Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > Операційні системи / адміністрування

Операційні системи / адміністрування Linux, Unix, Windows, DOS... обговорюєм можливості, налагодження, встановлення, продуктивність, секрети...


переустановка віндовса

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 27.02.2011, 20:04 #1589445   #101
G1N3K0l0G
Любітель дЕвушок)
 
Аватар для G1N3K0l0G
Типово Відповідь: переустановка віндовса

Цитата
Допис від Berimor Переглянути допис
Мав на увазі чи розбитий вінчестер на логічні диски C: D:. Якби з флешки не вмів грузитись помогло б.
Але якщо в біос можна вибрати USB FDD, то нема проблем.

Програми HP Drive Key Boot Utility, FlashBoot при форматуванні флешки дозволяють задавати параметри емуляції USB-FDD або USB-HDD. Проблем з загрузкою з флешки не повинно бути.
є тільки диск С.
а з цими програмами як мені зробити то з флешкою?? "hp usb disk storage format tool" і "HP Drive Key Boot Utility" це не те саме?
G1N3K0l0G зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.02.2011, 20:42 #1589476   #102
Berimor
Типово Відповідь: переустановка віндовса

Цитата:
Допис від G1N3K0l0G Переглянути допис
є тільки диск С.
а з цими програмами як мені зробити то з флешкою?? "hp usb disk storage format tool" і "HP Drive Key Boot Utility" це не те саме?
hp usb disk storage format tool не канає. В упор в ній не бачу опцій,щоб зробити саме емуляцію USB FDD. Скачай якусь з тих що я дав. Вони набагато більші за розміром, але вміють це робити.
Berimor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.02.2011, 20:56 #1589486   #103
G1N3K0l0G
Любітель дЕвушок)
 
Аватар для G1N3K0l0G
Типово Відповідь: переустановка віндовса

Цитата
Допис від Berimor Переглянути допис
hp usb disk storage format tool не канає. В упор в ній не бачу опцій,щоб зробити саме емуляцію USB FDD. Скачай якусь з тих що я дав. Вони набагато більші за розміром, але вміють це робити.
я просто думав по цьому мануалу робити ... глянь:http://eee-pc.ru/wiki/софт:usb_multiboot
G1N3K0l0G зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.02.2011, 21:14 #1589498   #104
Berimor
Типово Відповідь: переустановка віндовса

Цитата:
Допис від G1N3K0l0G Переглянути допис
я просто думав по цьому мануалу робити ... глянь:http://eee-pc.ru/wiki/софт:usb_multiboot
Якраз перша частина, що стосується hpusbfw (hp usb disk storage format tool) може не підійти. Це для загрузки з звичайної флешки. А як я розумію, твій ноут цього не вміє. А може грузитись з Флопі дисковода підключеного до ЮСБ. Значить треба емуляцію USB FDD, що робить FlashBoot. Інша частина, де перекидається Віндовс і настроюється загрузчик може підійти. Хоча це не обовязково. Основне це з флешки загрузитись в ДОС. Ти ж не збираєшся займатись цим постійно. Тобі раз проінсталити Windows.
Berimor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.02.2011, 21:30 #1589513   #105
G1N3K0l0G
Любітель дЕвушок)
 
Аватар для G1N3K0l0G
Типово Відповідь: переустановка віндовса

Berimor

але по тому мануалу я може це все зробити? там правильно написано??вийде?
G1N3K0l0G зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.02.2011, 21:40 #1589524   #106
Berimor
Типово Відповідь: переустановка віндовса

Цитата:
Допис від G1N3K0l0G Переглянути допис
Berimor
але по тому мануалу я може це все зробити? там правильно написано??вийде?
Вийде, і на твоєму новому компютері буде працювати. А на тому старенькому ноуті - не факт.
Можеш попробувати.
Так, на всякий.. Для програми FlashBoot, треба образ MSDos.img. То його можна скачати тут.
Berimor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.02.2011, 21:52 #1589532   #107
G1N3K0l0G
Любітель дЕвушок)
 
Аватар для G1N3K0l0G
Типово Відповідь: переустановка віндовса

Цитата
Допис від Berimor Переглянути допис
Вийде, і на твоєму новому компютері буде працювати. А на тому старенькому ноуті - не факт.
Можеш попробувати.
Так, на всякий.. Для програми FlashBoot, треба образ MSDos.img. То його можна скачати тут.
то я не зрозумів ... не вийде по ньому?? якшо ні ... якшо не важко напиши мені в приват шо робити одне за одним ... і як добавити самий віндовс на флешку.
а для чого мені той образ?? шо він мені дає?для чого він?
G1N3K0l0G зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.02.2011, 22:10 #1589550   #108
Berimor
Типово Відповідь: переустановка віндовса

Цитата:
Допис від G1N3K0l0G Переглянути допис
то я не зрозумів ... не вийде по ньому?? якшо ні ... якшо не важко напиши мені в приват шо робити одне за одним ... і як добавити самий віндовс на флешку.
а для чого мені той образ?? шо він мені дає?для чого він?
Написав в ПП.
Berimor зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 02:43.