Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт > Здоров'я


У нас десь є платна клініка де би могли нормально провести обстеження, а саме проблеми з горлом?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 17.11.2018, 09:17 #2739700   #1
Sontel
Учасник
Arrow У нас десь є платна клініка де би могли нормально провести обстеження, а саме проблеми з горлом?

Доброго дня, у нас десь э платна клініка де би могли нормально провести обстеження, а саме проблеми з горлом?
і скільки це приблизно коштуэ взагалі?

Ликувався по направленню після простуди в 3й лікарні, ходив 2 тиждня перепив купу таблеток яку там виписали - нічого реально не допомогло і поки ходив походу я знов простудив горло бо болить знову.

Можливо э якась нормальна клініка в нас, де би могли нормально все подивитись і допомогти?

Востаннє редагував Sontel: 17.11.2018 о 09:26.
Sontel зараз поза форумом  
Старий 17.11.2018, 18:37 #2739753   #2
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: У нас десь є платна клініка де би могли нормально провести обстеження, а саме проблеми з горлом?

Ходить зараз якась така зараза. Я теж з горлом провозився тижня три. Температура в районі 37.5, перший раз за тиждень ніби пішов на поправку, але одразу завернуло по новій. Потім ще кашель тиждень тримався.
Я особливо таблеток не пив, ісландський мох, тепле пиття і баф на шиї. Перехворів по суті на ногах.
Можна просто сходити до іншого терапевта.
Як варіант на Тарнавського є платна клініка, внизу справа, зразу за переходом біля кільця. Дружина туди з малою їздить. Ціни за прийом не пригадаю, до 150 грн ніби.
switch зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 22:15.