і якимись овочами. 40% мяса + 20% овочі + 40% каша.
Ну і змішувати натуралку і сухий корм не бажано, а в одне кормління категорично не можна.
Фурмінатором не користувалася, нічого не можу порадити(. Купила щітку - пуходерку, то вичісує супер.

Додано через 9 хвилин
Подивися на цю:
http://zoolandia.com.ua/product_info...oducts_id=4537

Видирає навіть пух.) І дешево, як борщ.

Востаннє редагував Пантера: 08.07.2015 о 17:57. Причина: Пізніше додано
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.07.2015, 18:45 #2557137   #9
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: Чим можна годувати тварин, а чим категорично заборонено?

в мене є така . щось толку з неї нуль, бо в собаки гладка шерсь.
а де можна купити на пробу той корм ? бо боюсь, що не буде їсти. купили якийсь елітний корм ( незнаю назви, бо не я купувала ), то тепер підгодовуємо чужих собак, які гуляють з нами.
на натуралку йде більше грошей чим на сушку. можливо великим собакам навпаки.
багато людей купують щоки, але щось не натрапляла. мабуть тільки на центральному ринку таке продають.а субпродукти не любить. легені, курячі шлунки і серця не їсть. раз купила телячу селезінку, то їла. і печінку тешену заточить. з харчуванням ціла катастрофа, бо нічого не любить. сире м*ясо ( або варена курка ), сир ( 200 грамову пачку в тиждень ) і корм "клуб 4 лапи" .

Востаннє редагував SNIZHOK: 08.07.2015 о 19:16.
SNIZHOK зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.07.2015, 19:02 #2557143   #10
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Чим можна годувати тварин, а чим категорично заборонено?

Так, говяжі субпродукти на центральному ринку і зранку, бо потім розбирають.
Корми пошукай в магазинах біля ринку і на Руській в центрі.
Те що собака не їсть, то ти її просто розбалувала. Голодна собака буде їсти все. Пару днів не поїсти дуже корисно собаці - організм очищається.
Пантера зараз поза форумом  
Подякували 2:
ScottishAngel (08.07.2015), thebestsobaka (08.07.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.07.2015, 19:02 #2557144   #11
Sem
 
Аватар для Sem
Типово Відповідь: Чим можна годувати тварин, а чим категорично заборонено?

SNIZHOK, яка порода в тебе ?

Наприклад, моя собака сама відмовилась від сухого корму, коли попробувала натуралку. Спочатку носом воротила від корму, але їла, а потім зовсім почала ігнорувати корм, не їсть корм навіть голодна. Корм був Royal Canin
Sem зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.07.2015, 19:35 #2557168   #12
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: Чим можна годувати тварин, а чим категорично заборонено?

в мене без породи

SNIZHOK зараз поза форумом  
Подякували 2:
Пантера (08.07.2015), Sem (08.07.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.07.2015, 20:28 #2557186   #13
thebestsobaka
 
Аватар для thebestsobaka
Типово Відповідь: КОРМ

Цитата:
Допис від SNIZHOK Переглянути допис
скільки вартує ?
подивилась в інет магазині, що сказала пантера. там 700 грн. це ппц, як на мене .
сестра зараз також шукає і не може знайти, я свій брала пару років тому за 200 грн, а вчора на Подолянах в зоо бачила за 280, дешевше не знайдете.
thebestsobaka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.07.2015, 21:34 #2557211   #14
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Чим можна годувати тварин, а чим категорично заборонено?

Цитата:
Допис від SNIZHOK Переглянути допис
в мене без породи

Яка класна собака! Це з того клубочка виросло, що ти знайшла?
Якщо ти надієшся, що тобі та штука поможе від линьки, то ти помиляєшся. Це просто треба пережити. На прогулянці жосткою рукавицею, або просто рукою "вичісуй". Але скільки не чеши, все рівно лізе.
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.07.2015, 22:21 #2557224   #15
ScottishAngel
Активний учасник
 
Аватар для ScottishAngel
Типово Відповідь: Чим можна годувати тварин, а чим категорично заборонено?

Є спеціальні щітки-рукавиці для короткошерстних порід. Не знаю як для великих собак, але мені для скотч-тер"єра і апсо то натуралка виходить в ціну нормальної сушки. Сушку їдять коли взагалі вже голодуха. Ну і плюс від натуралки в апсо не "течуть" очі.
Пантера, не беріть йозеру, то гадость ше та. Вона вже давно розкручена і спаскудилася, дуже багато собак на йозері посадили печінку і зірвали підшлункову.Мій старший від йозери в туалет по 10 раз на день бігає. Краще візьміть Brit. Недавно появвився і ще не встиг дуже зіпсуватися чи подорожчати.
ScottishAngel зараз поза форумом  
Подякували 2:
Пантера (08.07.2015), SNIZHOK (09.07.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.07.2015, 22:47 #2557232   #16
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Чим можна годувати тварин, а чим категорично заборонено?

Цитата:
Допис від ScottishAngel Переглянути допис
Пантера, не беріть йозеру, то гадость ше та. Вона вже давно розкручена і спаскудилася, дуже багато собак на йозері посадили печінку і зірвали підшлункову.Мій старший від йозери в туалет по 10 раз на день бігає. Краще візьміть Brit. Недавно появвився і ще не встиг дуже зіпсуватися чи подорожчати.
Блін, а я вже взяла. Запах мені не дуже сподобався, але склад підкупив.
Печалька. Але дякую за інформацію.
А чого на Ви?
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.07.2015, 23:56 #2557239   #17
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: Чим можна годувати тварин, а чим категорично заборонено?

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Яка класна собака! Це з того клубочка виросло, що ти знайшла?
:
ага ) от така вже діваха )
ще мене цікавить шкода стерилізації.

то який корм таки не садить печінку і самий кращий ? бріт ? він в тернополі продається ?

Додано через 6 хвилин
ось який рейтинг знайшла в інтернеті


6 звёзд — рейтинг кормов:

1-ая категория 6 звёзд – лучшие корма супер премиум класса – самые качественные, самые лучшие и самые дорогие корма, которые получили наиболее высокую оценку.

Список кормов 6 звёзд:

Innova EVO Large Bites (иннова эво)

Innova EVO Small Bites

Innova EVO Reduced Fat

Innova EVO Red Meat Large Bites

Innova EVO Red Meat Small Bites

Orijen Adult (Ориджен для взрослых собак)

Orijen Puppy Large Breed (Ориджен корм для щенков крупных пород)

Orijen Puppy (Ориджен для щенков)

Orijen Senior (Ориджен для стареющих собак)

Orijen Six Fish (Ориджен 6 рыб )

Artemis Maximal Dog (Артемис)

Go Natural Grain Free Endurance


Прихований текст: продовження 


Додано через 34 хвилини
от проччитала відгуки про "клуб 4 лапи" і склад корму від тої йозери нічим не відрізняється. звідки такі негативні думки , пантеро ?

Цитата мы с июня перешли на 4 лапы. До этого кушали Йозеру, фасовка по 20кг. Перехода на 4 лапы вообще не заметила! Мне кажется даже лучше выглядеть стали. Один раз брала мешок йозеры эконом, вообще не понравился! Собаки за 2 недели похудели и выход был большим. Больше всего гигант нравится собакам. Я как-то смшала с обычным, тот что с немецкой овчаркой, то сначала кушался гигант, потом этот корм.
Цитата Если сравнить по составу 4 Лапы и ту же Йозеру,то отличия практически нет
Цитата Считаю сейчас, в данной ситуации с просто запредельными ценами на импортные корма, 4 Лапы достаточно качественный и бюджетный вариант. Нет смысла переплачивать за растаможку и скачки валюты
http://uku-forum.com.ua/viewtopic.php?f=74&t=1209 в основному одобряють

Додано через 5 хвилин
о.. і ще прочитала в тій же темі про консерву "містер гав" . хтось пробував ?


Цитата Еще берем консервы для собак "Мистер Гав". Очень порадовало качество: видно, что сделано из мяса, приятно пахнет, натуральные ингридиенты.
Цитата я своей живности тоже беру Мистер Гав и котам и собака..Действительно мясные
Цитата "Мистер Гафф" я брала своим собакам, правда давно - понравились очень и очень!
Разогревала в микроволновке - пахло очень вкусно, ели с удовольствием!
Сейчас у нас в городе их не найти, а то купила бы порадовать девчат.

Востаннє редагував SNIZHOK: 08.07.2015 о 23:56. Причина: Пізніше додано
SNIZHOK зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.07.2015, 00:35 #2557251   #18
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Чим можна годувати тварин, а чим категорично заборонено?

Йозерою я ще фактично не годувала, вчора мішок прийшов. Все життя моя собака на Аdvance і я не бачу його в твому списку. До речі рік тому ми були з нею в Львові в ветеринара і робили аналізи, так він дивувався що такі хороші показники і такому віці. Так що Едванс можу рекомендувати на власному досвіді. Зараз в неї щось потекли очі і я, дура, вирішила корм поміняти.
Сніжок, а ти дивилася скільки ті корми коштують, що в верху списку. Там суми нереальні.
Пантера зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.07.2015, 08:45 #2557284   #19
lesjok
Типово Відповідь: Чим можна годувати тварин, а чим категорично заборонено?

Йозера просто відносно жирна і досить калорійна, тому не всім породам від неї добре. Теоретично вона має краще підходити рухливим великим собакам, а ніж малим диванним пуфикам
lesjok зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.07.2015, 10:18 #2557307   #20
SNIZHOK
чмокі чмокі
 
Аватар для SNIZHOK
Типово Відповідь: Чим можна годувати тварин, а чим категорично заборонено?

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Сніжок, а ти дивилася скільки ті корми коштують, що в верху списку. Там суми нереальні.
а скільки коштують ?
я щось не можу знайти ціну на інову . на ебеї нема.
SNIZHOK зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 01:51.